PDA

View Full Version : Nightcup 5



dog.dejwik
22nd May 2012, 08:13 AM
Chlapci mam taký návrch. Pokud efko znovu udělá nightcup rád bych nestavěl pouze jeden tým proti tem balkáncům, ale postavil bych dva týmy na velmi dobré urovni, čili by se znásobila šance na výhru proti nim. Samozřejmě by nás efko musel dát do rozdílných slotů aby jsme se setkali ve finále a byli oba týmy v případě první prohry proti nim :D

První tým:

Pwnt (carry/support)
wicker (support/carry)
Zeekee (Solo)
Crusty (support)
babicqa (solo) (nebo lachtan, Aki, prostě nekdo.. Pokud jsem zapomněl na někoho dobrého tak klidně toho :D)

Druhý tým:

Dejwik (support)
3vil (carry)
Diabol (support)
Smato (solo)
Smoky (solo)

Co vy na to? Každý z výše uvedených at se prosím vyjádří...

Wreak
22nd May 2012, 08:32 AM
Na Moldu a Skutka jsi zapomnel :-D .... A Krusty Ti to neodpustí :-D

Wicker
22nd May 2012, 09:22 AM
To podle me neni moc dobrej napad kdyz je nedavame i v "nejsilnejsi" sestave. Ja vidim jako jedinou moznost na zvyseni sance na vyhru vymenit me za Diabola... a nebo proste zabanovat aspon jednoho z komba seer krobka

3viLcZ
22nd May 2012, 12:15 PM
A co tak si nekdy sednou a trosicku popremyslet kde to sereme ? a popripada zahrat par her a nebo se podivat na jejich replaye .. stale nas davaji na tu stejnou taktiku a to je push

Wicker
22nd May 2012, 12:53 PM
Evil asi poprve za tu dobu co ho znam rek neco inteligentniho

DAfuq-
22nd May 2012, 01:22 PM
sak, oni hraju takto stale...na balkane massuju chally skoro s tym istym pickom furt
(a babicqa podla mna nepojde)

Love.and.Peace
22nd May 2012, 02:20 PM
sak mate 5 banu tak jim dejte ban ja nevim balanar seer kroba dirge atd sak jim ty hera muzete banovat ne

Wicker
22nd May 2012, 02:51 PM
Tak hrat proti invokeroj a lycanoj taky neni zadnej med

dog.dejwik
22nd May 2012, 03:01 PM
tak invokera většinou zabanujou oni a stejne si myslim že my máme v týmu vždy lepšího hráče na vokerovi než oni, a lycana outpickneš bat/rexar

Wicker
22nd May 2012, 03:07 PM
no outpickes... oba ho podrzej na 4 vteriny coz zas uplne neni tolik

dog.dejwik
22nd May 2012, 03:14 PM
no popřemýšlejter o tom co jsem napsal nahoře, ještě by se mohli vyjádřit zbylí hráči, zatím tu diskutuju jen s dvouma...

DiAboL
22nd May 2012, 03:20 PM
No, invokera mam najlepsieho ja...Nie nejaky zpiceny balkanec a to ze vas davaju, je len preto, lebo ste nuly :) .Hlavne wicker

ZeeKee
22nd May 2012, 07:37 PM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49851

Toto je nejlepší Invoker, ty zero... a je mi jedno proti komu jsme hráli, zahráli to dobře a můj tým jak ***** *** ** **** ** **** !!! :D

Anyway k tématu - jestli chceš rozdělit ty lidi na víc týmů a doufat, že to někdo z nich vyhraje... tak si dobrý feťák... pokud si chceš narovinu zahrát se Smatem a Smokym ,tak to řekni rovnou a neohovaraj to tu takyma hovna...
Jak zvítězit? Sniž si ego Dejwe, komunikuj s týmem, pickuj s týmem, hrej s týmem, flamuj s týmem... prostě nebud zkurvené egoistické emo!!! =)

efko.wbs
23rd May 2012, 12:09 AM
popici dobre spravy, server updatnuty, mame nove ikony no uz to nebude byvat ze si budete vyberat ikony lebo vyber zo 120 ikon by bol asi luxus. Takze bude byvat stanovena ikona o ktoru sa bude hrat pripadne bude na vyber z tych starych,,,,

btw kto mi to chcel vyfajcit za tutu ikonu? :D
http://dotabot.net/uploads/icons/dota-lanaya.jpg

Nezmysel
23rd May 2012, 12:32 AM
jedine zeekee :D

Darkwshadow
23rd May 2012, 01:06 AM
Ja by som to aj bral kebyze nemate uz nejakeho hraca na ten ktory post... viete jak hram cize.. a najprv by asi bolo dobre naskladat 1 najsilnejsi mozny tim z naj hracov na tu ktoru ulohu (supp, carry, solo... ) a druhy doskladat z lepsich hracov sice ale... nech nevypadnu hned obidva timy a velke kombenie sa fakt ponori hlboko pod bod mrazu... ts-ko mam cize si len napiste ak tak

dog.dejwik
23rd May 2012, 08:14 AM
Anyway k tématu - jestli chceš rozdělit ty lidi na víc týmů a doufat, že to někdo z nich vyhraje... tak si dobrý feťák... pokud si chceš narovinu zahrát se Smatem a Smokym ,tak to řekni rovnou a neohovaraj to tu takyma hovna...
Jak zvítězit? Sniž si ego Dejwe, komunikuj s týmem, pickuj s týmem, hrej s týmem, flamuj s týmem... prostě nebud zkurvené egoistické emo!!! =)

To ne, ale prostě si myslim, že když já do toho nebudu kecat vám (protože si prostě chcete hrát co chcete a mě se to třeba prostě ani nemusí líbit a už kvuli tomu mám takzvané ego ve hvězdách a ta hra mě nebaví) a vy nebudete kecat mě (protože s evilem a diabolem se ohledně picku dá dobře vyjít a smato/smoky vim, že by ten pick tolik nehrotili, prostě zahrají co jim dáš) tak by to bylo lepší. Jde hodně o to jak spolu tým vychází a my spolu prostě už nevycházíme, možná právě kvuli mému egu ve hvězdách (nebo v lese, jak jsi naposled řekl) a celkově by ty týmy zahráli oba dva v tomhle složení líp, než ten náš jeden.

Samozřejmě pokud smato/smoky/diabol/3vil nebudou souhlasit stejně jako crusty a ten váš pátej (imo nejlepší by byl lachtan), tak se s tim nedá nic dělat...

Navíc jsem z tvého postu pochopil, že tam prostě překážim a vlastně jsem ty hry prohrál já, takže sry zeekee, ale opravdu to takhle bude lepší...

Edit: darshadow ty jsi kdo, na áčku pod tímto nickem asi nehraješ...

nehladam_klan
23rd May 2012, 10:36 AM
Za prvé som sa musel vrátiť lebo keď som pozeral stream tých turnajov tak mi to nedalo
Za druhé diabol nemáš lepšieho invokera ako ja a ani ty zeekee
Za tretie vie sa presnejšie kedy bude dáky takýto night cup?
(zeekee pošli mi ten super lacný tabak lebo tieto cigarety už stoja na mňa moc)

Wicker
23rd May 2012, 10:48 AM
Ste vsichni marni jak parci, misto tohohle breceni by sme si spis meli sednout jak rikal evil a trochu to rozebrat..(ponadavat si do kurev atd... sak to znate).

DiAboL
23rd May 2012, 02:04 PM
Boze, vy idioti. Aj keby nehram dotu rok, furt tu mam najlepsieho inva. R.I.P. arsony :)

Darkwshadow
23rd May 2012, 02:16 PM
Dejwik: pod nickom Tadark ... a zahram co sa mi dostane pod ruky (top A potm) :D

dog.dejwik
23rd May 2012, 03:17 PM
ok...

Chalani tu už fakt nic jiného nepomuže, než se rozdělit... Pickovat mě stejně nenecháte a napickovat potom potmu windu pudgeho, nezlob se na mě, ale to ti pickne i zeekee [-( Budete si hrát co chcete a já s druhym týmem zas co bych si představoval já (ofc pokud budou souhlasit)...

3viLcZ
23rd May 2012, 04:50 PM
Vidite to nekomu staci za inva naklikat 80 000 000 000 000 000 spelu aby zabil nekoho a nekomu zase staci 4 .. a vubec nechapu proc tu resite takove kokotiny :DDD aj tak dostanem zase na NC cez picu a bude se flejmovat na vsecky strany . Jak tu nekdo psal oni hraju porad chally spolu v tom stacku a u nas se uz chally ani nehraji a ta sestava co chodi na NC se vetsinou sleze az v ten den kdy ten NC probiha pres tyden an to mrdame tak se nedivte ze nas rozparou jak hovna :) ale klidne si tu piste ty vase moudra do nekonecna ... s pozdravem ej kej ej nejlepsi lycan czsk .

Nezmysel
23rd May 2012, 06:25 PM
s pozdravem ej kej ej nejlepsi lycan czsk .
roof sa ti hacknul na forum acount ?

Sadomasochista
23rd May 2012, 07:04 PM
Ja budem hrat v B teame rylaiku

Wreak
24th May 2012, 08:51 AM
Tak jsem regnul 2 teamy za CZSK.....

http://eurobattle.net/threads/173049-nightcup-5


Jen pro jistotu...... Tak se nějak poskládejte!!!

Hráči: Diabol,Dafuq,Evil,Dejwik,Zeekee,Skutok,Wicker,Jogi ,Faustik.... a dalsi....

Pabil
24th May 2012, 09:44 AM
ja budem u buhlharov ako zaskodnik :D

dog.dejwik
24th May 2012, 11:26 AM
Tak jsem regnul 2 teamy za CZSK.....

http://eurobattle.net/threads/173049-nightcup-5


Jen pro jistotu...... Tak se nějak poskládejte!!!

Hráči: Diabol,Dafuq,Evil,Dejwik,Zeekee,Skutok,Wicker,Jogi ,Faustik.... a dalsi....

to neklapne, sak vidis jak mě ty nuly odpovídaj :D ale i přes to všechno si myslim, že se dají dva týmy vytvořit... No nic jebat, jdu lámat skálu :D

Love.and.Peace
24th May 2012, 01:40 PM
ja bonbon nevi a hippo hledame posledniho na dalsi nightcup !!

btw mam takovej pocit ze faust s dejwem uz spolu hrat nepujdou wreaku :D:D

Wreak
24th May 2012, 01:50 PM
JAAAAAAAA:D jsem volnej :D

To jo no :D

Wicker
24th May 2012, 01:50 PM
My pujdem hrat ten samej tym jako predtim, nevim co tady dopice emarite porad, 2x se neco nepovede a vy uz hazite flintu do zita

Sadomasochista
24th May 2012, 02:23 PM
molda vezmi si mna, minule si mi hovoril ako ma mas rad na SIGu

ZeeKee
24th May 2012, 05:15 PM
Dejwik - Ne, nepřekážíš mi... nevím proč něco jako Dotu bereš jako důvod k takovým citovým projevům a že už si spolu nezahrajem etc... Je to jen hra, každý z nás dělá nějakou chybu a já napsal tu tvou, that's all... nikdy jsem nesváděl chybu JENOM na tebe, každý tam nějakou udělal... Nechceš hrát s náma NC? Okey, tvoje rozhodnutí... ale nezatahuj to někde dál...

Efko - JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ CHCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LANAYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

kecaduj
24th May 2012, 05:38 PM
já si čas najdu :) ať už do marného teamu nebo nemarného....................... takže pokud chce někdo do teamu sup (es, tide, venge, nevermore, rylai, silencer, pudge, dazzel, zeus) klidne (no dal jsem tam aj par sol jen aby jste veděly že jsem pro :) )

Ale domluvil bych to nějak tak ať si proti sobě dáme pár challů víte co, něco jak když se jogi jde jen tak rozhazet na koš............nebo dejwik roz......nit na vykendovku :D

KukAc
24th May 2012, 05:46 PM
keby som nemal rocnu pausu v dote a som vo forme, by som vam rad pomohol :D

TT_SNiP
24th May 2012, 08:17 PM
Zas vas davaj ti "zeraci co to neumi" Dejwe? :D Vsak na tom country touru nebo co to bylo jste je potocili slusne, tak v cem je problem? ^^ Uz se naucili pickovat?:) Jinak jen tak pro info, ty push picky co tu nekde nekdo zminoval si nevytahli oni z paty, to je celkem popularni dneska.

A nevim co resite, ze poslete X tymu z acka.. To vam fakt jde jen tolik o to je na nejakou haluz porazit? Vsak jestli hrajou dobre (jakoze tipuju, ze hrajou, pokud jsou to furt ti stejni hraci co myslim), tak proste akorat musite hrat lip, nepomuze 5x rozmixovat sestavu :) Dota je tymova hra, tak musi byt 5 lidi co budou hrat tymove a nebudou tam zadny vnitrni emo konflikty. Ale to je pak otazka, jestli vam to zato stoji, protoze by to asi vyzadovalo teda mit nejakou pevnou sestavu a trosku spolu hravat - trenovat. Kdyz do toho pudete, ja vam to jen preju - i kdyby to byl takovy for fun tym. :)
Jen si myslim, ze v dote 1 uz moc hrotit nejaky tymy nema smysl. Kdo muze, ten prechazi na dotu 2.

DiAboL
24th May 2012, 08:20 PM
Snip, drz picu, ty zavislak!. A daj obrazok

TT_SNiP
24th May 2012, 08:54 PM
Ok.. :mellow:
http://rgifs.gifbin.com/082010/1282045811_cat-in-box.gif

nasel sem lepsi!
http://gifs.gifbin.com/072010/1278665971_worlds-biggest-skateboard.gif

Wreak
24th May 2012, 10:24 PM
Od kdy je NEVERMORE support? :( tak to se ho musim doučit :D na support :)

efko.wbs
26th May 2012, 10:58 PM
tak od czsk pojde iba jeden team?

Wreak
27th May 2012, 12:11 AM
2... už jsme to psali.... Molda skládá druhej....

dog.dejwik
27th May 2012, 02:39 AM
kedze som dneska prohral proti iceteamu 3 hry po sobě, tak se mě ani moc nechce, ale jelikož jsem mu řekl že je zítra/dneska porazíme, tak to asi dáme no :p

Hannibal.InSa
28th May 2012, 12:40 AM
jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé:D jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.

Pabil
28th May 2012, 08:49 AM
Tak ako ste dopadli ? =) Da sa niekde pozriet replaye ?

pwnt[XD]
28th May 2012, 01:07 PM
jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé:D jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.

A to jeste nevis, ze se smejem i tobe jak hrajes! :D Nic, priste dojdu, vcera u nas spala slecna, tak jsem nemohl, sorry :/

3viLcZ
28th May 2012, 01:55 PM
Reknu vam to takhle hrajete to jak pice ... tvle potkame borce s kteryma jsme hrali pred tim na CT a hrali dobre a vy vole reknete ze jsou to zera a ze je dame jak nic tak ze si picknem clasiku ... hm dostali jsme po pici zase ... proste to je to vase podcenovani a je to tu stale kazdy NC a kdyz uz tu stale pisete jake mate robo hery tak je nekdy ukazde na tom NC .. mozna to pak vyhrajem .

Nezmysel
28th May 2012, 02:32 PM
v tej hre ste prehrali strasne early ono ked vam daju 5 vezi tak suporti maju prachy mozu postavit nejake itemy.
presne podcenovanie supera oni sa pripravili na vase ucka prve itemy mekans pipa proste aby prezili ten MF.

Dalej co som si vsimol strasne chcete zabijat huntit a podobne veci proste idete gang v nejakej 18 minute na morfa 4/5 zatial co vy ho date on pride asi o 3 kila vy ziskate cca to iste zatial vam darkseer kroba alebo hocikto proste je jedno co maju pushnu vez morf ma prachy spat a este maju zarobene.

Proste nemozte si nechat diktovat tempo od supera hrajte si svoju hru a vy ich prinutite aby oni museli huntit vas. Podla mna to je najhorsia vec co team moze spravit proste huntit cely cas cary po mape alebo hocikoho ineho. Lebo zaten cas stracate pojem o tom ze oni vas zatial pushuju alebo farmia a vy kym behate zo smokom 45 sekund zaten cas oni nafarmia ovela viac ako vy dostanete za ten jeden frag.

Ano gangovat je dobre ked je nato pick ale vy ste mali warlocka tida co maju uckaraz za 150 sec proste MF ziadnych extra gang herov podla mna vam sedi skor styl hrat na herov co maju spely stuny s kratkymi CD lebo fakt jediny vas stun mala winda zo shackle a ked ste chceli niekoho huntit veno da gale tide gush a seer mu dal speed proste uplne nedomyslene. Dufam ze ma tu nebude teraz nikto hatovat proste bol som obs vravim ako som videl tu hru ja thats all.

DAfuq-
28th May 2012, 02:38 PM
kedze som dneska prohral proti iceteamu 3 hry po sobě, tak se mě ani moc nechce,
ale ved to neni ziadna hanba :D

Pabil
28th May 2012, 03:03 PM
Heh , jak som bol xvilu na ts a pred prvym zapassom uz preberali taktiku na finale tak som si aj vravel ze fuha riadne su si isty ze tam uz budu .

Hannibal.InSa
28th May 2012, 03:12 PM
Jogi to ještě nevíš že na nedělu složím vítezný tým :D

dog.dejwik
28th May 2012, 04:37 PM
tak u toho chci bejt :D

Hannibal.InSa
29th May 2012, 01:18 AM
tak mohl bys byt ten na kterém se dostanem do formy no :D:D!

ZeeKee
29th May 2012, 09:09 AM
jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé:D jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.

Nechceš mě naučit dotu, prosím? Těším se na ten tvůj tým v neděli...
A ještě jedna věc, přestaň tady psát tydle hovna, když na suxpamu už nehraješ a nevíš, kdo co hraje. Nerozumíš tomu ani hovno a ještě si tady budeš boostit svoje malý péro velkým egem...


Reknu vam to takhle hrajete to jak pice ... tvle potkame borce s kteryma jsme hrali pred tim na CT a hrali dobre a vy vole reknete ze jsou to zera a ze je dame jak nic tak ze si picknem clasiku ... hm dostali jsme po pici zase ... proste to je to vase podcenovani a je to tu stale kazdy NC a kdyz uz tu stale pisete jake mate robo hery tak je nekdy ukazde na tom NC .. mozna to pak vyhrajem .

+1
Pořád hrajem stejně lehce outpicknutelné hovna... a přitom hráči v našem týmu umí spoustu netypických hrdinů, ze kterých se dá něco pěkného poskládat.
A hlavně to ego down no... nepodceňovat, hráč pořád na 100%! =D


v tej hre ste prehrali strasne early ono ked vam daju 5 vezi tak suporti maju prachy mozu postavit nejake itemy.
presne podcenovanie supera oni sa pripravili na vase ucka prve itemy mekans pipa proste aby prezili ten MF.

Dalej co som si vsimol strasne chcete zabijat huntit a podobne veci proste idete gang v nejakej 18 minute na morfa 4/5 zatial co vy ho date on pride asi o 3 kila vy ziskate cca to iste zatial vam darkseer kroba alebo hocikto proste je jedno co maju pushnu vez morf ma prachy spat a este maju zarobene.

Proste nemozte si nechat diktovat tempo od supera hrajte si svoju hru a vy ich prinutite aby oni museli huntit vas. Podla mna to je najhorsia vec co team moze spravit proste huntit cely cas cary po mape alebo hocikoho ineho. Lebo zaten cas stracate pojem o tom ze oni vas zatial pushuju alebo farmia a vy kym behate zo smokom 45 sekund zaten cas oni nafarmia ovela viac ako vy dostanete za ten jeden frag.

Ano gangovat je dobre ked je nato pick ale vy ste mali warlocka tida co maju uckaraz za 150 sec proste MF ziadnych extra gang herov podla mna vam sedi skor styl hrat na herov co maju spely stuny s kratkymi CD lebo fakt jediny vas stun mala winda zo shackle a ked ste chceli niekoho huntit veno da gale tide gush a seer mu dal speed proste uplne nedomyslene. Dufam ze ma tu nebude teraz nikto hatovat proste bol som obs vravim ako som videl tu hru ja thats all.

Tak tady musím dát jedno obrovské +1. Naprosté hovna co tam děláme, přitom jsem říkal po hře, že toto je hovadina. V posledních hrách jsme je pokaždé poráželi přímo na linkách na hrdiny 1v1 / 2v2 etc... ale když přišlo na nějaké ty akce, tak samej fail a mezitím padly 2 naše věžky. Máme lítat na situace X:X, nenechat žádnou linku volnou, kde nám to nějakej rumun pushne... easily done. Třeba mě kluci příště budou poslouchat a nebudou mluvit hovna!

DiAboL
29th May 2012, 09:22 AM
Jo vsichni melete hovna, jedno obrovske + 1 a vsichni melete hovna. Pekne povedane zeekee

ZeeKee
29th May 2012, 09:44 AM
Phail Diabol =)

Hannibal.InSa
29th May 2012, 09:57 AM
Zeekee jak to můžeš říct ty , zrovna něco o egu.. ty seš dement :D já jsem zapoměl.. tvůj epickej invoker.. jo to je jiná, taky bych byl namyšlenej no... jo, a ještě stím egem, víš jakej je rozdíl mezi mnou a tebou ? já přiznám že jsem namyšlenej v dotě, že si myslím že jsem lepší než většina hráčů.. (ty si to myslíš taky, ale nepřiznáš to, ale chováš se tak) ale ten nejhlavnější rozdíl je, že já i když jsem egohunter, tak nikdy nepodcenuju nepřítele.. i když mě třikrát naklepe jak párka.. což ty děláš . (a naučil bych tě to rád, ale na to musíš mít vlohy)

Hannibal.InSa
29th May 2012, 10:02 AM
jo a koukal jsem na ten replay :-) takže rozhodně vím kdo co hrál v tý hře , takže ty spíš nemel když ty nevíš. Holko s VELKYM perem

ZeeKee
29th May 2012, 10:05 AM
Dobré hovno jsi teď řekl =)

Kdybys s náma hrál, tak bys takové hovno neřekl... vyjasnil jsem si moje ego v Brně se synkama, takže DAFUQ? Pokud nemáš smysl pro humor, nevíš nic... se mnou už jsi nehrál tak dlouho, že vůbec nemůžeš tušit, co já hraju, co já mluvím a jakým stylem hraju... už dávno nehraju carry =)

A to podceňování soupeře snad ani nemusím tady vytahovat... já zapomněl, že jsi byl na TS... my jsme nepodceňovali NIC, jen jsme nečekali, že všichni Rumunci začnou hrát stejnej pick a my ho prostě a jednoduše nezabanovali... a prostě a jednoduše proti němu neumíme hrát =)

Prostě se ti hochu snažím říct, abys nekecal NIC do toho, co my hrajem, když NIC o tom nevíš vzhledem k tomu, že to nehraješ, že to nevidíš, že nás neslyšíš na TS... danke schooooon

Hannibal.InSa
29th May 2012, 10:09 AM
Ted jsem ti tu psal že jsem viděl replay, jak si hrál tvého warlocka :-) a ty tu furt meleš svoje :D a proč na TS ? mě stačilo tvoje jak si napsal že to jsou lamy , že příjdeš a ponížíš, a jestli neuneseš kritiku, tak to nehraj.

ZeeKee
29th May 2012, 11:21 AM
Ted jsem ti tu psal že jsem viděl replay, jak si hrál tvého warlocka :-) a ty tu furt meleš svoje :D a proč na TS ? mě stačilo tvoje jak si napsal že to jsou lamy , že příjdeš a ponížíš, a jestli neuneseš kritiku, tak to nehraj.

Promiň, zítra ráno buď prosím na Xpamu a nauč mě to =(

Hannibal.InSa
29th May 2012, 11:52 AM
sorry, to je ztrácení času, radši tě zas ponížím v duelu s invokerem :D

DiAboL
29th May 2012, 12:25 PM
Toto sa mi celkom paci. Konecne seriozne hadzanie argumentov do eteru. No zhodneme sa na tom, ze obaja ste dobri hraci. Ale podla mojho skromneho nazoru, nemas zeekee ani zdaleka lepsieho inva ako ja napr., ale to tu nejdem riesit. Vtipne bolo, jak vas Snip odhadol hned po CT. Pisal, ze hraju dobre a nie su to slabi hraci, len vy ste vypisovali picoviny jaki ste najlepsi na xpame a nikto na vas nema. No preto asi teraz prehrate vacsinu zapasov na tych NC. Trosku sa treba nad tym zamysliet :)

TT_SNiP
29th May 2012, 12:25 PM
http://www.memecreator.net/futurama-fry/showimage.php/2470/Not-sure-if-serious-drama-or-just-plain-trollin.jpg
:ohmy:

edit:

Vtipne bolo, jak vas Snip odhadol hned po CT. Pisal, ze hraju dobre a nie su to slabi hraci, len vy ste vypisovali picoviny jaki ste najlepsi na xpame a nikto na vas nema. No preto asi teraz prehrate vacsinu zapasov na tych NC. Trosku sa treba nad tym zamysliet :)

http://www.myfacewhen.net/uploads/166-i-told-you-so.jpg
I told you so. :tiphat:

KukAc
29th May 2012, 01:06 PM
ked budete potrebovat pomoc s ponizovanim tak som k dispozicii ;D

Nezmysel
29th May 2012, 01:22 PM
http://www.memecreator.net/futurama-fry/showimage.php/2470/Not-sure-if-serious-drama-or-just-plain-trollin.jpg
:ohmy:

edit:


http://www.myfacewhen.net/uploads/166-i-told-you-so.jpg
I told you so. :tiphat:
nj my sme si to zo snipom skomentovali na teamspeaku ked sme pozerali stream a hned aj sme to vraveli ze hraju fakt dobre nc nikto nas nepocuval :D jedina ich smola bola ze sa nechali outpicknut proste kapitan to raz nezvladol to s nich nerobi ale hned zerakov a nuly :)

Love.and.Peace
29th May 2012, 02:37 PM
zeke rekne spousta netypických hrdinů a myslí svoju lanyu :D

dog.dejwik
29th May 2012, 02:58 PM
ked budete potrebovat pomoc s ponizovanim tak som k dispozicii ;D

Kukac ser na to :D


Hannak, Zeekee atd:

Beztak jste všichni nuly a nejvetší ego tu mam já...

Nezmysel
29th May 2012, 04:11 PM
Kukac ser na to :D


Hannak, Zeekee atd:

Beztak jste všichni nuly a nejvetší ego tu mam já...
166122

pwnt[XD]
29th May 2012, 06:04 PM
ty vase sracky semlelu do par slov: ega mame vsichni, ega mame pravem, hraci jsme lepsi, tym jsme horsi

Wicker
29th May 2012, 06:11 PM
Bylo by potreba vsem premerit pera aby se uz jednou pro vzdy urcilo kdo je nad kym...

TT_SNiP
29th May 2012, 06:36 PM
Bylo by potreba vsem premerit pera aby se uz jednou pro vzdy urcilo kdo je nad kym...
Ale nekterym stale rostou ...:)

pwnt[XD]
29th May 2012, 06:41 PM
Ale nekterym stale rostou ...:)

U wicka bych se tomu ani nedivil kamo :D

ZeeKee
30th May 2012, 11:27 AM
Hannak - Čekal jsem dneska na Áčku, abys mi mohl dát nějaké tipy a triky... a ty nikde =(

Hannibal.InSa
30th May 2012, 11:48 AM
si asi cekal spatne, protoze jsme tam byli :D a už jsem ti vysvětloval, že tvůj Invoker je přece tak dokonalej, že už nevím co bych tě naučil.. zas někam radši dej tvůj replay.. jak kosíš

ZeeKee
30th May 2012, 12:04 PM
Když já nemám moc kamarádů, kde bych to posílal =( Poraď mi...

Nezmysel
30th May 2012, 01:07 PM
a to som si myslel ze ludia po 20tke maju vacsinou rozum

Eph3dr1ne
30th May 2012, 04:49 PM
Člověk dojde na forko a hele... zjistím že:

1. Zeekee napsal jak to tam potrestá až bude mít tým a těžce to podcenil...a docela projeli.

2. Mě na TS pomlouvají nějací marňáci... Jak si to můžete vůbec dovolit, když jsem odehrál tolik turnaju v Olmiku, Praze, Mezihernaku, LanCraft atd.. mám stále víc odehraných chalu na ačku a mnohem více medajli na NC... trošku respektu aspoň (O nás bez nás)

3. Diabol není na žádné straně, potřebuje jenom pochválit a stále nic.... DIABOL DOBRY SI, stačí :-) ?

4. Skutok...to jsem vždycky přeskočil, prosím zestručnit

5. Čím více dobrých hráču odešlo z ačka tím více se Dejvíkovi zvýšilo ego

6. pwnt[XD]...Jediný napsal názor, na který se podíval ze všech pohledu, ne jenom z toho vlastního... možna lepší hráči, ale horší tým... +1

7. Hannibal... Jako jediný dokázal něco, co nikdo z vás ne... má právo mít zvýšené ego...a dělá si z toho vždycky stejnou srandu jako Ty Zeekee jenom to nevidíte ani jeden.

8. Všichni máte nejlepšího Invokera na ačku

9. Ja, hanak, 3vil etc. jsme měli 1-2 pauzu od doty, pak jsme došli na Xpam a zanedlouho jsme měli nejlepší tym na celém xpamu... nemyslete si že když budeme chtít zase složit tým a zničit to...že to nedokážeme

10. Pojďte raději na nějaky chalik vy borci, písmenka v dotě nikdy nic nevyřešili :P

PS: Zeekee a Hannibal si spolu rozumět nebudou...ale Hannibal má aspon nějaké argumenty, nepíše stále "Napsal jsi hovna" nebo "Nauč mě to" už je to ohrané, hovno flejm :-/

Hannibal.InSa
30th May 2012, 05:06 PM
tak ono se zeekeem se flamujem od doby kdy jsme se potkali ve finále v tom touru , a slyšel jsem že zeekee pak cosi řikal že jsem ho porazil marnou taktikou . Přitom každej hraje nejlíp jak umí, a zvlášt on , prostě kareček který neumí prohrávat no

dog.dejwik
30th May 2012, 05:33 PM
Ephedrine: s tim pátym bodem nesouhlasim, lebo som mal ego od tej doby co sem ponizil fnw jednou na nc :D

Hannibal.InSa
30th May 2012, 05:40 PM
to si pamatuju :D to jsem tenkrat hral support xD

Nezmysel
30th May 2012, 05:57 PM
to artem: Jj tie NC ste davali pekne klan hravali ste spolu akoze nikto nevravi ze nieste jedny z top acka ale artem teba som dotu dlho hrat nevidel a ked si hral tak si dost failoval ono. Niekto povie to co si raz vedel nikdy nezabudnes ja si pamatam ako som dosiel po 2 tyzdnoch z prace a nevedel som lasthitovat. Proste nemas teraz nato cas a hanka hra dotu 2 cize aklimatizovat sa do doty 1 tiez zabere nejaky cas proste ostal tu uz iba evil cigan ale ten hrava stale. Ale nemyslim si proste ze ked sa vratite na dotu 1 tak zo dna na den budete extra hardcore davat ako za mlada treba to trochu massovat :).
Takze si nemyslim zeby ste teraz mohli ten turnaj v nedelu vyhrat ale prajem vam to hlavne nech to je niekto z CZSK.

TT_SNiP
30th May 2012, 08:04 PM
http://images.cheezburger.com/completestore/2010/1/31/129094830747007228.jpg


...

Efe, zapomels zminit, ze ti idefix pochvalil Necra :laugh:

btw FUN FACT: Profik v dote1 =/= profik v dote 2
Jsou to dost "rozdilny hry" (co se hernich mechanik tyce) a neni lehky byt stejne dobry v obou hrach zaraz (tim narazim na ty poznamky lidi co si mysli, ze po pul roce hrani jedny hry muzou skocit do ty druhy a okamzite davat ... to muze jen vigoss :)

FUN FACT n.2: Ego mame vsichni, jen nekteri (obecne vetsina dotaru) to musi ostatnim dokazovat casteji.. Cest vyjimkam :tiphat:

.. a stejne jste vsichni marni, jen marekpiroh je letadlo!

DiAboL
30th May 2012, 08:25 PM
No, na tohto trapneho kokota som sa tesil najviac!

Hannibal.InSa
30th May 2012, 08:58 PM
skutok voe kazdy neni jak ty ze po 2 tydnech zapomene last hitovat:-D to seš jinej dábel , myslím že stačí tak dvě hry na to aby ses dostal do tak 80 % skillu co si měl původně, ale tak záleží na tom původním no.

Nezmysel
30th May 2012, 09:05 PM
skutok voe kazdy neni jak ty ze po 2 tydnech zapomene last hitovat:-D to seš jinej dábel , myslím že stačí tak dvě hry na to aby ses dostal do tak 80 % skillu co si měl původně, ale tak záleží na tom původním no.

tak zabudne som nemyslel celkom ze neviem o svete ale proste uchadzaju mi crepi a par hier na rozbehnutie take 3/5 mi treba aby som bol zasa v tom

Eph3dr1ne
30th May 2012, 11:00 PM
Skutok sry ten dlouhý příspěvek jsem též přeskočil, se mi to zdálo dlouhé a o ničem.....menší menší pls

ZeeKee
30th May 2012, 11:14 PM
To Ephe:

Co je ohraný? Mluvíš tady něco o Jogim, že je jedinej, co se dokáže podívat na to z obou stran... tím pádem je OPRAVDU jediný, protože já jsem typ člověka, co se k lidem chová tak, jak se chovají ke mě... Hannak se ke mě chová arogantně, ponižuje všechno co hraju, všechno mám nejhorší, prostě jsem marňák... poté se teda začnu bránit... jenže ten klučina má v sobě tolik ega, že i když ho člověk poníží, tak on si to ten klučina stejně neuzná... tak potom už jedině přichází na řadu ty sračky, co jsem nakonec začal psát... co mi na toto řekneš?

Jo, pokud nechápete nikdo nic z toho "toto ponížíme", tak jsi ještě větší feťák... důvod? Každý asi pohrotí, povzbudí svůj tým těmadle sračkama, i přesto, že ví, že může prohrát... V ŽIVOTĚ jsem neřekl o těchdle rumunech, že jsou slabí, že jsou zera... to si asi dost pletete... jen jsem říkal, že je ponížíme =) to z nich nedělá lamy...

To Hannak:

Do piči tak ty už jsi asi naprostý retard, a to už si vážně neodpustím psát takhle... Od ucha k uchu, k dalšímu uchu a vzejde z tohle hovno, kterému jedině ty uvěříš... pro mě jsi lepší 1v1 hráč, neumím hrát tenhle styl hry, protože hraju solo-gang, případně semi-carry... takže kurva nesrovnávej jabko s hručkou...

Ohledně přímo toho turnaje, vyhrál jsi na větší skill, ale jediné na co jsem nadával bylo, že jsem si většinu hry držel creepy na cliffu, tebe jsem držel pod ním a tys pořád třefoval ty creepy, i přesto, že je tam jen 50% šance nemýlím-li se...

PŘESTAŇTE TU KURVA CUCAT SRAČKY, ŽE CO JSTE SLYŠELI A NESLYŠELI!!! MĚJTE KURVA TEN ROZUM SE ZEPTAT PŘÍMO... A NE ŽE TAM NĚJAKEJ MAREK_PIROH ŘEKNE TOTO A TAMTO.....

PS: Jen abych upřesnil, proč jsem začal nadávat do Hannaka... Nenávidím totiž, když někdo, kdo už nějakou dobu nesleduje dění Áčka, nesleduje vůbec, kdo co hraje, proti komu co hrajem, začne flamovat, jak jsme marní a jaké máme naboostěné ega... Že se klučina podívá na 1/2 replaye a hned i myslí, že tomu rozumí a může do toho kecat? U'RE FUCKING KIDDING ME!!! Pokud sis, ty můj malej ušáčku, nevšiml, tak třeba od Skutka a dalších, co s náma hrajou a sledujou ty hry, jsem názory vzal a v pohodě na ně reagoval... u tebe to nejde.

Je mi jasné, že to nikdo nepřečte, ale aspoň to přečte můj lover numero uno Sand King playa... (suar hannak)

Hannibal.InSa
30th May 2012, 11:35 PM
Zeekee jak si můžeš byt tak jistej že nesleduju dění áčka ? i když už tam nehraju, tak každej ten stream jsem koukal jak jste hráli :O tak nevím co tu valíš o jednom replayi, prvni jsem viděl 3vilovou mortredku s desolatorem, pak i tvoji drawku s desolatorem, tedka warlocka jak si hrál . A kdo flejmoval VAS ? pokud vím ja jsem flamoval jen tebe, a pamatuju si moc dobře jak si sem přišel a měl si silácky řeči .. ale tak jestli to bylo povbuzovaní týmu, tak to potom jo:D .. (ale tak proč když pak člověk slyší záznam z vašeho TS tak je tam jen pičuješ a že to špatně napickovali ? viz tvoje lanaya místo drawky která byla od dejwika moc dobrej pick.. ale sorry.. já jsem vlastně nic neviděl jen půlku replaye..

ZeeKee
30th May 2012, 11:40 PM
3 hry jsi viděl, gj...

EDIT: teď jsem si dočetl zbytěch těch sraček... na to můžu říct jediné - xDDDDDD

Hannibal.InSa
30th May 2012, 11:48 PM
a to mám koukat i na ty hry jak tam ponižuješ ty marnáky ?:D nevim kamo... ale furt i když už to nehraju, tak vim ze za drawku desolator.. jo, to musíš mít v ty hlavě už trošku fet. A jak si tam psal, že jsem 1v1 lepší hráč , protože hraješ solo gang, nebo semi cary? a nebývaj nahodou na midu většinou semi-carry? :D a když to ten na midu vyhraje.. tak táhne celej tym.
EDIT: píšeš zajimavé věci, já ti tu píšu argumenty a ty na to neumíš odpovědet tak píšeš sračk .na to ti můžu říct jediné - GJ!

ZeeKee
30th May 2012, 11:53 PM
Víš proč, Máchale? Protože to, co píšeš, píšeš úplně od ruky... opět to navazuje na to, co jsem psal výše - nehraješ to, nevidíš to... že tam vidíš z obsu něco, že ti ZASE někdo něco řekne a ty tomu uvěříš... na to už prostě nemám gule =) Tak se mi potom nediv, že nemá smysl TOBĚ vypisovat něco delšího.

Prostě si poskládejte tým na neděli, co dál řešíš? Ty > Já , co víc tvoje ego hlavička potřebuje?

oB.Sweety
31st May 2012, 12:00 AM
koukám, že vám chybí morálka.. asi sem tu dlouho nebyl a neprznil sem vaše ega (čti prdele)..
Já to vidím takhle:
- Diabol ma nejlepší možná tak SF a kuře
- Invoker na áčku vždycky nejlepší byl, není a nebude (prolly) Arsony...
- Zeekeeho magina na diffus a spectra na ultimate orb ještě nikdy nezklamali! :D /sry bro
- Honnibal je ted muj osobní grammar nazi takže ho radši nebudu provokovat :D
- Wreaku jak dopad koncert?
- Jogi lepší hráči jste, ale ne všichni :) ego máte, ale oni větší a ano horší tým jste... jestli něco tak sou ti kriplové fakt sehraní (bože jak ja nesnasim nonicka)
- Snipe, mas pravdu jen ja a vigoss sme roboti v obou hrach.. ok jednicka uz mi nejde :( jsem ted nedavno dosel a zjistil sem ze animace a fyzika hrdinu je totalne jina a nejsem schopnej skoro niceho... za to muj morf a akasha se na dvojce
stavaj pojmem ( pochvalte me taky)..

-Čímž Vás vy tryhardi zvu všechny na dvojku - je v tom větší budoucnost než v jedničce (true story)


nicméně mě to celé vaše divadlo tady dovedlo k pátrání v historických spisech a došel jsem na to, že naposledy se tady takhle hrotilo (myslím na áčku) když jsme hrávali jako TT/oB a staří FNW - já artem hannka cool snip /idefix .... Rybka winnie nevim nevim nevim... pěkné pěkné

PS: Ano wickerovo péro ještě pravděpodobně roste :D

Hannibal.InSa
31st May 2012, 12:03 AM
jo no moje největší trofej bude porazít zeekeeho :O můj největší dota úspech .. Když budu mít čas tak příjdu :-) jenže já nehraju dotu protože nemám o víkendu moc čas. Každopádně, to není o tom jestli má mi cenu něco vypisovat, ale prostě o tom že neumíš říct nic rozumného, píšeš tu že už tam nejsem a takové hovna, přitom jsem viděl dost replayů a streamů na to abych to mohl soudit, a to že tam nehraju publicky na tom nic nemění. Furt mám s dotou na dobrý úrovni víc zkušenosti než ty kdy mít budeš
Sweety:D tak tak , ale ja to dělal pro tvé dobro ! xD byla hrůza na to pohledět

Hannibal.InSa
31st May 2012, 12:12 AM
a dvojka sucks .. moc se mi to seká a pak mě to nebaví.. :( takže možná spíš můj kompl sucks no:D

Darkwshadow
31st May 2012, 12:41 AM
http://challonge.com/tour189 tu ma chvalte a neflamujte :D cize kolko timov bude v nedelu? moj by tam mal byt :)

DiAboL
31st May 2012, 12:47 AM
Takze poviem par veci:(kedze som tu najvtipnejsi aj najskromnejsi :D)

1. Mam najlepsieho chena, SF, invoker(R.I.P. arsony) ten uz nehrava inva ani na dvojke, takze ten mi to odpusti :D
2. Sweetyho mam rad, je to dobry chlapec, predava vsakovake mobily(pekne slovo), je to slusny carry hrac a dokaze zahrat aj lietajuceho kuriera!
3. Zhodneme sa vsetci, ze hannak je najlepsi carry hrac a farmer mozno ever na acku(to nie je asslick, aj tak mu hocikedy vynadam do kokotov)
4. ZeeKee je tiez dobry hrac, alebo hracka? Musime sa spytat wreaka...AJ ked mam obcas na teba nervy a rozkopal by som ta, si celkom v pohode
5. Wicker je zkurvene zero a potrat
6. Dota 2 je najvacsia picovina od doby Super Maria. Dufam, ze to nebude citat arsony, lebo ma zastreli zato.
7. Artem, obavany sovietsky stroj, ktory dokazal pismena napisat hrubsie, ma odo mna jednoducho respekt! R.I.P. jeho batrider...Nech zije P3droKalderon :D
8. Snip dava velmi malo obrazkov, cim uplne u mna straca rating. Nepokaz si to kluku
9. Mal by hannak nieco poskladat na nedelu a uvidime ako to dopadne. Az po tom turnaji sa mozte zacat flamovat

A na zaver, chcel by som podakovat nasim ctenym citatelom. Shoutout to Vigoss. Moj idol <3

Nezmysel
31st May 2012, 08:03 AM
http://challonge.com/tour189 tu ma chvalte a neflamujte :D cize kolko timov bude v nedelu? moj by tam mal byt :)

moc pjekne tie nicky co tam vidim to by vyhral mozno aj mrmisak z jeho pro furionom 2/16 za 32 minut :)

Pabil
31st May 2012, 10:07 AM
Heh , este velmi davno som mal v podpise ,,best invonker - arsony '' heh ani som nevedel ako mam pravdu :D

3viLcZ
31st May 2012, 12:35 PM
Vy mate dobre invokery tak proti duvilovi a pirohovi co jsem se tak dival an ty hry :D mozna kdyz ho ukazete proti dobrym hracum zjistite ze stojite za picu :D neberte to jako hate prosim :) btw neznamena ze kdyz zahrajete jednou dobreho hera proti mentalum ze ho umite hrat i v normalni hre s normalnima lidma :) 2btw : nejprve vas musi pochvalit ostatni ze jste to dobre zahrali (napr : corthos ).. kdyz si reknete "ajo pico drsne jsem to zahral jsem nejlepsi techies ted" tak si to reknete pro sebe leda tak a pro ostatni budete aj tak porad ty same nuly jako do ted :D

Love.and.Peace
31st May 2012, 01:10 PM
tak suverene nejhorsiho vokera ma evil.. !!!

Darkwshadow
31st May 2012, 01:33 PM
Skutok: Imo mas pravdu. Take duely hral som jak nula ktorou aj tak som ale :D je to dobry pocit to vyhrat :D esteze taka slaba konkurencia zhodou okolnosti bola... tam v semifinale postavil proti mne visage prvy item quelling blade a dokupil si BM :D aj tak ma prefarmil a so stastim som vyhral.. ach :D musim trenovat

3viLcZ
31st May 2012, 01:46 PM
Tvle moldo nechtej abych tady ja napsal co ty mas nejhorsiho :D par stranek by to tu zaplnilo o tom zaaaaadnaaaaaa :D

TT_SNiP
31st May 2012, 01:52 PM
Tak vzhledem k tomu, ze je to dneska popularni, tak udelam taky bodovou odpoved! :D

1) w8, musim si promyslet co budu psat..
http://www.skepticmoney.com/wp-content/uploads/2012/04/chimp.jpg?9d7bd4

2) Uz vim, Diabol chtel obrazky tak z toho udelam leporelo!:D
http://www.mzs-vb.cz/Fotogalerie/2009-10/Leporelo5A/leporelo5A.JPG

3) ZeeKee a Hannak - kluci, slova nic nevyresi. Uz si konecne od mamy pucte pravitko, zmerte penis a uvedte zde vasi peclive zdokumentovanou delku, jinak se dal nedostanem. :mellow:
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/04/demotivational-posters-penis-size-worldwide.jpg

4) Uvedme si fakta: Ja mam nejhorsiho invokera na acku, Diabol pevne veri, ze ma Dendi-like Pudga (I kdyz i Dendi ty puby kurvi, tak proc ne :) ) a maelkpiroh je nejlepsi hrac na acku. :cool:
http://gifs.gifbin.com/082010/1281004519_smoking-crab-deal-with-it.gif

5) Sweety se to snazi rozseknout, ale ma slabou sekeru. Proto mu pucim tuhle mocnou: :)
http://gifs.gifbin.com/062009/1245228211_axe_vs_helicopter.gif

6) Temnystin ktery je naprosto nezucastneny v tehle diskuzi, pro toho jsem si schoval:
http://narwhaler.com/img/u2/a/cool-story-bro-spiderman-u2au4c.jpg

7) Diabol je dobry hrac! Kvalitny by som povedal. Ale uz by mi moh vysvetlit tu jeho prihodu s moldou o ktere vzdycky s iceteam na foru trolluji, at se taky zasmeju :smile2: (a btw +1 za artema jakozto obavany sovietsky stroj:D byl sestrojen pro ucely demolice v dote:) )
http://blog.wtfconcept.com/wp-content/uploads/2011/10/cat-doodle1.jpg

8) Pabilovi davam cenu radu CESTNEHO _ARTASE_ za nejvice prispevku/den s nulovou informacni hodnotou :)
http://assets.diylol.com/hfs/161/c6f/141/resized/you-da-man-meme-generator-hey-you-yes-you-you-da-man-d899c5.jpg

9) o skutkovi aka rytmusovi aka cinovi bych neco napsal ale nic me nenapada on sice pise taky svoje takzvane nazory ale nikdo je stejne necte protoze je nedokaze rozlustit ale i presto ho mame radi takze prece jen o nem aspon takhle neco napisu aby se nezlobil ze jsem ho vynechal a dokonce to napisu i v jeho stylu abych ho potesil ze jsem na nej nezapomel takze tak no howg :)
http://img.micovo.cz/rytmus-citrus.jpg

10) A na posled Evil, nejvetsi optimista a moral booster na acku:D Potesil si s tim, ze si vzpomenul Corthose (jeste hraje? ... err chci rict, obsuje?:D ), takze nezbyva nez ho slusne pozdravit a tesime se v budoucnu na dalsi povzbuzovaci posty :thumbUP: (a tenhle obrazek se sem pravdepodobne vubec nehodi ... i kdyz kdovi ... ale prisel mi vtipny a uz ho nemam kam dat :laugh: )
http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2011/12/Your-girl-screams-my-name-Happy-Jesus.jpg

Tak to by bylo, nase leporelo konci a z toho si vezmeme ponauceni deti - pokud jeste zijou, tak tam zijou dodnes a whatever ... Ale na rozloucenou jsem si pro vas jeste schoval starou klasiku - doufam, ze me leporelo nezklamalo a alespon Petera jsem potesil!:mello: Enjoy. (btw otevreni nasledujiciho spoileru je na vlastni nebezpeci!:) )
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0807/longcat-longcat-very-long-demotivational-poster-1216686741.jpg

DiAboL
31st May 2012, 04:14 PM
Preto ta tak milujem, zase sa ti vratil rating na maximum :D :D :D :D :D :D