PDA

View Full Version : public bot ci ?



Pabil
19th April 2012, 07:52 PM
Je acko bot pre kazdeho alebo je to obmedzene skillom ? pokial viem resnute sloty sa nemozu kickovat za zle body hraca ?


Ak je to tak taky host dosatne ban ?

Rhymak^
19th April 2012, 08:24 PM
Nie, resnutych hracov nemoze host kickovat. Na acku ma dovolene hrat kazdy.
Ak mas screenshot, postni ho, pozriem sa na to.

onDraxX
19th April 2012, 09:17 PM
todle nechapu, vsak se to normalne deje klidne reknu ze vic jak u poloviny her, host kickne a pak kdyz je problem bud zmeni na GN na dlouhej nazev, nebo da obsta a pak ho swapne a da hned start..

Rhymak^
20th April 2012, 01:53 AM
Co na tom nechapes? Keby kazdy komu sa to stane podal BR na hosta so screenshotom, tak sa kazdy takyto BR bude riesit.
Proste pride chlap, chce si zahrat hru a nemoze, pricom sa tu na dennej baze opakuje, ze ako je Public channel a ze tu moze hrat kazdy.
Nepaci sa ti? Hravaj chally. Nikto ta nechce do teamu? Podaj VR na lvl2. Nedostanes ho? Asi na to nemas a musis hrat s napmi. Yes, it's That simple.

Laryk
20th April 2012, 02:12 AM
+1 rhymo

TT_SNiP
20th April 2012, 02:14 AM
Miluju tenhle pristup. Uz se tesim, az takovej marekpiroh bude psat ban requesty na hosty zato, ze s nim lide nechteji hrat. :D

Rhymak^
20th April 2012, 03:33 AM
Snip, teda podla teba je lepsie sikanovat hracov, ktori maju zle !sd miesto snahy nejak inak hru balancnut?
Ok, vytvorme si teda 2 komunity, nech medzi sebou hraju noobi a nech medzi sebou hra tych 20 hracov co to vedia hrat jednu hru denne. [nevravim, ze to tak uz teraz nie je -> a aha, kazdy place, ze to tu ide do pice... ]

Ok, sak dojde niekto novy, nepustite ho do hry, ofc.
Stale mas moznost tu hru nezakladat ked vidis, ze su resnuti hraci, s ktorymi nechces hrat.
A nevravim, su vynimky, s ktorymi nehravam ani ja. Ale nebudem 10 minut saskovat s kickovanim hraca a menenim gn na "somhnupndsgiasnuhb29rth23rc2h93rh2"...
Nehovoriac o tom, ze sa obcas podari slusne povedat hracovi, nech ide prec, ze potrebujes slot [ANO, aspon 2x sa mi to podarilo, lebo som to skusil]

A dalej sa nema zmysel o tom bavit, myslim, ze som odpovedal na otazku.

:tclosed: