PDA

View Full Version : Dota nightcup 5x5



efko.wbs
26th April 2012, 10:17 AM
Na podnet niekoho od vas (nepamatam presne koho)
som sa rozhodol spravit tuto Nedelu maly nightcup.
Pokial to dobre pojde tak nabuduce moze byt aj 16 teams.

http://eurobattle.net/threads/171260-dota-nightcup-5x5-%28registrations%29?p=1485415#post1485415

snad sa 2-3 teamy prihlasia aj od tialto.

Love.and.Peace
26th April 2012, 03:17 PM
myslim ze to byl dejwik :) a vypada to zatim dobre +1

Lord_Martas
27th April 2012, 08:54 AM
nedele i ten cas vypada dobre :)
skoda ze nemam team

dog.dejwik
27th April 2012, 10:13 AM
šak v tom problém není, ty týmy se mužou poskládat tady...

efko.wbs
27th April 2012, 02:23 PM
tak tam niekto dajte sign a team si prineste aky chcete, netreba prihlasovat team iba kapitana.

pwnt[XD]
27th April 2012, 03:09 PM
Ja tam signu (dejwe pocitam, ze jsme spolu, tak jen abys nesignoval znovu)

TT_SNiP
27th April 2012, 04:11 PM
Tipuju, ze Sweety tu nebude kvuli tomu lancraftu, tak kdyby nekdo chtel robosupport, jsem k dispozici :D

ZeeKee
27th April 2012, 04:52 PM
NICE ! Jdeme si pro další win kluci =D

Rhymak^
27th April 2012, 05:28 PM
!sign [keby niekomu chybal hrac]

dog.dejwik
28th April 2012, 08:48 AM
trochu jsem to rozšířil :p

http://dasnet.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=22650

DiAboL
28th April 2012, 11:01 AM
Dakujeme dejwik, zatial tam mas az 0 zaujemcov. Moze sa stat, ze niekto z nich aj nebude hrat :(

pwnt[XD]
28th April 2012, 02:55 PM
A napis tam dejwe, ze azbukou je to "chrat" a ne chram, retard pochcanej!

dog.dejwik
28th April 2012, 06:28 PM
Dakujeme dejwik, zatial tam mas az 0 zaujemcov. Moze sa stat, ze niekto z nich aj nebude hrat :(

Nahodou _trnky_ do toho jde :D

Nezmysel
28th April 2012, 07:10 PM
ak by chcel niekto cigana do tymu tak sign ale mohli by sme spravit 2 teamy ak vy ste evil,dejwik,zeke,jogi,diabol tak ja by som siel zo snipom,wickom a zvysok kto bude online ci ? ja neviem chcem si proste iba zahrat :) este sice mame xmisu a markapiroha takze sme komplete mozno este duvil ak budeme nejake taktiky na traxy ale nemyslim si.

TT_SNiP
28th April 2012, 07:32 PM
tak ja by som siel zo snipom,wickom a zvysok kto bude online ci ? ja neviem chcem si proste iba zahrat :) este sice mame xmisu a markapiroha takze sme komplete mozno este duvil ak budeme nejake taktiky na traxy ale nemyslim si.

Sounds like a plan!
To zni jako allstars lineup :D

3viLcZ
28th April 2012, 08:00 PM
Chlapci semnou nepocitejte tentokrat mam banana :D tak ze GL HF

Krecek
28th April 2012, 09:31 PM
Na jak dlouho to tak bude, já mám školu v pondělí, tak nechcu hrát do půlnoci:D

TT_SNiP
28th April 2012, 09:32 PM
Chlapci semnou nepocitejte tentokrat mam banana :D tak ze GL HF

Dafuk? Si leavl nejaky kozojebacky pub?:D

Love.and.Peace
28th April 2012, 09:44 PM
evil ale to neni na czskbotech takze nevidim problem proc bys nemohl hrat kamo bracho

kecaduj
29th April 2012, 12:04 PM
no já bych do toho možná taky šel.... sice jsem pub lama ale rád bych si to aspoň zkusil

teda do kdy je nejpozdější možnost se přihlásit?

Sadomasochista
29th April 2012, 12:36 PM
ok je to vlastne 20:00 nasho casu takze to stihnem, zeber ma do tymu! :)

Peopl3Sh1tCz
29th April 2012, 01:29 PM
Pokud by chtěl někdo zvýšit svou šanci na výhru tak mě vemte !sign budu tady dneska v 8 na chanelu ;)

Sadomasochista
29th April 2012, 01:53 PM
a imho ked ide o taku velmoc doty na xpame akou czsk urcite je, preco nepostavime aj druhy tim? je tam este jedno miesto

dog.dejwik
29th April 2012, 03:11 PM
myslim si že hráči by měli kromě toho napsat ''sign my team'' napsat i soupisku teamu, vždy se to tak dělalo proto, aby třeba robot jako já nemohl hrát za dva a více týmů..

Jinak pěkný už tam je 7 teamů, snad nebudou problémy...

Edit: tu by ještě stačilo aby roof, crusty a spol (dopíči od čeho maj ty lvl 2 když ani na zkurveny chall/tour nepřijdou, tiež to vyhráli od mizigeho?) dali dokupy taky jeden tým.. ale oni budou nejspíš zas smažit ty puby no...

hulvat
29th April 2012, 05:32 PM
Taky bych si aj zahral, takze si me kdyztak nekdo vemte =D !sign

Peopl3Sh1tCz
29th April 2012, 06:35 PM
Sado koukám že jsi teda signul team, s kym vším hraješ ? máš promě místečko :) budem mučit !

kecaduj
29th April 2012, 06:50 PM
dejwik na tebe začínám být alergický...... drž piču a pokud se ti něco nezdá podej demote ty trapná namyšlená píč..o, nechápu když jsi takový robot proč si do teamu nevezmeš někoho kdo je průměrný.... ty tvoje keci o pubu si vykládej někde jinde

Rhymak^
29th April 2012, 06:51 PM
Edit: tu by ještě stačilo aby roof, crusty a spol (dopíči od čeho maj ty lvl 2 když ani na zkurveny chall/tour nepřijdou, tiež to vyhráli od mizigeho?) dali dokupy taky jeden tým.. ale oni budou nejspíš zas smažit ty puby no... +1

kecaduj
29th April 2012, 06:58 PM
rhynak ty co píšeš zahrál jsem víc challů v poslední době než ty

Love.and.Peace
29th April 2012, 07:09 PM
crusty ma posledni dobou formu +1

nevi vem me do teamu at te ma kdo flamovat !

edit : muzem vzit aj roofa s prazkom

btw efko kdybych nokoho nesehnal na team takto odstreamuju kdyby byl zajem budu tu kolem te osme ted musim ven pokusim se to stihnout at semuzem rozumne jeste domluvit

nehladam_klan
29th April 2012, 07:55 PM
Do piči berte ma do dákeho týmu konečne mám čas na dáky tour

kecaduj
29th April 2012, 07:59 PM
mayer pod na bnet

nehladam_klan
29th April 2012, 08:04 PM
a dáky feťÁk to bude aj streamovať ??

Nezmysel
29th April 2012, 08:07 PM
pridem tu 19:55 takze kto chce zoberte ma do teamu dovtedy nemam cas

Peopl3Sh1tCz
29th April 2012, 08:35 PM
Mno já bych si taky zahrál, budu na chanelu ..

dog.dejwik
29th April 2012, 08:39 PM
dejwik na tebe začínám být alergický...... drž piču a pokud se ti něco nezdá podej demote ty trapná namyšlená píč..o, nechápu když jsi takový robot proč si do teamu nevezmeš někoho kdo je průměrný.... ty tvoje keci o pubu si vykládej někde jinde

škoda že dneska hraju s random pubem, protože jogi mi psal že nejde :D takže klidně ke mě do týmu mužou signout i lidi kteří jsou jak jsi napsal ''průměrný''

Takže +3 sign ke mě. Sestava:

Já Nevi :D

Love.and.Peace
29th April 2012, 08:46 PM
Dejve, brácha je teď v hospodě, ale říkal, že kolem osmé už tady bude a že jestli prý ho bereš.

dog.dejwik
29th April 2012, 08:47 PM
jaký má tvuj brácha acc :D

nehladam_klan
29th April 2012, 08:49 PM
jaký má tvuj brácha acc :D

Polovnik54

dog.dejwik
29th April 2012, 08:50 PM
Kdo by s náma chtěl zahrát tak dojdite k nám na ts, fast...

Love.and.Peace
29th April 2012, 08:53 PM
tady je moldova segra, brácha už jde z hospody domů

3viLcZ
29th April 2012, 08:58 PM
tady je evilova mama .. michal nebude dneska hrat musi si delat domaci ukoly

Nezmysel
29th April 2012, 09:04 PM
tady je evilova mama .. michal nebude dneska hrat musi si delat domaci ukoly

tvoja mama je u mna v skriny a neviem o tom ze ba mala PW na wifinu. Idem ju skontrolovat.

3viLcZ
29th April 2012, 09:08 PM
kamo ty zavri babku nekam do skrine at ti zase neodjebe net .. a mama je v obyvaku tak FU ! :D

Love.and.Peace
29th April 2012, 09:11 PM
http://www.justin.tv/molda_mh_powa pote

onDraxX
29th April 2012, 10:28 PM
tak kdo hraje?

Love.and.Peace
29th April 2012, 11:34 PM
http://www.justin.tv/molda_mh_powa finale

3viLcZ
30th April 2012, 01:02 AM
Moc pjekne chlapci nabuduce L2P .. dakujem za šou bylo na co koukat (robim si picu MUHAHAHAHAHAHA)

ZeeKee
30th April 2012, 01:24 AM
Priste nas klasický tým a ponížíme ty kluky, kteří vyhráli tento tour... (za 20 min jsme je dali, tak zopáčko) gl hf příště kluci, ponížíme!

TT_SNiP
30th April 2012, 03:55 AM
No jo Zeekee jenom kdybys nemudroval :D Tady ti co to vyhrali byli naposled proti vam s tim nejmarnejsim pickem pod sluncem a i tak to celkem hezky zahrali a solidne vas podusili, tak tu moc nehazej ramenama. Rikal jsem to uz tehdy kdyz sem cumel na ten country tour a rikam to znovu - imo tihle kluci jsou momentalne jedni z top xpamu, skillove jsou na tom fakt solidne.

A holt s random tymama co slozime 10min pred tourem toho moc nevymyslime, zvlast kdyz se zacne na tsku emovat:D

pwnt[XD]
30th April 2012, 11:44 AM
Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" :))

dog.dejwik
30th April 2012, 11:57 AM
;1486724']Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" :))

No jsem rád že jsme dostali menší náklep s křečkem než sweety s artemem :D

Btw ty mě napíšeš, dejwe dneska hrat nemužu musíš to složit sám, dojdu na ts a tam byl jen Nevi :D


No jo Zeekee jenom kdybys nemudroval :D Tady ti co to vyhrali byli naposled proti vam s tim nejmarnejsim pickem pod sluncem a i tak to celkem hezky zahrali a solidne vas podusili, tak tu moc nehazej ramenama.

Snipe, ten pick co meli proti vam meli podobnej i proti nam akorat tam meli tusim chaose, trolla na support tam měli taky, tak nevim co tu točíš o picku, šak vás s tim trolem ponižili...

Kdyby v té mojí hře hrál třeba zeeke aspon tak je dáme jak párky, nejsou to dobří hráči, ale příště holt nemužem skládat týmy jako jsem to složil já, že napíšeš do chatu první 3 bereme :D

pwnt[XD]
30th April 2012, 12:02 PM
No vsak ten tym bude priste jinej, ja proste vcera nemoh no, vsak ta moje reakce byla na Snipuv post.. :)

Hannibal.InSa
30th April 2012, 12:06 PM
mohli by být častěji, škoda že vždycky jak je něco takového tak tu nejsem :// ale těší mě že artem dostal pokouřeno xDD

onDraxX
30th April 2012, 12:17 PM
a proc vubec nehral pwnt, zeekee a diab? to rikam nerad ale ty dve hry, docela ostuda.. :ancient:

pwnt[XD]
30th April 2012, 12:22 PM
Ja tu mel kamose a koukali jsme na playoff NBA, ZeeKee chlastal, Evca asi nemoh kvuli banu nebo nevim a Diabol taky nevim :)

3viLcZ
30th April 2012, 12:24 PM
Ta prvni hra to byl fet ... me se zdalo ze jste ani na TS nebyli dejwik si tam portoval mezi 8 heru supporti skoro zadny gang toho huskara ten puck freecko nevim chlapci treba trosicku koordinace chybel vam tam nekdo kdo vam mel rikat co delat ale jinak CG chtelo to odvahu jit na ten NC ... hold ja jsem uz psal neni lock,levi neni win Q_Q ( to je takovej muj skromny nazor hej doufam ze me nevyhejtujete ) + strasne se mi libl ten pick od tech immortal ten trol atd na to jsem se rad koukal :D

ZeeKee
30th April 2012, 12:29 PM
Hej já sice chlastal, ale byl jsem v cajku... v 8 jsem volal Jogimu, že dojdu o 10 minut později... no, prej Jogi nehraje... tak se ptám "máš číslo na Dejwa?"... ne... a takhle se to celé pokouřilo :D protože jak jsem došel na Xpam, tak začli zrovna pickovat -_-

Anyway 2 snip: Ohledně picku co tady mluvíš... nejedná se o to, že by kluci Immortals napickovali špatně, jen jako tým jsme je prostě hezky outpickli... a to už je jejich problém, ne náš... prostě příští týden tu buďte (na Dejwa už mám číslo) a ponížíme! :D

PS: Dobrý streamer já :DDDDDDDDDDD

pwnt[XD]
30th April 2012, 12:35 PM
To si pis ze vyhatujem :) Vsak pick mel naprosto luxusni dejwik.

3viLcZ
30th April 2012, 12:44 PM
:DDD meli no ten zombik mel najet tu pajpu pak vanga a pak asik ten aghanim ... ten bala tez mohl najet treba mekans bo oni proste nemeli takovej dmg ti scourge aby je smazali .. (zase takovej muj skromnej nazor ) :D navic ten huskar nebyl dobry farmer on mel prachy jen diky tem killum

Wicker
30th April 2012, 12:59 PM
No hlavne ten zombik si dost zahadne daval skilly a meli to borci hrat vic na early dokud je ten totem silnej.. kdyz ho potom huskar da na 2-3 rany.. tak to je sad story bro

TT_SNiP
30th April 2012, 03:19 PM
Anyway 2 snip: Ohledně picku co tady mluvíš... nejedná se o to, že by kluci Immortals napickovali špatně, jen jako tým jsme je prostě hezky outpickli... a to už je jejich problém, ne náš... prostě příští týden tu buďte (na Dejwa už mám číslo) a ponížíme! :D
+

Snipe, ten pick co meli proti vam meli podobnej i proti nam akorat tam meli tusim chaose, trolla na support tam měli taky, tak nevim co tu točíš o picku, šak vás s tim trolem ponižili...

Kdyby v té mojí hře hrál třeba zeeke aspon tak je dáme jak párky, nejsou to dobří hráči, ale příště holt nemužem skládat týmy jako jsem to složil já, že napíšeš do chatu první 3 bereme :D
+

;1486724']Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" :))

Ach ta arogance ... Kez bych tu mel ten replay z te vasi hry (a taky, ze jsem ho hledal), abych vam v tom trochu "vymachal cumak"... Jediny s cim souhlasim je, ze jste je outpickli, to jo. A jen pro srovnani, pokud si dobre pamatuju, v te vasi hre meli nejake silene gank kombo o 4 nebo dokonce 5 meelecich, troll na support je zrejme jejich trend a celkem jim to funguje, tak to neresim.

Jo jako ja muzu otevrene rict, ze napriklad my jsme to extremne posrali, ale na druhou stranu co cekate od sestavy slozeny cca 5 min pred zacatkem touru? Pro nas to bylo spis jak slozeni na bezny prumerny chall nez nejaka sestava na turnaj. Ale v pohode, jestli vam udela dobre to slyset - jo posrali jsme to.

Jinak tohle presne mi vadi na vetsine dotaru (hlavne cz/sk, vidim to dnes a denne), ANI SPETICKA skromnosti, ani trochu ucty k decentnimu protivnikovi. Umite se jen chvastat jak maly decka. Ale vsak v pohode kluci, ja vam to preju - gz. Priste nam zas "ukazte jak se to hraje". Ale bacha, z te vasi vysky ve ktere se vznasite se pada hodne tvrde na hubu..

Wicker
30th April 2012, 03:48 PM
Snipe neboj se.. jednou se ukaze ze bez naseho supportu sou jen flusance ve stoce spolecnosti... jednou to prijde

efko.wbs
30th April 2012, 03:55 PM
ok tentokrat vyhral team z Rumunska

brackets:
http://challonge.com/xpamcup

73RRoR (immortal.faith)
Masakary
Sir.Pain
[-NoNick-]
AleSsy

mozno este dnes zalozim topic k buducemu tyzdnu tak sa budete moct prihlasit....

A dakujeme nasim streamerom love.and.peace a zeekee .

:tclosed: