PDA

View Full Version : BR leaver diabol



Rooftreleen_SVK
26th April 2012, 11:34 PM
Poprosim o ban za leave, neni co dodat

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49274

39:16

DiAboL
27th April 2012, 12:37 AM
Sak uz bol koniec aj tak , ty hlupa nula

gun10a
27th April 2012, 12:51 AM
Koniec je az po padnuti tronu :) ...
ale už som unaveny pozriem to detailne zajtra :)

Rooftreleen_SVK
27th April 2012, 01:07 AM
Jj nadavky ti pomozu, koniec je az ked padne tron a v momente tvojho leavu nebola pushnuta ani jedna bazova vezka D

Wicker
27th April 2012, 01:09 AM
Kamo prazo kdo si myslis ze tohle bude po tobe cist? vzdyt to nedava vubec smysl

Nezmysel
27th April 2012, 01:14 AM
Prazo ja pisem fakt niekedy zbytocne useless dlhy post bez ciarok. (ok snazim sa uz nejaky ten tyzden hlavne pre snipa v tom robit poriadok)
Ale s toho co si ty napisal nechapem ani slovo iba poviem tolko. Necuduj sa ze ta nema nikto rad vyhras jendu hru a uz pises do all chatu a snazis sa zosmiesnit supera asi to bude tym ze vyhras jednu hru za sto rokov a to si k tomu musis picknut este fenixa. )
k topicu leavnut nakonci boze riesite tu sracky peter je peter ale je s nim aspon sranda ked uz je retard :D a obcas zahra nejakeho toho pudga lebo to je predsa kvalitny hrac a hra moc pekne.

oB.Sweety
27th April 2012, 01:21 AM
to si děláš prdel ne? však ste dostali teamwipe a půl minuty na to padl trůn... co tady řešíš za hovna? to ste fakt tak marní (odpovím si sám - ano jste) že podáváte takové useless crybantopicy aby tu nebyli hráči kteří vás jsou schopní porazit? ... bože čert nám dlužil takové nuly ... phoenix shreder gogo power rangers


pražo? budu opakovat co už tu bylo řečeno ale ten tuk ti asi tlačí na nějakou důležitou mozkovou čast a tak otupuje tvou schopnost srozumitelného vyjádření...

TT_SNiP
27th April 2012, 01:26 AM
No moc pjekne Djabol. :D

Kazdopadne, nebyl to nahodou ten leave pred lastpushem pote co jste teamwipnuli (nebo resp minimalne roof to zas posral jak rikal jogi a nechal se odchytit nekde pred fightem) ... Jo to byste urco jeste otocili :)

Jinak Prazo, ja nerozumet tvyma jazyku, co ty chtit rict? :eek:

Rooftreleen_SVK
27th April 2012, 01:29 AM
Sweety odpusti si tie kecy o prazovom tuku, on ma aspon odvahu si tu fotku zavesit, ukaz sa ty ako vyzeras a potom sa navazaj na niekoho ako vyzera, a trepes kecy. Ak pravidla platia pre vsetkych rovnako tak ten ban ma jednoznacne dostat.

oB.Sweety
27th April 2012, 01:46 AM
asi tady málo běhali videa na kterých jsem jako hlavní aktér s Lordem na srazu v ostravě:) mmj mám veřejně přístupnej profil na facebooku tak si mě tam klidně prohlídni, ale nevím proč bych si měl do virtualního světa dávat realnou fotku O.o sounds weird to me :-x

ale praža nebat ty! ja zavolala šaman sousedního kmen a on přeložit co ty říct !

Love.and.Peace
27th April 2012, 02:18 AM
nevim co se tu resi poruseni pravidel = ban a toto v souladu z pravidly zcela jiste nebylo co k tomu dodat vic...

Nezmysel
27th April 2012, 02:21 AM
ale praža nebat ty! ja zavolala šaman sousedního kmen a on přeložit co ty říct !
:D:D sweety nie kazdy si moze dovolit navstevovat zakladnu skolu a dokonca aj strednu na slovensku proste to je rec jeho ghetta kde vyrastal.

TT_SNiP
27th April 2012, 04:02 AM
nevim co se tu resi poruseni pravidel = ban a toto v souladu z pravidly zcela jiste nebylo co k tomu dodat vic...
Ale kdopak to tu mluvi? Ze by to byl nas smutnej molda co je v kazdy hre nejvetsi slusnak a nikdy neporusuje pravidla a samozrejme nikdy nemel ban?

btw, uz mas dyku? :D

kecaduj
27th April 2012, 09:04 AM
sweety, skutok a další jste kokoti.

Porušil pravidla, má dostat ban šak je mantavý kokot. To že pražo dostal ban to jste měly všeci radost. Proč to tu tak pořád dělíte???oni a my???

Do piče nikdo neříká, že diabol není dobrý hráč, nebo že s ním není na TS sranda, ale i pro něj platí pravidla.

Stejně všichni víme že dostane další acc a bude hrát. Pražo narozdíl od něj když dostal ban na 2 týdny za flame (což dělá skutečně diabol denně) ten ban přijal, 2 týdny nehrál a pak když se vrátil tak jsem ho ani jednou neviděl nic psát (žádný flame).

Šak diabol má už dost svojich přisluhovačů co mu lížou koule, chápu to u nějakých nonamerů ale proč vy????

Už tak nás tu hraje 5apůl tak do piče nechte toho vašeho dělení na my a oni. Já hrávám jak s váma tak snima, a nechápu proč by to tak nemohly mět všichni.

Stejně jednou prohraju a píšete mě Too_late_to_piroh podruhé dostanete vy a píšu TT_piroh..............je to sranda, teda já to tak aspon beru. Šak nikdo z nás tady nehraje proto aby se dostal do Na´vi.......

Co se týká BANU 100% ano třeba i samotný diabol bude mýt příště důvod zůstat ve hře až do konce

Wicker
27th April 2012, 10:09 AM
crusty se nam tady uplne rozohnil, stejne si zalozi novej nick tak je to celkem useless tady neco resit

3viLcZ
27th April 2012, 10:18 AM
Crusty sam si napsal ze je nas tu 5 a pul a proste nekdo poda takovej BR :DD , nereknu kdyby jste je dali az treba za 5min to jo np , ale za 30s ? D: sak to je do pici uplne fetarna , ale jak chcete podavejte nesmyslne BR na hrace s kteryma kazdy den hrajete .. pak GL v hrach s pirohama a ostatnima TOP hracema na nasem milovanem xpamu :) a jak tu napsal crusty proste hrajem spolu tvle a netreba na sebe podavat BR .... :/

BTW : odjebal bych davat bany ve hrach , bo nekterym lidem uz z toho jebe .. nemyslim primo tenhle BR :)

Prazo_Senator
27th April 2012, 10:31 AM
oB.Sweety
Poprve kamarade ta fotka je stara dva roky, teraz cvicim kamarade. Sak ja si sem dam nove fotky sracka lamacka a ja vahu potrebujem lebo ja si sam davam aj vela na cinku.Ja sa nemam zaco hambyt a ked tomu nerozumies tak priber a mozno das na cinku aj 50kg, :) co je moc podla mna.A ked ta to tak zaujima ja vazim 128 kg 186 cm a davam 110kg na lavicke a na chlapca co ma 19rokou to je dost.Dakujem ti sracka za pochopenie. A staraj sa do svojho vyzoru , a coto ma s dotou spolocneho .

Wicker
27th April 2012, 10:36 AM
Kamo bracho prazo brain on dopice... vsadim se ze ani ty sam nemuzes rozumet tomu co si napsal...

Nezmysel
27th April 2012, 10:40 AM
sweety, skutok a další jste kokoti.

Porušil pravidla, má dostat ban šak je mantavý kokot. To že pražo dostal ban to jste měly všeci radost. Proč to tu tak pořád dělíte???oni a my???

Do piče nikdo neříká, že diabol není dobrý hráč, nebo že s ním není na TS sranda, ale i pro něj platí pravidla.

Stejně všichni víme že dostane další acc a bude hrát. Pražo narozdíl od něj když dostal ban na 2 týdny za flame (což dělá skutečně diabol denně) ten ban přijal, 2 týdny nehrál a pak když se vrátil tak jsem ho ani jednou neviděl nic psát (žádný flame).

Šak diabol má už dost svojich přisluhovačů co mu lížou koule, chápu to u nějakých nonamerů ale proč vy????

Už tak nás tu hraje 5apůl tak do piče nechte toho vašeho dělení na my a oni. Já hrávám jak s váma tak snima, a nechápu proč by to tak nemohly mět všichni.

Stejně jednou prohraju a píšete mě Too_late_to_piroh podruhé dostanete vy a píšu TT_piroh..............je to sranda, teda já to tak aspon beru. Šak nikdo z nás tady nehraje proto aby se dostal do Na´vi.......

Co se týká BANU 100% ano třeba i samotný diabol bude mýt příště důvod zůstat ve hře až do konce
Mne je to ci diabol dostane ban alebo nie to mam na salame :) dajte mu premna zamna aj na 5 rokov. Ja sa snazim rozlustit iba prazove klinove pismo ked mi to niekto prelozi vyjadrim sa k tomu.
A prvy kto tu napisal bol prazo diabol sa obhajil 9 slovami a zjavne prazovi sa nepacila kritika na jeho kamarata roofa. To ze po jeho pisme niesu ziadne papyrusy ktore by objasnovali co chcel povedat a my si s toho robime srandu z nas nemusi robit kokotov :) .

DiAboL
27th April 2012, 10:57 AM
Jezis, tak mi dajte ban. Prehravali sme na killy asi o 10. Jedine co sme mohli spravit, bolo defovat v bazi a tak ich zabit. Ale samozrejme, roof so svojou maximalnou demenciou, ktora bohuzial nema hranice, si skoci uplne z neznamych dovodov na tida, cim mu ostatni z teamu museli ist pomoct a vdaka tomu sme prehrali hru. A to ze, on ide pisat, ziadna bazova veza nebola dole, tak za tych 30 s by boli dole vsetky tri... Este sa vyjadrim k jeho tazkym posmeskom. Neviem, na kolko spellov si videl hrat EXORT invokera, pretoze ti kazdy povie, ze davat spelly ine ako EXORT ked mas v nom 7 bodov, je maximalna kokotina. Alacrity, Sun Strike, Meteor, Defending Blast, Ghost Walk su jedine spelly, ktore sa vtedy chodia(kym uz nie si vyssi level a nemas viac bodov aj vo WEX alebo QUAS.) TO znamena, ze ostatne spelly v danom momente, ked mas vymaxovany len exort, su uplne neucinne a zbytocne pouzivat. Keby si nemal v hlave nasrate, mozno by si na to prisiel aj sam. Druha vec, invoker odjakziva stoji vzadu a casti, neviem kde si videl, ze ide prvy a hned sa neha zabit. Samozrejme, zase raz poviem, neviem co sa ti odohrava v hlave, ale snad si to raz das dokopy...

Clovek by aj chcel s vami vychadzat, ale mne to pride tak, ze vy tie faily robite snad naschval, aby ste ma nasrali a ja vam potom mohol nadavat.... Asi vsetko k mojej obhajobe

Posledna vec: Ku crustymu a k jeho komentom sa vyjadrovat nejdem, lebo je to kokot... Prazo mi vonkoncom nevadi, dokonca ani jeho picky...A molda, ty si uz konecne na tom fore zavri chrapu, na TS najvacsi kamos pre kazdeho, na dote 2 furt vola hrat, a tu by vsetkych zabanoval. Ja narozdiel od teba som nenasluboval sracky po tom, co som mal MH a uz za 2 dni som leavol hned na zaciatku pub. Takze ty sa radsej vyjadruj len sam sebe, mna tie tvoje tupe komenty nezaujimaju, chapes? Hawk

Prazo_Senator
27th April 2012, 11:05 AM
Ghahečhiwrnhwinhwrinhiwrnhnbnnberuwrrohhmqhqe ABAGAHWžľščžščážščáýžľýíť+ľšý ízšľ ghwughčuhľčíťžľčžľč gw8hgzýčť4ýťž4á5ľ4ť5ľfaffqeč1ťľ ť.ľšč,ť.šč,ťžšč,žščžšč . Nezmysel jeto len tvoje dalsi papyrus.

Nezmysel
27th April 2012, 11:07 AM
110 na bench lol nezdvihnes ani svoju vahu :D:D a tym sa chvalis ?
aby si nevravel ze sa ti vysmievam a hanbim sa za seba vazim 75 kilo meriam 180 a na ten tvojej "lavicke" zdvihnem 93 a to som necvicil rok zacal som zasa tyzden dozadu lebo ide leto ale gj

Rooftreleen_SVK
27th April 2012, 11:07 AM
Vies ano teraz sa tu obhajuj, nespravil si nic v celej hre, bol si tam total useless, ale to si ty nepriznas. Ano skocil som na tida lebo po niekom isiel, uz neviem kto to bol a nebudem to ani pozerat. Co vsak nemeni na tom nic ze si leavol. Leavol si uz vela krat a mal som ta v pazi, ale neber si ma stale do papule, ignoruj ma a ja budem ignorovat teba.To je vsetko.Ked sa budes spravat ako curak co ked prehrava, prehrava len koli tymu a vtedy bude falmovat, tak budem aj ja. Mam dost tvojho arogantneho spravania, nadavaj si tam na ferka mrkvicku a spravaj sa ako clovek. Lebo takto sa inteligentny clovek nesprava, ci uz je to RL alebo online svet.

Prazo_Senator
27th April 2012, 11:14 AM
Skutok zato ze ty mas 50 Kg a aj s tym mas problem tak to neporovnavaj.Ty ani nevies co to je lezat pod 110 Kg tak to nezlahcuj :D Ale ty inteligent to tak urcite beries ze 250 Kg vaziaci clovek ma zdvyhnut 250 kg :D

DiAboL
27th April 2012, 11:18 AM
Roof, prave moja inteligencia mi dovoli nadavat na kazdeho koho chcem...Odporucam ti pozri si ten replay, ci som bol useless, zrazu pochopis niekolko veci. A ked uz ides pisat o nejakych nepriznanych veciach, ty si nepriznas ze si prehral hru... A to je podstate mojho leavu, uz bol vdaka tvojmu skoku koniec hry. To, ze ti to tvoji kamarati na TS toleruju, to je pekne. Prehravaj hry aj nadalej, a ked ta niekto zpicuje, podaj na neho BR!

3viLcZ
27th April 2012, 11:27 AM
Tak tohle je nejlepsi BR , ktery jsem cetl :DDDDD

Rooftreleen_SVK
27th April 2012, 11:29 AM
Aj keby si mal iq 1600 tak nemas pravo niekomu nadavat, lebo si len rovnaky clovek ako ja. A ked vase lordstvo si mysli ze stredobodom vesmiru a ukazka najvacsieho skillu a frejeriny je ked bude nadavat, tak prosim, ale to je pod moju uroven. Ano jeden skok prehra hru. A zasa si ty hral uplne najlepsie na svetre bol si uply prinos pre tym 4 asisty pre inva v 36 minute. A na abadona co mal 1 9 tak ten to skor neprehral vsak :D

DiAboL
27th April 2012, 11:49 AM
No ver, ze keby tak neskocis, tak by sme tu hru mohli aj kludne vyhrat. Ale tebe je zjavne skoda nieco pisat. Ten abadon siel aspon normalne defovat do baze, jedine teba napadne skocit medzi nich...Co k tomu viac dodat?

Nezmysel
27th April 2012, 11:55 AM
Skutok zato ze ty mas 50 Kg a aj s tym mas problem tak to neporovnavaj.Ty ani nevies co to je lezat pod 110 Kg tak to nezlahcuj :D Ale ty inteligent to tak urcite beries ze 250 Kg vaziaci clovek ma zdvyhnut 250 kg :D
:D:D nj ja urcite neviem. moj kamarat drzi juniorsky svetovy rekord v 17 rokoch zdvihol 143 v kategorii do 75 chodieval som s nim cvicit a stovku som dal aj ja ale to bolo ked som mal nato cas vies ono ked niekto chodi do prace na tyzden alebo dva tak sa mu neoplati za tie 3/4 dni co je doma sa znicit a zasa ist pracovat.
Ale tebe to vysvetlovat to je asi zlozite. A to ze chodis do posilky neznamena ze schudnes mal by si sa zacat radsej zdravo stravovat lebo ako si pisal mas len 19 rokov a myslim ze aspon tych 30tich by si sa dozit chcel. A nesediet doma pri dote a venovat sa nejakemu sportu.

Love.and.Peace
27th April 2012, 12:06 PM
pěkně se to tu rozjelo jen tak dál chlapci ! +1

Prazo_Senator
27th April 2012, 12:07 PM
Oto sa neboj ja chodim do prace furt sak nech si daju aj 200kg ale ked som videl tvoju fotku 50kg je moc . Dakujem ze sme situ pokecaly nasmial som sa halabala giwhwerhzuwerherhnwerhu tu je dalsi papyrus preteba . Cl

Wicker
27th April 2012, 12:17 PM
Kamo skoda, ze nemam cas na to abych delal moderatora... kdyby me vybrali tak bych vas zabanoval vsechny a hral si tam sam, protoze to je jedina sance jak dostat z acka dementy...

Nezmysel
27th April 2012, 12:18 PM
Oto sa neboj ja chodim do prace furt sak nech si daju aj 200kg ale ked som videl tvoju fotku 50kg je moc . Dakujem ze sme situ pokecaly nasmial som sa halabala giwhwerhzuwerherhnwerhu tu je dalsi papyrus preteba . Cl

Ja mam fotky v albume iba z oslav alebo niecoho podobneho niesom ako vacsina co cvici 2 mesiace a potom sa holý foti pred zrkadlom aby mu dali 14 rocne nadrzane cajocky like na fotku. Ja mam ako uz dost vela ludi vie posilku doma na povale (pod strechou) a chodim tam lebo ma to bavi nepotrebujem chodit agresivny po creatinoch a kazdeho biť.
Robim to hlavne pre seba a je to vynikajuce na odregovanie aspon nechodim potom medzi ludi nasraty na cely svet ale svoje problemy si takto ventilujem.

To ze som po tebe nevedel precitat prispevok a nebol som to iba ja a snazis sa to takto zatrollovat prepac za vyraz ale vyznievas ako hlupak.Potom sa necuduj ze si s teba ludia robia srandu.

Laryk
27th April 2012, 12:31 PM
skutok 93 kg na bench s tvýma 75kg bys nezdvyhl po roce necvičení ani zapiču :) ani to bys musel dělat powerlifting 5 let předtím a to nevím zkama bys vzal 75kg, tak nemel :)

pražo byt 20kg pod svojí váhou není nic extra, ale to přijde :)

Prazo_Senator
27th April 2012, 12:39 PM
diky sefe dohoda :) časom pride vsetko

Laryk
27th April 2012, 12:40 PM
yy hlavně pořádně jest a nechlastat :)

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 12:51 PM
164923

Nezmysel
27th April 2012, 01:24 PM
skutok 93 kg na bench s tvýma 75kg bys nezdvyhl po roce necvičení ani zapiču :) ani to bys musel dělat powerlifting 5 let předtím a to nevím zkama bys vzal 75kg, tak nemel :)

pražo byt 20kg pod svojí váhou není nic extra, ale to přijde :)
laryk natocim ti to na video ? Pre tvoju info posledny moj trening bol KORTE tak si zisti co to je.Ked som mal maximum 100 rok dozadu a teraz cvicim uz 4 tyzden s doplnkami na cvicenie tak si myslis co? To co si niekedy uz zdvihol do toho stadia sa dostanes velmy lahko evidentne rychlo ale vysie to uz pojde horsie. Ale ja zijem na dedine mudrlant ja pracujem cely zivot. Nesedim na riti dakde v prahe vy ludia si strasne lahko predstavujete zivot laryk teraz sa mi mozes ospravedlnit a slubujem ze sa ti nebudem smiat.

Koncim debatu s prazom a larykom profesionalom lebo toto tu je uz hrozny offtopic ked sa budete chciet bavit somnou na tuto temu mozte prist kludne na TS dasnet.cz .

still.out
27th April 2012, 01:57 PM
jj dajte mu ban aspon so mnou zacne hravat dvojku(lebo pochybujem ze by si zohnal dalsi nick)

pwnt[XD]
27th April 2012, 02:12 PM
164930

Laryk
27th April 2012, 02:28 PM
no s korte bys už vubec neměl 73 kg při 180 cm :D dream more kamo a já si nesedim v praze na piči, su moravak ;)

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 02:37 PM
Hoši ja sem zvedal na benč aji 65 kilo ale ted sem mesic necvičil tak to bude zas tak 60 :) ale zvedl jsem aji 75 raz ale to jsem byl moc dobrej .. tak dobrej uz ted nejsem ;) 180 cm 85kg fotku pošlu říkejte mi pán ! :D

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 02:40 PM
Jestli chcete poradit jak toho dosáhnout hoši je to těžká dřina 4x v tydnu ve fitku a do toho sypat sypat sypat :)

http://www.dymatizeonline.cz/Dymatize-Super-Mass-Gainer-5443g.html,det,54 muj gainer ;)
http://www.dymatizeonline.cz/Optimum-Whey-Gold-Standard-2270g.html,det,447 muj protein ;)
http://www.dymatizeonline.cz/NO-Xplode-AVPT-1025g-+-TESTER-Mass-XXplosion.html,det,432 moje NO ;) (ale už mám lepší NO xplode 2.0) :D

Nezmysel
27th April 2012, 03:03 PM
Jestli chcete poradit jak toho dosáhnout hoši je to těžká dřina 4x v tydnu ve fitku a do toho sypat sypat sypat :)

http://www.dymatizeonline.cz/Dymatize-Super-Mass-Gainer-5443g.html,det,54 muj gainer ;)
http://www.dymatizeonline.cz/Optimum-Whey-Gold-Standard-2270g.html,det,447 muj protein ;)
http://www.dymatizeonline.cz/NO-Xplode-AVPT-1025g-+-TESTER-Mass-XXplosion.html,det,432 moje NO ;) (ale už mám lepší NO xplode 2.0) :D
trollujes ? :D ak ne tak gl pri priberani :)
toto je este super vecicka :) odskusane
http://www.aminostar.com/sk/products_category.asp?nl_product_id=849

TT_SNiP
27th April 2012, 03:05 PM
No panove, zacinam chapat proc odsud odchazeji moderatori :D

Ale kdyz vynecham ten offtopic a prejdu jeste k puvodni veci.

Crusty, hra byla prohrana, protoze to (skutecne) Roof posral (a mozna i nekdo jinej, nepamatuju si kdo vsechno tam umrel pred bazi). Sli jsme (potencionalni) last push a misto defu se par heru (nevim presne kdo, ale roofuv tiny tam byl urcite) nechal odchytit pred bazi. Nemel(i) na rebuy, nemohli defovat, pushli jsme je, konec hry. Diabol leavnul, protoze v ten moment uz hra nemela smysl. Jo porusil pravidlo. HLOUPY pravidlo. A hloupy pravidla se porusovat maj.

Budte kurva trochu soudni, kdyz jsou 2 minuty do konce hry, koho sakra zajima jestli clovek leavne nebo ne? Jo budu se zastavat Diabola a stejne tak tebe Crusty nebo klidne i toho kulturisty Praza (pokud pochopim co napsal :) ) a kohokoliv jinyho kdyz neco takoveho udela a ja budu pri cinu, protoze je to smesny davat takovy bany. Tak se prosim uvedomte a nehrajte si na urazeny kokotky co si musi lecit komplexy a osobni nepratelstvi skrz stupidni bany. Grow up, kk? Thx bai.

(a omlouvam se za sproste vyrazy, bylo to nutne:D )

3viLcZ
27th April 2012, 03:15 PM
Skutok ty jsi zkurweny sypac tvle :D

gun10a
27th April 2012, 03:16 PM
K veci: Na BAN to imho celkom nie je, leavol skôr,no ja som dával za to 1 deň BANu poväčšine
(hlavne aby neboli takéto BR, ako som dal 2-3 bany na deň kvôli tomuto leavu, ľudia radšej začali dohrávať hry - tým pádol bolo menej práce na fóre, nepostovali sa takéto BR).
Avšak s Peťom som mal dohodu, on určite vie o čo ide. Takže:
_er lvl 0
(btw dohoda stále platí rovnaká, lebo inak sa s tebou ani nedá robiť :D )

Aby som zhrnul ten spam, presúvam toto do OT, a moja celá reakcia k tomu :

http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs

P.S.: Ja mám 75 (20 KG tuk na bruchu :D ) a ak dvihnem 40 tak som prehnal. Ale prečo sa meriate ako šimpanzi v tom, kto najviac vytlačí ? :)
Poďme merať IQ, ja som mal v poslednom (profesionálnom IQ teste, nie na FB :D) 124 bodov (priemer SK je 112,7, CZ 115,1)

IQ values between 121 and 130

IQ values within 121 and 130 are highly above average. Individuals with these values will easily graduate university and are able to reach excellent results in creative and managerial activities. This group represents approximately 6% of the population.

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 03:34 PM
To qq : kdyby si byl chytřejší tak tady nejde o to kdo víc vytlačí, ale o to kdo víc sype ! :D :D :D

gun10a
27th April 2012, 03:37 PM
To qq : kdyby si byl chytřejší tak tady nejde o to kdo víc vytlačí, ale o to kdo víc sype ! :D :D :D

jj :) ty sypes (tlacis) asi najviac, keď nevidíš s kým píšeš :D :D :D

BTW.: našiel som jedného z Vás na nete tuším
164933

Wicker
27th April 2012, 03:41 PM
Tak IQ je snad jeste vetsi sracka nez posilovna :)

gun10a
27th April 2012, 03:49 PM
Tak IQ je snad jeste vetsi sracka nez posilovna :)

no keďže nežijeme v dobe kamennej, ale súčasná doba sa nazýva "informačná doba", je to určite lepšie ako posilka
(ale samozrejme je to hovadina ako si merat a porovnavat velkost vtaka ), lenze je to tema, kde mozem aj ja daco povedat :D

3viLcZ
27th April 2012, 03:49 PM
Ok myslim ze se to da vyresit jedinym zpusobem .... DICK SIZE !

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 03:51 PM
[QUOTE=gun10a;1485922]jj :) ty sypes (tlacis) asi najviac, keď nevidíš s kým píšeš :D :D :D <- tímto si chtěl říct že lidi kteří chodí do posilky nejsou inteligentní ? .. nemam problem a zaroveň vím kdo jsi a uznávám tě ( )

still.out
27th April 2012, 04:02 PM
pekne quote :)

gun10a
27th April 2012, 04:11 PM
]tímto si chtěl říct že lidi kteří chodí do posilky nejsou inteligentní ? .. nemam problem a zaroveň vím kdo jsi a uznávám tě ( )

nie nie vobec nie :D ver mi ja neskatulkujem nikoho a ziadne skupiny :D
len som si Ta podpichol trosku ked si mi vosiel do rany :D

Peopl3Sh1tCz
27th April 2012, 04:19 PM
hm už mě to nabaví :D tak ja jdu zas off ;) (vešel sem do rány a jsem podpichnuty takže sem prohral) :D

Rhymak^
27th April 2012, 04:27 PM
Kriste pane :D :D

Skoda, ze sa to tu uzavrelo, este chvilku a dozvedel by som sa nieco o high-level kulturistike od skutka, nieco o novych pravidlach slovenskeho pravopisu od praza a nakoniec by som konecne pochopil, ze diabol do vsetkych picuje len preto, lebo je ovela mudrejsi ako ostatni :D ma asi pojebe :D

Kazdopadne skoda, ze som neprisiel domov skor, ja by som za to asi diabla nebanoval, mam lepsie sposoby ako ho huntit keby bolo treba <3

still.out
27th April 2012, 04:29 PM
hej rhymak, nepisal ti nic sado?!

gun10a
27th April 2012, 04:31 PM
Kriste pane :D :D

Skoda, ze sa to tu uzavrelo, este chvilku a dozvedel by som sa nieco o high-level kulturistike od skutka, nieco o novych pravidlach slovenskeho pravopisu od praza a nakoniec by som konecne pochopil, ze diabol do vsetkych picuje len preto, lebo je ovela mudrejsi ako ostatni :D ma asi pojebe :D

Kazdopadne skoda, ze som neprisiel domov skor, ja by som za to asi diabla nebanoval, mam lepsie sposoby ako ho huntit keby bolo treba <3

nie je to closed, len som to dal do OT ...
a kludne ho odbanuj, ak mas nanho paku pouzi, ja som nevedel co snim tak som uzavrel istu dohodu, ktora ho eliminuje co najviac :D

Rhymak^
27th April 2012, 04:33 PM
Tak ked si mu ten ban uz dal, tak mu ho do zajtra necham [v piatok by sa aj tak mal ist bavit von :D ]

Nezmysel
27th April 2012, 07:12 PM
Kriste pane :D :D

Skoda, ze sa to tu uzavrelo, este chvilku a dozvedel by som sa nieco o high-level kulturistike od skutka, nieco o novych pravidlach slovenskeho pravopisu od praza a nakoniec by som konecne pochopil, ze diabol do vsetkych picuje len preto, lebo je ovela mudrejsi ako ostatni :D ma asi pojebe :D

Kazdopadne skoda, ze som neprisiel domov skor, ja by som za to asi diabla nebanoval, mam lepsie sposoby ako ho huntit keby bolo treba <3

Ja nevravim ze robim high level ja som len objasnil niektore fakty ktore viem kulturistike ako takej sa venujem len koli postave aby som nevyral ako amik co sedi v mekaci. Nerobim ziadne velke vahy ani nic podobne proste ale kulturistika proste somnou bola kedze mam kamosov co sa tomu venuju da sa povedat ny vysom levely chodia na sutaze a tak tak ked sa spolu bavia tak ich pocuvam a myslim ze co som sa dozvedel od nich a z roznych zdrojov (objednavam casopis muscle fitnes a podobne veci) proste su tam uzitocne veci a rady.
A nejaky laryk alebo prazo mi tu nebudu pisat srance ked sa do toho rozumeju asi tak ako marekpiroh do doty.Este raz to opakujem JA si o sbe nemyslim ze som nejaky jay cutler ale viem o posilovani dost a ked mi laryk bude tvrdit ze 2+2 je 3 tak proste to tak nenecham.
ale GL s treningom co vam poradil bezdomovec pred fitkom za flasu vina daleko nezajdete.

rhymak myslim ze nepatris medzi ludi ktory by si zomna mohli robit prdel.

Laryk
27th April 2012, 07:37 PM
skutok jediný kdo tu píše srance si ty :D aspoň co se korte týče :)) a za rok nečinnosti by ti svaly spadli tak že by tě ani mama nepoznala, to bys musel mít popiči metabolismus

oB.Sweety
27th April 2012, 08:56 PM
ok skipl sem asi tri stranky protoze nemuzu dockat az se zeptam: WTF ???? 19 let, 186 cisel a ty do pici vazis 128 Kg? ted si tak rikam ze je neco spatne..

hele promin nebudu resit tu cast kde si musel podstoupit lobotomii a proto pises jak prumerne inteligentni tucnak a rovnou ti navrhnu kamaradstvi...to jen proto abys mi pak napsal PM a ja ti sestavim nakej jidelnicek kerej te da do stavu kdy budes schopnej dozit 35 let :-OOOO (nechci se chlubit, ale jestli muzu, tak sem posiloval a delal MMA O.o ale to jen jestli muzu... takze mi nevykladej o padesatikilovych lidech ktery si davas k obedu)


legenda: v posledni vete ctete slovo lidi jako hamburger... :thumbUP:

edit: jinak ten post kde si mluvil ke me, pochopil jsem jen "sracka, cinka, sracka, cvicit, sracka" - vazne bys s tim vyjadrovanim mel neco delat...

roofe: hele mam hodnou tetu (shodou okolnosti faustikova mama) a ta by ti mohla pomoct, rada si vyklada s lidma a pomaha jim od jejich problemu (zivi se jako psycholozka :-O- o 0 )

oB.Sweety
27th April 2012, 09:01 PM
jo a jeste k gunkovi: ted uz se chci chlubit i kdybych nemohl - já 149 :-*

Laryk
28th April 2012, 12:11 AM
sweety: laryček ofic 152 :D
sweety: tys dělal mma? srdcař kamo :) cos dělal předtim?

Rhymak^
28th April 2012, 05:34 PM
Kurva skutok, to som mal chut prestat citat uz po druhom riadku :D

Neviem co sa furt urazas, zda sa ti, ze ten svoj post som myslel nejak megavazne? Fakt ma nebavi vysvetlovat dospelym ludom, ze ich neurazam, ze si z nich nerobim srandu... Ale ta vasa diskusia bola fakt na smiech :D

Lord_Martas
28th April 2012, 06:07 PM
to je moc :-D jak uz ty odkazy na "suplementy" jak uz ty kecy okolo

skutok pise hrozne sracky, ale to ze pri 75kg zvedne 93 na benc je zcela realne, jestli aspon neco ze sebou dela.

hlavne me znicil ten posledni prispevek o "muscle and fitnes" = mystic and fake :) to je ten spravny nazev pro takovy bulvarni platek, kde kazdy druhy clanek je vytrzeny z koncextu, uz jen podle tohoto jde videt ze clovek nevi o cem mluvi

gun10a
29th April 2012, 11:18 AM
gunkovi: ted uz se chci chlubit i kdybych nemohl - já 149 :-*


sweety: laryček ofic 152 :D

To sú aké staré ? Ja som na zakladke pred gymplom robil ...
To sú mensa ? :) Nemáte nejaké mensa staršie ?:)

dog.dejwik
29th April 2012, 03:45 PM
Vyserte se na to, nekecejte furt hubou a poslite svoje bodybuilding fota :D Já ho klidně pošlu :D

Laryk
30th April 2012, 04:22 PM
já nemám žádné kde jsem nenahý :D

martas nikdo neříká že je to reálné, on psal že po roce necvičení hnedka zdvyhal 93kg :))

Hannibal.InSa
2nd May 2012, 11:13 PM
vtiipnější Ban request jsem nečetl :D:D:D:D prazo neumí mluvit, a laryk ten má IQ 152 xDDDD přitom mi vzdycky připadali tak na stejný úrovni :D Ale stejnak nechápu jediné .. Vzdycky jsem si říkal jak ti lidi co sedí za tím monitorem musí být tupí.. když dělají takové pičoviny. A oni to jsou týpci s takovým robo IQ (to neni na tebe sweety, ty se vyjadrujes chytre, i hrajes a mluvíš ) ale vole laryku, ty jestli máš IQ 152 ... a hraješ tu dotu tak dlouho, nechapu jak muzes byt furt tak marný párek

Laryk
3rd May 2012, 12:06 AM
definuj mi "marný jak párek", celkem by mě zajímalo, co to je :) a dotu nehraju, mám ban do odvolání

narážíš na mě, jaké dělám pičoviny?

meleš sračky od věci, měl by jsi se věnovat maturitě nebo závěrečkám v autoškole nebo co teď děláš :))

[nZ]n0_Pro
3rd May 2012, 01:02 PM
Kecy Kecy Kecy kazdy z vas tu je superman, tak go dajte si stretko tam naky mass-fight a uvidite kto je najsilnejsi xD

BTW Skutku : Ty drz pls hubu jeste pred rokom si mi pisal ze ta mam v patek vecer pockat v ČADCI o 20 hodine pri fontane ale akosi si sa dolakal a nedosiel si tak pls drz picu aky si rambo.

A diabol mal napsat GG WP a potom leavnut. Aj tak ta hra uz nemala zmysel.

DiAboL
3rd May 2012, 01:17 PM
A ty si kto? :O

Laryk
3rd May 2012, 01:54 PM
:d

[nZ]n0_Pro
3rd May 2012, 02:00 PM
Udajny MapHacker odtialto xD http://eurobattle.net/threads/146251-BR-nz-N0_pro-MapHack/page4

Hannibal.InSa
3rd May 2012, 06:04 PM
marny jak párek = feeduje, krmí, netuší nic => TY Jo a k ty maturite aspon nejsem dement ktery tu píše že má IQ 152 , přitom člověk který už je většinou tak chytrej, určitě neřeší takové pičoviny a nedává tak marné ban requesty jako ty.. a hlavně většinou lidi co maj takové IQ drží piču.. a nevychloubaj se. A proč jsem psal vůbec o tom ze ses marnej jak párek ? protoze jsem potkal dost dobrych hráčů v dotě.. a víš co měli společné ? vždycky byli chytří.. a víš co seš ty? no přece párek... a ty víš co z toho plyne.. (teda jestli si to pochopil)

Laryk
3rd May 2012, 10:16 PM
většinou většinou, věř tomu kamaráde, že já nejsem spokojený s nějakým skurveným většinou, já chci být víc a budu víc, moje ego je přerostlé přes kohokoliv tady, ani ne tak herně, ale uplně jiným způsobem, než ty kdy budeš schopný pochopit :) herně jsem dost skromný :) jednou pochopíš, že skromnost tě dotáhne možná tak k 30k měsíčně, je to hnusné ale je to tak, thats life

a hodnotit muj skill? tvuj názor mi je ani nechtěj vědět kde, až si mě nastuduješ, tak běž soudit :) hrál si se mnou 10 her, přidal si mě do fl, hrál si na nevim co a teď mě tu flamuješ, bože, udělej si tu maturitu první a pak se ozývej, mám rád když děckám jebne

DiAboL
4th May 2012, 01:21 AM
Ja som sa uz s hannakom dohadal, si na rade

Wicker
4th May 2012, 01:37 AM
Kamo psat sem to uz nekolikrat a napisu to znova... tim ze se tady hadate dokazujete akorat jaky ste vsichni uboaci, clovek s IQ (ne ze by to neco znamenalo) aspon 12 by si uvedomil ze to nema cenu a nechal by tu mlet ostatni...

Laryk
4th May 2012, 02:50 AM
clever wicker

KukAc
4th May 2012, 08:10 AM
mam taký pocit, že skutok a prazo sú z toho istého kmeňa

Hannibal.InSa
4th May 2012, 04:26 PM
Laryku mas me ve FL od doby co jsem prisel na xpam a ponizil jsem te jak malého :D ( ja te nikdy ve FL nemel ). A že máš přerostlé ego, jo tak to se máš , a myslím že za těch tvojich 10 her na midu jsem poznal co umíš .. :D:D A Diabole, ty to radši nekomentuj.. Jo btw laryku..řekni mi jedinej důvod proč bych tě měl "studovat" ?:D

Laryk
5th May 2012, 01:15 PM
proč bych ti měl dávát nějaké důvody? jsi piča, nepotřebuješ důvody

Daekoni
5th May 2012, 10:39 PM
Sorry že se dotoho vůbec seru, ale když už tu teda jak čtu tvrdí, že má IQ 152 či kolik, myslím že by vůbec nebyl na dotě, vůbec by sem nepsal sračky a už vůbec ne typu " jsi piča, nepotřebuješ důvody " ;)

Laryk
6th May 2012, 04:15 AM
daekoni nesnaž se, mod nebudeš :D

Daekoni
6th May 2012, 06:48 AM
Za to ty si hraješ na něco co nejsi ;)

Laryk
6th May 2012, 04:29 PM
jj přesně to já rád

paradox
6th May 2012, 08:48 PM
gunko troska prehanas ze davas za taketo veci ban na 1 den, lebo mne si dal ban bez toho aby bol vobec ban request - ban na niekolko dni, to este uvidime kolko, za to ze som po tom ako bola prehrata hra, padnute strany zapol tvojmu herovi ucko a nejak to nezvladlo tvoje ego, alebo to extremne vysoke iq to uz necham aby si posudil sam...
s pozdravom zajo

Pabil
7th May 2012, 09:34 AM
BAN IP alebo ak ma dynamic IP tam ban celu range :clap:

paradox
7th May 2012, 12:56 PM
tak na tom nieco je, hlavne ze nam chuti pit, nevadi ze tu rozdavaju bany :beer: :rolf:

Pabil
7th May 2012, 01:08 PM
Mozno by bolo lahsie pockat tie 2 muka minuty ( ako to robia vsetci ostatny ) a nemusiet to vobec riesit...

paradox
9th May 2012, 06:44 PM
tak ja cakam 2 minuty nijak zvlastne to neriesim ale ten tipek mi jednoducho ban neda.... to som mu vazne tak ublizil?