PDA

View Full Version : Just asking... :D



Mitix
17th April 2012, 03:26 PM
Imi poate da si mie cineva un cd key pt dota2 ? :)

RaouL
19th April 2012, 03:05 PM
Imi da si mie cineva un steam ?

HouseMD.
22nd April 2012, 05:48 PM
Imi da si mie cineva un steam ?
Sarcasm =))

i.liKe.BeeR
22nd April 2012, 10:26 PM
Sarcasm =))

Jura-te!

RObert09
22nd April 2012, 11:51 PM
Pune o oala cu apa pe foc si faci rost imediat de abur :D.

EdelWeiss
25th April 2012, 09:23 PM
Imi poate da si mie cineva un cd key pt dota2 ? :)


Ai 22 de ani si nu-ti dai seama ca acel CD-Key costa bani .

I give you my wisdom.

RObert09
25th April 2012, 09:28 PM
Nu e asa^. Unii sunt oameni si iti dau invitatie daca au, altii sunt bisnitari si-ti cer bani.

Mitix
25th April 2012, 09:38 PM
nu am facut eu postul asta(vroia un amic si i-am spus sa isi incerce norocul)......am si uitat de el( nici nu imi merge dota2 pe pc) ....Puteati spune da/nu sau sa nu spuneti nimic.


I give you my wisdom.
Bitch please........nu va mai dati atat de destepti pe forumurile astea ..stati pe net 24/24 si va credeti inteligenti dar defapt aveti 3 clase sau in cel mai bun caz faceti si voi o facultate de arat cartofi (doar k sa ai si tu o diploma).Pastreaza-ti te rog posturile pline de inteligenta pt altcineva.Niciodata nu te-am deranjat cu nimic...esti atat de lipsit de ocupatie chiar?

Ce va place sa va dati asa de inteligenti pe forumu asta?sunteti considerati in viata reala niste prosti si vreti macar aici sa va simtiti destepti?alta explicatie nu imi gasesc..pe toti ii vad......fiecare cauta pe google cuvinte pompoase sa isi aduca in post sa arate el ce vocabular pompat cu botox are....

T-Pain
25th April 2012, 09:43 PM
dota 2 a devenit free pt toti.

Mitix
25th April 2012, 09:50 PM
ee..ms t-pain..singuru care a dat un raspuns...

EdelWeiss
25th April 2012, 10:25 PM
nu am facut eu postul asta(vroia un amic si i-am spus sa isi incerce norocul)......am si uitat de el( nici nu imi merge dota2 pe pc) ....Puteati spune da/nu sau sa nu spuneti nimic.


Bitch please........nu va mai dati atat de destepti pe forumurile astea ..stati pe net 24/24 si va credeti inteligenti dar defapt aveti 3 clase sau in cel mai bun caz faceti si voi o facultate de arat cartofi (doar k sa ai si tu o diploma).Pastreaza-ti te rog posturile pline de inteligenta pt altcineva.Niciodata nu te-am deranjat cu nimic...esti atat de lipsit de ocupatie chiar?

Ce va place sa va dati asa de inteligenti pe forumu asta?sunteti considerati in viata reala niste prosti si vreti macar aici sa va simtiti destepti?alta explicatie nu imi gasesc..pe toti ii vad......fiecare cauta pe google cuvinte pompoase sa isi aduca in post sa arate el ce vocabular pompat cu botox are....

Interesante injurii . Oricum imi dau seama dupa toate artificiile alea care le pui intre fraze , dupa "vocabular pompat cu botox" si in special dupa acel avatar extraordinar ca esti un cocalaur* prapadit.

Deci mai bine as face poza cu cioara de langa tine decat sa fac cu tine . Ochelarii si nasul ala ma inspaimanta.

Mitix
25th April 2012, 11:16 PM
ye..to sad for me...sunt la medicina..in fine w/e.din nou ti-ai demonstrat prostia.

EdelWeiss
26th April 2012, 07:26 AM
ye..to sad for me...sunt la medicina..in fine w/e.din nou ti-ai demonstrat prostia.

=)) Si de ce ti-ai schimbat avatarul acum?

HotShot
26th April 2012, 12:45 PM
Orzyk esti cel mai prost si cel mai nolifer de pe bnet asta! Erai baiat de trb inainte dar acum vad ca le-ai luat locu`lu alde cronyshor si echipa.

Mitix
26th April 2012, 01:17 PM
am schimbat avataru k era un arab in poza pe mine si tu l-ai numit cioara,atat de prost esti.Din nou demonstrezi k esti din fundu satului.(parinti prosti,copii prosti) Vine un pusti care a avut 2 femei toata viata(stanga si dreapta) si face pe interesantu.in fine.Nu meriti atentia mea.Ultimu meu post adresat tie.

Budacul
26th April 2012, 04:23 PM
Alt topic transformat in DRAMA , voi chiar nu va puteti abtine ? Omul a intrebat scurt si la obiect daca aveti un cd-key de dat nu v-a dat in cap pentru el ... Aveti bine , nu aveti abtineti-va. Romania rullz

rapboy
26th April 2012, 10:06 PM
Eu am de dat, dar mi-e lene sa instalez steamul pe janghina mea de pc :D , daca ajung pe la sala o sa-i trimit. lasa-mi un pm cu mailul prietenului tau

SHERkLikE
8th May 2012, 10:37 PM
Orzyk esti cel mai prost si cel mai nolifer de pe bnet asta! Erai baiat de trb inainte dar acum vad ca le-ai luat locu`lu alde cronyshor si echipa.



:clap:=))