PDA

View Full Version : Tiny



Luke_L
26th May 2012, 02:42 PM
http://www.playdota.com/heroes/stone-giant
If a unit is hit by Avalanche and then Tossed, they can be hit a second time by Avalanche if they land back in its AoE before it ends.

Sadomasochista
26th May 2012, 02:58 PM
tak treba avalanche az potom toss?

Mne nie kto tvrdil ze prave toss treba hned... ked na neho skocis a je sam, samozrejme

Luke_L
26th May 2012, 03:02 PM
tak podle toho, co pisou na playdote, tak kdyz das prvni avalanche a rychle na to toss, tak dostane ten dmg avalanche 2x ... kdyz ten hero dopadne na to misto, kam si dal avalanche

a je to podle me logicke, protoze kdyz das prvni avalanche, tak das sanci tomu hrdinovi pouzit leap/invis atd., takze riskujes abys dal vetsi dmg, kdyz das po blinku naopak prvni toss, tak ten hero nestihne nic

jinak dal sem to tu kvuli posledni hre, kde sme trochu hadali kvuli toho, tak snad to pomuze :D

Laryk
26th May 2012, 04:49 PM
však to tak je od doby, co tiny existuje, vždy avalanche => toss byl bonus dmg, akorát ste to tam neměli napsané

Sadomasochista
26th May 2012, 08:14 PM
nj ona je tam este ta bonus dmg ktora sa zvysuje pri ultine, to ale nebolo odjakziva. Vypocitajte mi prosim kolko dmg teda max s tym kombom moze tiny dat ak ma ulti lvl 2 napr?

Je tu niekto kto rad v dote pocita? :D

Laryk
27th May 2012, 01:17 AM
300+275+275+20%a víc z base dmg tinyho, takže relativní

oB.Sweety
27th May 2012, 05:45 PM
imo hloupost, protoze avalanche prece dostava postupnej dmg.. takze kdyz ho posypes a pak vyhodis tak v prvnim kole nedostane vsechen stun dmg..


vzdycky to fungovalo tak ze sel toss > avalanche protoze kdyz si ho posypal pod ten toss tak si vysypal vic kameni = vic dmg

vzdycky to tak bylo nevim co vymyslej za nesmysly na playdote:)

kecaduj
27th May 2012, 06:21 PM
čistě teoreticky co když je to tak že ho tossneš a on dostane nějaky dmg od toho kameni už ve vzduchu a když dopadne spadne na něj ještě jednou......chápete jak to myslím :D já jsem tinyho hrál 2x v životě tak vůbec nevím :D ale když jsem ho hrál tak první toss pak kamení........

šak s té animačky mám pocit že když to sypeš na sebe tak to vypadá tak že se to z boku zvedá na střed a pak sype zpět vše do středu respektive tam kde stojíš

Sadomasochista
28th May 2012, 10:17 AM
když to sypeš na sebe tak to vypadá tak že se to z boku zvedá na střed a pak sype zpět vše do středu respektive tam kde stojíš

:D :D tak z tohoto som jelen :D

gun10a
28th May 2012, 03:56 PM
pokial viem odjakziva to bolo naopak , toss prvy a na to avalange, cim ho trafia kamene aj v lufte aj potom popadaju nanho ...

mozme dat 1v1 len sa nalvlovat a skusit realne rozdiely

Pabil
28th May 2012, 04:04 PM
a potom to sem napisat ! =)

dog.dejwik
29th May 2012, 04:45 PM
Nedavno sem tinyho hral a jasný instantkilly dáva toss a pak avalanche.. bylo to tak, je to tak a bude to tak imo.. nepřijde mi že bych měl dát instantkill někomu kdo má třeba 900 hp a dal z obou spelu 320dmg.. Takže ten bonus mi to dalo jedině takto..

Luke_L
29th May 2012, 05:29 PM
tak sme to zkouseli a dava to stejny dmg ...