PDA

View Full Version : Cap ou pas cap?!



valky
8th May 2012, 10:38 PM
best cs on ro pub? http://games.ro-dota.com/game/1714/ bate-ti-l !

rhaZ
8th May 2012, 10:44 PM
Tu joci cu d00p (tasermann in meciu asta) si astepti laude sau ce? Marsh in plm cu conturile voastre facute de o zi! :whip:

valky
8th May 2012, 10:47 PM
era un simplu thread ce privea doar ideea de cs , chiar nu inteleg argumentul tau penibil

rhaZ
8th May 2012, 11:22 PM
Nu intelegi argumentu meu penibil? Hai sa-ti mai dau doua, unu AICI (http://eurobattle.net/threads/172067-ban-doop) si altu AICI (http://eurobattle.net/threads/172130-ban-tasermann). Acu te-ai prins?

P.S. Inca astept adresa aia ;)

LE: A, si in ceea ce priveste cs, ce sa vad, 900 de cripi in o ora jumate si 18 deny UAU! :gun::blink:
Da-te mare cand faci asa performante impotriva unui team adevarat, nu impotriva unei echipe sabotate de un maphacker si antigamer pe deasupra! Acu CHIAR ca tre sa te prinzi ;)

valky
9th May 2012, 12:57 AM
amice , nu ai inteles ideea thread-ului ,nu era vorba de farm intr-un meci serios, era vorba de un joc public , totul intr-o maniera prieteneasca, nu vre-o aroganta . Asa ca te rog frumos sa spamezi alte threaduri cu limbajul si atitudinea asta de pampalau, nu mai trai doar in jocul asta . Salut

rhaZ
9th May 2012, 01:13 AM
Ai postat la Taverna Românilor, spamul in sectiunea asta mi se pare irelevant, mi-am spus si io ofu' la un pahar de thread in Taverna, I see nothing wrong with that (nu m-am imbatat inca sa ma dea afara hangiul ;))

iFound.WRATH
9th May 2012, 09:45 AM
amice , nu ai inteles ideea thread-ului ,nu era vorba de farm intr-un meci serios, era vorba de un joc public , totul intr-o maniera prieteneasca, nu vre-o aroganta . Asa ca te rog frumos sa spamezi alte threaduri cu limbajul si atitudinea asta de pampalau, nu mai trai doar in jocul asta . Salut

cand joci cu oameni ce intra in joc doar sa-si bata joc nu mai exista termenul de "joc [...] intr-o maniera prieteneasca". de fapt voi sunteti cei ce nu stiti ca de fapt e lauda mascata. hai amice sa jucam 1 vs 1, eroi la alegere. best out of 7 ?

b0rn2kill
9th May 2012, 09:45 AM
Apropo , Weaseiman a primit lvl 0. :)
Wrath provoaca-l pe mapy 1v1 cu chen . O sa fie comedie :) :rolf:

-Decay-
9th May 2012, 11:11 AM
mapy jucator profesionist de dota, nimeni nu la batut 1v1 din tot xpamul

Mitix
9th May 2012, 11:27 AM
Cel mai bun jucator cu chen pe care il stiu ii chip.

valky
9th May 2012, 11:33 AM
@ Wrath thread-ul era postat intr-o maniera prieteneasca, ce conteaza cum a fost jocul, ce treaba are cu cs-ul... nu vad de ce atata rautate pe comunitatea asta. Nu a zis nimeni nimic de best in 1v1, nimic de skill , ci doar ca informatie . Daca va ofenseaza asa mult thread-ul asta, il puteti sterge , chiar nu ma steptam sa fiti atat de atinsi.

MailMan
9th May 2012, 11:41 AM
Ba si voi chiar ati pierdut jocul cu asemenea team si asemenea farm?!..ca la winners scrie scourge...wtf, u gotta be kidding me.
Oricum, gj cu farm-ul indeed..cu toate ca..inca o data:SA PIERZI JOC CU 900 DE CS CU TB?! (xD)

-Decay-
9th May 2012, 12:12 PM
@ Wrath thread-ul era postat intr-o maniera prieteneasca, ce conteaza cum a fost jocul, ce treaba are cu cs-ul... nu vad de ce atata rautate pe comunitatea asta. Nu a zis nimeni nimic de best in 1v1, nimic de skill , ci doar ca informatie . Daca va ofenseaza asa mult thread-ul asta, il puteti sterge , chiar nu ma steptam sa fiti atat de atinsi.
ah deci aici e zona aia unde se pun informatiile nefolositoare doar de dragul de a se pune
ok poi atunci sa incep:
am 12perechi de chiloti, 4 camasi 10unghii la maini si 10la picioare, am o limba si 2 sfarcuri

rhaZ
9th May 2012, 04:10 PM
^Si cu cat le dai? :D

-Decay-
9th May 2012, 07:13 PM
sfarcurile sunt cele mai scumpe, 2000euro/bucata

iFound.WRATH
10th May 2012, 02:10 AM
mai citeste o data ce am zis si daca intelegi raspunde, altfel nu mi te mai adresa, multumesc.

valky
15th May 2012, 01:09 PM
mai citeste o data ce am zis si daca intelegi raspunde, altfel nu mi te mai adresa, multumesc.

Daca ai impresia ca thread-ul sa invarte in jurul tau esti penibil

i.liKe.BeeR
15th May 2012, 02:50 PM
^ Nu maaaaaaaa...cum sa intelegi asa ceva...se invarte in jurul tau, nu al lui !