PDA

View Full Version : Slavne nightcupy



DiAboL
11th June 2012, 03:19 AM
Takze, kedze je zvykom po kazdom NC napisat nejaky ten offtopic, dnes sa toho chopim ja.

Pride mi neuveritelne smiesne, po tolkych nightcupoch sa pokladat za lepsich hracov ako su balkanci, alebo rumuni. Nie je absolutne nahoda, ze zo 4 teamov sa dostane jeden do finale a dalsi nightcup z 3 sa nedostal do finale pre istotu ani jeden. Je na case si trosku vstupit do svedomia a zacat to brat trosku vaznejsie. Vyhorovky typu, davaji nas jenom na seera a krobelu su uz davno mimo, kedze to uz nejaky cas nehrali a aj tak vyhravaju...

Chcem hlavne povedat, ze posledny nightcup totalne zlyhali kapitani. Tym myslim v podstate vsetkych. Viem ze aj dejwik aj hannak su dobri kapitani, ale tie picky boli, teda v dejwikovom pripade aspon linovanie hrdinov dost napicu. V hannakovom pripade(videl som len semi) bol ten pick naozaj zle domysleny. Davat 3 farmiacich hrdinov do jednej hry, je dost hlupy napad. Je pravda, ze potma je semicarry, ale tiez potrebuje nejaku tu farmu a tym padom ju berie dalsim 2. Pretoze jak aj abadon tak aj sniper sa hrali na hardcarry a skoncilo to tak, ze nikto nakoniec nic nemal. Prejdem k darkovi, ktory odohral len jednu hru. To, ze smoky si po jednej zivotnej hre s kunkkom veri je sice pekne, ale dokonca asi ani ja by som si k takym 4 pickom nedovolil dat kunkku. Povedz mi, aka je sanca, ze trafis vobec 3 hrdinov s uckom? No videli ste, teda hlavne ja, ze nulova, kedze smoky triafal bud 0 alebo 1 hrdinu. Naix pick. To ze na acku sa berie za silneho hera, neznamena ze na serioznej scene nejako dava. Z toho dovodu sa nepickuje ani na jednotke dote, ani na dvojke...

Este by som chcel dodat nieco k hippovemu vystupu na konci hry. Hippo, si dobry chlapec, ale pozri si niekedy svoj replay, konkretne ten, ake si daval fissury. Po takych fisurach naozaj nemozes nikomu nic pisat na shackle ani na nic, pretoze aj vas super sa z nich smial.

Tolko k tomu. Mam naozaj v pici, ze ci si to niekto zoberie k srdcu, ale mal som chut to sem napisat. :)

kecaduj
11th June 2012, 09:58 AM
No dejwik se snažil pickovat hlavně tak at to uhrajem, protože nejsme nějací profíci nevím jestly znáte ten pick objasním (ES AA top , THALL MAGINA mid, PUCK bot vs EREDAR RYLAI RIKY top, RUBIK mid, INVORKER bot) s tím že se ten EREDAR přesunul na midl. No a neuhrály jsme nic... Podle mě a aj molda to teda řikal měly až moc counteru na tu maginu. A ten riky je od začátku cítit ohodně víc než ta magina. No projebaly jsme to řádně....

K tadark jak jsi sám psal že nemáš zkušenosti s pickováním.... Proč sis nenechal poradit od Smokyho hned už s těma banama (já když jsem něco pickoval tak jsme se domlouvaly na TS všichni, prostě toho napadne to, ten zas to hrát nebude, není to jen tak)

A k DIABOL a kdy ty dojdeš s ICE s nějakým vaším teamem a vyhraješ NC ??

Jo a jen taková malá věc ten RUBIK vypičený to je tak silná věc do pí.....če nechci proti tomu hrát

DiAboL
11th June 2012, 12:12 PM
No my sme sa napr. rozpravali na ts aj s wickerom jebnutym, ze proste ten rubick nie je vobec tazka vec, zoberies spravny spell a da sa s nim byt niekolko minut. Ale co aspon ja viem, celkovo na acku je k tomu hrdinovi velka nechut, preto ho nikto nehrava... A neviem crusty, preco by som mal ist s icom na nightcup. Co by tam hral, toho jeho vtaka, ktory v cmku nie je?

TT_SNiP
11th June 2012, 12:53 PM
Naix pick. To ze na acku sa berie za silneho hera, neznamena ze na serioznej scene nejako dava. Z toho dovodu sa nepickuje ani na jednotke dote, ani na dvojke...

http://www.dailyhaha.com/_pics/o_rly_bush.jpg
Myslim, ze tady jsi trochu preslapl:) Kdyz moc pekne poprosis, tak ti rad najdu minimalne z te dvojky par her s uspesnym naixem jak z domaci, tak svetove sceny.. V jednicce uprimne nevim. Asi tam ma mensi vyuziti, jelikoz mas sirsi hero pool na vyber. Obecne si myslim, ze naix je solidni hero a rozhodne se s nim da zahrat, neni to zas nejaky huskar ktery se pickuje jednou za uhersky rok.:)

Jinak bych s tebou asi obecne souhlasil. Posledni dobou xpam moc nesleduju, ale z toho co si nedavno pamatuju bych se vubec nedivil kdyby to bylo, jak rikas:)
btw:
Kamo bracho vole, to je fet...:cool:

Nezmysel
11th June 2012, 01:17 PM
sme si to prehrali sami co sa da robit tak ale evilova potma pre nazornu ukazku celkom davala :D


http://www.youtube.com/watch?v=EMH-JTmECmk

Wicker
11th June 2012, 01:26 PM
Takto evila pozname...

DiAboL
11th June 2012, 01:36 PM
Ale picu, evilova povestna lina a dark seerove vacuua na jedneho hrdinu su povestne uz aj na RO channeli :D

Love.and.Peace
11th June 2012, 01:48 PM
skoro jak tvoje enigma :DD

DAfuq-
11th June 2012, 03:09 PM
Co by tam hral, toho jeho vtaka, ktory v cmku nie je?

ja uz vtaka nehravam :(

kecaduj
11th June 2012, 05:56 PM
diabol ja to nemyslel nijak zle s tim ice :D
no a k tomu rubikovy šak on mě dával na kombo sebral mě jednou fishuru šup stun blesk to jeho zvednuti a gg................. No a to se nebavim o tom že má tu fishuru vzanou mrskne ju a hned veme od pucka ucko sak to je picovina silna

Darkwshadow
11th June 2012, 09:35 PM
Na to, že z nášho tímu akurát nemohli dojsť 4 z 5 z pôvodných hráčov to bolo celkom solídne :D ten pick stal za houby ale sa mi vidí, že postupne sa do toho dostávam.. snáď to vyjde na druhý týždeň... teda tento...a diabol, ice je kvalitný hráč, zahrá skoro všetko čo mu dáš do ruky... ozaj ! :)

DiAboL
11th June 2012, 09:39 PM
JJ, sak ty ho poznas asi lepsie jak ja dark. Neasslickuj radsej...

Zhulenej_rybA
11th June 2012, 10:34 PM
Co to, že už CZSK nedává kua? Šak jsme to dřív vyhrávali jak nic.. Team spirit chybí co? :-D

3viLcZ
11th June 2012, 10:34 PM
Jaj Peter zavri picu ... a chod s korbenem na zmrzku

dog.dejwik
11th June 2012, 10:52 PM
Ale kedze kokotovi reknes daj vacuum a on ho da na windu, co s tim ze :D

3viLcZ
11th June 2012, 11:13 PM
Presne nechapem co to je za kokoty davat vacum na jedneho ach .. a pak jeste ta enigma ktera haze ucka na crystalku :( SAD ACKO SAD :(

ZeeKee
11th June 2012, 11:39 PM
Já trošku podržím teamspirit... příště to dáme kluci, příště to projde =)

Holt Peterko náš milovaný maďarský musí zahrát s náma a musí mi ukázat, jak se hraje encha/chen... třeba to potom vyhrajem? =)

Jdu se kouknout na pár her, zatím jsem viděl jen Hannaka semifinále, což byl hroznej fet (viz huntění Morpha kdekoliv po mapě a všichni to měli v piči).

Wicker
12th June 2012, 01:43 AM
Peterko je jen kokot vyjebany, toho radsi neposlouchat... ale co uz, priste postavime 8 tymu a potom to snad z nas nekdo vyhraje :D

DiAboL
12th June 2012, 10:28 AM
:d :d :d

Nezmysel
12th June 2012, 12:36 PM
treba rychlo nasignovat 8czsk teamov ako vravi wickerko dickerko a je to nase :D

Pabil
12th June 2012, 12:49 PM
Potom vas vytrepe este polovnikov team a sa obesite vsetci :D

Wicker
12th June 2012, 01:31 PM
jenze skutok to je desne kratkozraky.. kdyz nasignuje 8 ceskejch tymu tak udelaj turnaj pro 16 a potom se do finale nedostane ani jeden z 8 nasich tymu coz se rovna jeste vetsimu ponizeni.... chlapci nebudu vam lhat.. sme v dost mizerny situaci...a pabilko, pocuvaj ma ty homosexual.. zavri si picu :D

DiAboL
12th June 2012, 01:37 PM
Pocuvaj pabil, ale skor by vyhral ten polovnikov team jak tvoj :D

hulvat
15th June 2012, 09:26 AM
K tomuhle offtopicu me nadapa jen porekadlo - po bitve je kazdy generalem. To sedi hlavne na Petera, krery stale kritizuje, ale sam nic jineho nez je obvykle na CZSK nezahraje.

Dale potom uz pred mesicem jsem rikal, ze ten stack balkancu je silny ne skillove jako jednotlivci, ale v teamove hre. veskere gangy okamzite portuji vsichni a tak cekaji a sami moc neganguji. Momentalne je tento styl na CZSK hrace silny, protoze jsme zvykly gangovat ve 3 max ve 4 a nechavat prostor carry a to se asi nezmeni i po ukazce Balkancu, ze se to da hrat i jinak. Proto je ten jejich posrany Nessaj tak silny, protoze od startu je na mf vytecny a v latu nezastavitelny :). A vyhovorky na to, ze vam Krobela se seerem pushne par vezi a ze se na to neda hrat mi prijde chaba vyhovorka :)

Pabil
15th June 2012, 10:03 AM
@Wicker :
Netvar sa ze ty nebol v osle ...

http://www.youtube.com/watch?v=mJSYZEoZ6sk


@Diabol : Je zaujimave ze sa ma snazis urazit tym ze hram zle dotu lenze to nejde kedze ja viem ze ju hram strasne zle a aj moje ego je malinke co sa tyka doty .. Takto mozes urazat len sebe rovnych co ju hrat celkom vedia a ego maju ako kamion. Pozri sa na wickera ten to pochopil a nasiel si iny sposob , treba ho pochvalit .

3viLcZ
15th June 2012, 10:03 AM
presne tam do pice ! a proto jdu na dotu 2 .. (teda aspon doufam)

Pabil
15th June 2012, 10:06 AM
ps : to je vas teamspirit... vas kapitan ma ban a kde je daka protestna akcia za unban :D ?! Nikdee slaby ste slaby

gun10a
15th June 2012, 11:49 AM
to by si nesmel ten capt srat na vlastnu hlavu :)

ZeeKee
15th June 2012, 11:53 AM
Nějak to tu umírá, 8 NC už je otevřený, ale nikde se nic neděje, každý jen na druhého flamuje... no, hoši, pěkně se to tu posralo...

Pabil
15th June 2012, 11:53 AM
evil : zmena interfacu nepomoze , nie tam je chyba :D


gunko : ale ja zas neviem o com je rec :(

zeekee : ty si sa tomu jediny postavil a zmenil si po urputnom a tazkom boji s forum-menu avatara , congrats ! =)