PDA

View Full Version : Nightcup6



Darkwshadow
3rd June 2012, 10:54 PM
Otazka na vas... ako to prebiehalo.. u nas dost spatne som to spatne napickoval ja a tim na to doplatil... jasne ze ani linku som nezvladol za potmu.. ved jasne naco to uhrat..
dali nas na warlock-chen kombo no.. a to ze nessaj pofarmil na 2linke kde bol lich-nessaj, chen les, dole solo warlock a mid solo invoker.. dost nas dali no... vyjadrite sa.. co som pocul predbezne od crustyho tak aj oni doplatili na warlocka.. to budem asi instabanovat :huh: moj pick trilane kunkka es venge , mid SF, top PotM... zle/dobre? neviem, nemam s tymto moc vela skusenosti

Nezmysel
3rd June 2012, 11:20 PM
tak kunka je podla mna hero na solo a nie na trojku a hen na ten ich pick myslim ze si ho ten co hral asi moc neuzil :D a ako tam mozes nechat nezabanovaneho invokera z lichom ?

Wreak
3rd June 2012, 11:31 PM
Tak podle me jsi to pojebal hned na picku... musis reagovat na jejich pick.... balkanci jsou zvykli hravat 2linky .... protoze trojky moc neumej... a docela na nich dostavaj.... takze vetsinou mid davaj double..... pak si to co jsi napickoval poslal spatne na linky..... 2 meele na 3ce.... docela riziko ...ale proti dvojce to jde...

Wreak
3rd June 2012, 11:34 PM
Nevidel jsem replay.... ale pick docela dobry...ale proste ESko a Venge meli chodit gang ve smoku.... minimalne ten ESKO a nebo Venge ROAM

DAfuq-
3rd June 2012, 11:39 PM
a) neser vsade tu potmu (koniec koncov si na nu doplatil aj minuly nc, na svojej linke si dostal rape)
b) dost nepremysleny pick
c) nechal si im uplne kruty pick (preboha to co si banoval?)
d) pozeraj viac replayov/streamov :)
inak súhlasim vo všetkom čo napisal wreak, aj ked dostal od huja v dueli !

Darkwshadow
3rd June 2012, 11:58 PM
Tak ono ked dali hore tu dvojku lich- nessaj tam s potmou imo moc som nemohol... ale som mal vymenit bottom a top.. kedze s miranou by som prezil dole tu dvojku a oni by hore tocili..

ZeeKee
4th June 2012, 12:10 AM
V piči kluci, nemáme na ně, nuly zkurvené =D

DAfuq-
4th June 2012, 12:20 AM
http://challonge.com/dotanightcup6
tak,tu mate replay z finale..pre mna ten rumunsko-polsky stack s Titom na cele zahral fakt peknu hru, supporti urobili naozaj kus prace a povedal by som že aj pick mali lepši :smile3:

ZeeKee
4th June 2012, 12:22 AM
zahrali pjekně, jsou dobrřííííí =D

Pabil
4th June 2012, 09:25 AM
ZeeKee a vy co ? ako ?

Sadomasochista
4th June 2012, 12:28 PM
akoze si dal nonick a blackeye do prveho kola? :D to rozhadzujes random alebo tak aby sme mali dakoho vo finale aj my? :)

DAfuq-
4th June 2012, 12:38 PM
akoze si dal nonick a blackeye do prveho kola? :D to rozhadzujes random alebo tak aby sme mali dakoho vo finale aj my? :)
bracket robil efko, ale myslim, že to bol random :)

DiAboL
4th June 2012, 12:42 PM
No ZeeKee a jeho team dostali kvalitny rapik vo finale...

3viLcZ
4th June 2012, 12:57 PM
Diabol zajtra ve 3 u cagana cekam te tam ... no jdu se podivat na ten replay vy susni :D vsadim se ze chyba byla tam jako vzdy :D

DiAboL
4th June 2012, 01:42 PM
:D:D:D: Zajtra ne, ale mohli by sme ist k Ching-Chungovi. Zavolaj aj Jirimu co na to...

hulvat
4th June 2012, 04:12 PM
Tak Darku, ten tvuj pick nebyl uplne zly, ale SF zbytecne proti jejich picku, kunka tam nemel nikoho kdo by na sebe natahl hery aby trefil kombo (puck, seer etc. . .). Dale potom potma mela byt 3linku - protoze 3linka potm, venge, es je vic nez silna.

A ted k nasemu finale - finale zacalo fp enchy, kdyz v poolu bylo Aacko, winda, weaver a dalsi sracky. Ale nas opevovany kapitan (Zeekee) nikoho z nas neposlouchal a pickl proste enchu cimz nam podepsal ortel smrti, zbytek hry sme se snazili moc nefeedovat a to sme se snazili tak moc, ze s push kombem sme dali 1 vez. Celou dobu sme se drzeli vlasku nadeje, ze nejakym zazrakem vyhrajem s 4 papirama a abbadonem proti doomovy, nessajovy a rexovy. Na TS byla atmosfera jako na pohrbu. Zeekee celou hru rikal, ze ta encha nebyl fail a ze ho akorat moc hatovali a chybu si nepriznal. A po NC mu bylo tak trapne, ze nam to prohral, ze zacal delat ozraleho a ze celou dobu chlastal! To uz bylo i na me moc :D

Nakonec tym ktery nas porazil hrajou fakt dobre, disciplinovane. Hraji sice nudny vyckavaci styl temer s 0 gangama, ale vyplaci se jim to, tak proc ne? :) Akorat jisty Dejwik porad tvrdi, ze jsou to lamy jen proto, ze je jeste neporazil :D

DAfuq-
4th June 2012, 04:19 PM
A po NC mu bylo tak trapne, ze nam to prohral, ze zacal delat ozraleho a ze celou dobu chlastal! To uz bylo i na me moc :D

:D:D:D:D:D:D typicky zeeke

kecaduj
4th June 2012, 04:42 PM
No my jsme vypadly v pervni kole proti SKUTOK nejaky maďarský kapitán nebo co......... Nějak jsem se nechal strhnout pickem a nechal jsem jim warloka, ale tak ultra early (prvnich 5 min) si myslím že jsme byly stejně dobří možná i lepší. Jenže pak přišlo pár individuálních chyb které podle mě rozhodly... k včerejšku

Prostě tyto hry a vlasně dá se říct že všechny chally jsou kolikrát o 1 pojebané chybě....že se nechá někde chytit tide nebo nemá es manu na u prostě opravdu malá věc může rozhodnout..... No a když ti pojebaní balkánci ty chyby nedělaj tak donutí nás gangovat a děllat věci u kterých se chyba stane velice lehce....... Oni si prstě hrajou svoje linky nikdo nikam moc nechodí a čekají na náš gang kterej se třeba povde ale stojí nás to věž.. Prostě mají ted navrch a jak v každé hře nejlíp dáváš pokud si věříš. Proto to chce toho pojebanca sprostyho slovenskyho at jednu nedelu nejede na intrak a potočí je :D

Hannibal.InSa
4th June 2012, 05:11 PM
jsou to marní párci , ten na midu dostal pokouříno, kdybych neměl tak ožralej tym tak potočíme...

3viLcZ
4th June 2012, 05:14 PM
Koukam ze mame na acku novou hlasku .. :DDD "jsem byl ozralej" :DDDDDDDDDDDDD

hulvat
4th June 2012, 05:26 PM
Kubo ale nejde o to, ze si daval jednoho hrace, ale o to jak jsou sehrani jako tym :) A k tomu Zeekeeho "opilost" :D

Hannibal.InSa
4th June 2012, 05:32 PM
ale tak když si nedáš individuálně linky, tak se nemůžeš sehrát ani jako tým.. s lidma co to ví, a umí, jim řekneš co budete dělat, a sehraní byt nemusíte,, jasny že pouď jsou lidi sehraní, tak už je to uplně jiná liga :O ale tak tihle teda nejsou nejaci extra týpci ktere bys neporazil jen tím že seš lepší ( jsem ) xD

Nezmysel
4th June 2012, 05:40 PM
tak kamo zeekee byl cely cas ozraly takze si to tak nesmieme brat k srdcu.

hulvat
4th June 2012, 05:52 PM
Celou dobu byl normalni a na konci NC rekl, ze je ozraly. Tomu sam neveris Skutok :D

Nezmysel
4th June 2012, 08:23 PM
Celou dobu byl normalni a na konci NC rekl, ze je ozraly. Tomu sam neveris Skutok :D
podla mna ma zeke pravdu a nebudem sa tu o tom bavit !!!

Wreak
4th June 2012, 09:36 PM
Vždyť se tam málem poblil na tom TSku!!! :-D

ZeeKee
4th June 2012, 11:40 PM
Směju se kluci =D

Prohráli jsme, prohráli... opravdu jsem byl vožralej, když mi to nevěříš, nebyla to vyhovorka, jen jsem říkal, že mi ta prohra vůbec nevadila, protože jsem málem neviděl na monitor...

Ohledně mého přiznání... keep flaming me pls! Vážně, feťáci...

DiAboL
5th June 2012, 12:47 AM
Vy ste kokoti, on byl vozralej!!!

Pabil
5th June 2012, 01:05 AM
Nevadi aj tak si stale robot
http://www.youtube.com/watch?v=gs_sX0zRXVw&feature=related

efko.wbs
5th June 2012, 01:10 AM
turnaj skoncil tak gg

:tclosed: