PDA

View Full Version : Lvl 2 "rereq" TT_SNiP



TT_SNiP
28th April 2012, 03:06 AM
Ako má request vyzerať?

Vaše meno, nick(y), vek (osobné údaje môžete a nemusíte uvádzať; samozrejme)
Steven Seagal, nick TT_SNiP, biologicky vek 21, mentalni vek 60

Prečo chcete LVL2, alebo inak povedané, na čo ti to je dobré
Uz jsem ho mel a daval jsem chally jak pan, ale byl mi odebran za udajnou neaktivitu.. (ale forum jsem cetl! ;/ ) Ted ho chci protoze je trapny jak jogi vyhrava vsechny hry s jednim pickem :D A zacalo se mi styskat po mych uber "picich" (pikach? ... jak to sakra napsat mnoznym cislem :eek: ).

Vlastné ohodnotenie manneru
Da se se mnou v pohode vyjit - jednam s lidma tak jak oni se mnou.. Jediny co me dokaze vytocit jsou namysleni hypokriti a extremni lameri, co si to ani nepriznaj. (viz Sweety :-* )

Vlastné ohodnotenie DotA skillu (ak máte skúsenosti s rolou kapitána, tak to je dobré spomenúť)
Odkapitanovano mam kopu, odehrano druhou kopu .. :D Uz jen fakt, ze tenhle nick narozdil od 95% acka mam peknych par roku mluvi sam za sebe.

Do vouch requestu priložte minimálne 1replay z random hry + 1 replay s cm modom(captains mode) ve kterém jste vy jako kapitáni, ktoré podľa vás postačuje ako kvalifikácia na lvl2 na CZSK.
Robo balkan enigma (az na tu sipku na konci .. ;/ ):
http://dotabot.net/bots_webpages/balkan/gamestats.php?id=648

Robo pub seeker:
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49292

Nejaky robo support (uz ani nevim co to je za hru xD ):
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48600

+ hodne dalsich robo supportu (a par failorzoru:D ) naleznete zde ( http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/userstats.php?user=tt_snip ), pac stejne 90% her hraju supporty (ktere nikdo nechce hrat a jen na ne umi p*****t, pac jsou marni jak coolovy sipky)
Rep kde sem kapitan asi zadny cerstvy nemam (mozna to bude tim, ze nikde nemam lvl 2 :-x ), ale tak vzhledem k tomu, ze po tom pul roce co sem nehral se na acku pickuje furt to samy dokola si nepripadam, ze bych zaostaval.

Prosím dodržujte uvedené body, ak niečo vynecháte, alebo request bude mať dokopy 5 slov v štýle "hi ja super hrac dajte my vouch", tak vám dáme 48 hodín na editáciu vášho requestu do správnej podoby, ak tak nespravíte request nebude vôbec riešený a bude hneď uzavretý.
btw Hi ja super hrac dajte my vouch. :tiphat:

Rhymak^
28th April 2012, 10:38 AM
Uz dost dlho tu nebol request co by mal hlavu a patu :)

!support 1/3



Uz jen fakt, ze tenhle nick narozdil od 95% acka mam peknych par roku mluvi sam za sebe. +1

DiAboL
28th April 2012, 11:00 AM
Ako neoficialny voucher. SUPPORT.... 1/3 [edited by Rhymak^ :D ]


hi ja super hrac dajte my vouch" - You made my day(taky by bol asi prazov vouche req :D)

Nezmysel
28th April 2012, 11:22 AM
snipe omrzelo ta wofko ? :D
odkedy hras sekera ?
je to master of support ak si myslim ze niekto na acku ho vie hrat tak to je presne tato lama a ked si spomeniem na starsie hry tak ma vlastne ucil wardovat :D

!support

3viLcZ
28th April 2012, 11:37 AM
Kozojeb co masti supporty ... to musi byt lvl 2 ! SUPP

TT_SNiP
28th April 2012, 02:42 PM
Dekuji, dekuji za podporu. Stejne jako v mem minulem vouch requestu se vam odmenim stejnou minci - pristi vanoce naleznete pred dvermi kosik vlastnorucne natrhanych houbicek :D

Nezmysel
28th April 2012, 02:53 PM
radsej kup vodku :D

Laryk
28th April 2012, 03:14 PM
žádné vánoce už nebudou :/

IwinForSerbia
28th April 2012, 03:50 PM
!support good player

DiAboL
28th April 2012, 04:17 PM
HEj rhymak co ma editujes, davaj si na mna pozor!

Wicker
28th April 2012, 04:58 PM
ne ze by nekoho muj nazor zajimal.. ale ani tak si to neodpustim. SUPPORT!

gun10a
29th April 2012, 12:34 PM
No Teba som videl hrať len a len vždy v stacku snáď, či pub či chall (oprav ma ak sa mýlim). Snáď som Ťa bez tvojej "skupinky (:D :D nemohol som si odpustiť tú spojitosť)" nevidel.
A keďže bez kamarátov (čo majú lvl 2) nehráš, prečo Ťa nevyzvú ? Načo je Vám všetkým lvl 2 keď hráte aj tak dookola stále rovnaké teams :) ?

Hannibal.InSa
29th April 2012, 12:38 PM
!support Moc dobrej hráč to je, v pohodě člověk, dobrej kapitán !:) jestli bude aktivní a bude to tam mastit, jen dobře pro xpam. Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr :D

gun10a
29th April 2012, 03:15 PM
!support Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr :D

jako ja mu nemam problem dat ten supp, len mi to pride zbytocne ak bude challovat, len s tými čo vždy, ale np, však to sú 2 sec na napísanie command...

2/3

TT_SNiP
29th April 2012, 03:24 PM
!support Moc dobrej hráč to je, v pohodě člověk, dobrej kapitán !:) jestli bude aktivní a bude to tam mastit, jen dobře pro xpam. Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr :D

Dik, ale naser si! :D (dostanes jen pul kosiku houbicek)


No Teba som videl hrať len a len vždy v stacku snáď, či pub či chall (oprav ma ak sa mýlim). Snáď som Ťa bez tvojej "skupinky (:D :D nemohol som si odpustiť tú spojitosť)" nevidel.
A keďže bez kamarátov (čo majú lvl 2) nehráš, prečo Ťa nevyzvú ? Načo je Vám všetkým lvl 2 keď hráte aj tak dookola stále rovnaké teams :) ?

Jo Gunko, mas pravdu, ja zapomel na vasi novou "acko policy" aka lets play with noobs. Tak jasne, ze asi budu hrat se znamyma kdyz tu jsou a ne se starapromin a markosaurem. Ale nahodou, treba markapiroha jsme do naseho "stacku" uz nekolikrat nabrali :D

Kazdopadne proc myslis, ze chci ten lvl 2? Ty myslis, ze me bavi 15min hry, kdy souperi breci uz od 5. minuty? Vetsina pubu na acku je tezce nebalancovana a je to naprosto o nicem hra. Chci lvl 2 abych moh dat i nejaky ten chall, trosku si zas zapickovat a mozna i dotahnout na acko zas nejaky ty balkance (protoze tam maj nektery moc dobry hrace a vubec mi nedela problem s nima hrat). Ale jestli zas nekdo prijde s takovyma kecama jako "no ale jestli chces lvl 2 musis dat sanci i Jozkovi006" tak to si s prominutim odpustte :) Ja se povazuju za relativne feroveho hrace, ktereho nezenou nejake predsudky. S vetsinou lidi vychazim v pohode a nikoho tu "tajne nehatuju" narozdil od vetsiny lidi co tu ma svoje emo problemy mezi sebou :D Ale neplanuju hrat proti nejakymu jogiho stacku s bandou publikaru. Kdyz uz ten lvl 2 budu mit, budu si hrat s tim koho uznam za vhodne a budu se snazit, aby ty hry byly relativne balanced, ale taky nebudu za kazdou cenu tahat na chally lidi, co nato nemaj.

Jestli vam tohle dela problemy, pak asi nebudeme kamaradi. (btw Gunko dival ses alespon na ty hry co jsem postoval? alespon na parser? zajimalo by me jakej stack mam tam, kdyz jsem pokazde v uplne jinym tymu s jinym protivnikem ... pravda, protivnici vetsinou nehrajou nic moc, ale aspon nekteri z nich nejsou spatni hraci a ja si troufam rict, ze v tech hrach jsem zahral svoji roli tak jak jsem mel a to je hlavni - v cem je problem?)

edit: Napsal jsem to az po tvem postu, tak tedy dik za support ale aspon to tu mate narovinu jak to vidim ja a nemusim to opakovat kdyz dojde nekdo dalsi s podobnym argumentem.

dog.dejwik
29th April 2012, 04:41 PM
Lebo vieš že marekpiroh > váš stack

Snip si imo zaslouží lvl 2...

TT_SNiP
29th April 2012, 04:43 PM
Vsak marek je tahac tymu, o tom zadna :D

Rhymak^
29th April 2012, 06:47 PM
Neviem co riesite.
Kedze hannak je stale voucher, tak ma snip uz 3 supporty [ja, hannak, gunko -> ktory nevie ratat :D ]

Promoted, cg. :)

:tclosed: