PDA

View Full Version : pro Snipa_Piroha



pwnt[XD]
30th April 2012, 03:58 PM
Co taj dopice tocis? Ty pul roku nehrajes, pak sem prijdes a uz na prvni czsk tour sem hazis moudra jak spolu nehrajem v tom slozeni, jak to nema sanci na uspech (jak jsme byli minule, tak ten team byl dohodnutej x tejdnu dopredu a tech her spolu jsme hrali spoustu). Kdyz vyhrajem, tak napises neco ve stylu "zahrali to lip, akorat byli outpickly" (to k tomu proste kurva patri). A do tretice vseho dobryho, v tu chvili co dejwik slozi na posledni chvili random team a prohrajou, tak taj zacnes vykladat o tom, jak jsou rumuni jedno z nejlepsich co xpam nabizi :D A napises "ach ta arogance"?? Ano, minimalne v tom slozeni z minulyho touru jsme. Otazky? Pripominky?

Rhymak^
30th April 2012, 04:13 PM
ani trochu ucty k decentnimu protivnikovi +100000
Kedysi som bol zvyknuty na to, ze ci sa prehravalo, alebo vyhravalo, nasli sa hraci [vacsinou ti najlepsi], ktori vedeli na konci hry bez hejtu a posmeskov napisat "wp" hracom, ktori zahrali pekne, ktori si to zasluzili.
Jedine co na acku teraz clovek zazije je bud prazove jebnute "vzdaj to uz" alebo "gg wp marekpiroh" a podobne picoviny...
Tu na acku mi pride, ako keby pochvalit niekoho za dobru hru bola hanba, uprimne si nepamatam kedy som nieco take zazil. [uz som rad aj za skurvene "gg" na konci]
Viem, ze je to OT, ale snad si hraci, ktori nemaju 17 rokov spomenu na pekne casy dozadu, ked hraci vedeli posudit/uznat kvality aj protivnikov.

pwnt[XD]
30th April 2012, 04:23 PM
O to ale vubec nejde, na acku gg wp marekpiroh pisem vetsinou jen hraci co spolu jsme stejne dycky na TSku a zname se, a napr. ten turnaj co jsem hral ja nebyl zadnej flame a pokazdy se psalo gg wp.. kazdopadne OT

[W3PD]rebrik
30th April 2012, 04:44 PM
try quote lebo to vyzera ako keby picujes sam do seba...

anyway tie prve tri snipove odseky +1

pwnt[XD]
30th April 2012, 04:46 PM
Uz je to upraveno, aby v tom byl prehled

TT_SNiP
30th April 2012, 05:28 PM
No tak zaprve, pro rebrika a ostatni kteri se neorientuji - domnivam se, ze jogi narazi na diskuze v techto dvou threadech:
http://eurobattle.net/threads/171261-Dota-nightcup-5x5/page5
+
http://eurobattle.net/threads/170622-Medzinarodny-turnaj-5x5

No a ted konkretne "jogisaurovi.." :)

;1486783']Co taj dopice tocis? Ty pul roku nehrajes, pak sem prijdes a uz na prvni czsk tour sem hazis moudra jak spolu nehrajem v tom slozeni, jak to nema sanci na uspech (jak jsme byli minule, tak ten team byl dohodnutej x tejdnu dopredu a tech her spolu jsme hrali spoustu).
Wtf? :eek: Ukaz mi kde jsem "hazel moudra" ze nemate sanci na uspech? Poslu ti podlozku na mys s podpisem od samotneho Markapiroha kdyz mi najdes quotu kde vas shazuju nebo rikam, ze nemate sanci. Jediny co jsem "vypichl" v tom country touru bylo, ze tu nehraje zadny staly tym (a taky ze ne, nebo vy snad spolu davate nejaky cwcka ci tak neco krom challu?), proto se mi nelibilo, ze podcenujete protivniky. Ale tak dali jste je celkem slusne, gz v cem je problem? (jinak asi sis me spletl s Evilem nebo s nekym - ten tam trosku brecel zezacatku v tom threadu s county tourem, ale taky pak rikal neco podobnyho co ja, tak s nim castecne souhlasim .. ted uz je to ale fuk, dokazali jste, ze nato mate)



;1486783']Kdyz vyhrajem, tak napises neco ve stylu "zahrali to lip, akorat byli outpickly" (to k tomu proste kurva patri).
Opet tleskam tve vlastnosti vkladat mi slova do pusy. Kde jsem napsal, ze to zahrali lip? Outpickly kazdopadne byli, celkove ty picky na tom country touru byly dost ujety (ten nessaj v kazdy hre..) - to jen ukazuje, ze na cz/sk challech se zrejme hraje "nejaktualnejsi" dota co se tak picku tyce, jelikoz spousta tech picku co jste meli by vam prumerny ackar na challu nedovolil mit protoze vi, ze se to hraje a ze to je imba. Oni na to evidentne nebyli pripraveni, tak dostali mensi skolu doty (vtipne poznamka - zrovna treba ti rumuni pak tedkon v tom dalsim turnaji hrali locka proti nam zrejme pote, co zjistili jeho silu ... + sweety marny picker, nj nj xD )

Ale KDE jsem prosimte rekl, ze to zahrali lip? Ja jen rikam podle toho jak jsem je videl hrat, ze to zadny lamy rozhodne nejsou a vase drsnacke recy ala po bitve je kazdy general typu "nebyli to vubec dobri hraci" etc (ahoj Dejwe) jsou skutecne nemistne. To je presne to na co jsem narazel, nulova skromnost, nulova ucta k souperi. Vyhrali jsme jednu hru a jsme kralove doty... kkthxbai ... Trapny, jeste kdyz s tim reprezentujete nas koutek xpamu (oni nastesti neumej cesky/slovensky).

Ja jsem nikde (a pokud jo, tak najdi kde) neshazoval, ze vy jste hrali spatne. Naopak ja vyzdvihuji, ze oni hrajou dost dobre a maj potencial, akorat si myslim, ze ty picky by meli trosku prostudovat. Ale skillove se mi jejich hra libila. Problem? Otazky? Pripominky?...:rolleyes:


;1486783']A do tretice vseho dobryho, v tu chvili co dejwik slozi na posledni chvili random team a prohrajou, tak taj zacnes vykladat o tom, jak jsou rumuni jedno z nejlepsich co xpam nabizi :D A napises "ach ta arogance"?? Ano, minimalne v tom slozeni z minulyho touru jsme. Otazky? Pripominky?
Co to ma co spolecnyho s Dejwikovym random tymem? A s cim myslis ze jsme hrali my ty kare?:) A s kym myslis, ze jsme prohrali? Vyradili Dejwikuv tym a pak nasledne i nas. Pravda, ja plne uznavam, ze my jsme si to kompletne posrali sami, ale taky to nase slozeni bylo tzv "horkou jehlou" (o nic lepsi/horsi nez Dejwikovci), tak nevim co resis. A ano, pote co jsem je videl hrat tak si stojim za nazorem, ze jsou (samozrejme vcetne vas, kdyz neumis cist mezi radky) jedni z nejlepsich co xpam nabizi. Ne vsichni rumuni, TIHLE rumuni. A shazovat je s trapnyma kecama "jak byste je ponizili" a to a ono a kdyby byli ryby v riti etc ... to je arogance. A to co mi tu tlacis, tim to jen potvrzujes.

Doufam, ze jsem pokryl dukladne vsechny body. Nevim co ti jeblo jogi, ja osobne proti tobe nic nemam, jen me sere ten vas namyslenej pristup obcas, s kterym se tu potkavam. Bez se trosku probehnout ven nebo dat sprchu a pak muzeme v klidu pokecat. No hard feelings.:cool:

edit: A uz prosim prestante predhazovat takovy to "dosel po pul roce a to a ono..." Jak to sakra s cim souvisi? Troufam si rict, ze tu hraju dyl nez nekteri z vas, minimalne stejne tak dlouho, tak nevidim duvod, proc bych nemohl vyjadrit svuj nazor. Mimoto, mozna by neuskodilo nebyt tolik vztahovacny, mluvim vetsinou dost obecne o sirsim spektru hracu.

Nezmysel
30th April 2012, 05:39 PM
Nj snip ma bohuzial pravdu. Akoze hlasky marekpiroh su len for fun ale je tu hrozne pravdu povediac egocentrickych hier,hatu a podobnych veci.
Proste to bolo tak ze zlozenie bolo ake bolo povedal by som na taky klasicky chall. A my sme si mysleli ze ked sme mali lepsi pick ze to je pohoda klud tak sme to nejak jebali jebali jebali az sa to dostalo do fazy kde sa to nedalo zachranit ta hra bola kolektivna vina a podcenenie supera.
Jogi sory ale snip ma pravdu oni hrali fakt dobre ty rumuni na tom toure pozeral som to s nim a nestihal som sa cudovat. Je pravda ze mali horsi ten pick ale proste hrali ho celkom pekne.(nevravim ze su lepsi ako vy ale hrali dobre)

Snip prisiel po pol roku na acko je sice pravda ale predtym tu hral strasne davno to iste sa da vlastne povedat o tebe jogi tiez si tu rhal strasne davno a prisiel si cca pred rokom naspat.(ja som tu tiez nebol tak 4/5 mesiacov) rok dozadu koli banu ale proste vsetci (vieme ktory to su) tu hrame nejaky ten rok a myslim ze najlepsie casi boli casi ked sa hravalo na vlastnych botoch :).
Iba chcem povedat tolko ze za 4 roky sa to spravanie v tych hrach strasne zmenilo predtym bola pohoda sranda ok niekedy hate ale teraz to je hrozne sama pica v hre a ty ludia sa spravaju priserne bohuzial tto vidim trosska aj na sebe.
Zatvorte tento topic a prestante sa tu hatovat.

DiAboL
30th April 2012, 05:58 PM
Nebudem sa vyjadrovat, ja sa pohadam s kazdym atd, takze to mam dost v pici. Ale skutok, jedna vec. Skus sa obcas po sebe precitat, co sa sracky pises. Srsly, nepriblizujes sa prazovi, ale smer mas spravny. A to neber ze na teba utocim, no obcas daj tym vetam trosku hlbsi zmysel, lebo pises jak 10 rocny :)

pwnt[XD]
30th April 2012, 06:08 PM
Ale picu :D Cojavim, jestli z vas vyrostly zensky nebo co kurva, kdyz se hraly pred x lety privatky (klasicky se whispovalo lepsim lidem acka at jdou do hry), tak taj bylo takovyho HATU a EGOCENTRISMU, tohleto je o proti tomu slabej odvar. A koho to sere dopice? Vsak stejne polovina / trictvrte toho hatu je jen vuci lidem ktery se znaj uz dlouho, a vetsina toho je myslenyho z prdele, a proste ty lepsi hraci namysleny vzdycky budou, tak to je, bylo a bude. Ale o to me taj vubec nejde tedka, jen jsem timhle topicem chtel snipovi rict, ze kdyz napr. my vyhrali ten tour, tak jediny ceho jsme se dockali (minimalne na TSku), byly reci typu: Tak to jste meli zadarmo s tim pickem co meli, atd atd. Pritom aspon co ja jsem slysel, tak ty picky zas o tolik jiny nebyly, co hrali proti vam (ck, troll na supp..- rikam, jen jsem slysel), a v tuhle chvili s tema rumunama nakladas uz skoro jak s polobohama.. NERIKAM, ze nehrajou spatne, ale kdyz my jsme rikali, ze nehrajou spatne, tak to byly argumenty typu marny picky vsechno. NAOPAK, my byli jedni z mala, kdo rikal, ze nezahrali vubec spatne na to jakej meli pick atd. Takze mannerem jsme se "spravali" naprosto OK. A to co rikame pred matchem, jak je ponizime atd, to proste patri k TEAMSPIRITU, nejaky tymovy moralce atd, trochu nabudit tym (nebo snad mame rikat: kluci, tyhlety hrajou dobre, to nedame?), proste jestli tohleto uz se bere jak namyslenost a arogance, tak to uz me poser :) PS: Tohle neni urceny jako nakej hate vuci tobe, ale chtel sem ti to proste rict, pac s tim proste nesouhlasim, jakej na to mas nazor, ale tamten topic uz zavrel. HOWGH MOFOS

TT_SNiP
30th April 2012, 06:32 PM
No jogi jako v ramci povzbuzovani a tak, to je naprosto v pohode. Ale tak to si vykladejte na tsku pred hrou, a ne na forech vsem okolo, to pak posila spatnou zpravu imo xD Co se toho country touru tyce, tak nevim kdo vam rikal, "ze to mate zadara" (ale je fakt, ze s tema pickama jste je zaskocili - coz nesnizuje nijak vas vykon, jen vam to dalo urcitou vyhodu, kluci evidentne moc nevedeli co se hraje:) ), ale asi to mysleli jen z prdele. Jestli jsem neco takovyho rekl i ja, tak to urcite bylo z prdele, zaslouzili ste si to. Ale zas zustanme u zeme - nehrotte to moc kvuli tomu, ze jste vyhrali jeden tour.:)

Mas pravdu s tim, ze vzdycky to bylo tak, ze ti co jsou "lepsi" jsou trochu namysleni no. Ale zas jak kteri. Vetsina jo, nekteri min, nekteri vubec. Viz napriklad kdyz si prectete nejaky rozhovory s top hracema napriklad z ciny nebo koreje - ze sc - tak vetsina z tech top hracu jsou hodne slusni/skromni a pristupuji s uctou k protivnikum. Samozrejme, neda se to hazet vsechno do jednoho pytle, i tam jsou vyjimky, ale rekl bych, ze to obecne smysleni tech dobrych hracu je trochu jinde.

Vas samozrejme nesrovnavam s top hracema v Cine nebo s top korejcema v SC:D Ale momentalne jste mezi top dotarema na xpamu, tak mate moznost "jit prikladem" pro ostatni a je hezke kdyz zkuseni hraci jednaj trochu s uctou a skromnosti a ne jak namysleni fakani. To je holt uz o jednotlivych lidech. Vim, ze kdybych to vykladal nekde na dasnetu nebo tak mezi "topkou" cz/sk sceny tak se mi asi vysmejou a poslou me do prdele, jelikoz vetsina (cest vyjimkam, vim ze existuji) to taky berou "ja jsem dobry = vsichni podemnou jsou lamy". Ale tak vas aspon trochu znam tak vam muzu rict narovinu co si myslim.

A mimoto promin Skutku, ale nesouhlasim s tebou - alespon castecne ne. Myslim, ze v dote skutecne vzdycky byl tenhle hate a namyslenost, mozna akorat mas pravdu, ze ted je to horsi. Ale bohuzel vzdycky to tu bylo. Ja taky neresim jak se chova kazdy pepazdepa123, jen apeluji na lidi jako vas kteri to ted ctou aby aspon nepridavali vic "dreva do ohne".

Nezmysel
30th April 2012, 06:32 PM
To peter: to som napisal za 5 minut tak som to po sebe ani necital ponahlal som sa prec.
To all: Ala co si k danej teme este myslim ja mozno to chcel naznacit aj snip.
Mam taky dojem ze ludia tu v hrach urcuju kto to dojebal a kto vyhral hru podla toho kolko ma killov popripade smrti. Nikto tu nebere ohlad na suport hracov a ked sa niekde nieco pokasle tak zato mozu iba oni suporti lebo maju x smrti.
Pritom farmit dokaze aj opica carry v challoch moze hrat akykolvek hrac ktory si kupuje porty sleduje linky ktora je napushovana a vie lasthitovat.
Lenze ten co vytvara farmu pre carry hraca je suport ktory mu robi nato priestor ci wardami aby ho negangli harasovanim superov na trjlinke davanim mu salv ked ma malo hp stromeckov,obetovanim sa pre carry hraca. A vacsinou ho zato nikto nepochvali nikdy nikto nepovie na konci hry pekny suport. Vzdy je najelpsi ten co ho 30 minut nebolo prisiel do bojov dal si 3x ultra kill.
Automaticky hate spada vzdy na suport hracov vzdy su to najvacie nuly skurvili hru skurvili massfight v 50 minute kde povedze si pravdu taka cmka da jednu novu a kocku za boj ak ma stastie a neskape skor. Takze ludia vy viete mozno o koho sa jedna vstupte si do svedomia a prestante sa spravat v hrach - pocas hier - po rhach ako pice a zvalovat celu kolektivnu vinu na jednotlivcov.
A nezabudnite mi tu napisat ze nemam pravdu som kokot a podobne veci.

TT_SNiP
30th April 2012, 06:58 PM
No skutku uprimne, myslim, ze se tu resilo neco trochu jineho, ale mozna mas taky pravdu.
Jenom...:
1) Ty rozdily mezi carry/supportama etc to neni jen na acku, to je odjakziva vsude - ono jde o to, ze dobry carry se pozna na prvni pohled kouknutim na tabulky ... dobry support se da tezko zhodnotit .. no a taky nekteri si zas naopak mysli, ze koupit wardu, kure a mit na konci hry 0/20 = support, coz samozrejme taky tak neni :D Jako na acku a obecne na random challech/priv hrach nikdy nemuzes chtit 100% spolupraci, jaka by byla v poradnem tymu, ale kdybych mel rict jak si myslim ja, ze to je, tak ty uplne top tymy tolik neresi role. Samozrejme, nekdo preferuje hrani supportu, jiny farmeru, nekdo je vynikajici ganker atd.. Ale v samotne hre se myslim tolik neresi kdo co hraje, ale jakou taktiku chteji hrat a co k tomu potrebuji. Kdyz support na zacatku 3x umre a nema ani botu, dobrej tym mu da prostor nato to dofarmit a nekdo treba za nej koupi wardy apod, protoze je na hovno mit po 30min hry cmku bez boty co v kazdym fightu da protivnikovi freekill. Stejne tak kdyz je hra zalozena na nejakem farmerovi a ten ma tezkou hru, tak ho podporuji gankama, babysittuji ho na lince, stackuji mu neutraly, kupuji sharovatelny itemy (port, salvy etc) a pod. Proste nikdo nerekne "hej ty blbecku kde mas farm?" :D Ale tak to jsem se trosku nechal unest, v takove hre se taky malokdy stane, ze by nekdo neumel hrat svoji roli a takovy pristup nemuzes chtit po random lidech co se sejdou na chall na acku nebo tak.

2) Holt vzdycky v techdle hrach to bude "neci chyba". Neprekvapuje me to, nijak jinak bych to ani necekal. Ale musim uznat, ze posledni dobou me to taky sere, viz treba hraju na balkanu, podelam jeden teamfight a vsichni zacnou hatovat, ale nikdo si nevidi ani na tu spicku nosu. Nikoho nesere, ze treba typek 3x jde sam do lesa na suicide nebo ze nemame wardy/smoky etc. Nekteri lidi to berou vic s nadhledem, ale je dost takovych, co proste nikdy nedelaj chyby ale kazdou prohru na nekoho musi svest (tem bych doporucoval zajit si zahrat starcrafta nebo obyc warcraft, jsem zvedavy, na koho budou svadet chyby tam:D .. v 1v1 samozrejme). Ale tohle je proste hluboko zakorenena mentalita hracu, to se moc ovlivnit neda. A ruku na srdce, sam znam ty momenty kdy taky svadim viny na ostatni, nekdy opravnene, nekdy ne.:)

gun10a
30th April 2012, 07:33 PM
Prvý thread čo fakt nebudem čítať :D

DiAboL
30th April 2012, 07:53 PM
Jdu na cigo, bo me nohy neunesou...Pico v tehle dvojce, si nedam ani hera ani veze. Dokonce ani v jednicce, ale i tak ste vsichni nuly...Zabanujte je vsechny! (Icetea pochopi :D)

still.out
30th April 2012, 08:04 PM
no pico, v tehle jednicce, ani krepu nedam tak jdu cigo (ale podla mna aj molda pochopi nvm)

dog.dejwik
30th April 2012, 09:02 PM
Prvý thread čo fakt nebudem čítať :D

+1 :DD

btw jen něco řeknu snipovi... :D víš co mě na tobě naštvalo, že ty jsi to opravdu napsal stylem, že oni jsou na xpamu opravdu nejlepší a to ti dokážeme v jakymkoliv cwčku s nima, že nejsou.. Zavolej je kdykoliv a uvidíš, že máme jak lepší kapitány tak i hráče, czsk komunita vždy byla na prvnim místě xpamu a vždy taky bude, to si říkej co chceš.

Dokážu uznat že tým je fakt dobrej, ale když budou hrát proti sobě rovnýmu, ale tady byl problém v jediný věci a to bylo, že oba czsk týmy byli špatně složené..

Ale dobře, nechme toho... Vyhráli to a právem si zasloužili výhru, a je jen naše věc jak jsme ty týmy složili... Oni možná ani o tom vubec neví, že my tu tohle řešíme, dokonce jim tu výhru i přeju, když už vlastně žádná nebude :D

Wicker
30th April 2012, 09:54 PM
http://www.collegehumor.com/video/3980096/we-didnt-start-the-flame-war vsichni zucastneni by se meli podivat :)

TT_SNiP
30th April 2012, 10:50 PM
No jo, me je to jasny Dejwe, ze kdyz jsem se nezminil o "vas", tak je ohen na strese...:D

Tak pochopitelne kdyz jste vyhrali uz ten country tour tak je jasny, ze jste zahrali lip nez oni. Ale kdybyste vsichni trosku poslouchali (cetli) co rikam, tak byste si vsimli, ze ja zadny krivy slovo na vas nerekl, jen vas pristup k ostatnim hracum. Ja jen vyzdvihoval, ze oni hrajou fakt dobre, at uz jsi ochotnej si to pripustit nebo ne...

A nedavam do jedny skatulky cz/sk, do dalsi rumuny atd ... vetsina cz/sk na xpamu jsou roury, mozna tak 15% z tech lidi co hrajou chally/hrajou dotu delsi dobu/maj trosku prehled uz etc, ti mezi sebou jsou schopni slozit sestavu, ktera by se radila mezi topku xpamu. Ale zbytek jsou gumy. A stejne tak to je vsude jinde. A ja akorat vyzdvihoval tady tuhle particku hracu (Masakary a spol), ze je chvalim, ze hrajou fakt dobre.

Kdo me spatne pochopil, tak zkuste nejdriv poradne cist co pisu:) A kdo me pochopil spravne a sere ho to... resp komu se to nelibi.. at mi klobouk polibi:tiphat:

dog.dejwik
30th April 2012, 10:58 PM
nepřipustim si to, protože neznají ani trošičku základy pickování, nezlob se na mě ale modlit se aby mě nezabanovali CKčko :D na cwčku kde jim necháš liche furiona aacko a jine srace :D o takových hráčích nehodlam říct že jsou na nějaké urovni... Jen logicky by si měli uvědomit že s takýma herama nic neudělaj, protože je prostě přespeluješ takovym způsobem, že ckčko ani nedojde k tobě...

špatně nehrajou, ale o pickování neví absolutně nic nato, jak se furt mluví o těch jejich legendárních challech...

Hannibal.InSa
1st May 2012, 12:38 AM
nevím všichni tu mluvíte jak " o picích nevíte absolutně níc " a takový hovna. Kolikrát si někdo myslel jak strašně rozumí pickům, pak přišel nakej " neznalej týpek " napickoval totální " pičoviny " a strašně tím ten OP pick rozmetal :) myslím že záleží na tom jak to člověk zahraje, a proto je dota tak dobrá, protože je tam tolik možností jak to napickovat, až to není možný. A nic vyloženě imba tam není, jen k tomu přistoupit tou správnou cestou => já si jednou picknu 5 carrycek ..(mm dobre, to už jsem zkusil xD ta správná cesta to nebyla ) :D

TT_SNiP
1st May 2012, 12:43 AM
Ty ses jinej brainzor:D Znalost/neznalost picku nijak nesouvisi se skillem hrace. Picky jsou individualni vec, ktera zavisi na jednotlivym tymu. Muzes jit chall na acku a picknout super Na'Vi pick a prohrajes s nim jak tard proti gank picku s 5ti stunnerama, protoze si proste nemel hrace, kteri by ten tvuj uber pick zahrali, tak prohrajes na podstatne jednodussi kombo. Oni jsou trosku jinde s tema pickama, zrejme u nich se hraje neco uplne jinyho.

Mozna si vzpomenes, ze jednu (dlouhou) dobu, se Evropani/Amici smali Asiatum (v dote), ze pickuji hrozny sracky. Hrali tam proste jiny styl hry, neznali ten nas "zapadni". Ale to z nich jeste nedelalo spatny hrace. A jakpak to je dneska? Kdo je natom skillove (prumerne) lip v dote? Ktera zeme ma nejvetsi vyber uznavanych pro gameru v dote? Zeby to byla ta marna Cina?:) Pokud jsi trosku sledoval v te dobe (par roku zpatky) dota scenu tak vis, ze mam pravdu a v te dobe si Asijci hrali sileny veci, ktere byly kolikrate nesmyslne v porovnani s mainstreamem v Evrope/Americe. Ale prave tyhle kreativni picky vedou k vyvoji novych strategii a rozvoji "competitive" sceny.

Takze abych to zkratil, kdyz se ti to nechce cist, muzes s klidnym srdcem postoupit k tehle posledni vete - je uz casem prokazano, ze tvuj argument je mylny. :tiphat: Howg.

btw napadlo te, ze tam jsou takovi hraci, ktere pick nezajima a jednodusse hrajou co jim picker prideli pod ruku? I takove hrace znam a vubec by me to neprekvapilo.

Hannibal.InSa
1st May 2012, 09:53 AM
:D kurna jak kdybys me neznal, nic nesleduju ja si jedu jen svoje :D minule na me sweety vyvalil naky činany a neznam xD a k té poslední věte, takoví hráči jsou nejlepší !:D

Hannibal.InSa
1st May 2012, 09:54 AM
voe a je rozdíl srovnávat xpam scénu, kde jsme marní jak párci a čínany:D

dog.dejwik
1st May 2012, 10:47 AM
rofl vy tu jedete pecky bomby koukam... Proč si budu hrát na číňany když na to kurva nemam, jsou to rumuni, nedelej že oni vymejsli neco strasne uber s nessajem a jednou nas budou kosit jak svine... :D

Jn nakonec ty strašně dobrý čínany potočil jogiho oblibeny pick pudge ala NAvi :D tak si strč celý čínany doprdele :D

DiAboL
1st May 2012, 11:07 AM
Ok, uz jebete hrozne sracky, neda mi to sa nevyjadrit:

Snip, nikto ti vyvracat nebude, ze cinania su najlepsi. Ale ze oni vyberali uber strategie a picky? Preboha sledujem uz nejaky cas tu scenu a prave ti cinania hraju dlhe roky podobne veci(tym nemyslim, ze presne to iste). Ich hra je zalozena na co najdlhsej farme a nemyslim si ze by to v dohladnom case menili. Pripomeniem ti hru, ked DTS ako vtedajsi najlepsi europsky team sa stretli s EHOME ako najlepsim azijskym teamom. Ak si dobre pametas, tak ich DTS nehorazne rapli, ked pikli dupaciu pandu, dazzla, enchu cim ich totalne prekvapili. EHOME zase raz chceli hrat len na farm s razorom a neverom. V tej hre bolo krasne vidiet, ze prave europania su s pickmi niekde inde ako cina, ale samozrejme ze skillovo nie... Uzavriem to tym, ze ked sa nerozumiete do tej sceny, tak sa o nej radsej vobec nevyjadrujte, lebo potom tu pisete kazdy totalne picoviny, az mi je to normalne luto citat...

Myslim si, ze ti rumuni nehraju zle, na tom sa zhodneme viaceri. Skusaju to hrat cez trolla, co nevyzeralo ako zly napad. Ale uvedomte si, ked prehrate vsetky 3 linky ako vo sweetyho hre, tak moze byt na supporte aj never...Myslim si, ze ten troll nie je pre mna ziadna dobra cesta na pick a urcite, ked budem mat moznost tak ho nepiknem.

Snip: Si dostatocne inteligentny, aby si si uvedomil, ze pisat kazdy koment A4 sa neoplati. Stale dookola sa tu riesia zbytocne kokotiny, kde sa po 4 stranach spamu closne topic a zisti sa, ze sa aj tak nic nevyriesilo....

TT_SNiP
1st May 2012, 11:36 AM
Hanko, to nebylo na tebe, to bylo na Dejwa :tiphat:

Dejwe, abych ti to osvetlil pokud ti to jeste nedoslo = pointa je, ze meles kraviny a varis z vody. At uz picknou co picknou, nedela to z nich skillove spatne hrace.

Diabole, nech si prosimte kecy typu "ked nerozumite do tej sceny tak sa nevyjadrujte". Ja tu scenu se zalibou sleduju uz od dob staryho MYMka, coL etc a bavi me sledovat kam se ta dota vyviji. Nevim kdy ty ses stal expertem, ja se za nej nepovazuji, ale muzu ti rict, ze cokoliv co pisu z tohodle hlediska je "casem overeno" a kdo to sleduje dost dlouho vi, ze mam pravdu.

Hra, ktera zminujes ty (a vubec cely tohle "novy" DTS) je uz davno pote, co se jednotlive ... rekneme "dota kontinenty" mnohokrat stretli at uz na lankach, turnajich etc a davno adaptovali svuj styl. Kdyz jeste dota nebyla az tak extremne popularni a nebylo tolik turnaji apod, kazdy si tak nejak hral svoji hru a vsude ta "competitive" scena vypadala trochu jinak. A hlavne asijska scena mela dost bizarni picky a styl hry z pohledu napr. nas, Evropanu (jako typicky priklad uvedu vietnamsky tym Starsboba - nevim jestli jeste funguji, ale pokud jo, tak verim, ze jejich kreativni picky hraji dodnes). Az pote, co se ta dota komunita takhle propojila skrze turnaje apod, tak se smisily jednotlive styly hry, hraci se adaptovali a asijci (konketne tedy Cina), nam jasne dokazali, ze jejich styl hry (s drobnymi upravami) je ten nejefektivnejsi a dodnes vedou trend v dote. A hlavne u nich se v tom ted toci i velky prachy, takze se vubec nedivim, ze ty top tymy hrajou a trenujou stabilni osvedceny taktiky...

Nevim co do toho zas tahas nasi hru a jak to s tim souvisi. A vubec, kdyz vas to nebavi cist tyhle "lekce dejepisu" tak nevim co zacinate takovy diskuze o vecech, o kterych vite kulovy...

Rhymak^
1st May 2012, 11:55 AM
Musim dat za pravdu snipovi [ohladom world vs asia dota sceny].
Diabol, jak mozes vytiahnut jednu konkretnu hru a povedat, ze ked sa do toho niekto nerozumie, nech nerozprava?
Presne z cias o ktorych pri tej hre hovoris boli europske timy z ehome posrane takmer v kazdom finale, to nemozes popriet.
A keby si sa pohyboval realne v tejto scene [alebo hociakom sporte], tak vies, ze na cudzinca a velkeho papieroveho favorita sa vsetky ostatne timy pripravia 2x tak dorazne ako na ostatnych. Preto ti musi byt jasne, ze aj vtedajsi DTS [mimochodom, takmer cele dnesne NaVi] s tymi pickmi pandy a dazzla neprisli len tak z kolena, ale sedeli nad tym kludne aj par hodin kym si vybrali dobry sposob ako hrat proti ehome [ak sa s nimi vo finale stretnu ofc].

Jak mozes povedat, ze europania boli niekde uplne inde a hned na to tvrdit, ze sa rozumies do sceny? :D
A ked sa chceme bavit : http://gosugamers.net/dota/rankings
[viem, ze to nie je mozno najoptimalnejsie hodnotenie skillu, ale myslim, ze to rozumnym bude stacit :) ]

No offense samozrejme, bavime sa na urovni :)

dog.dejwik
1st May 2012, 12:25 PM
Prostě to jsou lamy a tim pro mě celá debata končí :D

pwnt[XD]
1st May 2012, 01:21 PM
Uz se to taj trochu zvrtava :D
At uz picknou co picknou, nedela to z nich skillove spatne hrace No co presne beres jako skill? U mne treba umeni pickovat do skillu patri, to samy mapcontrol, naka trochu prirozena logika (jakoze pushnou vez nahore, tak by mohli jit gang mid, radsi to stahnu, kdyz tam nevidim) nebo naky takovyhle veci, naky umeni koordinovat trochu tym, vymyslet akce, nebo jak udelat dobrou tymovou moralku, kdy si koupit port, kdy kam portnout, kam gangnout, kde pushnout, spis neco takovyhleho.. (nerikam, ze tohleto nemaj, ale minimalne z tohohle hlediska jsme na tom podle me dobre, na druhou stranu zas existuje bzilion lepsich lasthiteru, farmaru, nez ja nebo dejwik) Jako nerikam, ze hrajou spatne, to o tom zadna, ale takovyhle "drobnosti" ty hry pak rozhodujou :) Znam spoustu dobrejch hracu na pubu, ktery pak v challu jsou uplne ztraceny.. Proto skill je dost sirokej pojem :)

TT_SNiP
1st May 2012, 01:37 PM
No divej, jednou byla takova diskuze co me zaujala - ze co je dulezitejsi? Teamwork (ci team chemistry, je-li libo :) ) nebo individualni skill? A jeden moudry clovek rekl, ze na prvnim miste je individualni skill, protoze muzes mit taktiky, picky etc jaky chces, ale kdyz nejsou hraci, co to zahrajou, je to k nicemu. A s tim souhlasim. Ono je to do jiste miry. Kdyz se sejdou dva relativne stejne zkusene tymy, tak vyhraje ten s lepsim pickem, taktikou, souhrou etc. Ale zas kdyz slozis tym z markupirohu, mikrosauru a duvillu tak jim muzes vymyslet uplne paradni taktiku a vysvetlit jim to presne do detailu, ale stejne to bude k nicemu, protoze to neuhrajou (to je samozrejme uz extrem, berte to s nadsazkou ;) ).

Ja osobne jsem si pod tim skillem predstavoval (a taky to tak myslim) individualni skill, chovani hrace ve hre, jeho reakce, map awareness atd. Cili ne tymove aspekty hry, ale individualni hra jednotlivcu. Proto rikam, ze maj potencial, protoze kdyz je individualni skill, tak pak se muze pracovat na souhre a taktikach. :) To je samozrejme taky dulezita vec jak rikas, ale hodi se mit prave dobre zaklady v jednotlivych hracich. A cim lepsi ty zaklady jsou, tim lip se natom pochopitelne pak stavi. Tot muj nazor.

a btw budte ty lasky a nikdo si me neberte ted do huby s necim jako "jo ale snipe ty ses stejne marnej tak co to tu trepes" :D Tohle se vubec netyka me a nikde jsem nenaznacil, ze ja jsem nejaka skilla. Tohle je ciste muj nazor na dotu z pohledu dlouhodobeho pozorovatele.:tiphat:

pwnt[XD]
1st May 2012, 02:14 PM
jo ale snipe, ty ses stejne marnej, tak co tu trepes!

Wicker
1st May 2012, 02:57 PM
Kamo tady sou marni uplne vsichni kdo se zapojujou do tÿhle diskuze... retardi pochcany.Snip sice napise podle me kravinu, ale vy se z toho muzete vsichni posrat.. fakt nechapu.. maly pera na vas vsechny

DiAboL
1st May 2012, 04:28 PM
Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.

Rhymak: Povedz mi do pici vyjebanej, kde som napisal ze Europa je niekde inde ako Cina? Nevkladaj mi do huby sracky, ktore som v zivote nenapisal, lebo ma akurat naseres. Nechapem co to jebes o nejakych niekolkych hodinach pripravy. Cinania to mohli kludne ocakavat, ze sa s nimi nepustia do farm-whole-game hry, ale ze budu vymyslat nejake strategie a oni piknu razora a nevera, co je podla mna razor patri medzi najvacsie papiere z agi herov(dokonca ani hooda a vang z neho nerobia ziadneho tanka) a nevera, ktory ma 0 % escape mechanizmus a je docela lahko outpiknutelny + ganknutelny.

Snip: Fakt ma tu nepoucuj o tom, kto sa viac rozumie dota scene(hlavne co sa tyka jednotky), lebo by ta mohlo prekvapit, ze vies oproti mne velky kokot :)

Rhymak^
1st May 2012, 05:09 PM
Diabol, neviem preco si myslis, ze sa so mnou budes rozpravat rovnako ako s nejakym 15-rocnym zerom, ktore ma v hlave viac prazdno jak na koncerte zivych kvetov...
Pokial, viem, tak som sa s tebou doteraz stale snazil bavit jak normalny clovek, tak sa prosimta nestrapnuj picovinami :)
A ked sme uz pri tom:

V tej hre bolo krasne vidiet, ze prave europania su s pickmi niekde inde ako cina, ale samozrejme ze skillovo nie...
Takze ano, pises, ze Europa je niekde inde pickmi ako Cina, nechapem co robis teraz ramena...

Nemozes kurva sudit sceny podla jednej finalovej hry, proste historia jasne ukazuje, ze su sceny dost vyrovnane, ci uz skillovo, alebo pickmi [aj ked su uplne typovo rozdielne].
"Niekde inde" si vysvetlujem tak, ze si myslis, ze su na tom lepsie, co pravda nie je vobec.

DiAboL
1st May 2012, 05:29 PM
A presne sme tam, ze si ma nepochopil. Tym "Niekde inde" som myslel sposob hry, a typ pickov. Takze nabuduce sa radsej spytaj, aby si si to zase nemusel vylozit podla svojho gusta :)

TT_SNiP
1st May 2012, 06:18 PM
Jogi jebem ti mater! :D


Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.

Rhymak: Povedz mi do pici vyjebanej, kde som napisal ze Europa je niekde inde ako Cina? Nevkladaj mi do huby sracky, ktore som v zivote nenapisal, lebo ma akurat naseres. Nechapem co to jebes o nejakych niekolkych hodinach pripravy. Cinania to mohli kludne ocakavat, ze sa s nimi nepustia do farm-whole-game hry, ale ze budu vymyslat nejake strategie a oni piknu razora a nevera, co je podla mna razor patri medzi najvacsie papiere z agi herov(dokonca ani hooda a vang z neho nerobia ziadneho tanka) a nevera, ktory ma 0 % escape mechanizmus a je docela lahko outpiknutelny + ganknutelny.

Snip: Fakt ma tu nepoucuj o tom, kto sa viac rozumie dota scene(hlavne co sa tyka jednotky), lebo by ta mohlo prekvapit, ze vies oproti mne velky kokot :)

Peterko moj, ty tu trepes neco o rozdilech v pickovani mezi Asii/Evropou zalozeny na jedny hre na lance, ve ktery DTS vytahli divokou kartu a prekvapili protihrace esem v rukavu. Ja naopak porovnavam vyvoj competitive sceny v dote za poslednich ... hm kolik to uz vubec muze byt? 6let? Mozna vic, sam uz nevim jak je to dlouho, cas leti :D Kazdopadne ja o koze, ty o voze. Tamta hra byla fajnova, taky jsem fandil DTS a potocili jak draci, ale je to trosku mimo pointu (jinak pokud se nepletu, tak to bylo bo3 a nakonec prohrali? nebo mozna postoupili, ale stejne ten turnaj nevyhrali, uz nevim). Ja jsem poukazoval na fakt, ze Asijska scena, ktera se vyvijela (nasim pohledem) z bizarnich picku a prapodivnych strategii do dnesni podoby, kdy Cinani urcujou "co je cool". Tim padem usuzuji, ze neni uplne nutny okamzite znat nejlepsi picky/taktiky a hrotit kazdy "predepsany" build. Staci mit trosku skill, talent a dobrej tym a casem prijdete na chut i te souhre a taktice. (no a samozrejme taky asijska podpora E-sports, konkretne Cinani a Korejci ... tam je to uplne nekde jinde, takze i na tom neco bude:D )

A Diabol, fakt si zastrc ten penis zpatky do kalhot a nevnucuj mi jaky jsi guru, me je to uprimne fuk :) Uz mi neni 15 abych si s kazdym "slovne meril penis", ja tu jen prezentuji svuj nazor se kterym muzes a taky nemusis souhlasit. A nejsem zvedavy na nekoho kdo dojde s vyrazem "vsichni jste marni jen ja sem letadlo".:tiphat:

DiAboL
1st May 2012, 06:46 PM
Sa mi paci, jak si kopirujete s Rhymakom kusky komentov. Len tak dalej a vyjadruj svoj nazor!

TT_SNiP
1st May 2012, 07:14 PM
http://cache.ohinternet.com/images/b/b5/LOL_WUT_Trippy.gif

..uz nic xD ..

Rhymak^
1st May 2012, 07:21 PM
A kto vravi, ze moj a snipov nazor nie su jedine spravne v galaxii? :D

A aj ked si myslim, ze si sa vyjadril zle [lebo z toho tvojho postu nejak smrdelo, ze si myslis, ze europa je pickmi niekde pred aziou], tak beriem, nemusel som ta pochopit spravne.
Ale keby si si precital poslednu vetu mojho postu
No offense samozrejme, bavime sa na urovni
tak by si nezacal ten svoj "do pici vyjebanej" jak maly urazeny chlapec... A ked vravis, ze sa stava olympijskou disciplinou to, ze ta nikto nechape, nemoze byt chyba niekde inde Diabol? :D

DiAboL
1st May 2012, 09:08 PM
Ale nemyslim nechapanie mna, ale celkovo. Ak sa snazis narazat, ze chyba je u mna, to si bohuzial na omyle :(

Rhymak^
1st May 2012, 09:18 PM
Jaj ty myslis, ze je problem v tom, ze sa ludia nechapu vseobecne, hej? No, tak to neni nic nove, neviem co si dvihas tlak :D

Ale fakt by si sa aj ty mohol zacat vyjadrovat kurva presnejsie :D
Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.


@snip :
Skus v edite "manage attachments", v hornej liste je drop-down menu kde sa to tusim da zmenit :)

TT_SNiP
1st May 2012, 09:43 PM
Jo super funguje (: