PDA

View Full Version : BR [fri]gunko



paradox
2nd May 2012, 04:52 PM
pisem sem len tak zo srandy, lebo tipek mi dal ban po tom co jeden nas hrac leavol, on sam [fri]gunko 15 minut vypisoval ze on s nami nikam nejde a dajte !ff a proste plakal cely cas a kludne mohol odist nikto ho tam nedrzal. V momente ked uz bolo jasne ze je konec som mu zo srandy zapol ucko za rylai a este som sa mu priznal ked sa pytal kto to spravil tak som napisal ze ja a dal mi ban za gameruin. Mate tu skveleho admina ci co to je, ani sa necudujem ze tu hrava uz len 20 ludi, bodaj by ne ked tu mate psychicky labilnych adminov. Zdar Gunko gj si moj hero
s pozdravom zajo

gun10a
2nd May 2012, 05:35 PM
jáj aspoň si daj záležať na tom BR :) minimálne vždy prilož replay :)

link : http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49427

a k Tebe :) jednal som s tebou celkom rozumne, ani som Ti ten ban hned nedal, ale ked mas potrebu potom este si hrdo bit do prs, TY co si nehral ani akoby :) jáj brain on chlapče
aby som netaral do vetra - parser:

(45:22) zajo: ja
(45:27) zajo: konecne si daco spravil
(45:39) [FRI]Gunko: rozmyslam ci ti dam bban
(45:44) [FRI]Gunko: alebo sa vyserem na teba
(45:47) zajo: poserem sa z teba
(45:49) [FRI]Gunko: ok
(45:53) [FRI]Gunko: !ban zajo game ruin

Love.and.Peace
2nd May 2012, 05:53 PM
ja nerikam ze me Miso taky trochu nenasral, ale zajo je tard tak se to tak nejak vykompenzuje samo ale v tom pripade mi mel mit zajo unban

gun10a
2nd May 2012, 06:12 PM
ja nerikam ze me Miso taky trochu nenasral, ale zajo je tard tak se to tak nejak vykompenzuje samo ale v tom pripade mi mel mit zajo unban

keď si pozreš replay tak po 3 "pushi" kde som tankoval s rylai som to zabalil :D ale defoval som stale :)

ale nebude do mna vyskakovat nejaky zajo :D

Laryk
2nd May 2012, 06:50 PM
četl sem jen chat, ale do toho pushe celý tým nadával na zaja že neni kde má byt :D a funny je taky staruv flame klasicky :D:D

Krecek
2nd May 2012, 06:55 PM
vsak to stejne ten borec pise jen tak ze srandy tak vo co go!!!:D

DiAboL
2nd May 2012, 07:19 PM
nechapem, ze niekto ako zajo podava BR. Chlapec ty bud rad, ze tu vobec hras. Kazdu hru, a to myslim ako kurva kazdu feedis a prehravas ju spoluhracom. Byt tebou radsej zavrem chrapu a nie este podavat tu ban requesty..

Luke_L
2nd May 2012, 09:53 PM
odkdy se muze banovat za low skill?nebo pro gunka plati jine pravidla?hlavne ze banovat po votekicku, kdyz nekdo feeduje se nesmi, ale podle gunka jim zajo prohral hru, tak mu da ban klidne?

tajgi
2nd May 2012, 09:57 PM
gunko ma predsa svoje vlastne pravidla, presne jak chuck norris... GUNKO POWA

Rhymak^
2nd May 2012, 11:23 PM
Paci sa mi, ako sa niektori buzeranti vedia pustit do kazdeho threadu, ktory sa tyka gunka :D [povedal by som, ze vsetkych modov, ale gunko tie puby massuje viac jak ostatni, tak s nim pochopitelne viac expertov ma problem].

Nevravim, ze sa sprava podla kostolneho poriadku, ale zaujimave, ze ine BR niektori ani neotvoria, ale ked sa riesi niekto, kto ma vyssi lvl jak oni, tak idete jak po udenom...

Luke, kde si precital, ze ten ban bol za low skill? Ja to neviem najst, pomoz mi prosim.
Necham to otvorene este tak do polnoci, nech sa mozete vysantit, ked sa vam vonku chodit nechce.

DiAboL
2nd May 2012, 11:26 PM
Ja si myslim, ze som tu najlepsi, tak mi ban za high skill nedavajte!

still.out
2nd May 2012, 11:29 PM
pico du na cigo

Luke_L
3rd May 2012, 12:01 AM
jj, no ja pisu do kazdeho threadu co se tyka gunka, sem uz takovy :-(
ok gunko mu dal ban za "gameruin", tak mi to prosim vysvetli, co ten zajo udelal (abych neudelal stejnou chybu), pomoz mi to najit, prosim.

3viLcZ
3rd May 2012, 12:08 AM
"Jen jsem mu zapl ucko" ... kamo takoveho k***** bych vyflejmoval hned + tvoje mentalni propominky v te hre tomu taky moc nepomohli .

Rhymak^
3rd May 2012, 12:23 AM
@luke a kto povedal, ze pisem len o tebe?
A ja ti nemam vobec co vysvetlovat, prisiel si sem... fakt neviem z akeho dovodu :D Ked si ani neprecitas chatlog, ani nepozries rep, len plesknes blud, ze zajo dostal ban za low skill...

Luke_L
3rd May 2012, 12:31 AM
kde si prisel na to ze sem nevidel replay?
tak ten low skill sem si z toho vyvodil, kdyz sem tam gameruin nevidel

Daekoni
3rd May 2012, 12:40 AM
To still.out : Chlapče ty se nad sebou zamysli, tak atraktivní posty se jen tak nevidí
To Evil : Proč hned flamovat ? Zruším share a hraju si v klidu dál, nebo jste hned na nervové zhroucení ?

To all : A vůbec, nevidím důvod, proč tenhle topic je ještě otevřenej, řeší se tu celkem sračky, tak či tak, ban rozdává "vyšší lvl" a pokud už jej dá, ma proto důvod po kterém vám je prd.

DiAboL
3rd May 2012, 12:56 AM
Daekoni, chapes, ze ti toho moda nedaju? O co sa tu kurva snazis?

Luke_L
3rd May 2012, 01:01 AM
ban rozdává "vyšší lvl" a pokud už jej dá, ma proto důvod po kterém vám je prd.
tak je jasné proč toho moda chce asi :D

still.out
3rd May 2012, 01:09 AM
To Daekoni : Chlapče, rhymak mi dal moznost vyjadrit sa tak som sa vyjadril a je ti po tom prd.
(tak na mna nereaguj)

Laryk
3rd May 2012, 01:11 AM
diabol si zabyl :D

Love.and.Peace
3rd May 2012, 02:30 AM
ja myslim ze je to tu zase prehroceny jen proto ze se to tyka gunka. kdybyste si kluci radsi hledeli sveho a nasli si jinou obet vaseho flamu..imho bylo by to pro vsechy strany lepsi..

gun10a
3rd May 2012, 02:48 AM
riesime z komara somara... a ako najoblubenejsi hrac na acku tu pride každí hráč povedať svoje :D :D
zajo mi pustil Učko hneď nato ako som si kúpil dagger, to ma trochu nasralo, ale už bol koniec hry, a ešte keď arogantne reagoval ....budiš, mám tu možnosť schladím ho :)


@luke_l : vôbec to nič nemalo s low skill, hral som asi 3 hru po sebe, kde to prehrali spoluhráči (vždy som hral support alebo tak nejak) takže na lamky som zvyknutý, ale proste keď mi Zajo začne písať aby som leavol, že som na nič (pričom si neuvedomuje, že na mne a obsoch + dady stála celá hra takmer ]kedze midar Peto mal 0:5 ci kolko :D ] ) tak to je moc, a proste som nasraty aj ja, a este ked mi zacne ovladat hera ... som zvedavy ktory z vas by mu ban nedali ....

Ja chapem ze sa jedna o mna, ale ludia, trosku rozumnosti do tych threadov ...

P.S. som po majalese, takze ani neviem co pisem, snad jednam rozumne...

Rhymak^
3rd May 2012, 02:59 AM
Cely tento thread ma od rozumneho daleko podla mna :D
@Luke, ak som ti krivdil, tak sorry, rly

:tclosed: