PDA

View Full Version : Waste of time - MuOnline



Ancient Priest
5th June 2012, 08:39 PM
Destination Mu - HighXp

-Decay-
5th June 2012, 09:40 PM
inca se mai joaca mu? xD
imi aduc aminte acum 4ani lasam mu afk si jucam dota, haha ce vremuri

Ancient Priest
6th June 2012, 02:19 PM
da da da, stau si pierd timpul printr-un high-exp :))
Si se pare ca inca e jucat.

L.E.S.
6th June 2012, 08:13 PM
si eu jucam la greu... ce vremuri... pana la urma nu inteleg ideea acestui topic

Ancient Priest
7th June 2012, 07:29 AM
mi se duce interesul de a intra pe forumul asta din cauza raspunsurilor de genul.
Suntem pe forumul Jocuri->Am postat un joc -> Si un server.


pana la urma nu inteleg ideea acestui topic

:funny:
you must be some kind of genious!!!

L.E.S.
7th June 2012, 08:20 AM
scuze, nu am inteles, scria acolo waste of time, si era putin contraductoriu... :) forgive me milord.

eSsex
7th June 2012, 09:34 AM
Mu era ceva asemanator cu Diablo 2 la gamplay , se merita sa-l joci ?

L.E.S.
7th June 2012, 09:37 AM
este cam vechi si monoton dupa un timp, dar ptr amatori e fain...

Ancient Priest
7th June 2012, 03:06 PM
devine booring, e Mama RPG-urilor.

De ce devine booring?
R: Iei un autoclicker - farmezi pana-ti ies ochii faci full stats +full items -> bati tot ce e full ca tine si bafta.
Pana te faci full, AFK all the time.

Am zis ca e waste of time ca nu e cel mai fun joc posibil. Eu il mai joc in timp liber, las afk si poate eventual un CastleSiege in weekend.
Am postat doar ideea daca mai sunt doritori ^^

-Decay-
8th June 2012, 08:12 PM
e waste of time deoarece poti sa joci usor in timp ce faci si altceva pana faci full stats, dupa poti sa faci pvp cand ai chef
e ca si cand ai face 2chestii odata facand 1singur lucru, dar pe final iei rezultate de la 2
era un joc fun, mai ales ca de obicei comunitatile la serverele de mu sunt foarte ok

[HH]Yo-DA
8th June 2012, 09:29 PM
pff....tin minte cand ma inceput pe linkmania acum cativa ani buni
stateam noptile si bip-uri ca picau party-urile
era o comunitate faina pe atunci. stateai online doar ca sa discuti cu oamenii nu neaparat pt XP ( mint..stateai si pt xp ca era greut :D )

Ancient Priest
9th June 2012, 12:08 AM
da da, pe linkmania acum 4-5-6 ani. ce stateam si ma trezeam la bip-uri din ora in ora ca pica un om/sau iesea un om si lua d/c tot party-ul :D
La fel si pe dex care era cel mai low xp posibil.

Mitix
9th June 2012, 12:16 AM
Deci chiar ii misto jocul.Eu nu stiam de el.Am sa il iau sa il joc.thx ancient :)

Ancient Priest
9th June 2012, 12:31 AM
cand intri da-mi un pm pe forum, te-ajut cu orice.

HotShot
8th August 2012, 01:21 PM
Interkasa ftw :))

[MooN]Pain
30th August 2012, 06:03 PM
Singura versiune de MU faina e S2 sau S3 Ep1 restu devin prea exagerate si retardate, iar despre configuratia serverului cel mai frumos e un 5-6x non-rr pentru ca daca e server cu rr atunci poti sa te futi in ele de clase pentru ca BK ii bate pe toti.
Oricum jocul nu mai e ce era odata pentru ca au aparut tot felul de clickere care ii aduna jwl/iteme etc au aparut pana si auto combo pentru bk si aberatii d'astea..

-Decay-
30th August 2012, 08:51 PM
ma...atata timp cat se fac charr fixuri nu e chiar asa...de acord ca mu e de cacat dar rr-urile ii dau farmecul
cum sa nu-ti placa sa lasi afk si sa te bagi la chat cu lumea

la non-rr ce plm sa scrii ca dai qqqqq ca retardu

nuj dupa season care cum e dar odata cu lvl3 wings si summoner s-a futut tot(era inca ok pe vremea dl, avea cine sa tina piept la bk+ca odata cu dl a aparut cs)


Mu era ceva asemanator cu Diablo 2 la gamplay , se merita sa-l joci ?
tu chiar nu ai treaba cu lumea asta nu? diablo2 e inca EXTREM de jucat, probabil mai jucat decat dota1 si tu spui ca nu merita jucat un joc de genul?


pff....tin minte cand ma inceput pe linkmania acum cativa ani buni
stateam noptile si bip-uri ca picau party-urile
era o comunitate faina pe atunci. stateai online doar ca sa discuti cu oamenii nu neaparat pt XP ( mint..stateai si pt xp ca era greut
daaa...foarte faina era comunitatea....cand treceai prin arena puteai sa faci filmulet complet cu toate locurile unde ai fost pe acolo din ss-urile playerilor paranoici sa nu le furi spot-ul

cea mai buna comunitate de mu a fost rere(pe vremea cand avea 100-200playeri, acum MULT MULT timp)

[tm]gene
31st August 2012, 11:45 AM
Interkasa ftw :))


Sa mori tu ca esti din HD?! Cand am vazut Interkasa mi-o dat o lacrima ca fix la asta ma gandeam si eu cand am vazut "mu" :)

ProdigySounD
3rd September 2012, 08:02 PM
97d versiunea pe linkmania acum 7 ani cunoscatori stiu la ce ma refer,ah ce vremuri aveam pe bk 95 de reseturi in 2 ani de zile jucati...