PDA

View Full Version : Hokej



kecaduj
18th May 2012, 11:49 AM
Hoši ne že bych vám to nepřál, ale pohár je jen jeden :laugh::laugh::laugh::laugh:
.................................cz x sk................................................ .....
no a můj tip ............... 7 x 1 abych vám nekřivdil jeden možná dáte

Pabil
18th May 2012, 01:29 PM
7-1 omg :D kde ty zijes :D ja nefandim ani jednym v tomto zapase ale 7-1 . omg :D

kecaduj
18th May 2012, 02:26 PM
nene pubil ver mi, pokud chces love vsad 7-1

DAfuq-
18th May 2012, 02:47 PM
vyhrame 5:3 :D (svk)

dog.dejwik
18th May 2012, 04:21 PM
imo slováci nepředvedli špatnej výkon a nevim proč by nemohli vyhrát už jen na to, že naši hokejsti by je podcenili... Ale jak řekl Mareš dneska na evropě2 , Tak kluci jsme na vás hrdí že jste se dostali do semifinále, jakožto jsme byli společný stát, ale tady vaše cesta končí a nyní mužete předat postup do finále vašim bratrům :D


Btw ty slovenští komentátoři měli pomalu orgasmus když se po osmi letech dostali do semifinále :D

Zítra povinně na ts všichni :D

the_qq
19th May 2012, 11:14 AM
hoši zdravím vás všetkých, využijem tento thread, ako žijete? ešte massujete? :D


btw k hokeju, bude to tažké, čiže si nedokážem tipnúť, ako už viac ludí vravelo, nech vyhrá lepší :)

Nezmysel
19th May 2012, 04:54 PM
hosi aby ste nepovedali ze slovaci su neprajnicke kurvy ja vam ten bronz prajem :)

ZeeKee
19th May 2012, 04:55 PM
Jojo chlapci, dneska sraz v 17:30 na TS :D jinak doufám že po základní herní době to bude 3:3 a potom to češi vyhrajou, protože mám vsazeno :D:D:D

Nezmysel
19th May 2012, 08:54 PM
marnaaaaaaaaciiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!

DAfuq-
19th May 2012, 08:56 PM
tak tak...pohar je len jeden :D

efko.wbs
19th May 2012, 09:00 PM
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

the_qq
19th May 2012, 09:20 PM
zdar hoši :)


Crusty nevadí, aj Bronz (Možno) je pekný kov :) pozdravujem tvoju pýchu predzapasovu :P :)

gun10a
19th May 2012, 11:33 PM
no čo kur*a pepíčci ? :DDDD

dog.dejwik
19th May 2012, 11:37 PM
zrovna jsme se bavili s evcou a diabolem, toto bude na talíři dalších 8 let co se budete chtít dostat do semifinále :D

kecaduj
19th May 2012, 11:56 PM
No jo no.......... škoda jste lepší a budu držet palce na ty rusáky......gl
jo a ja to chtěl hlavně hecnout škoda že vy to berete tak seriozně

Rhymak^
20th May 2012, 12:52 AM
Keby to nebolo semifinale a keby tam nehral nas tim, tak ten hokej asi vypnem po par minutach.
Takto som si to uzil ako uz ziadny zapas dlho nie [a to sa v hokeji uz par rokov hybem].

Objektivne sme herne boli asi lepsi, aj ked keby z tych dvoch tyciek v prvej boli goly, tak neviem neviem :)
A vysmievat sa nemame preco, dnes sme boli pripravenejsi, o par rokov sa mozno zas budeme modlit aby nam cesi pustili zapas, nech sa udrzime v Acku :D

dog.dejwik
20th May 2012, 12:09 PM
Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny :D + rozhodčí na jejich straně ofc :D

To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem :D

[W3PD]rebrik
20th May 2012, 12:30 PM
http://www.youtube.com/watch?v=fMX7Pp7xNN0

the_qq
20th May 2012, 12:39 PM
Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny :D + rozhodčí na jejich straně ofc :D

To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem :D

Dejwe, ako som ta povazoval za jedneho z hracov s najvyssim IQ, tak teraz o tom pochybujem.

Hokej je dosť tvrdý šport, tak si myslím že každé zranenie ktoré tam je nieje umyselne...
Vy ste nam nezranili jedneho zo 6 obrancov??

zapametaj si, hrac nevyhrava zapasi, ale tím zo srdcom :) mame tam 3 hviezdy a aj tak sme vo finale :)

jasné, rozhodcovia na nasej strane, povedz mi v ktorom momente? :)

Nezmysel
20th May 2012, 01:56 PM
Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny :D + rozhodčí na jejich straně ofc :D

To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem :D
Dejwik nechod uz do toho kamenolomu bez prilby potom to ma taketo nasledky :/

Rhymak^
20th May 2012, 02:10 PM
Rofl dejwik fet :D :D
Ale nebudem to riesit ako qq, lebo ocividne o hokeji vies picu, tak sa nema zmysel hadat :D

TT_SNiP
20th May 2012, 06:32 PM
JOOOOO PICO HOKEJ, rozbijte si zato hubu, pak se pozna kdo ma pravdu!

... :D

kecaduj
20th May 2012, 07:18 PM
hoši tak bronz máme :D tak ted go go slovensko pro gold :D přehazuju šálu a rukavicu :D
zajímalo by mě komu ve finále fandí Corbendallas ten RUSáK pojebaný :D :D :D co korbenko?

dog.dejwik
20th May 2012, 08:43 PM
Jdete dopiči :D sem si dělal prdel.. Ofc že jste hráli líp a máte absolutní právo na to být vítězové... Hokej nesleduju, jen když se děje něco jako je MS či tak něco, proto si z toho dělam srandu, to že češi jsou třetí mi je nějak šumák :D

Sadomasochista
20th May 2012, 11:01 PM
chara povedal ze kazdy tym nam dal velmi velku challenge ... bodaj by to tak chodilo aj na acku :D

Pabil
21st May 2012, 09:49 AM
2 x medaila doma , kto ma viac :D