PDA

View Full Version : Random Chalannges ?



Pabil
10th May 2012, 01:08 PM
Vcera ci predvcerom som si vsimol ze dejwik sa snazil pickovat zahane nicky do challangu a prezentoval to tym ze nech si to skusia aj dalsi hraci . ( mozno si robil srandu neviem ) .

Mozno by to bol dobry smer ako zdvihnut uroven. Predsa len na challange je kapitan prirodzenejsia autorita a menej flamuje ( dufajme )a hlavne hraci ho viac posluchaju. Z toho mi vyplva dobra sanca ze sa horsi hraci daco naucia .

Viac ako ked corben zflamuje ( 5 euroveho ) typka co ho xe prist zbit na aute potom :D:D:D ....


Tym samozrejme nechcem aby ste nehrali kvalitne challange ktore su pre vas lepsie , ale mozno prave v case ked tam nie ste dost na kvalitnu challagne na dakej lepsej urovni by ste mohli skusit aj taketo.

edit : editoval som len chybajuce slovicka :D

DiAboL
10th May 2012, 01:58 PM
1. Moc riesis
2. Malokto ma tolko nervov, aby hral este aj challenge s randomom
3. Dejwik je picus
4. Corben je picus
5. Uz nic

Pabil
10th May 2012, 02:00 PM
6. Diabol je picus


:D

ps : no ved forum je o rieseni =) navyse v tomto teple sa neda robit :D

dog.dejwik
11th May 2012, 08:34 PM
Srandu jsem si nedělal, sice jsem ten den byl celkem vyhecovanej, ale klidně bych s takovýma lidma hrál.. dokonce jsme dali pfrostovi naše hlavní carry, protože prý nic jiné neumí.. Jenže to by nesměli ostatní hráči huntit body a třeba by se taky měli zapojit do challů hrači jako babičqa, 4ever.aki, lucky.strike, blazer, icetea, smato, rooftreleen_svk, madtony a jiní.. pak by se dalo uplně vyklidu vytvořit to, aby se hráli chally aji s jinýma lidma...