PDA

View Full Version : Jebu na vas



Daekoni
6th May 2012, 01:26 PM
Jebu na vas, banda rozezranych fracku co neumi nic jinyho nez jen picovat po ostatních, hrajte si tu sami.

DiAboL
6th May 2012, 01:48 PM
Konecne, cawko

dog.dejwik
6th May 2012, 01:58 PM
''Ja osobně jsem si s dejwíkem jednu hru nepohod a od té hry se hatujem, i když vlatně nic proti němu nějak extra nemám..Je to schopný hráč, ale překonat to a skusit spolu občas hrát by myslím nebylo pod jeho úroveň. Předpokládám že nejsem zádna lama.''

Daekoni řeknu ti to asi takhle. Tys mě jako hráč nevadil, hráli jsme jeden čas spolu aji s acilou atd.. Vidíš sám že s acilou se bavim, a to jsem s nim začal hrát dotu zhruba ve stejnou dobu jako jsem poznal tebe. Ono jít pak do hry a dělat na mě frajera, mít takové keci jakože já jsem uplná nula a ty jsi přišel spasit xpam nepomužou a už vubec nepomužou když tohle začneš naznačovat mě. Kdybys skillově opravdu exceloval, asi bych nic nezačal říkat, ale jelikož jsi skillově průměrný hráč, tak jsem se s tebou opravdu mile rád do slovní šarvátky pustil. Já jsem člověk který pochopí srandu, ale abys mě nějakym způsobem ponižoval před polovníkem, to si opravdu líbit nenecham. Uplně vklidu jsi mohl ted s náma kdžou noc být na ts a hrát s náma, ale prostě musíš přijít jako normální člověk a ne jak namyšlená píča.

Kdysi jsem tu hrál jen s jednim hráčem a to byl kwerty, ano ten byl arogantní takovym způsobem, že si dělal prdel z těch nejlepších hráčů na ačku, samozřejmě že já si pak dělal taky (prostě mě nakazil :D), ale on si to prostě mohl dovolit, jeho skill byl dostačující k tomu aby si z lidí prdel dělal. Tím samozřejmě nechci naznačovat, že high skill hráči si z lidí mužou dělat prdel. Samozřejmě do určité míry, ale tys tu mez prostě překonal. To že si ted ze sebe na ts děláme prdel, jaká je kdo lama, to už je něco jinýho, s těma lidma už hraju nějaký čas a tam se to prostě bere s nadhledem.

Až budeš příště vyhledávat nějakou komunitu, kde se budeš chtít chytit, doporučuju začít tak, že nebudeš machrovat na hráče skillem uplně někde jinde.

Maj sa chalanko

Daekoni
6th May 2012, 03:05 PM
V životě jsem téměř neflámoval, naučil jsem se to právě tady, a to jak jsem tady flamoval nemá ani z daleka takový rozměr jak flámují někteří z vás... Ano flámoval jsem tě, 1? Nebo maximálně 2 dny? A ty víš za co...pokud si to dobře pamatuji, tak v tý hře jsem se ti snažil vysvětlit slušně ať mi neděláš naschvály, ne jednou. Měl jsi nějakýho supportaka a neustale si lasthitoval ( Hral jsem zrovna carryčko ) a splachoval creepy...Vono člověk to řekne 1x, 2x a pak už prostě nervy přetečou a je jasný že si vybuchl ^^ ... Kdyby to byl skoro dokoliv jiný, druhý, třetí den už bych si téměř nic nepamatoval, ale s člověkem kterým hraju už nějaký ten týden a skoro každou hru, občas nějaky ten chall bych to nečekal že to zajde do takové fáze, pochopím srandu, ale všeho trochu .... Do toho konce všeho i acila mě absolutně ignoruje v poslední době a fakt nevidím důvod proč zrovna on.

Laryk
6th May 2012, 04:37 PM
čau pozer

still.out
6th May 2012, 05:33 PM
ahoj

Rhymak^
6th May 2012, 06:33 PM
Mne je to osobne jedno, ja ani neviem kto Daekoni bol vlastne :D

Ale chcel by som len podotknut, ze vasa parta ho podla mna doslova vystvala z channelu... Mne je to fuk, ja viem pochopit tiez takmer kazdu srandu, ale niektori ludia nemusia byt na nieco take dost odolni/inteligentni...
Tak hosi bacha, aby sme sa nespamatali o chvilku, ze uz nenazbierame fakt ani tych 10 hracov na tu jednu-dve hry denne :D [a ano, raz by nam mozno boli dobri aj taki ako daekoni]

Love.and.Peace
6th May 2012, 06:34 PM
sbohem zlatko

TT_SNiP
6th May 2012, 06:52 PM
Z Dejwikova postu si pamatuju jen "prdel...prdel, prdel" tak jsem usoudil, ze k tomu ma urcity vztah a rozhodl jsem se najit vhodny obrazek abych ho potesil. Doufam, ze to bude vyhovujici :)
http://www.stenly.cz/fotoalbum/geolovy/dablova-prdel.jpg

A kdo je vubec Daekoni? To je ten novy mod?:D No kazdopadne, bylo by neslusne dojit bez darku na rozlouceni, tak tady jsem take neco nasel. Enjoy.:thumbUP:
http://users.elite.net/runner/jennifers/goodbye.htm

_ARTAS_
15th May 2012, 12:27 PM
Jebu na vas, banda rozezranych fracku co neumi nic jinyho nez jen picovat po ostatních, hrajte si tu sami.

Caweees

Dezo
18th May 2012, 04:47 PM
kto to vlastne bol ten Daekoni :D :D, ako vazne vsade na fore je, vsade sa spomina, ale nikdy som ho na kanali nestretol/nevidel :D
skoro ako yeti :D

Daekoni
19th May 2012, 08:20 PM
Len so ti nadaval do cigana, lebo si tupa lama

Smato
22nd May 2012, 08:08 AM
kto to vlastne bol ten Daekoni :D :D, ako vazne vsade na fore je, vsade sa spomina, ale nikdy som ho na kanali nestretol/nevidel :D
skoro ako yeti :D

presne :D

ale podla vsetkeho je nejay labilny, namiesto odchodu mohol zacat pouzivat !ignore :D
btw nechat sa vytocit od ludi co hraju dota pricom vacsina nema ani 20 rokov tak to je smutne

dog.dejwik
22nd May 2012, 08:29 AM
jn třeba smato :D

Sadomasochista
22nd May 2012, 02:19 PM
Daekoni bol nahodou sympatak

Daekoni
22nd May 2012, 05:56 PM
Smato : Tu nejde jenom o ignore ;) Pokud to je 75% ačka ( nejde jen o flame ) Tak chat ke hře prostě patří, a davat si ignore na blbečky typu diabol a spol nemá cenu..Lidi bych přežil, ale bohužel, ačko se mi tak znechutilo že prostě zde nehrám ;)

Edit: Nedavno jelikoz nesel nejmenovany server jsem si jednu hru zahral, a co to bylo ? Phoenix Legion shreder a dalsi sracky tohoto typu

DiAboL
22nd May 2012, 06:12 PM
Daekoni. Ty si uplne hlupy clovek, totalna lama a kokot...Sme radi, ze sme mali tu cest ta spoznat a teraz uz vypadni do pici. Tvoje cry topici nikoho nezaujimaju :)

onDraxX
22nd May 2012, 07:01 PM
obcas to tu vypada jako kdyby lidi z bohnice dostali k vanocum net na pokoj.. jo lidi jsou tu fajn :-)

3viLcZ
22nd May 2012, 07:13 PM
A komu se to nelibi at nam Péééééra polibi

Daekoni
22nd May 2012, 11:13 PM
Diabol :D Za klavesníci ti to jde moc dobře :) Ale jsi tak ubohy ze v RL bys ses pochcal nez abys neco takoveho povedal.. To je to vase nulove IQ ... nulo

DiAboL
22nd May 2012, 11:38 PM
Od kokotka ako si ty, mi ta nula pride ako vtip...Si len vypic, ktory ma zaujima ako minulorocne noviny. Urcite nebudes moderator. A este raz ti to pisem: Vypadni do pici uz

[W3PD]rebrik
23rd May 2012, 01:52 AM
ako ja som raz povedal grimaskovi ze je teply kokot a mal som ban na mesiac.....

VoSaZnOsA
23rd May 2012, 06:18 AM
seriózne vážne, prestante sa trolliť kokoti v jednom kuse, ostane vám tu 0 ľudí a diabol... nechcem vám do toho pičovať, ale začína sa to podobať na pickup, aký si ho pamätám... skupinka detí, ktorá si pusti medzi seba niekoho, iba ak od neho dostane nejaký hráč cez piču v hre, alebo je kamarát, pričom nemá taký skill, ale veď naučíme ho ,lebo ho poznáme z týmu asi 3ja... nových ľudí potrollite, spičujete, tvárite sa, že ste pánmi, kazíte im hru jebnutými kecami, keď zlamíte vy, tak nevadí, ale keď nováčik, tak už je mega uber epic noob kokot, nobrainer etc... proste jebe vám ? už sa trošku uvedomte, veď niekedy aj mne bolo z tých rečí na TSku zle, že či to myslíte vážne, alebo máte už ozaj humor ako Angličania ... hej Ice a Diabol, umývajú sa mi tu dobre tie ich hajzle.
nepoviem, keby tu jeden hráč robí cry topici, ale tu ich už bolo toľko... niečo na tom zrejme bude

dog.dejwik
23rd May 2012, 08:22 AM
to není pravda, kdokoliv dojde na tsko s tim klidně hrajem, pokud teda momentálně nejsme v deseti... zas netřep blbosti... Ještě se nestalo, že by někdo došel na tsko a vyloženě jsme ho poslali dopiče, stačí prostě pozdravit! (žejo corthos :D)

DiAboL
23rd May 2012, 08:50 AM
Hey, ja len proste nerozumiem, co si tu odo mna ten dement obtiera papulu. Na acku som nebol 2 tyzdne a celkovo tam uz hravam len par hier do mesiaca. A ak si mysli, ze mi tu bude pisat picoviny na fore, tak nech na to chlapec rychlo zabudne. Neviem odkial prisiel, ale nepoznam jedneho cloveka, ktory by si ho oblubil a postavil sa za neho. Tak kde je potom problem? v ostatnych?

Pabil
23rd May 2012, 10:10 AM
to není pravda, kdokoliv dojde na tsko s tim klidně hrajem, pokud teda momentálně nejsme v deseti... zas netřep blbosti... Ještě se nestalo, že by někdo došel na tsko a vyloženě jsme ho poslali dopiče, stačí prostě pozdravit! (žejo corthos :D)

Inak v tomto ma pravdu dejw , dokonca hraju aj somnou :D !!!

Daekoni
23rd May 2012, 10:27 AM
Diabol, ty jsi takovy připič že to není možne, nejradeji bych ti rozslapl tu tvoji hlavu ve ktere mas jenom nasrano. Pokud si pamatuju to ty vyvolavas flame, ty picujes jako prvni, tak se pak nediv ze te nekdo z picuje, a otirat papulu si o tebe klidne budem, lebo si nejvetsi pica kterou jsem online zatim potkal..

Edit: A Co sem trepes furt moderatora ty nulo, se prihlas ty ty vyjebance vyjebany, a vlastne sorry, Bad manner, jsi pica skoro nikdo ta tu nema rad ty nulo.

Pabil
23rd May 2012, 12:15 PM
Dovolte mi uviest diablovu srdcovku :



http://www.youtube.com/watch?v=n9bU_fxdVqI

TT_SNiP
24th May 2012, 08:10 PM
Kdo je ten Daekoni? To je ARTAS? :D Jinak picujete oba dva stejne, tak nevidim rozdil. Snad jen ten, ze Diabola znam a presto, ze je obcas trochu jebnuty, tak je s nim legrace. :)

Hej kamo bracho vole, to je fet :o

DiAboL
24th May 2012, 08:21 PM
Kamo, ja te uz nikdy, nikdy nepiknu, ty marnaku. Pico

Daekoni
24th May 2012, 10:53 PM
Prej pico, to si hovor doma, jeste abych mel z tebou hrat, asi ti porad nedochazi pointa tohodle topicu, nulko

Sadomasochista
24th May 2012, 11:12 PM
dobra pesnicka, milujem helenku

DiAboL
25th May 2012, 12:28 PM
Daekoni, to som nepisal tebe, ty kokot zkurveny. By si to najprv musel pochopit, dement

3viLcZ
25th May 2012, 02:50 PM
Daekony nepsal jsi ze na to tu jebes ? .... zatim to tak nevypada :)

Wicker
25th May 2012, 03:47 PM
Dopice a dost, nechcte uz daekoniho na pokoji, sak je to dobry chlapec...

Pabil
26th May 2012, 09:50 AM
Helenke hovori za vsetko :D vystihu aj deakoniho :D

Sadomasochista
26th May 2012, 01:09 PM
dajte mu uz pokoj. Daekoni je dobry chlapec, z crytopicu sa spravil asslick topick vsetci ho zrazu milujete. ale ja som ho mal rad aj ked ho ostatni odvrhovali!! tak kto je tu teraz najvacsi rapper? ha? kto je to underground? Pyramide..King urcite nie ...

Daekoni
26th May 2012, 07:19 PM
EvYl, a pripada ti ze ne ? To si pis ze si jeste zaflamuju naforku, kazdopadne na acku uz nehram ;)

TT_SNiP
26th May 2012, 10:22 PM
Jojo dotu nehrajes, ale zaflamovat si dojdes ... a pak kdo je tu debil :D Nemam proti tobe nic (protoze te neznam), ale demence je demence a upozornim na ni rad :tiphat:

the_qq
26th May 2012, 10:45 PM
Prídem sem po čase a čo nevidím? :D ani to nečítam btw :D


Petko serus, ako ? co noveho? :)

Dezo
27th May 2012, 12:46 AM
:D som si len tak spomenul, ze som sem nieco pisal, tak som prisiel pozret co sa odvtedy popisalo.. celkom funny...
inak Daekoni, naco vobec pises, ze odchadzas, myslim, ze to nikoho nezaujima :unsure:
btw ja som prestal hrat acko uz pred 2 mesiacmi a nepovedal som vam, teraz som si vsimol, ze kazdy sa lucite... tak musim aj ja: Majte sa pekne, sry ale pred maturitou som prestal hrat a vyzera, ze ak budem, tak uz len dotu 2, cus ;)

dog.dejwik
27th May 2012, 02:42 AM
to je tady takový sport, to loučení... zítra je na řadě wicker s jogim a podle postů v topicu se pozná jak byl vlastně oblíbenej :D