PDA

View Full Version : Medzinarodny turnaj 5x5



efko.wbs
16th April 2012, 03:20 PM
V sobotu 21.04.2012 o 20:00 nasho casu bude medzinarodny turnaj
RO, TR, CZSK, BALKAN, BR

http://eurobattle.net/threads/170324-instant-country-league-dota-tour-5X5?p=1481252

tak je najvyssi cas sa nejako dohodnut a urcit team a nahradnikov ktori budu reprezentovat CZSK.

Rhymak^
16th April 2012, 03:28 PM
Imo spravit anketu o kapitana a ten nech vyberie hracov. [resp prvi dvaja/traja umiestneni v ankete nech vyberu zostavu]

LordDevil
16th April 2012, 04:35 PM
ja som uz kontaktovall vitazov posledneho turnaja ale nejako nemaju zaujem tak hold dame sancu dalsim:)

Nezmysel
16th April 2012, 05:01 PM
ak viete spravte anketu o kapitana kde sa budu pocitat hlasi len lvl 2 userov a kapitan si vyberie tym.
hovorite si preco by mali hlasovat len lvl 2 useri moj skromny nazor je ze by to bolo objektivne lebo napr skupinka hracov co hra spolu a maju tam kamosa mu da napr 10 hlasov a to nevravim o tom ze ludia si mozu vytvorit rozlicny pocet forum nickov.

Hladam_klan
16th April 2012, 05:20 PM
Nj skutok paštikár má pravdu že by mali hlasovať lvl 2 useri... a ja som za aby jeden z kapitánov bol jogi alebo fetak zeke. Ale GL v tom ako sa to ide skladať :)

the_qq
16th April 2012, 05:22 PM
Ja som toto už riešil, aby sme to v čas mali, ale Lord to chce riešiť, takže to nehám na nom. Myslím že vybral team - Dejwik, pwnt[__], Smato, Netix, Krecek (Výhercovia prvého 5x5 turnaju na CZSK), neviem ako to nakoniec dopadne, rieš to s LordDevilom efko.

DiAboL
16th April 2012, 06:52 PM
!sign team: Polovik, Azakiel, Ing.zababa, Nachvilu, Vykuchator

pwnt[XD]
16th April 2012, 06:56 PM
No to uz jsme spolu resili, nevim proc to vlastne resi devil, kdyz vsechny toury poradas ty? Vsichni tu vime, ze s timhle slozenim je blbost jit do mezinarodniho touru. Pokud to chcete udelat nejak "demokraticky". Tak se klidne muze udelat nejaky hlasovani (spis ale aspon lidi, ktery nekdy hrali challenge nebo neco jinyho nez ackopub). Predbeznej navrh byl ja, dejwik, zeekee, evil, hannak.

Dezo
16th April 2012, 08:06 PM
nie ze by ma to nejak extra trapilo, ale jogiho team sa mi paci podstatne viac ako ten kde je netix (nic proti nemu), aspon nech sa nestrapnime totalne :D

Wicker
16th April 2012, 08:11 PM
Borci nevim co tu resite, pokud bude mezinarodni tour tak by sme tam meli poslat to nejlepsi co na acku mame.Kazdej vi, ze je to ZeeKee, Hannak, 3vil, Pwnt[__] a dejwik (pokud teda diabol nemuze)...

kecaduj
16th April 2012, 09:40 PM
jj wicker má pravdu.... a pokud by měly být náhradníci tak wicker undiding, sweety cokoliv, skutok aačko, popřípadě mayer (nehledám_klan)

netix
16th April 2012, 10:04 PM
!sign team: Polovik, Azakiel, Ing.zababa, Nachvilu, Vykuchator
!Ff Pokud nejde mrmisak tak jde tato komunita do haje.....



nie ze by ma to nejak extra trapilo, ale jogiho team sa mi paci podstatne viac ako ten kde je netix (nic proti nemu), aspon nech sa nestrapnime totalne :D
Ty jsi smutny ze tve jmeno tu nikdo neomila co :(


Jinak sam jsem psal at tam jde nekdo lepsi....samozrejme bych se rad zucastnil,ale prenecham misto zkusenejsim

TT_SNiP
16th April 2012, 11:03 PM
Imho doby kdy na acku hraly trochu dobry tymy (pozn.: TYMY ne hraci) jsou pryc, takze nezbyva nez ze se hraci domluvi a neco pomixuji... Ale citim z toho emo/ego faily jak to casto byva :D

Nejsem tolik v obraze posledni dobou, tak ani nevim kdo se s kym jak "ma/nema rad" a jak spolu lidi vydrzi. Osobne bych ale spis navrhoval vybrat jednoho cloveka, kterej si posklada tym i s nahradnikama (Hannak? Trivil?). Hlasovat si tu lidi muzou jak chcou o slozeni tymu, ale kdyz jednotlivi hraci nebudou chtit/nebudou mit cas/treba dokonce nesednou do tymu (vsichni chtej hrat carry xD ) tak to nebude idealni. Lepsi je spis (kdyz uz o necem hlasovat nebo vybirat takhle otevrene) vybrat jednoho cloveka, co dostane za ukol si poskladat tym (pokud mozno z ackaru) a pak nam ho tu prezentuje.

btw doufam, ze budou strýmy her )

pwnt[XD]
16th April 2012, 11:18 PM
Tak klidne muzem vybrat jednoho cloveka, ale stejne ten jeden clovek bude na 90% z tech 5 lidi, a na 90% si stejne vybere ten stejnej tym.. co bych dal ja, tak ze kazdej navrhne zakladni petku + 5 nahradniku a az tu bude hodne postu, tak se proste vyberou ty s nejvic hlasama, hm?

ZeeKee
16th April 2012, 11:26 PM
Imho ten tým co vyhrál ten tour, je sračka... vyhráli, GZ, ale na todle by imho neměli... dost těžká domluva, protože každý se chce předvést a zahrát si, ale kdy už, tak už tu byl ten pick hráčů, který už byl napsán výše...

Takže buď to ti lidi schválí nebo anketa mno...

the_qq
16th April 2012, 11:53 PM
Jasné, ja som navrhoval, nech tam ide "najlepší" team, poznajú sa hrávajú spolu, mali by sme tam poslať naj team.

TT_SNiP
17th April 2012, 01:36 AM
No problem je, ze tady zadny tym neni pokud vim :-) Par lidi spolu ruzne hrava chally, to jo .. Ale zadny Ackari co drtej cwcka nebo tak tu myslim momentalne nejsou (dobri..). A pokud jo, tak jsou ticha voda:tiphat:

Nejlepsi bude poverit jednoho schopneho cloveka, co si posklada tym.

DiAboL
17th April 2012, 02:19 AM
Kazdopadne, ten napad, ze to vybere jedne clovek nie je zly...Ale zase je tam to, kamarat nekamarat atd...Skuste tu anketu, povedzme sa vyberie 10-15 nickov a bude sa hlasovat. 5 s najviac hlasmi ofc hraju....

Rhymak^
17th April 2012, 02:25 AM
Prave preto som skor navrhol, aby sa najprv hlasovalo o kapitana.
A vitazi ankety o kapitana [dvaja/traja] by sa kurva stretli niekde a nejak rozumne sa dohodli na picku zvysnych hracov.
+skutkov upgrade o hlasovani len lvl2 usrov je super, len sa to podla mna na fore nebude dat spravit

3viLcZ
17th April 2012, 07:54 AM
Nemyslite ze na aktetu je trosicku pozde ? Ten toura zacina 21 .. a nevim kdy chcete ten team slozit + meli by odehrat par zapasu treba proti nejakemu chall stacku , aby si zvykli spolu hravat alespon ze par her .... a nebo se na to vyserte a dejte dam Diabolovu petku :D

.DELL.
17th April 2012, 11:17 AM
Evco nehambi sa vime ze by si chtel :D

Wicker
17th April 2012, 12:59 PM
Jo proc ne, hodte sem anketu at je v tom jeste vetsi zmatek.. nakonec tam muzem poslat polovnika s dansonkem a karl_vonkejnice pujde na obse jeste...Poslete tam tech 5 faggotu a ostudu nam neudelaj..(snad :D)

pwnt[XD]
17th April 2012, 02:41 PM
No ten tym co jsme napsali, spolu vychazi vicemene v pohode, prave proto se ten tym domluvil, hrajem spolu taky casto.. (vetsinou treba pulka tymu v jednom, a pulka v druhym, ale kdyz se to da dohromady, tak kkthxbb world) Ale pokud trvate na ankete, tak se to musi udelat co nejdriv :)

efko.wbs
17th April 2012, 03:40 PM
tak nech lord/qq navrhne nejaky team ludi ktori by mali byt podla moznosti co najlepsi....
prazdnymi recami sa toho moc nedosiahne.

the_qq
17th April 2012, 04:04 PM
Ja navrhujem - pwnt[__], Dejwik, ^3vil, ZeeKee, Diabol / Mayer, alebo ešte niekto taký, počkám ale na vyjadrenie Lorda, ten možno má úplne iný názor.

pwnt[XD]
17th April 2012, 04:39 PM
No tak pokud Diabola pustite, tak s timhle slozenim souhlas :)

3viLcZ
17th April 2012, 05:31 PM
Ja navrhujem - pwnt[__], Dejwik, ^3vil, ZeeKee, Diabol / Mayer, alebo ešte niekto taký, počkám ale na vyjadrenie Lorda, ten možno má úplne iný názor.

+1 jj kdyby jste pustili Peta tak by to byl sen :D

TT_SNiP
17th April 2012, 06:00 PM
A co Hanka? Nehrava uz tolik nebo co? :blink:

DiAboL
17th April 2012, 07:07 PM
Ako nechcem vyzerat skromne a dakujem za podporu, ale predsa len, ze by reprezentoval hrac s IP banom nie je extra dobry napad no, tazko povedat... Keby ja mam navrhnut, tak urcite Jogi, Evil, Hannak...Tu dvojku potom Dejwik, ZeeKee, pripadne aj nejaky Wickerko, Sweety, Faustik, je tu samozrejme viac moznosti...Ti, ktori by nakoniec neboli vybrati, by mohli byt nachystani ako nahradnici, ale tak aby boli fakt ako nahradnici pripraveni v den turnaja....Ale nakoniec, keby sa tam nahodou dostanem, a hralo by sa to 21. , co je podla mojich odborne-laickych vypoctov sobota, by som mohol ist...

the_qq
17th April 2012, 08:26 PM
Hannak vraj nebude môcť vtedy, má uninstall w3 kôli maturám.

Diabol - skús si požiadať o IP unban + máš šancu aby ti ostal jeden nick. Tak sa podľa toho správaj a myslím, že by si tam mohol ísť, ale to je len moje vyjadrenie, ešte sa musí Lord vyjadriť.

TT_SNiP
17th April 2012, 08:32 PM
Hanicka nam maturuje jo? No lol :-D

Tak navrhuju at si trivil slozi tym.

btw co bude s tim streamem? Je domluvenej nekdo? Ze bych zaspamoval sweetyho (jestli to ta jeho sunka utahne)?:) Nebo (ar)sonca by se nam na jeden vikend vratil k dote 1 ?:D

Hladam_klan
17th April 2012, 08:39 PM
Neriešte tu dáke že ip ban alebo že by to nevypadalo dobre.. hannak maturuje ja budem na lan party a diabol je aspoň skill tak ho tam vezmite a stým týmom bude dobrá šanca to vyhrať ... a zeekee moc pjekne

Hannibal.InSa
17th April 2012, 08:43 PM
mé rozhodnutí.. mm bylo fet xD můj plán byl jednoduchý, odinstaluju warcraft, a budu se tak moc nudit, až se budu učit !:D ted se jako kurva nudím, ale neučím se . Takže kdyz budete potrebovat robo rylai, at mi evil donese flashku a jdu tam delat kostky:D

dog.dejwik
17th April 2012, 10:02 PM
Pokud bude sestava hannak zeekee evil tak já hrát nebudu, protože to už máš 3x pláč a to by mě hodně rychle přestalo bavit, ne-li že bych to zas neleavnul, když už jsem taký leaver :D

Wicker
17th April 2012, 11:11 PM
Jako sou to brecaci prvni kategorie, co si budem nalhavat.. ale prave proto to tam chce nejakej team spirit a na to tam budes ty... jako hrac stojis sice za hovno, ale mas dobryho tymovyho ducha :D

Hannibal.InSa
17th April 2012, 11:57 PM
DOPICI nejsem brecak hajzlove :D:D Evil je brecoun, ja vzdycky bojuju kazdou hru az do konce, ja jsem mozna tak -> nervák, zkurvenej egoista :D , vypič :D ale BRECoun teda ne!!

Wicker
18th April 2012, 12:33 AM
Cistokrevny breceni tohle :D

netix
18th April 2012, 01:51 AM
Ok moje navrhy :
Jogi
Dejwik
Zeekee
Hannak
Evil
Diabol
Smato
Lachtan
Sweety
Skutok
Wicker
Luke_L
Faust
Artem
NETIX(xDDD)
Je to napsane podle toho jak me to napadalo,ne podle skillu.(Aby se nekdo neurazil :))

.DELL.
18th April 2012, 03:05 AM
Ok moje navrhy :
Jogi
Dejwik
Zeekee
Hannak
Evil
Diabol
Smato
Lachtan
Sweety
Skutok
Wicker
Luke_L
Faust
Artem
NETIX(xDDD)
Je to napsane podle toho jak me to napadalo,ne podle skillu.(Aby se nekdo neurazil :))

kde sem já zmrdíku !!

netix
18th April 2012, 04:30 AM
Ty si nab,dlouho sem tě neviděl hrát a nemáš náhodou IP BAN ? :D

ZeeKee
18th April 2012, 12:54 PM
Je středa, tak už go anketa nebo něco dělejte...!

To QQ: Jako sorry, ale fakt :D:D:D:D

DiAboL
18th April 2012, 01:57 PM
Moje navrhy: Polovnik, Azakiel, Ing.zababa, Skvarky_cz, Vykuchator, Doktor_Pastrnak, Doktor_Ludsky, Homokladaotmar, HomokladaJura, Duvill13, Zajo, Suicide_duck, Keci_ban, Kajman, Karl_von_Kejnice, Kudla_ze_tmy, Meginka, starapromin. , hippo_sa_vracia, bifftekk., xxspoonxx, NETIX...

Pisal som to ako ma to napadlo, ale skillovo od najlepsieho po najhorsieho....

Wicker
18th April 2012, 02:34 PM
Peterko chybi ti tam lord.nosferatu...hanba tobe

TT_SNiP
18th April 2012, 03:05 PM
Tak uz si neco slozte vy tardi:) Evidentne modi to nejak neresi (a asi ani moc nemaj jak), tak by to asi mel imo dostat na starost jogi (kterej aspon trochu projevil zajem), at aspon spolu date i nejake hry na trenink nebo tam budete zas za uplny gumy na tom touru.

.. a btw co ten stream? Z acka nikdo streamovat nemuze? Pokud ne, tak aspon bude nejakej zahranicni?

the_qq
18th April 2012, 04:18 PM
Môžme sa tak dohodnúť, anyway Jogi chceš byť cpt na tom toure?

Ohľadom streamu, neviem či bude ale ak zozenies niekoho, kto by siel streamovat, tak np vybavime obs slot.

DiAboL
18th April 2012, 05:06 PM
TT_Sniper je kvalitny streamer! :D

Hannibal.InSa
18th April 2012, 05:43 PM
sweety robo streamer ! nejlepší streamer czsk scény ! at to tam jde okomentovat . A jogi ten to tam ukapitanuje, rozkapitanuje a dokapitanuje az k vítezství ! já budu fanušík na streamu , tak do toho hoši !:D

LordDevil
18th April 2012, 05:49 PM
Tak uz si neco slozte vy tardi:) Evidentne modi to nejak neresi (a asi ani moc nemaj jak), tak by to asi mel imo dostat na starost jogi (kterej aspon trochu projevil zajem), at aspon spolu date i nejake hry na trenink nebo tam budete zas za uplny gumy na tom touru.

.. a btw co ten stream? Z acka nikdo streamovat nemuze? Pokud ne, tak aspon bude nejakej zahranicni?

krecek streamoval tak mozno bude ak si najde nato cas.A to ze sme chceli poslat vitazov posledneho 5v5 turnaja co je natom zle?Mali ste sa tam registrovat ako "teamy".Vyhrali to ludia ktory moc na take turnaje nechodia a nevidim dovod im dat sancu.Ale kedze som ich kontaktoval a bez uspechov tusim ze sa mi krecek a smato neozvali tak to vyskladame inak.Ono inak ten Country turnaj nieje taky tazky zeby to niekto neuhral tusim ze posledne turnaje sme to stale vyhrali.A treba motivovat aj inych hracov ako len vas co nonstop hrate chall 10 dookola a z acka nikto sancu nedostane.A potom tu palcete ako upada uroven hracov....

efko.wbs
18th April 2012, 05:54 PM
takze budeme mat nejakeho streamera?
Bude treba pravdepodobne dvoch, lebo vzdy sa budu hrat sucasne 2 hry.
Ci mam dakoho zhanat. A snazte sa ten team dat dokopy cim skorej.

LordDevil
18th April 2012, 05:55 PM
takze budeme mat nejakeho streamera?
Bude treba pravdepodobne dvoch, lebo vzdy sa budu hrat sucasne 2 hry.
Ci mam dakoho zhanat. A snazte sa ten team dat dokopy cim skorej.

do piatka casu dost:)

TT_SNiP
18th April 2012, 07:08 PM
TT_Sniper je kvalitny streamer! :D

Kamo bracho vole ja bych streamoval hned, mit nato komp:D

Kazdopadne Sweetyho jsem se ptal, protoze v minulosti cosi streamoval... Ale nejak neprojevil zajem (a myslim, ze by taky nemel asi na cem streamovat), takze tipuju, ze tam nic nebude. Takze by to chtelo popudit nekoho jineho. Toho Krecka nebo mozna (ar)soncu jestli by se mu nechtelo se na jeden vikend nechtelo vratit k dote 1 :laugh: (i kdyz pochybuju).

Krecek
18th April 2012, 08:18 PM
Sry lorde ja jsem nevedel, ze potrebujes nejaky moje vyjadreni :D Moc jsem s tim nepocital a stejne jedu v sobotu rano do Havru tak nevim jestli se vratim v nejak lidsky cas dom abych to zahral. S tim streamem. Muzu se zeptat kamarada, se kterym jsem to delal.

pwnt[XD]
18th April 2012, 08:26 PM
No ja bych spis navrhl kapitana dejwika, dobrej teamspirit, rozumi pickum, umi rozhazet linky, ale to je to nejmensi, kdo to bude.. Stejne se vzdycky dohadujem o picku vsichni, ale ja sem urcite pro dejwika. Hlavne by to spis chtelo teda udelat ten tym, souhlasite se slozenim: Dejwik, pwnt[__], ZeeKee, ^3viL, Diabol?

Hannibal.InSa
18th April 2012, 09:20 PM
Lorde?:D ty delas jak kdyby to posledne vyhrál nejaky mix tym, z random hráčů. Však jsme to vyhráli jako klan co jsme meli, což jsme hrávali i normalně night cupy . Složení Já , rybka , Evil, Maso, Artem , to jako myslíš že by netix a spol měli šanci? jako taky nemam nic proti tomu dávaní šance "slabším hráčům" ale myslím že by tam měla jít nejlepší kvalita toho channelu, což je jasně jogi a ti gumáci

dog.dejwik
18th April 2012, 10:15 PM
Jogi: Až mi slzička ukápla, ty víš jak na mě.. Večer to povím tvojí mamce :p ale souhlasim s jogim, kdo bude kapitán je více méně jedno, domluvíme se většinou na stejném výsledku...

S takovou sestavou hráčů je dostat do outpicku protější tým řekl bych to nejduležitější ale zároven i nejjednoduší, protože můžeš pickovat prakticky cokoliv, lebo sa nemusíš obávat toho že někdo něco nezahraje... Zároven si carry hráči mužou hrát svoje, protože zbytek zařídí supporti a postarají se o chod celé hry.. Na challech to mnohdy musí řešit carry/solo hráči za supporty a nesoustředí se tolik na svojí roli...

Hannak: sry nechtěl jsem tě nazvat brečounem, ale když vždycky začal evil tak ses přidal :D

Lorddevil: Hannák má pravdu v tom že tyhle country toury vám vždy vyhrávala sestava jakou napsal a vůbec se nebojim říct že to byl tehdejší doby jeden z nejlepších týmů cz/sk scény, po sgc a neophyte... Takže bych vůbec nebral na lehkou váhu to, že ''vyhrajeme další, tak proč tam neposlat lidi, kteří hrajou s náma chally 2 týdny...''

the_qq
18th April 2012, 11:51 PM
;1482492']Hlavne by to spis chtelo teda udelat ten tym, souhlasite se slozenim: Dejwik, pwnt[__], ZeeKee, ^3viL, Diabol?

na kapitána sme sa dohodli na teba, čiže ty jogi budeš cpt (Sám si povedal, že ti to je jedno.)

zostava dobrá, hodte si tam ešte pár nahradníkov (Aj štart diabla je otázny + ma sa signut 5 hracov + 5 nahradnikov) skuste to tak zpisat, mozu tam byt aj ti slabsi a tak.

pwnt[XD]
19th April 2012, 12:43 AM
No tak wicker uninstallnul dotu, takze jako zakladni nahradniky navrhuju: sweety, faustik, smato, crusty, acila, skutok? Tak nak prvni co me napadlo

Wicker
19th April 2012, 12:52 AM
Tak jako kdyby ste me na ten turnaj potrebovali, tak si cas udelam... ale myslim, ze lidi bude dost i bezeme

.DELL.
19th April 2012, 01:09 AM
ja to klidne odstreamuju kdyz mi date na vikend unban

TT_SNiP
19th April 2012, 01:18 AM
ja to klidne odstreamuju kdyz mi date na vikend unban
Jojo dejte moldovi sanci si to "odmakat" at je naco koukat :D

btw, co se tech nahradniku tyce..

Ok moje navrhy :
Jogi
Dejwik
Zeekee
--> Hannak
Evil
Diabol
Smato
--> Lachtan
Sweety
Skutok
Wicker
--> Luke_L
Faust
--> Artem
NETIX(xDDD)

jen to s nima treba domluvit (jinak sweety tusim rikal, ze tu nebude, tak tam asi nic)

ZeeKee
19th April 2012, 01:04 PM
Jojo dejte moldovi sanci si to "odmakat" at je naco koukat :D

btw, co se tech nahradniku tyce..


jen to s nima treba domluvit (jinak sweety tusim rikal, ze tu nebude, tak tam asi nic)

Toto je fet... Lachtana třeba ne... kvalitní hráč, ale přehulená hlava :D to třeba kvalitnější hráč už je [smoky] nebo Smato, hrajou pěkné sola :P

Wicker
19th April 2012, 02:03 PM
Kamo to si nevyberes.. Lachtan je prehulena hlava a ZeeKee zase prebulena.. kazdej ma neco proste no :D

ZeeKee
19th April 2012, 02:13 PM
Kamo to si nevyberes.. Lachtan je prehulena hlava a ZeeKee zase prebulena.. kazdej ma neco proste no :D

Ale ta ubulená hlava aspoň něco zahraje! :D Zatímco Lachtan nafetovaný nezahraje ani tu windu jeho robotickou :D

EDIT: Ale dám si zopár piv, tak už nebudu brečet... spíš budu říkat samé moudra typu "Jako sorry, ale....." ... že QQ? :D:D:D:D:D

Nezmysel
19th April 2012, 03:24 PM
zeke vidis uz kazdy vie ze si "brečoun" :D:D

Hannibal.InSa
19th April 2012, 03:44 PM
Lachtan je nahodou kvalita když se dokope jít už na to TS :o) a takoví lidi jako RYbka , Masso a lachtan :D ti už jsou na tu trávu tak zvyklí u doty že hrajou někdy ještě líp když jsou vypukaní

pwnt[XD]
19th April 2012, 03:57 PM
kvalitni hraci to vzdycky byli, o tom zadna, ale ted jak moc nehrajou, tak kdyz obcas prisli na nejakej chall, tak se me ani jeden z nich (maso, rybka, lachtan, artem) herne nelibili :)

dog.dejwik
19th April 2012, 04:20 PM
Náhradníky bych navrhoval takto (jsou seřazený tak jak by se postupně nahrazovali, protože ti poslední tři moc chally nehrají zatímco smato by byl z nich v cm modu nejužitečnější, u nich jde spíš o skill který jsem viděl na pubech)...:

Smato, Acila, Luke_L, Lachtan, _4ver_aki_sk_ a Babicqa

the_qq
19th April 2012, 05:30 PM
Ok tak jogi... Daj sem jeden prehladný post kde budú všetky mená (5+5).. ja to potom prihlásim do toho tour threadu.

stačí už len posledný post, nespamujte tu.

LordDevil
19th April 2012, 05:32 PM
aki vam nedojde na ts:)neviem tak sa nejak zozbierajte a hodte sme zostavu je mi to jedno kto bude kapitan....

dog.dejwik
19th April 2012, 07:08 PM
Jinak ještě k těm streamerům, navrhuju stream molda + hannák, molda aspon využije ten svůj maphack k dobrým věcem :D mohlo by to být dobrý...

Wicker
19th April 2012, 08:22 PM
Ja ti nechci brat iluze dejwiku, ale myslim ze kdyz je clovek na obsech tak maphack nepotrebuje.. ale nejsem si jistej radsi se na to nekde zeptej

netix
19th April 2012, 08:27 PM
Ja ti nechci brat iluze dejwiku, ale myslim ze kdyz je clovek na obsech tak maphack nepotrebuje.. ale nejsem si jistej radsi se na to nekde zeptej

xD +1


Jinak brát Akiho je totálně blbost,to že má z 500 her naklikanýho baru a furiona(znám snad jen 2 lidi co ho nevyfarmili a to riodzus a keci_ban).Neznamená že je dobrej.Viděl sem párkrát(opravdu párkrát) hrát něco jiného a vždy to dopadlo failem.To už radši vemtě mě a věřím že vám ten suport zahraju líp.

DiAboL
19th April 2012, 08:40 PM
Ja poznam dokonca aj tretieho, teba netix.

still.out
19th April 2012, 10:36 PM
lol sak netix legendary zeus

3viLcZ
19th April 2012, 10:42 PM
HMMMMMMMMMMMMMMM..........to je celkem super ze den pred turnajem slozime team :P ostatni uz ho maji pres 2 tydny a urco neco zahrali .. tak ze jsem celkem zvedav jak tam dostanem na prdel Q_Q

TT_SNiP
19th April 2012, 10:52 PM
Achjo, Trivil zas breci ... xD

..no muzete si zato sami, vsak moderatori vam tezko slozi tym ... maximalne (co meli udelat davno myslim... tak tyden predem) mohli driv vybrat nekoho, kdo slozi tym .. ale jakej tym si slozi, to si myslim, ze je blbost, aby se o tom hlasovalo nebo vam to treti osoba vybirala..

Krecek
19th April 2012, 10:52 PM
Evil zas rozdava poradnou davku optimismu :D btw kamarad by klidne streamnul, kdyby nekdo nemoh.

kecaduj
19th April 2012, 10:59 PM
:D evile neplač, šak spolu hráváte furt tak o co jde? Nějaké po....jebance z balkanu splachnete jak sračky
No tak GL HF a snaž se

TT_SNiP
19th April 2012, 11:14 PM
:D evile neplač, šak spolu hráváte furt tak o co jde? Nějaké po....jebance z balkanu splachnete jak sračky
No tak GL HF a snaž se

Heh no s takovym pristupem zas to moc suprove nedopadne ... By ses divil jak nekteri balkanci hrajou :D
Ale ja osobne jsem hlavne zvedavy na Brazilce bo Turky, tak koukejte streamovat :tiphat:

pwnt[XD]
19th April 2012, 11:27 PM
Zaklad je slozenej, Ja, Dejwik, ZeeKee, Evil, Diabol

pwnt[XD]
19th April 2012, 11:33 PM
nahradnici: (vyjadrete se tu, jestli muzete) Wicker, Sweety, Faustik, Smato, Acila, Skutok (schvalne sem nepisu lidi jako ryba, lachtan, artem, pac nevim, jestli sem jeste chodej na to forum a jestli by hrali)

3viLcZ
19th April 2012, 11:33 PM
Nechapu proc je podcenujete tvle :D urco tu bodou dobri hraci a spolu sice hravame ale ne ve stejnem teamu ... a to je mega rozdil

Wicker
19th April 2012, 11:37 PM
Pokud me budete potrebovat tak budu rdy

.DELL.
19th April 2012, 11:49 PM
uz sem rozjel stream !!http://www.justin.tv/molda_mh_powa takze staci rict a muzem jit :D

efko.wbs
19th April 2012, 11:57 PM
http://eurobattle.net/threads/170324-instant-country-league-dota-tour-5X5?p=1483031

ok uz som tam zapisal czsk team, pripadne zmeny sa mozu doladit.

pwnt[XD]
20th April 2012, 12:22 AM
Jinak ty nicky co tam mas, nejsou nase nicky primo z w3, mam ti je sem napsat nebo to nevadi?

ZeeKee
20th April 2012, 01:38 AM
To asi bude chtít co? Potom je to myslím:

pwnt[__]
Dejwik
Zeekee
^3vil
_er (teda záleží na čem bude Diabol hrát)

ZXT.761 (Wicker)
Close_enough (Sweety)
[Faustik]
Smato
Acila
Skutok

TT_SNiP
20th April 2012, 01:47 AM
To asi bude chtít co? Potom je to myslím:

pwnt[__]
Dejwik
Zeekee
^3vil
_er (teda záleží na čem bude Diabol hrát)

ZXT.761 (Wicker)
oB.Sweety
F4ustik
Smato
Acila
Skutok

MMM spoiler alert :-)

Zaprvy, Sweety hraje pod nickem Close_enough a Fuckstiiiick hraje myslim pod nickem [Faustik] :) A zadruhe (uz jsem to tu psal), jsem si na 95% jisty, ze tu Sweety nebude (neco takovyho rikal, kdyz sem se s nim bavil). Kdyztak at se vyjadri sam :tiphat:

edit: A zatreti, nepodcenujte no :) Tipuju, ze vyber z ostatnich kanalu taky nebudou uplny gumy.

.DELL.
20th April 2012, 01:53 AM
Tak když jsem viděl, co tam posílá balkán, tak jsem se musel smát..

TT_SNiP
20th April 2012, 01:56 AM
Tak když jsem viděl, co tam posílá balkán, tak jsem se musel smát..
Tak z ty balkansky sestavy napr znam tak pulku hracu. Ti ostatni jsou bud pod fejkem nebo je vubec neznam, ale ty co jsem poznal hrajou dobre, nevim co se ti nezda.

still.out
20th April 2012, 02:06 AM
Tak z ty balkansky sestavy napr znam tak pulku hracu. Ti ostatni jsou bud pod fejkem nebo je vubec neznam, ale ty co jsem poznal hrajou dobre, nevim co se ti nezda.

st3f je asi najhorsi hrac na svete co furt chce hrat len carry a potom necakane nedava a the_qqckuje...a cro_zeus je tiez lama..
inak ma sklamali ze nenominovali kassela :(

.DELL.
20th April 2012, 11:44 AM
st3f je asi najhorsi hrac na svete co furt chce hrat len carry a potom necakane nedava a the_qqckuje...a cro_zeus je tiez lama..
inak ma sklamali ze nenominovali kassela :(

mancha je totalni tard ten cro_zeus vetsiho tadarda sem fakt v zivote nevidel si mysli jakej je pán namachrovanej, ale ale přirovnal bych ho k netixovi napr..

DiAboL
20th April 2012, 11:46 AM
Ja by som netixa prirovnal len k netixovi, lebo to je special edition....

dog.dejwik
20th April 2012, 12:45 PM
rád vám připomenu že netix vyhrál zatim každý tour, takže bb :D

Co tak dnes večer bude tu někdo na nějaký ten chall?

[W3PD]rebrik
20th April 2012, 12:49 PM
mancha je totalni tard ten cro_zeus vetsiho tadarda sem fakt v zivote nevidel si mysli jakej je pán namachrovanej, ale ale přirovnal bych ho k netixovi napr..

tak oni hraju bez mh a to ide tazsie :/

Nezmysel
20th April 2012, 12:55 PM
snazte sa tu byt okolo 6 lebo vecer okolo 9 pojdem vonku a nezabijem 2 dni vo vikende pri pocitaci :)

.DELL.
20th April 2012, 01:03 PM
rebrik;1483162']tak oni hraju bez mh a to ide tazsie :/

ovsem to nic nemeni na tom rebki ze jim to moc nejde

3viLcZ
20th April 2012, 01:05 PM
Jako ja tu dneska budu cely den ale max do 20:00 pak jdu do hospody nebo nekam :P tak ze jedine to nejak pohrotit drive no ty chally :)

netix
20th April 2012, 01:32 PM
Ja poznam dokonca aj tretieho, teba netix.

Posli replay,zajima ma me to

Presne,balkanci maj na jejich pomery silnej team.

st3f.,mancha.wtf,ale357,jeandarc,frequencyblood to vsechno nejsou vubec spatni hraci...

Wicker
20th April 2012, 01:52 PM
mancha s nama parkrat hral a nikdy se moc nepredved.. ale anyway, myslim si ze tu sehranost zbytecne hrotite, vsichni co tam sme napsany mame spolu odehranejch spoustu her takze si myslim ze to bude v poho

[W3PD]rebrik
20th April 2012, 01:58 PM
Posli replay,zajima ma me to

Presne,balkanci maj na jejich pomery silnej team.

st3f.,mancha.wtf,ale357,jeandarc,frequencyblood to vsechno nejsou vubec spatni hraci...

xq>all

dog.dejwik
20th April 2012, 02:36 PM
Mě by zajímalo jestli si taky píšou na jejich foru:

''tyvole ty maj slabej tým, ale řekl bych že ten Dejwík jim to vyhraje, lebo to je strašnej robot, musíme fokus a máme win'' :D třeba

Nezmysel
20th April 2012, 02:42 PM
Mě by zajímalo jestli si taky píšou na jejich foru:

''tyvole ty maj slabej tým, ale řekl bych že ten Dejwík jim to vyhraje, lebo to je strašnej robot, musíme fokus a máme win'' :D třeba

dejwik prestan to fetovat :/ to sa viacej boja duvilovej traxy ako teba

dog.dejwik
20th April 2012, 02:49 PM
dejwik prestan to fetovat :/ to sa viacej boja duvilovej traxy ako teba

Já jsem duvilovu traxu ponížil 2x na midu, tak toho nech jako!

the_qq
20th April 2012, 02:56 PM
Ale myslím, že už by sme mohli toto closnúť, pretože tu idete do offtopicu. Team máte taký aký ste chceli, hrávate v takej zostave chally nonstop, myslím že to dáte... Prosím, píšte sem len vo veci nejakej zmeny, alebo navrhu možno ešte steamu, lebo je tu 7 strán zbytočného spamu podľa mňa. Anyway GL&HF náš tým :)

Hannibal.InSa
20th April 2012, 03:00 PM
proč takové veci vůbec closujete ?:O chápu když píše někdo naky hovna nebo nevhodný věci, tak to jo. Ale když jde vidět že to lidi zajímaj, a kazdy tu chce neco napsat, tak bych to necloasoval treba nikdy:D kazdopadne GL ! ! neudelejte nám ostudu

dog.dejwik
20th April 2012, 03:01 PM
No kdo budou ti finální streameři, dáte unban na ten den Moldovi QQ?

Hannibal.InSa
20th April 2012, 03:06 PM
:D:D:D:D: dejwiku ted jsem si vsiml tveho obrazku :-D tak co uz ses naucil vystrihovat obrázek v malování ?:-D

efko.wbs
20th April 2012, 06:15 PM
tiez si nemyslim ze ostatne ligy tam poslu nejakych lamerov.
Ak niekto chce streamovat tak kludne pridte tiez. Najvhodnejsie par minut pred zaciatkom nech sa daju dohromady linky od streamov aby si ludia mohli pozriet hociktoru z prebiehajucich hier.

dog.dejwik
21st April 2012, 01:19 AM
:D:D:D:D: dejwiku ted jsem si vsiml tveho obrazku :-D tak co uz ses naucil vystrihovat obrázek v malování ?:-D

to není vystřihnutý :cool:

the_qq
21st April 2012, 02:22 PM
Tak molda ma druhú šancu, čiže by vám to mohol streamnuť. Ozvite sa mu.

dog.dejwik
21st April 2012, 02:27 PM
a víš co daj mu zase ban, včera mi ve hře feednul mid, a to sa nerobí kurnik :D

.DELL.
21st April 2012, 02:35 PM
je to tak :/ sem jednicku nehral ani nepamatuju a ve dvojce je ten never uplne jinej :( ma tam kratsi razy rychlejsi animacku no nic moc ta prvni hra :D

Nezmysel
21st April 2012, 02:37 PM
je to tak :/ sem jednicku nehral ani nepamatuju a ve dvojce je ten never uplne jinej :( ma tam kratsi razy rychlejsi animacku no nic moc ta prvni hra :D

molda s toho si nic nerob nesiel ti ani predtym :)

.DELL.
21st April 2012, 02:40 PM
co kecas :D

kazdopadne at to tu nespamujem dneska budu celej den hrat pravdepodobne a streamovat pub na avku tak kdo by mel zajem se ovcas kouknout jak nam to na tom acku de http://www.twitch.tv/molda_mh_powa

dog.dejwik
21st April 2012, 07:11 PM
nejak se ti to seká ne :D možná je to teda mojim kompem, ale to si nemyslim :p

.DELL.
21st April 2012, 07:13 PM
stahoval sem aktualizace

dog.dejwik
21st April 2012, 08:37 PM
na jakym chanelu se mame sejit?

.DELL.
21st April 2012, 08:57 PM
http://cs.twitch.tv/molda_mh_powa turnaj zacina za par minut

the_qq
21st April 2012, 09:53 PM
Celkom pekný stream. Ináč gj hoši. Určite si pozriem dalšie matche.

_ARTAS_
21st April 2012, 09:53 PM
Parádna výhra :D :D Gj chlapci.

kecaduj
21st April 2012, 09:53 PM
kdy maji dalsi match? nebo to je konec? jinak tide o hovne

Nezmysel
21st April 2012, 09:59 PM
moc pekne ale moc pekne

TT_SNiP
21st April 2012, 10:05 PM
Kvalitny tide by som povedal, nemam co bych vypichol. :D

.DELL.
21st April 2012, 10:08 PM
http://www.justin.tv/molda_mh_powa dalsi zapas zacina

kecaduj
21st April 2012, 10:10 PM
gl hosi dejwik potoci

_ARTAS_
21st April 2012, 10:12 PM
gl hosi dejwik potoci

J Dejwik sa snažil :)

.DELL.
21st April 2012, 11:31 PM
http://www.justin.tv/molda_mh_powa finalovej zapas

.DELL.
22nd April 2012, 12:34 AM
Naši kluci vyhráli johooo :beer:

still.out
22nd April 2012, 12:42 AM
wp all ale nemali ste tak silnych superov jak evil stresoval :D akurat ti rumuni celkom prekvapili na ten pick ktory vyzeral byt dost useless zahrali asi najlepsie

pwnt[XD]
22nd April 2012, 12:43 AM
Ty balkanci hrali taky dobre :) Jediny marnaci tam byli ty turci..

3viLcZ
22nd April 2012, 12:55 AM
Nahodou az na ty turky to zahrali pekne ... ono z pohledu divaka je to pokazde jinne no :D

Love.and.Peace
22nd April 2012, 01:02 AM
ted se tu zacnou chvastat jak vlastne hrali dobre kdyz oni hrali taky dobre tak ze harli vlastne uplne skvele :D

pwnt[XD]
22nd April 2012, 01:05 AM
ja si myslim, ze molda ucel splnil, a mel by dostat znovu ban.. :D

3viLcZ
22nd April 2012, 01:06 AM
jj ten jeden den unbanu by stacilo ..... je to preci jen hrac s mh a mohl by jeste nepachat hodne skod

still.out
22nd April 2012, 01:12 AM
dajte aj mne unban ja som to komentoval s netixom na facebooku.

the_qq
22nd April 2012, 01:13 AM
Pekne, vedel som že nesklamete, stream bol tiež nad moje očakávania.

Takže o týždeň pokračujeme s našimi tourami. :)

the_qq
22nd April 2012, 01:17 AM
Ešte špeciálne poďakovanie hráčom -


pwnt - ala Jogi
ZeeKee
^3vil
_eR - aka Diabol - aka Peter - aka moc pjekne
Dejwik - ala best furion

za reprezentáciu CZSK na takomto turnaji ! Dakujeme vam :-*

efko.wbs
22nd April 2012, 01:50 AM
vyhry su rozdane
tour vyhry budu v profiloch coskoro.

midas /icon fist-red
furion /icon tier5-nightelf

vraveli ste ze nechcete op nikde..... ak by ste si to rozmysleli tak napiste.

LordDevil
23rd April 2012, 12:34 PM
gratulacia:)