PDA

View Full Version : unban



catalin270
11th May 2012, 09:52 PM
Salut .
Numele meu este catalin
nick : endofgame

Da , recunosc am jukt cu mh ca un nesimtit dar la un moment dat a inceput sa-mi para rau ca numai pot juk cu toti care-i cunosc virtual si sunt mereu luat peste picior , si de asta vreau sa imi cer scuze pentru ca am fost incorect si cer moderatorilor de pe Romania daca doresc sa-mi dea unban si promit ca voi fi un bun samaritean .
Un om mai primeste si a 2 a sansa in viata chiar dc greseala facuta a fost grava .

Las totul pe mana adminilor si sper sa ma inteleaga.

Multumesc.

T-Pain
11th May 2012, 10:14 PM
Salut, stiu istoria acestui player foarte bine, de cand era canalu one. Niciodata nu a jucat cu MH.
Acum el a jucat cu mh pentru ca el a avut contul spart ( endofgame ), nu stiu exact de cine, i-ar acea persoana a jucat cu mh si i-a injurat pe toti....iar el cand a revenit pe romania sa joace ( a fost plecat mi se pare 6 luni ? daca nu ma insel :D ) au sarit toti cu gura mare ca baa ai mh nush ce...si daia el joaca cu mh pt ca voi l-ati acuzat de ceva ce el nu a facut...si omu a zis..ma daca astia nu ma cred atunci sa joc si eu cu mh ca asa ma stiu ei.....Trebuie sa aveti rabdare si sa ascultati omu...sa auziti ce are de spus..nu * i don't give a fuck , !clvl endofgame 0 *

uka <3

^INFINITY^
11th May 2012, 11:00 PM
da-mi link de unde ai luat mh ;vreau si eu !

thenootz
12th May 2012, 01:57 AM
si pe rmx^ sau ce cont aveai pe RO cine a jucat ?!
nu stiu de ce dar pute a vrajeala ieftina .
in ceea ce priveste canalul one , t-pain, vreau sa iti spun ca a fost prins cu mh de psionic , pt cine stie se folosea acel mhd in cfg-uri , si eram root admin cand am avut dispute cu el de genu " mi se rupe p*** da-mi ban ".
pana la urma cine a jucat / joaca pe endofgame , cine a jucat / joaca pe rmx^ si cand ? :)) da vezi cum faci sa nu te incurci in spovedanie.

Mitix
12th May 2012, 02:41 AM
ba pain tu ai citit ce ai scris acolo?

mapY^
12th May 2012, 05:39 AM
Adica el vine si recunoaste, isi cere scuze, la care apare ti-pein, un anonim, si sustine ca nu domne nu'i asa ?! Si noi ce sa mai intelegem ?! Te cunosc end, ti'am mai zis de cateva ori sa lasi prostiile si sa joci cinstit... Clarifica te rog povestea rezumata de nootz daca ai bunavointa s'o faci ...

catalin270
12th May 2012, 06:05 AM
am zis clar ca am jukt doar pe endofgame pana in august . atat . the nootz nush cine esti dar psi nu ma prins cu mh la el pe server iti dau cuvantul meu de onoare . te rog intreaba-l.

thenootz
12th May 2012, 11:04 AM
asta e ca un fel de zona crepusculara, eu sunt eu dar nu sunt eu . ce stiu cert e ca "amandoua variantele" erau total jerks , cu preponderenta cel care juca pe rmx^ iar endofgame avea pusee de pubertate , stiu ce vorbesc pt ca te cunosc de pe one cu ani buni in urma , psionic e irelevant acum fiind obsolete .

in ceea ce ma priveste , sustin sa ti se scoata banu , a doua sansa w/e , ( pana si sherkanu a fost iertat :D ) , numai ca adminu care o sa o faca sa se gandeasca bine la o faza : daca e cum zice el sau t-pain ( care stie (mult prea ) multe despre faza asta ) , mi se pare dubios ca cineva , care probabil din motive mai putin ortodoxe ti-a spart , cum zice pain , contu parola etc , sa joace atat de mult pe contul tau si sa sustina ca esti tu ( sunt deja min 7 luni ) . teoretic scopu era sa te infunde si / sau sa iti pateze numele , cum de altfel ai si ban in cele din urma , dar curios este ca venea pe forum ( in numele tau , daca zici ca nu erai tu ) si sustinea ca NU are mh in posturi destul de relevante ( ps : ai acelasi ID si pass si in joc si pe forum ? )

in plus :


pretene sa-ti explic 1 problema pe care numai goodangel o stie " eu nu am fost acasa 6 luni si contul endofgame sa jukt alt idiot" intelegi ?
asa ca nu ma fute pe mine ce sigur esti u ca nu dau 2 bani pe tine amaratule.dute si lasa-ma cu spamu aiurea


pretene nu stiu cat ai u experienta in dota dar eu nu am mult , si cand am ajuns primu in top m-am simtit intr-un fel ca neah nu sunt eu foarte pro . dar ca cum ziceam si mai sus du-te fa post ca am mh la ce joc crezi u si nu spama aiurea . mereu am fost acuzat de mh de toti cretinii si incompententii care nu stiu sa-si dea un heal . in concluzie ma doare-n cot ce zici u acolo pentru simplul fapt ca stiu ca nu sunt vinovat si ca daca voi primi/nu voi primi ban - ramane la mana moderatorilor .


nu ma deranjeaza cand stiu ca nu sunt vinovat . dar e patetic sa zici ca la fazele alea e mh mai ales de un moderator euro

Q.E.D.

eu unul daca as face o faza de genul cuiva, sigur nu as juca atat timp pe contul lui / in numele lui , ba mai mult sa incerc sa ma / il scot si bazma curata la acuzatii de mh . so, should i say : ai dat contul unui prieten defapt ? sa joace pe el ? pt ca rmx^ sustinea ca e catalin aka endofgame din cta.

si totusi daca ar fi faza asta cu "dual personality " (:)) de ce nu ai inceput asa cererea ta ? gen , sa explici cum a stat situatia , cand tu ai inceput direct cu
Da , recunosc am jukt cu mh ca un nesimtit ?!

ps :
Pe contul endofgame ai fost banat pt mh, si tot canalu` One te stia drept MH`er .

asta ca o mini micro mica dovada ca stiu ce vorbesc :)

LinkTheSpartan
12th May 2012, 11:16 AM
Salut .
Numele meu este catalin
nick : endofgame

Da , recunosc am jukt cu mh ca un nesimtit dar la un moment dat a inceput sa-mi para rau ca numai pot juk cu toti care-i cunosc virtual si sunt mereu luat peste picior , si de asta vreau sa imi cer scuze pentru ca am fost incorect si cer moderatorilor de pe Romania daca doresc sa-mi dea unban si promit ca voi fi un bun samaritean .
Un om mai primeste si a 2 a sansa in viata chiar dc greseala facuta a fost grava .

Las totul pe mana adminilor si sper sa ma inteleaga.

Multumesc.

Esti cel mai infect om pe care l-am vazut aici, pe eubobattle...

Ok, sa zicem ca pe contul endofgame a jucat altcineva. Cand ti-am facut post pt mh, era pe contul rmx^c, unde jucai TU.

Daca erai baiat calumea, recunosteai atunci in post ca ai jucat cu mh, dar tu n-ai recunoscut asta, drept pentru care nu meriti a 2-a sansa din punctul meu de vedere.

catalin270
12th May 2012, 11:28 AM
da din pacate am aceeasi parola si pe forum.

^INFINITY^
12th May 2012, 12:58 PM
minte de rupe ; eu zic sa-i scoateti ban ; poate imi da si mie mh XD

EdelWeiss
12th May 2012, 03:26 PM
Ce fraier esti ca n-ai folosit MH doar pe PD ca altii.

MailMan
12th May 2012, 04:34 PM
Ba sa-mi bag pl daca nu gasesti cateodata niste chestii pe forumul Romania, de te doare capul.Dar ce-i drept sunt si amuzante in tampenia lor.
Deci dupa 7000 de "n-am fost eu pe contul ala/nu am mh/chestii de genu'" admiti ca ai folosit mh, ok...apoi vii cu niste motive halucinante ptr. a ti se da unban: primul- a inceput sa-ti para rau la un moment dat ca nu mai esti alaturi de prietenii tai, elefantii (respectiv "cunostintele virtuale"); si al 2-lea- ptr. ca isi bat joc toti de tn?!?!?!..wtf, numai mie mi se pare ceva ne-la-locul sau aici?..fie, trecem peste...
Apoi, dupa "lupte seculare ce au durat o suta de ani", recunosti si tu ce ai facut, dar, CU TOATE ASTEA, vine T-Pain sa ne explice cum ca de fapt tu ai folosit mh ptr. ca altul ti-a spart contul acu' 10 ani, ca in astia 10 ani ai tot fost acuzat de mh si persecutat, iar acum ai cedat (om fiind si tu, saracul) si pac, ai hotarat sa-ti bagi cu adevarat mh... Iar apoi ne mai si zice T-pain: "Trebuia sa-i ascultati povestea mai oameni de nimic, apoi sa-i dati ban daca intr-adevar merita..acest om batut de atatea ghinioane, fiind inca o data persecuta prin !clvl 0 prea rapid".
E "noaptea mintii" frate

^INFINITY^
12th May 2012, 05:20 PM
frumoasa poza ai la avatar mailman ! nais

ShitZy
12th May 2012, 08:08 PM
Oricine merita a 2-a sansa.. si eu am fost iertat ca am jucat cu mh,si uite ca tot aici m-am intors am facut cerere de debanare si am fost iertat. Este o lectie de invatat ca cel mai bn este sa joci curat si sa descoperi adevaratul joc de dota :D sa fi cinstit e cel mai bn.
Multi acuma imi amintesc de trecut daca le zic cine sunt si incep sa ma acuze ca sunt mher etc.. endofgame daca vei fii debanat o sa vezi cum o sa te acuze lumea si pe tine.
!SUPP unban

thenootz
12th May 2012, 10:29 PM
serios ?! pai vreau si eu atunci a doua sansa pt vreo 5-6 tovarasi , garantez eu pt ei ca o sa isi scoata clickurile in fog de data asta sa nu mai fie prinsi .

ShitZy
12th May 2012, 11:23 PM
Trebuia sa-si faca aparitia nutza.. Ba crezi ca toti sunt ca tine hateri sa nu poate ierta pe cineva atunci cand greseste?
Ce prieteni ai,inseamna ca nici tu nu esti departe de ei.
Eu zic sa-ti vezi de viata ta si sa nu-ti mai bagi nasul in toate posturile.:)Eu cred ca fiecare am fost macar odata tentati sa folosim mh macar de curiosi,nu sa facem un viciu din asta,dar stii cum e il folosesti odata de 2 ori si devi dependent:D e ca o tigara.
Dar poate avea si leac,si de ce sa nu iertam pana la urma daca el promite ca nu mai joaca cu mh.
oricine merita a 2-a sansa depunde ce a facut,nu a facut ceva atat de grav sa nu poata fi iertat.
Si nuts,nu vreau sa dezgrop mortii sa iti aduc aminte cat m-am rugat de tn sa imi dai ss,nu numai eu te-am acuzat de mh au fost mai multi..Mie daca mi-ar cere cineva SS i-as da cu cea mai mare placere doar sa ii arat cat de idiot este,dar tu ai refuzat sa-mi dai..in fine

thenootz
13th May 2012, 10:18 AM
oooooofffffff :)) se putea ? care din cei banati pe forum esti ? sherkanu, mosie, de ai cont nou ? anyway nu conteaza. daca ai fi citit atent, ai fi obsbervat ca i-am dat support unban , numai sa o scoata la cap cum trebuie pt ca in cazu lui nu era vorba doar de am avut mh sau nu ;)
inca o data.. citeste , citeste , citeste atent inainte sa te iei de cineva / mine :) cred ca as fi ultimu hater de pe forum , mai ales ca mi-a fatat cateaua de curand :))

Bad][Luck
13th May 2012, 10:28 AM
Orice om care a fost prins cu Mh,merita sa ramana banat. Cand ai ales sa faci asta, ai facut-o cu gandu' ca nu o sa fi prins. Daca nu erai prins, jucai si acum cu mh. La multi am auzit scuza "am bagat sa vad pe altii cu mh" sau " ca sa vad cum e" . Daca ai vrut sa vezi cum e, ramai banat. BADUM TSSS!!! "Sanctiunea pentru folosirea maphackului este ban permanent pe cont si pe IP." quote from the big book of "rules"