PDA

View Full Version : "Cry Topic" - Ala majte sa ludia ;)



the_qq
24th April 2012, 08:58 PM
Tak už aj ja budem mať svoj topic v offtopicu, chcem sa rozlúčiť s ľudmi z CZSK channelu, pretože RL ma núti leavnuť xpam :(

Aj keď nerád, ale musím pretože fakt my to nevyhovuje keď prídem domov večer unavený a mám ešte presedieť ďalšie hodiny na PC to fakt nezvládam... a radšej leavnem staff ako mám zaberať miesto niekomu inému, lepšiemu odomna :P.

nebudem tu písať nejaké eseje, že koho pozdravujem a tak, každý kto bol somnou kamarát, tak vie o koho ide.. a vlastne ja som to tu nerozdeloval na nejaké skupiny alebo čo... (btw, Diabol teba som sa prave dnes zastal pred mizigem... dufam ze mi sem napises aspon ahoj :D )

verím v to že to Lord, Gunko, Rhymak zvládnu aj bezomna a bude to este lepsia komunita ako ked som tu bol moderator ja :)


Ak by sa mi to zlepšilo, tak by som sa možno aj vratil, ale to len možno. :)

Cize GL & HF here vsetci.. drzte sa a tak.. uz len pockam na demote a bude zo mna zase taky isty user ako vacsina z vas (Len s mensim skillom) :)

ešte nakoniec pridám niečo -


http://www.youtube.com/watch?v=_ACSfo5q280

:tiphat:

Nezmysel
24th April 2012, 09:47 PM
http://www.youtube.com/watch?v=Wy_JQad9rzQ
najkrajsia a najsmutnejsia na koniec :tiphat:
GL v zivote :)

3viLcZ
24th April 2012, 10:22 PM
:((( Budes nam tu chybet kamo skoda ... snad se najde nekdo takovej jako ty kdo nam to tu bude zprijemnovat :)Jinak GL v RL a nekdy se prijd podivat :D

Hannibal.InSa
24th April 2012, 10:25 PM
skoda :)) fakt ses moc snazil ! A dost se to tu zlepšilo díky tobe . Mej se QQ , a doufám že dojdeš, když už se vracím i já :D

netix
24th April 2012, 10:31 PM
:( Papa toury,papa chápaví moderátoři. :-/

the_qq
24th April 2012, 11:00 PM
ďakujem.. fakt to pre mna dost znamena, snazil som sa, aby to tu neupadlo a snazil som sa byt vzdy objektivny a nebyt pristny.. ale zase spravodlivy.. dufam ze sa mi to darilo a nikto nema na mna tazke srdce :) Je to fakt super komunita.. dufam ze tu bude este dlho a ked sa mozno niekedy vratim, tak sa to tu zmeni k lepsiemu...


btw, mozno obcas dam hru po veceroch :P

naozaj vam dakujem :)

ZeeKee
24th April 2012, 11:12 PM
Konec touru? Gg ff

DiAboL
24th April 2012, 11:23 PM
Ja by som ti napisal ahoj aj ked by si sa ma nezastal...Ale ahoj mi pride dost homosexualne, tak ti napisem maj sa a drz sa v RL. Podla mna si bol zatial najlepsi mod a posudzujem to podla toho, ze si sa snazil robit aj navyse, co ti nebolo prikazane a nebolo tvojou naplnou prace(napr. toury)... Myslim si, ze si aj v pohode clovek a snad budes mat aj taku chut v RL ako na acku...Btw este sa uvidime na Dote 2, tak sa nemusime moc lucit :)...Mam tam nick [kG]DiAboL keby si si ma chcel pridat..A mam najlepsieho pudga na dote 2 len tak ku svojej skromnosti...Tak GL!

still.out
24th April 2012, 11:34 PM
gl hf wp v RL..snad na dote2 obcas..:)

Wicker
24th April 2012, 11:36 PM
Farewell

LordDevil
24th April 2012, 11:48 PM
ta sa maj co uz stebou:)To aby som zacal zas hladat cloveka co bude minimalne do toho tak zapaleny ako ty :)

DiAboL
25th April 2012, 12:06 AM
Napr. Marekapiroha

LordDevil
25th April 2012, 12:07 AM
Napr. Marekapiroha
tvoj fake?:)

kecaduj
25th April 2012, 12:57 AM
qq měj se, a GL hlavně zasloužíš

[W3PD]rebrik
25th April 2012, 02:13 AM
papa

Rhymak^
25th April 2012, 02:17 AM
Celkom ma mrzi co tu citam...
Kazdopadne sa ti chcem podakovat, myslim, ze ti vdacim hned za niekolko veci ;)
GL, dufam, ze sa sem-tam ozves :)

oB.Sweety
25th April 2012, 02:44 AM
moj :( i kdyz jsem byl posledni dobou pesimista, tak vim ze to tu stalo kvuli tobe.. ted muzem s klidem rict "THE END IS NEAR"...
nicmene, diky za tvuj cas, za tvou praci a za to jakej si byl :beer: doufam ze se obcas prrijdes podivat a pokecat aspon...je tu jen malo lidi co stoji za zminku, nebo je znat osobne..tak doufam ze se potakme spolu na nakem srazu :P ...
glhf v real lifu kamarade a bud takovej jakej jsi !

edit: malem bych zapome, vsechno nejlepsi k svatku :thumbUP:

TT_SNiP
25th April 2012, 03:29 AM
No kamo bracho vole ... to je fet ... nikdo nam nepochvali toury (ani necra), uz NIKDY, NIKDY to nebude to same bez tebe ... (verim, ze minimalne Diabol tohle pochopi:D )

Jinak vzhledem k tomu, zes byl jeden z tech oblibenych moderatoroadminosefu, tak je skoda ze takhle emoquitujes. :confused: Tak se mej a moc nefetuj v tom "rýl lajfu".

btw taky davam svuj hlas markovipirohovi - uz tu ma skoro takovy ohlas, jako QQ :D

dog.dejwik
25th April 2012, 08:15 AM
Tak sem přidam aji něco já..

Měl jsem tě jako admina rád, byl jsi jako jediný admin, který dokázal situace posuzovat ne vždy podle pravidel, ale v zájmu udržení komunity... Takovej človek se tu už bude těžko hledat. Něco jsme si spolu zahráli, moc toho nebylo ale ani ve hrách jsi mi nevadil, jen mě mrzelo, žes často ty chally nesignul, ačkoliv jsi na channelu byl..

Toury byli fajn a doufam že efko ten boj nevzdá a pojedou dál, strávil jsi u toho hodně času a za ten by ti měli všichni tady poděkovat... Nebál bych se říct, že na tobě stálo posledních pár měsíců áčko, protože od ostatních adminů takový zápal čekat určitě nemužeme... Tudíš, pokud tě nezastoupí někdo schopný, tak lidi začnou odcházet...

Hodně lidí psalo a říkalo že jsi byl admin, který mi vždy při řešení různých ban requestů a demote requestů nadržoval a byl bych rád, aby si ti lidé uvědomili, že jsme nikdy nebyli nějací blízcí přátele, dokonce jestli jsem si s tebou osobně psal 3x tak je to moc. Na ts si za náma taky nechodil, takže bych byl nerad aby tu někdo z těchto lidí (laryk...) napsali něco takového jako že jsi abusoval své pravomoce..

Každopádně, gl v RL už nám věk utíká a s hraním normální lidé skončí což dává logiku, doufám že co nejdřív budu patřit mezi ty šťastlivce, kteří ten pc zapnou max kvuli víkendovkám :D

Měj se QQ

Peopl3Sh1tCz
25th April 2012, 08:25 AM
baj baj qq, real life dostihne časem každého, vím sám .. to je taky main duvod meho demote viď ;) buď dobrý tak jak si byl dobrý do teď ..

lovely peo

gun10a
25th April 2012, 11:34 AM
O_o

bude Ťa škoda to je jasné, IMHO to ačko fakt stálo poväčšine na Tebe, si tu snáď trávil 4-5 hod. len riešením vecí ... škoda

GL a HF v RL

the_qq
25th April 2012, 04:06 PM
hoši, fakt sa to pekne číta, som rád že som vám aspoň trošku zlepšoval hranie ne channely :) ďakujem.

Aj keď idem do inactive statusu, tak občas sem dojdem pozriet, pridat nejaky trapny post mozno :D a tak... nejaku dotku dat.. neodchadzam uplne, ale ofc ma tu budete vydavat menej a riesit nebudem vobec nic...

ale aj tak dakujem za tych 8mesiacov, spoznal som fajn ludi :)

btw marek,. vsetko najlepsie a niekedy dame nejaky zraz dotařov :D :)

bb my lovers :-*

pwnt[XD]
25th April 2012, 04:21 PM
Budes nam chybet :( Snad se aspon pulky tvy prace ujme nekdo z nynejsich modu, hlavne teda v sekci turnaje, kdes byl nenahraditelnej 164859

efko.wbs
25th April 2012, 04:51 PM
turnaje budu pokracovat, na spravenie turnaja staci lvl 2 na guardovi.....

DiAboL
25th April 2012, 06:15 PM
Pochvalte niekto aj efka lebo je z toho deprimovany. A TO JE FET

Laryk
25th April 2012, 06:49 PM
im in

huJhuJ
25th April 2012, 09:35 PM
pa :)

http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/01/2450di1.jpg

_ARTAS_
28th April 2012, 12:46 AM
Maj sa QQ :) a nech sa ti darý v živote :)