PDA

View Full Version : Klan dota



FaTe.CrueL
2nd May 2012, 09:55 PM
czy sa chetni do stworzenia klanu ? chcialbym stworzyc klan, ktorego trzonem sa PL gracze.
doswiadczenie mam duze. aktualnie jestem w FaTe [bałkański klan, wiele sukcesów]

FLaMeSeeKeR
3rd May 2012, 12:15 AM
Jestem zainteresowany :)

B4rt0z0
3rd May 2012, 03:26 AM
czy sa chetni do stworzenia klanu ? chcialbym stworzyc klan, ktorego trzonem sa PL gracze.
doswiadczenie mam duze. aktualnie jestem w FaTe [bałkański klan, wiele sukcesów]


jakie sukcesy? fate noobski poziom doty ze boli glowa jak widze jakiegos fate.angel

IwinForSerbia
3rd May 2012, 10:41 AM
bart,bart spam spam,ure rly hater man...pwn me on line with supports hard?,u cant handle line so u called help from top....just dont spam here,if im noob why u care for that?

FaTe.CrueL
3rd May 2012, 11:17 AM
pomijajac nasze osobiste odczucia, jest szansa, ze jakas polska ekipa sie zmota? swoje umiejetnosci mozemy poznac w grze, poza tym oferuja dobra polska atmosfere. Flame Ty tu chyba najdluzej stazem. mam jeszcze jednego polaka do ekipy. moje aktualne psr to 1700 60 gier, kolega 1800 70 gier. staty mamy dobre, mody cm tez ogarniete. fajnie by bylo pokazac polish power a nie po roznych klanach zagranicznych latac

NightMare^
3rd May 2012, 11:58 AM
W sumie nawet dobry pomysł. Podajcie swoje nicki w grze to się coś zagra ze sobą może.

FaTe.CrueL
3rd May 2012, 12:01 PM
moj ^Cleaner^ moj ziomek J0naleth

FaTe.CrueL
3rd May 2012, 06:53 PM
Panowie to robimy cos czy nie? ja tu jestem pionkiem wiec za duzo nie zdzialam. tez jestem ciekawy czego wy oczekujecie od klanu. ja chce miec zgrana ekipe do gry, z ktora latwo sie dogadam i bede mogl cwiczyc swoj lvl poprzez granie w prywatnych ligach i turniejach. zaofrowac moge dobra atmosfere i dobra gre [szybko sie ucze]. kwestia chiefa szamana i innych rang mnie nie interesuje.

jesli Flame jestes zainteresowany [z tego co wiem jestes admin bn] to proponuje cos zmotac. znasz ludzi, zapewne masz autorytet wiec wystarczy pospamowac fl i mysle, ze tych paru graczy by sie znalazlo. i chodzi mi o aktywne osoby, ktore te 2-3 gry dziennie zagraja. jakby bylo forum klanowe mozna stworzyc temat i ustawiac sie kto kiedy bedzie. ja jestem studentem wiec duzo czasu mam. ale od nastepnego tygodnia ide do roboty wiec bedzie go mniej. do tego dziewczyna. ale mimo wszystko na te 2-3 wspolne gry czas znajde. ofc nie chodzi mi o suche nakurwianie creepow tylko o fajna atmosferke by dobrze sie gralo nawet jak sie nie wygrywa.

jesli ktos bylby zainteresowany tym i mogl mi pomoc aktywnie w znalezieniu ekipy bylbym wdzieczny. bo przy waszej pasywnej postawie w sumie nie ma po co sie angazowac bo sam gowno zdzialam. licze na wasze odpowiedzi. pozdro

FaTe.CrueL
3rd May 2012, 07:05 PM
btw. do tego wszystkiego ostatnio byl turniej miedzynarodowy tzn ro balkan tr nawet jakas brazylia sklad miala. a polska nic nie wystawila. nie chodzi mi ofc tutaj o moja osobe ale wy nakurwiacie porzadnie wiec jesli bylby klan, bylaby polska ekipa, to mozecie nakurwic kazdego.

NightMare^
3rd May 2012, 07:26 PM
To byl turniej ligowy, polska nie ma swojej ligi więc nie mogła grać

FaTe.CrueL
3rd May 2012, 07:29 PM
tym bardziej moje niedoinformowanie pokazuje to, ze jestem pionkiem. dlatego pomozcie mi z ta inicjatywa. byloby mega, gdyby ten pomysl wypalil. polish crew. polish power.


ex. ty tu tez stary wyjadacz. pogadaj z chlopakami, ponakrecaj ich jak trzeba bedzie i do boju



na forum pd wstawilem temat z odnosnikiem do tej strony. na innych botach nie gram wiec nie znam tam ludzi. ale jesli ihrl ss etc ma swoj kanal napiszcie znajomym by wpadli tutaj i cos razem zdzialamy

Dev.
31st May 2012, 07:01 PM
Siemka mam pytanko czy ten klan jeszcze istnieje albo jak sie z wami skontaktowac moj nick w grze Dev. mam jeszcze kumpla ktory bylby chetny do gry wiec jak cos to piszcie.