PDA

View Full Version : Moderátor 2012/2013



LordDevil
25th April 2012, 12:02 AM
Zdravím vážení,

Keďže The_QQ už nemá čas, je tu šanca pre ďalších.
Preto hľadáme jedneho "Country Moderátora", t.z. moderátora pre kanál a fórum sekciu na eurobattle.net. Prihlásiť sa môžu všetci, samozrejme aj tí, čo v prvom "kole" neuspeli. Rozhodnutie bude v prvom rade na CZSK moderátoroch (MiZiGe, LordDevil,gunko,rhymak), potom ostáva schválenie od Server crew.

Čo požadujeme a očakávame:


Uchádzač je aktívny, často online, pozná ostatných hráčov.
Musí sa vedieť orientovať na forum, pomôže ak má za sebou už pár príspevkov
Znalosť pravidiel - forum, server, CZSK
Nemá predchádzajúce bany za hacks alebo iné vážne prečiny
Trpezlivosť.


Čo napísať do requestu:



Meno, vek, nick na serveru + všetky predchádzajúce/súčasné accounty
Niečo o sebe, hlavne čo sa týka spojenia s Xpamom/Eurobattle.net
Dôvod, prečo by sme si mali vybrať teba
S čím chceš prísť ako moderátor, čo chceš začať/skúsiť, alebo čo zrušiť - proste vlastné nápady. Kľudne napíš kritiku toho, čo sa momentálne deje, alebo niečo čo sa stalo.



Aby som predišiel "sklamaniu": nie je to žiadna sranda robiť moderátora, ale zase ani to nie je počítanie piesku na pláži. Chce to tak hodinku dve denne. Ak máte čas a záujem, ozvite sa.
Držím palce.

PS:Hľadám niekoho hlavne kvoli udržaniu tých tourov čo tu qq začal aby sa v tom pokračovalo.

onDraxX
26th April 2012, 05:15 PM
Zdravim
1) Ondra, 27, OnDraxX (jiny acc neni)
2) dotu hraju tu forfun uz par let, urcite patrim do top hracu co ma pod jednim nickem nejvic her a to nepocitam dobu kdy jeste nebyli boti tak by nemel byt problem delat i neco "navic"
3) kdyz me neco chytne(coz se nevi) dokazu se tomu dost venovat, kdyz ne tak smula prece jen poslouchat neustale stezujici se hrace nejde vecne
4) urcite pomoc s organizaci turnaju(kdyz uz je nemuzu diky skillu hrat:huh:)sice moc o vikendech nebyvam doma ale sem tam jo, urcite by bylo fajn zrusit to nesmyslny pravidlo resujici hrace nechat v tymu ikdyz ma 0/10 treba.. zkusit naucit hrace delat vic vyrovnanych her(coz asi nejde) omezit bany za afk pri nevyrovnanych hrach..

ZeeKee
26th April 2012, 10:43 PM
Já bych to hned vzal, ale prostě o víkendu zde moc nejsem, takže jakožto někdo, kdo by podnikal toury - úplná zbytečnost. Upřímně doufám, že najdete nějakého no-lifera, co bude hrotit ty toury o víkendech. =)

Laryk
26th April 2012, 11:04 PM
já bych to vzal, ale mám 2měsíční ban :( gunko zlý

Rhymak^
28th April 2012, 06:38 PM
No, ked ste uz skoncili s tradicne strasne zabavnym offtopicom...

Rad by som vas upozornil, ze jediny, kto prejavil doteraz zaujem o post moderatora je onDraxx.
V pripade, ze by bol zvoleny: Uz mam pred ocami kopu dalsich vtipnych pripomienok ako ide acko do hoviem, ako uz moderatora moze robit kazdy, etc. [onDraxx - no offence]

Takze namiesto toho aby ste sa vy mudrlanti na tomto fore zacali predvadzat a stazovat ako je to tu v prdeli, tak s tym nieco spravte a napiste tych 6 riadkov requestu...

Daekoni
28th April 2012, 08:58 PM
A tak proč ne, v poslední době se mi uvolnil nějakej ten čas, tudíž:

Je mi 22 let, skrývam se pod nickem Daekoni a Rebecca, hraji tu už nějakou dobu a vetšínu noliferu tu znám.
Forum z radosti projíždím, dokonce se občas pobavím ;)
Co se týče pravidel, v životě jsem neměl nějaky prohřešek, respektuji pravidla a morální zakony.
Kdybych náhodou jste se rozhodli pro mě ( což se tak či tak neobejde bez kupu flámu ), rozhodně chci zavest pravidla pro každého, žádně vyjímky, společna komunita s společnými pravidly. Občas i nějaké ty toury.

PS: za vzniknutý flame se předem omlouvám :D

Rhymak^
29th April 2012, 06:43 PM
Este, ze mame dejwika, ktory nam poradi, ako sa to ma robit.
A uz sa tesim ako nam dejwik bude radit v buducnosti, ako je to tu vsetko na kokot a co vsetko by trebalo zmenit k lepsiemu.
Mate sancu nieco zmenit, tak preco len tupo spamujete? [ofc nechcem odpoved na tuto otazku, dufam, ze dalsie posty budu uz len prihlasky, nechce sa mi mazat dalsie picoviny]

hulvat
30th April 2012, 09:10 PM
Jako Dejwik by nemusel byt spatne vychodisko. Prec jenom tomu trochu rozumi. Mohl by byt prinosem kdyz to jediny kdo se tady o to staral polozil (the_qq)

Rhymak^
30th April 2012, 09:18 PM
Problem je, ze dejwik neprejavil zaujem o to stat sa moderatorom.

Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]

gun10a
30th April 2012, 10:17 PM
- pekne sa ukázalo, že hubu si vie otvoriť hockto :) ale prísť a niečo aj skutočne spraviť - > a zrazu ticho ako v hrobe :)
- a keci typu

jediny kdo se tady o to staral polozil (the_qq)
ma dostanú zo všetkého najviac :D

DiAboL
30th April 2012, 11:59 PM
Je maximalna picovina hovorit, ze iba qq vsetko robil. Ano, za turnajmi stal hlavne qq, ale bany/unbany ostatne veci riesil hlavne gunko...

dog.dejwik
1st May 2012, 12:06 AM
Já nechci být moderátor už jen z jediného důvodu a to, že se prostě rád na xpamu flamuju a mít tu moda co si občas zapičuje, není zrovna nejlepší řešení :D Btw hlasujem pro daekoniho, má takové to... kurnik jak to říct.. napovězte mi někdo...

TT_SNiP
1st May 2012, 02:32 AM
Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]

Uprimne receno, ja jsem nad tim premyslel. Ale zrovna donedavna jsem delal urcitou ... rekneme dobrovolnou spravcovskou pozici nekde uplne jinde a ted si od toho rad odpocivam. Vim, ze delat moderatora je plno nezasluzne prace a uprimne receno je par veci co se pravidel tyce, se kterymi tak docela nesouhlasim, tak bych musel delat kompromisy a buhvi jak by to dopadlo.

Ale dekuji zes me zminil. Rikam uprimne, ze jsem nad tim uvazoval, ale skutecne se mi do toho momentalne nechce. Ted chci byt v dote hlavne hrac bez zodpovednosti.. A jako hrac mam jeste co dohanet:D Mozna nekdy priste :tiphat:

Nezmysel
1st May 2012, 09:20 AM
Problem je, ze dejwik neprejavil zaujem o to stat sa moderatorom.

Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]
Zistil som ze to neni med.Takze aj koli mojmu maneru by som to robit nemohol.(+ ide leto a pravdu povediac nebudem tu kempit ale vijdem aj obcas na slnko a podobne veci)
Nj ale voucher je nieco ine to by som si nasiel cas pozriet nejake tie 4 replaye mozno aj viac za tyzden a napisat k tomu par slov ako to vidim ja.
Dik za zmenu ale ja na toto asi fakt nebudem dobra osoba.

netix
1st May 2012, 09:51 PM
1]Michal,18,netixcz,hate.for.NETIX(aktivní),dirtydu tchhouse etc.
2]Poprvé jsem hrál dotu asi v roce 2008,konkrétně na lan party někdy v době prázdnin.Strašně mě to chytlo i když sem to vůbec nepobíral.Asi 3/4 roku až rok,jsem občas(2x týdně +-) hrál single player.Poté jsem zjistil jak hrát online a tedy někdy v půlce roku 2009 jsem přišel na XPAM.Hrál jsem puby typu Dota CZ/SK noobs(později pro :D),z kterých znám pár lidí.Někteří jsou i zde na áčku.Netuším jak sem vlastně přišel sem,ani přesně kdy.Vím jen že to bylo ještě před CZSK botem,v době kdy tu mělo plno lidí svého bota.Od té doby jsem tu,občas hraju na PD(noc),na Balkánu(ban),na RGC (noc,PD off).
3]Přiznám se,že jich moc není.Můj manner se odvíjí od situace a stavu mysli.Je den,kdy je mi absolutně všechno jedno,je den,kdy vybuchnu kvůli každé věci.S případným "lvl-up"em bych se samozřejmě krotil,pokud by to nestačilo--->demote.
4]Rozhodně mám v této chvíli čas pořád toury a klidně bych zkusil domluvit i jiné turnaje mimo áčko.Neříkám že by se mi povedlo je udělat každý týden(přece jenom každý víkendový večer doma nejsem),ale minimálně každý druhý ano.Řekněme 3x do měsíce.Je tu mnoho stížností ohledně současného bodování.Myslím že by nebylo špatné udělat nějaký takový model.Máš 1200 bodů a průměrný bodový stav tvého týmu je 1000 bodů(protějšího 1000 též),!R by bylo +5/-15.Naopak mít 1000 bodů a průměr obou týmu by byl 1200 bylo by to +15/-5.V případě tvých 1000 bodů 1200 bodů tvého týmu a 1000 soupeřů by to bylo např.+7/-13 atd.

Wreak
12th May 2012, 12:50 PM
Tak rád bych se připojil usilovat o pozici moderátora :))) V podstatě teď dodělávám Bc. titul.... a pak pokračování na Ing dálkově. ... sehnal jsem si teď práci... kdy vlastně budu pořád u PC... Zpracovávání dat pro výzkumný ústav... Manner mám docela dobrej... Rád se směju těm hlodům, co padají jak na FORU, tak na TS... Myslím si, že bych pro tuto práci byl přínosem... CZSK mi přirostlo k srdci... Tolik nenávisti...a pořád tolik srandy :-P

Údaje o mně:

Jméno: Lukáš
Věk: 23
Zkušenosti na CZSK: 2 roky


Co bych přinesl do CZSK komunity... Docela rád bych udělal pořádek v nickách, aby nebylo spoustu fake nicků... Ale prostě 1 hráč... 1 nick ... Žádný fake... projel bych IP adresy... Kontaktoval přímo toho hráče... Buď zde na FORU, nebo přímo ve hře... a řešil bych to s ním... Který nick chce mít hlavní. Dále bych usiloval bych o nastavení autobanu na 5 dní... Vynechalo by se tak pár příspěvků na UNBANy...

MikaChu
16th May 2012, 05:57 PM
1. Mé jméno je Míša, je mi 18 let. Na serveru jsem pod jménem MikaChu.

2. Přínos pro CZ/SK komunitu? Tak především znalost anglického a německého jazyka. Skušenosti s počítačem, to je samozřejmost v mém věku a době. Zajímám se o sci-fi a fantasy. Co se týče eurobattlenetu, jsem hrozně sečtělá a mám přehled na fóru a vím co taková administrace obnáší (starat se o fórum). Takže sepsání návodu, informačního článku není problém :) Jednu dobu jsem psala články k filmům na iserialy.sk. Čas si udělám vždy.

3. Tak určitě bych mohla přeložit něco z oficiálních a neoficiálních stránek o dotě a následně důležité informace publikovat zde na fóru. Více mě zatím nenapadá snad časem ;)

Tak já děkuju za přečtení tohoto krátkého a vyčerpávajícího příspěvku :) s pozdravem MikaChu

dog.dejwik
17th May 2012, 11:35 PM
Support slečnu :D

TT_SNiP
18th May 2012, 12:23 AM
Support slečnu :D
2pes.dejwik:
Neurazte se, puvodne jsem chtel neco jineho ale jak jsem videl tohle, tak jsem proste nedokazal odolat, je to naprosto dokonale :D
..btw jen 18+ :-P ...
..ok here it comes: ...
DOG.Dejwik reaguje na fotku M(P?)ikaChu
http://gifs.gifbin.com/052011/1305636688_love_at_first_sight.gif

2Mika(pika?)Chu: Holka zlata, oprav me jestli se mylim, ale ses tu tak tejden a uz si valis na moderatora? Tomu rikam ambice. Neuraz se, ale prijde mi to trochu unahlene ... Na druhou stranu, kdyz uz se nato hlasi i Wreak ... tak proc ne ty, vid:D Kazdopadne pevne verim, ze to je nezasluzna a umorna prace, pokud to chces delat poradne - tak gl hf ;)
Nezlob se Wreaku, mame te radi stejne jako markapiroha :cool:

Pabil
18th May 2012, 10:49 AM
aby to nebo daky diablov alebo dakoho ineho fake :D :D

MikaChu
19th May 2012, 03:55 AM
165771
2All: baví mě administrativa to je celé, a myslím si že se nato hodím ;)
btw. fotka z brigády v civilu abyste neřekli vy fejkeři :D a nesmát se mi :D

Nezmysel
19th May 2012, 10:20 AM
pabil ani diabol neni taky usilovny aby si spravil fake na foru :D:D
Nemyslim si ze je to fake skor ma zaujima ako sa dostala na batlenet. Sak tych starych hracov chapem co tu drtia prehistoricku hru dota ale zeby zacal niekto novy a este na xpamiku kde je 15 ludi na kanale v nedelu po obede tak to mi nejde do hlavy.
GL praca moderatora je presne ako pisal snip nezasluzna a umorna mozno niekde ano kde ti ludia zato podakuju tu ta zato poslu maximalne dopice :D

wreaku ked budes moderator tak na TS budes chodit vybavovat iba unbany pre dejwika :D

the_qq
19th May 2012, 11:11 AM
Ale, prídem na forum po par tyzdnoch a hneď sa na post hlási žena, škoda že niesom už v staffe, hned by som jej dal svoj hlas :) však prečo by ste ju nemohli skúsiť ? Odomna mas support (aj ked bezvyznamny uz :))

Rhymak^
19th May 2012, 11:12 AM
Jak bezvyznamny, myslim, ze si este demote nedostal, ze si stale moderator [trochu to tu zmrzlo :D ]

3viLcZ
19th May 2012, 11:17 AM
SUPP nasi brigadnici z obchodu :)

Love.and.Peace
19th May 2012, 11:53 AM
Je to faker !! ja s nim byl na ts a má asi stejně ženskej hlas jako ja dopiči :D !!

gun10a
19th May 2012, 12:17 PM
Faker by pohovorom osobným neprešiel :)

MikaChu
19th May 2012, 03:23 PM
SUPP nasi brigadnici z obchodu :)

náhodou ty olivy ! ! ! :D

Wreak
19th May 2012, 03:49 PM
Hej :D jestli chcete ženskou :D tak já se nechám přeoperovat :-P :D :-D i hlas si nechám upravit :D

ZeeKee
19th May 2012, 04:54 PM
lol...

gun10a
19th May 2012, 04:56 PM
http://eurobattle.net/threads/172507-lvl-1-MiSsCHuGe?highlight=glix

mikachu =

PC 1
User Banned
ermendil 0
dzenda 0
wendyxxx 0
gwain 0
gh[0]st 0
n[q_o]b 0
gurf 0
fanthom 0
[e]ndy 0
w]end[y 0
qwon 0
misschuge 0
[w]endy 0
we[n]dy 0
n.er.o 0
[m]iss[c]huge 0
x]we[n]dy[x 0
w[e].n.[d]y 0
ne[m]os 0
gettelix 0
glix 0
onyxiass 0
x]we[n]dy[x 0
x]we[n]dy[x 0
glix 0
glix 0
dzenda 0

ZeeKee
19th May 2012, 05:01 PM
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DD

Wreak
19th May 2012, 05:08 PM
Moldo vidíš!! :D já ti to říkal, že je to ten nich :D Misschuge.. :-P

MikaChu
19th May 2012, 05:13 PM
Hej :D jestli chcete ženskou :D tak já se nechám přeoperovat :-P :D :-D i hlas si nechám upravit :D

stačí když si necháš změnit vzhled :D četla jsem že žena s ptákem dvojitá slast :D

MikaChu
19th May 2012, 05:15 PM
http://eurobattle.net/threads/172507-lvl-1-MiSsCHuGe?highlight=glix

mikachu =

PC 1
User Banned
ermendil 0
dzenda 0
wendyxxx 0
gwain 0
gh[0]st 0
n[q_o]b 0
gurf 0
fanthom 0
[e]ndy 0
w]end[y 0
qwon 0
misschuge 0
[w]endy 0
we[n]dy 0
n.er.o 0
[m]iss[c]huge 0
x]we[n]dy[x 0
w[e].n.[d]y 0
ne[m]os 0
gettelix 0
glix 0
onyxiass 0
x]we[n]dy[x 0
x]we[n]dy[x 0
glix 0
glix 0
dzenda 0

nějak nechápu co se tímto chce říct?

gun10a
19th May 2012, 05:42 PM
no ja zas nechapem comu nechapes ty :)

MiSsCHuGe
19th May 2012, 06:18 PM
Wreaku.. laskavě se starej o sebe.. nevim co si mě bereš do huby... já žádnou mikaču nebo jak neznam.. a rozhodně to nejsem já... a jestli má stejnou IP jak já, tak to má asi 10 lidí tady... takže klídek jo... :)

the_qq
19th May 2012, 09:16 PM
Nechcem sa už do toho starať (nemám ani banlist acces uz) ale zdá sa mi ze tuto IP som riešil ešte ja. A zdá sa mi že to nieje jedna osoba všetky teito nicky, ale môžem sa aj mýliť ofc.

Daekoni
19th May 2012, 09:19 PM
Po delší době zde zavítam, a co to vídím :DDD Ty fake nicky me pobavily ^^
to misschuge: Jen tak k tematu, administrace chat fora nebo jiné "non game" fora se zdaleka nerovna administrace treba té doty ;) Znalost hry a posoudit z replayu ktery ci jaky je práve vě právu se nenaucis za par dní..

gun10a
19th May 2012, 11:35 PM
nevravim ze si to ty :) vravim ze si hral na nicku minimalne "glix", kde si teda v zenskom rode nehovoril(a), ale mozem sa aj mylit :)

MikaChu
19th May 2012, 11:57 PM
sdílená IP adresa... rozumím ti to na nicku jsem neměla ani minimálně nick glix, jedná se oto že mám místního poskytovatele internetu se sdíleným tarifem internetu protože je levnější ale ty lidi asi nestahují takže mám štěstí na plnou rychlost:) každopádně děkuju za vysvětlení

Pabil
20th May 2012, 01:04 AM
Jednoznacne to chce skype a poskypovat :D !!!

MikaChu
20th May 2012, 01:23 AM
Samozřejmě

dog.dejwik
20th May 2012, 12:11 PM
večer dojdi na tsko a my tě zhodnotíme...

Love.and.Peace
20th May 2012, 12:24 PM
dejw bude rezirovat film tak ze prej jestli se hodis na hlavni roli:D

ZeeKee
20th May 2012, 12:57 PM
Spíš už zahrej nějakou hru, protože jsem tě tam ještě neviděl -_-'

pwnt[XD]
20th May 2012, 02:00 PM
rofl

onDraxX
20th May 2012, 04:39 PM
jakoze snama si tu bude psat zena a dokonce i banovat? hmm to zni fajn :)

DiAboL
20th May 2012, 06:23 PM
Aj tak ste nuly :)

MikaChu
20th May 2012, 08:44 PM
TS3 nerozjedu puso nemám dvoujádro procesor :D řekni mi termín a dostavím se nejsem pořád doma

pwnt[XD]
20th May 2012, 08:45 PM
ts3 pustis i na 486ce, puso, takze ip: 147.32.88.20, jsme tu a cekame :))

ZeeKee
20th May 2012, 10:30 PM
prý dvoujádro na ts3 :D:D:D:D

TT_SNiP
21st May 2012, 04:15 AM
Stejne si stojim za tim, ze to je nejaky Diabol nebo tak neco na fejku a trolluje vas .. pokud ano, tak gj:D

Ale privedlo me to k nutkani zjistit si, jaky vlastne pozadavky na to tsko jsou a evidentne jogi je bud lhar nebo ignorant! TS3 je velmi narocny software, na 486 by nemel narok:)
Minimum Client Requirements:

- TeamSpeak 3 Client - Windows
Windows 2000, XP, 2003, 2008, Vista or 7
Intel Pentium III, AMD Athlon XP, or any newer CPU (recommended: 800 MHz or faster)
128 MB of system memory (recommended: 512 MB or more)
50 MB of disk space
DirectX 8.1 (available at http://www.microsoft.com/directx)
Internet connection
Speakers and a microphone

Jiste ted vsichni vidi, ze na TSko potrebujete nabouchany komp a bohuzel dnes je tezka doba a ne kazdy si takovy stroj muze dovolit. Nicmene z toho vyplyva otazka - pokud slecna nerozjede ani TSko, pak by me zajimalo na cem hraje ten Warcraft. Na druhou stranu verim, ze sem na forum by se clovek dostal i na te 486:tiphat:

MikaChu
21st May 2012, 05:58 AM
tak jako War3 ještě rozjedu ;) měla jsem takový pocit že to funguje jak mumble.

Pabil
21st May 2012, 09:46 AM
a Skype ti ide :D ?

Nezmysel
21st May 2012, 10:29 AM
v dnesnej dobre staci ludom aby rozbehli facebook :D ale vazne dotari su s cskarmi 1.6 asi jedina skupina ludi co maju najprehistorickejsie pocitace doma :D objavy sa novy bomberman a sme v pici :/

DiAboL
21st May 2012, 11:14 AM
Hej snipko, tentokrat ta zklamem, pretoze to nie som ja. Keby sa uz pustim do toho ja, tak by to bolo uspesnejsie ako to robi tento chlapec...Myslim si, ze sa nakoniec toho TS ani nedockame, ale tak nevadi, hlavne ze nam chut pit :)

dog.dejwik
21st May 2012, 12:15 PM
Tyvole mi neříkej, že tohle někdo může dělat.. co to je za nemoc?

Pabil
21st May 2012, 02:08 PM
diablovina :D

Pabil
21st May 2012, 02:10 PM
alebo pomsta deakoniho :D:D

dog.dejwik
21st May 2012, 03:35 PM
a ptal se vubec nekdy nekdo daekoniho jake ma pohlaví?

Daekoni
21st May 2012, 04:32 PM
:D lol

onDraxX
21st May 2012, 08:43 PM
hmm jakoze Dae si chce zvednout sance na moderatora tak si zalozil fake nekde z kavarny? :-)

gun10a
21st May 2012, 08:44 PM
daekony je predsa bezpohlavny :D on kupuluje s clenom rovnakeho druhu :D (snad som to napisal spravne, studenti biologie)

MikaChu
22nd May 2012, 03:02 AM
kluci nevím oco vám jde řekněte mi kdy se pohovor uskuteční a já se ozvu...

dog.dejwik
22nd May 2012, 09:24 AM
Helet já tě budu moct zhodnotit až v sobotu :/

DiAboL
22nd May 2012, 10:30 AM
Hey Mikachu, na tom TS je stale niekto. Ci uz dasnet alebo MRQ. Tak prid hocikedy

Darkwshadow
23rd May 2012, 02:37 AM
Kopuluje by malo byt spravne :D tusim (kopulacia)

[W3PD]rebrik
23rd May 2012, 02:55 AM
ako co budete mat vsetci z toho ze tu bude "moderatorka" ??? skuste niekedy ist von a nehonit si tu nad niakym avatarom

dog.dejwik
23rd May 2012, 09:18 AM
rebrik;1495970']ako co budete mat vsetci z toho ze tu bude "moderatorka" ??? skuste niekedy ist von a nehonit si tu nad niakym avatarom

Ajeje další pan píchač... :D

netix
23rd May 2012, 04:56 PM
Mě spíš dostalo jak se tu týden řeší fake.....no nic.Stejně si myslím že kanál je mrtev takže současní moderátoři stačí a toury má Ice.Problem solved.

Sadomasochista
23rd May 2012, 08:02 PM
kto vsetko je v ponuke na moderatora? je tu 5 stran nejak nemam prehlad. A kedze daekoni uz nechce spolupracovat tak uz vobec neviem kto sa hlasi...

Wreak
23rd May 2012, 09:38 PM
Ondraxx
netix
mikachu
wreak

Pabil
24th May 2012, 10:41 AM
az 4 :D a zevraj nikto nechce =)

dog.dejwik
24th May 2012, 12:37 PM
jste zapomněli na mě ne?

Sadomasochista
24th May 2012, 12:56 PM
Ja by som teda rad vedel ako by sa dejwik jak mod spraval. Hadam by to slo, ak by mal na to chut a cas ...

Pabil
24th May 2012, 02:55 PM
strasne zle ako pravy flamer :D

Sadomasochista
24th May 2012, 03:22 PM
ked moze byt diabol redaktor kysuckych novin preco by dejwik nemohol moderovat acko

hulvat
24th May 2012, 07:26 PM
Za prve nechapu jak se muzete nechat tahat za nos nejakou "zenou" s penisem a vousama, ze za vama prijde na TS. Uz podle toho jak se tady prezetnuje soudim, ze to bude pipina/sulin, co nevi co terminy ktere pouziva znamenaji a pouze chce vipadat chytre. A to znamena, ze ste stejni hlupaci jak on/ona at uz je to kdokoliv. www.reallife.com . . .

A za druhe se pridam ke kandidatum na post moderatora. Nemam tolik casu na hrani jelikoz od mlade notas rozjede sotva wary, ale replaye, forko a channel muzu resit i tam. A vzhledem k tomu, ze muj manner je vic nez slusny, tak si nenechte ujit sanci mit Neviho za moderatora! :)

Pabil
24th May 2012, 09:22 PM
bratku kto sa taha za nos :D sak sme to hned pisali aspon ja ,

hulvat
24th May 2012, 09:37 PM
Vidim jak tady vypisujou, ze TS a tak :D Asslickeri jedni! :D

dog.dejwik
24th May 2012, 10:53 PM
tak nejsme na tom s holkama tak dobře jako ty vid :D

hulvat
24th May 2012, 11:02 PM
Tobe uz nestaci weekendovky Dejwe? :D

Daekoni
24th May 2012, 11:56 PM
"co nevi co terminy ktere pouziva znamenaji a pouze chce vipadat chytre" Tak až budeš chtít někdy vIpadat, dej echo ^^

hulvat
25th May 2012, 12:02 AM
Upsal jsem se ^^

Daekoni
25th May 2012, 12:23 AM
Promin, musel jsem :P bilo mi to do očí :D

dog.dejwik
25th May 2012, 01:36 PM
Tobe uz nestaci weekendovky Dejwe? :D

Já už žádnou nemam a připadam si jako panic :(

Laryk
25th May 2012, 08:55 PM
si najdi, je jich málo?

dog.dejwik
26th May 2012, 01:24 AM
sory nejsem tak hezkej jako ty...

Edit: tak co už dostanu toho moda? at muzu zabanovat par lidi :D

gun10a
26th May 2012, 11:58 AM
Mýslim, že móda v súčastnosti treba len na Tours, pričom k tomu sa moc z Vás nechce :)

Laryk
26th May 2012, 01:44 PM
šak sou i škaredé holky, np dejw

Sadomasochista
26th May 2012, 02:07 PM
tak na toury moze byt mod aj Sy.dafuq ved uz robi moda aj na w3-tour. hotovo smitec

dog.dejwik
26th May 2012, 11:09 PM
šak sou i škaredé holky, np dejw

jn jednu máš na profilovce...

the_qq
26th May 2012, 11:44 PM
dávam svoj (bezvyznamny) hlas Dejwikovy ...


kamo, icetea moderator, keby to vie mizige :-D

Laryk
26th May 2012, 11:45 PM
si mi natřel panicko

[W3PD]rebrik
26th May 2012, 11:49 PM
jn jednu máš na profilovce...

:cool2: :D:D:D

dog.dejwik
26th May 2012, 11:59 PM
dávam svoj (bezvyznamny) hlas Dejwikovy ...


kamo, icetea moderator, keby to vie mizige :-D

Klid qq ja to tu jenom hecuju :D (ale jsi muj člověk :o)

gun10a
27th May 2012, 12:05 PM
tak na toury moze byt mod aj Sy.dafuq ved uz robi moda aj na w3-tour. hotovo smitec

Ak by robil Tours tak nevidím problém. Na to mu ani žiadne špeciálne práva netreba.

DiAboL
27th May 2012, 12:13 PM
Ale ice si nevie ani zaviazat snurky sam :(

Sadomasochista
27th May 2012, 03:26 PM
coby nevedel uz ma za sebou nejake toury vie ako to funguje ma pristup kde treba ... koniec koncov aj na acku ma lvl 3 ako aj na ostatnych xpamovych botoch. a aj na tie jeho toury chodia ludia z acka, ze nevi?

hulvat
29th May 2012, 02:28 PM
Jako jo, ja kdyz vidim, ze tam je nejaky tour, mam nekoho na TS a na acku to nevypada, tak si rad ty iceho toury zahraju :)

mankind
6th June 2012, 01:31 AM
to tu nemá žiadnu úroveň, ak sem neprispieva človek, ako som ja

mankind
6th June 2012, 01:38 AM
ale dejwik dal laryka silno dole :D :D +1 dejwik :D

rebrík, ty sem nevypisuj, lebo zasa nespravíš skúšku z matiky :)

Pabil
6th June 2012, 10:30 AM
pome mi dojebal zivot , oh my good :D:D