PDA

View Full Version : Cel mai bun jucator de DotA de pe RO



MailMan
14th April 2012, 04:15 PM
Asa cum ii spune si titlul, m-am hotarat sa deschid un thread in care lumea sa poata vota cel mai bun player de pe canalul RO.Puteti vota unul sau mai multi playeri din cei pe care eu i-am considerat ca fiind ceva mai buni decat restul fiindca unii s-ar putea sa nu se poata decide asupra unuia singur (imi cer scuze de pe acum daca cineva mai avea si alti jucatori in minte care ar fi trebuit pusi aici insa asta e opinia mea in legatura cu jucatorii de pe RO).
Sunt constient de faptul ca cei care voteaza s-ar putea sa fie subiectivi (sau s-ar putea sa nu stie cum joaca chiar toti dintre ei) si ca jucatorul cu cele mai multe voturi nu trebuie sa fie neaparat chiar cel mai bun dintre toti insa mi se pare o chestie interesanta si am zis ca de ce sa nu o fac (sper ca cei care voteaza sa fie cat mai obiectivi cu putinta in orice caz).
Se prea poate sa fie o idee proasta chestia asta din multe motive, nu zic nu, insa v-as ruga sa nu injurati/spamati cu tampenii/chestii asemenatoare.Daca e sa nu va placa/convina nu votati si atata tot.
Va sfatuiesc sa votati tinand cont de toate elementele jocului (atat cat se pricepe fiecare), si, de ce nu, si in functie de compararea jucatorilor.

P.S: Si jucatorii numiti aici au voie sa voteze (chiar si pe sine), daca ei cred ca persoana respectiva joaca cel mai bine dintre ei.

Spor la vot, poll-ul va dura o saptamana.

BegForMercy
14th April 2012, 05:58 PM
Promit eu solemn sa sterg orice post considerat spam in opinia mea. Si sa propun ban pe forum pt spam de asemenea.
Asta doar in cazul in care nu sunteti seriosi si nu va puteti abtine de la suferinte

FuRaCiOsu
14th April 2012, 06:18 PM
De ce nu putem sa vedem cine pe cine a votat??

MailMan
14th April 2012, 06:43 PM
Fiindca X care e prieten cu Y poate vrea sa-l voteze pe Z, crezand ca el e mai bun, dar in acelasi timp daca s-ar fi stiut cu cn voteaza l-ar fi votat pe prietenul sau (Y) ca acesta sa nu se supere.
Sper c-ai inteles care-i ideea.

Mitix
14th April 2012, 09:00 PM
Dupa ce se termina poolu putem sa vedem cine cu cine a votat?

-Decay-
15th April 2012, 02:35 PM
mortal, juma din aia pusi acolo nici nu crek mai joaca pe ro=))
altii(subsemnatul) nu prea mai joaca dota

rapboy
15th April 2012, 02:56 PM
Narcisist convins ! Daca sunt care nu stiu ce inseamna narcisist = m-am votat :D

RaouL
15th April 2012, 04:14 PM
Sa fim sinceri, Joker e cel mai bun. Acolo ce ati pus sunt doar napleti.

Zimo Pg
15th April 2012, 06:13 PM
Clan IFs ROX !!!!!!!

Smurf
15th April 2012, 08:30 PM
no mapy? haters..

i.liKe.BeeR
16th April 2012, 02:47 AM
Chiar asa, am votat in afara de Masakary si rapboy (nu cunosc) pe toti...dar, dupa parerea mea ar trebui adaugati b0rn2kill si mapy...sincer...si de goodangel (idei foarte tari) si joker ati uitat...parerea mea :D

b0rn2kill
17th April 2012, 04:26 PM
Din start e pusa problema gresit.Nu trebuie sa existe cel mai bun jucator.Daca era vorba de team era altceva.Daca facem un gather din cei mai celebri ( retineti celebri nu buni ) jucatori vs un team adevarat nu cred ca vor castiga 1 din 10 jocuri.Imi aduc aminte cand jucam in PGL si jucam versus TeG.Snake care pot sa spun ca e un fel de cronyshor.Dar organizarea lui era peste a altora..Subscriu la ce a zis tovarashu in celalalt thread.Si mersi de sustinere beer , dar stiu unde ma aflu actualmente si nu sunt acolo...cu ei...Insa daca eu dau /f m sal primesc minim 5 raspunsuri inapoi de genul "sal born".80% din ei daca dau la fel primesc chestii de genu "mars ma" :) Crunta realitate , nu trebuie sa ne supere :)
Personal am votat cu Masakary si Tecuci ( ca imi place mustarul ala de tecuci :D )
Din cei de acolo starting line-up ar fii dupa mine : tecuci , faith ,masakary , dr.h si wrath.Pentru totii ceilalti exista mastercard.:) Insa nu faith capitan ca el face experimente bulangiu :)
Am tinut cont si de faptul ca joaca pe ro des , spre deosebire de mplgs care nu l-am vazut 1 singur meci pe ro sau rapboy care joaca destul de putin pe ro.

rapboy
17th April 2012, 07:21 PM
Pai aia e , ca oamenii nu voteaza obiectiv :)). Eu o sa par al naibii de infumurat cu ce urmeaza sa zic, dar e purul adevar : stiu sigur ca sunt mai bun decat oricare din poll, pentru ca eu pot juca orice rol ar juca ei ( considera ca joaca ei cel mai bine, gen : mid-utility, mid carry, hard lane , hard carry sau suport), si asta pe termen lung, nu un meci sau o faza. Si multi nu or votat cu mine pentru ca 1. i-am umilit grav in joc si 2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini :D si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? :))

b0rn2kill
17th April 2012, 08:40 PM
Pai aia e , ca oamenii nu voteaza obiectiv :)). Eu o sa par al naibii de infumurat cu ce urmeaza sa zic, dar e purul adevar : stiu sigur ca sunt mai bun decat oricare din poll, pentru ca eu pot juca orice rol ar juca ei ( considera ca joaca ei cel mai bine, gen : mid-utility, mid carry, hard lane , hard carry sau suport), si asta pe termen lung, nu un meci sau o faza. Si multi nu or votat cu mine pentru ca 1. i-am umilit grav in joc si 2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini :D si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? :))

Nu am nimic cu nimeni din poll.Dar parerea mea este ca cei care vor fii alesi sa participe sa reprezinte comunitatea romana de dota de pe xpam.Cum cativa de acolo nu prea o reprezinta....ci doar sunt romani si reprezinta tara.Daca criteriile ar fii cei mai buni romani...poate tu ai fii femeie de servici.Poate par infumurat dar e purul adevar cum zici tu.Daca jucatori trebuie sa reprezinte jucatori romani de pe xpam e altceva.Si am votat cu acei oameni si datorita caracterului.

2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul
Pai si daca nu dai doi bani , eu unul nu as dori sa fiu reprezentat de o persoana ca tine.Care vrea sa dovedeasca ca e cel mai bun ( "narcisist" in cazul tau , dar apoi dispare din comunitatea asta..
Oricum succes celor care for fii selectati.

rapboy
17th April 2012, 09:15 PM
Pai cum am zis si in threadul cu country tour, cand am avut ceva de dovedit, am facut-o ( doua concursuri cu premii in bani pe Romania, unul pe bnet, unul pe garena: ambele le-am castigat ). Si ma joc rar pe RO pentru ca nu ma merita "comunitatea". Pacat ca nu mai sunt jocurile de la inceput, cand am venit, sa vezi chatul. Pentru ce sa ma joc pe RO sa ma injure titi si gigi, ca nu-i fac eu gank cu magina/trax de pe mid, ca el nu poate farma jos/sus cu ezalor, cand ma pot juca pe alte platforme sau pe Pd.eu, unde ma admira lumea. Nu cred ca daca eram o persoana retardata aveam atatia fani pe pd.eu, ca jucatori buni sunt destui si acolo, dar au atitudinea mea de pe RO :)) . Te adaptezi la locul in care traiesti/te joci.
Iar despre reprezentare ..eu o sa reprezint tara la concurs, nu comunitatea. Si am maniere impecabile in relatii internationale :D , nu vad de ce te-ar deranja acest lucru.

PS : sezonul trecut m-am jucat cat de des mi-a permis pingul pe RO, pentru ca jucam cu peste 70 ping, si ma jucam si solo, si am castigat lejer ladderul. As zice ca am fost destul de activ :D

Mitix
18th April 2012, 11:52 AM
daca nu dai 2 bani pe jocurile desfasurate pe RO la ce vrei in aceasta echipa.Crezi k se roaga cineva de tine ?:)Bine a zis born...bv.......
Frate am ownat si eu la vremea mea dota asta dar parca nu eram asa de necioplit....e doar dota...nu esti cu nimic peste nimeni.

[MooN]Pain
18th April 2012, 01:17 PM
Sterge-ma din pool daca poti te rog frumos. Nu vreau sa fiu comparat cu astfel de specimene gen teculci sau mai stiu eu ce mari jucatori care pot sa joace doar 1 erou si si-au facut fani printre publicarii de pe ro si care nu stiu nici macar ce spelluri au eroii.
Ati stricat comunitatea prin suferintele voastre de copii de 12 ani. Cand o sa jucati si voi pe vreo alta liga inafara de ro si ihrl sau mai stiu eu ce comunitati ratate de aici sau de pe gplay atunci poate mai vorbim.

@born cu echipa aia nu bati nici in apem eu proz.

@rapboy doar gura e de tine pretenash.

rapboy
18th April 2012, 01:33 PM
Pain;1482317']Sterge-ma din pool daca poti te rog frumos. Nu vreau sa fiu comparat cu astfel de specimene gen teculci sau mai stiu eu ce mari jucatori care pot sa joace doar 1 erou si si-au facut fani printre publicarii de pe ro si care nu stiu nici macar ce spelluri au eroii.
Ati stricat comunitatea prin suferintele voastre de copii de 12 ani. Cand o sa jucati si voi pe vreo alta liga inafara de ro si ihrl sau mai stiu eu ce comunitati ratate de aici sau de pe gplay atunci poate mai vorbim.

@born cu echipa aia nu bati nici in apem eu proz.

@rapboy doar gura e de tine pretenash.
Te roade pe interior de nu stii cum te cheama. Vrei sa ai o atitudine de miserupist, da' ai inceput sa plangi cand ti-ai luat ban pe ss si stalkuiai replay-uri sa gasesti ceva :)))
Gura e de tine amice : am zis si mai sus, si in celalalt thread : doua concursuri cu premii in bani pe Romania, ambele le-am castigat. Trei sezoane de pick league, flawless am fost ( nici o infrangere). Ma respecta jumatate de server, pe cand pe tine te ia la misto ..astia care au auzit de tine, ca multi habar n-au cine esti. Ce vrei tu sa demonstrezi ? Cand m-am jucat dota de performanta, am avut rezultate. Acu ma joc de placere, si tot matura harta cu wannabe ca tine. Tu daca nu esti free farm 10-15 minute, te bate jocul puternic si cauti sa dai vina pe restul. Alte roluri nici nu mai zic, asa ce pretentii poti sa emani tu in fata mea ?



daca nu dai 2 bani pe jocurile desfasurate pe RO la ce vrei in aceasta echipa.Crezi k se roaga cineva de tine ?:).
Nu s-a pus problema ca ei ma vor si eu nu vreau sa joc si fac figuri de vedeta, zicea ca in opinia lui nu sunt de activ pentru a face parte din echipa. Pai tu crezi Serbia sau ce echipa mai e pe acolo isi ia din jucatorii care joaca publice pe botul tarii sau aduna spuma SS ?

[MooN]Pain
18th April 2012, 01:38 PM
Tsk tsk tsk, unii dintre noi nu joaca dota 24/24, tu daca nu esti on 10 ore pe zi incepi sa turbezi, cand am luat ban pe ss am luat ban nedrept de aia am stat sa mai postez, intelegi?
Wannabe ? :DDD sa eman pretentii in fata ta? heh cand te-am batut cu drakyan puiu basix a fost fain nu ? :))
Faza nasoala este ca ti-ai petrecut toata viata intr-un joc si suferi pentru el, nu mai ai nicio valoare in alta parte si te-ai retras sa joci publice pe ro si sa iti faci fani pe aici, pe mine ma injura lumea pentru ca nu stau sa discut cu inapti le spun direct mars la alta masa, intelegi? nu am nevoie de "prieteni" pe net spre deosebire de altii. Eu daca intru vin sa ma joc 1-2 meciuri nu sa fac chat cu niste oameni / copii pe care nu i-am vazut in viata mea si probabil ca nici nu o sa ii vad.
"daca nu stai 10-15 minute freefarm " poate pentru ca de asta se si numeste hardcarry ? sau tu pleci gang cu eroi gen void magina etc prin minutu 5-6 like a boss? sau deja incepi sa vorbesti doar ca sa te afli in treaba?

Spuma de pe ss zici ? ia uitete la ultimu sezon pe linku asta http://eurobattle.net/threads/136620-Hall-of-Fame si vezi cine e primu la tot ce se poate.

rapboy
18th April 2012, 01:46 PM
Da ma, eu de la gradinita ma joc dota :)) Oricum ai da-o , aici e un forum de DotA, se discuta de DotA si tot ce implica ea. Unde vrei sa bati cu 24/24 ? Ai stat tu la curul meu sa vezi cum imi petrec eu timpul ? :)) Numai un agarici neiesit in lume e in stare sa aiba idei preconcepute de genul, daca ala imi rupe curul la un joc, n-are viata sociala. M-ai fi batut, nu zic nu .. nu tin minte, nici nu-mi pasa. Bate-ma undeva unde conteaza, altfel gura mica si joc de glezne.

[MooN]Pain
18th April 2012, 01:51 PM
Deja te ataci maxim cand sti ca am dreptate :) incepe sa imi placa de tine, suferi mai mult ca orice alt pubber, bravo tie ti-ai pierdut copilaria jucandu-te dota "profesionist" desi nu te-am vazut niciunde, n-ai fost in niciun clan cu adevarat bun cu sponsori sau ceva, ai fost un random player pe net probabil ca ai castigat si tu acolo ceva meciuri si vezi doamne esti mare talentos. Poate esti talent pentru prietenii tai de aici dar pentru mine esti 0| nu incerca sa imi demonstrezi pentru ca nu ai ce , dai alt tab si intra in w3 ca ti-a inceput pubul.
De unde stiu ca esti on 24/24? pai eu cand intram tu erai on si cand ieseam tu tot on erai.

rapboy
18th April 2012, 02:00 PM
De ce as vrea eu sa ma demonstrez in fata ta ? :))) Tu ai iesit de pe bnet ? Ma cunosti ca pe buzunarul tau :)) Mi-e sa nu-mi crape o vena daca imi mai dai vreun reply asa de inteligent . Tu nu vezi ca nu esti in stare scrii corect din punct de vedere gramatical, si imi tot scoti mie dota pe nas.
Si ca sa incheiem asa-zisa disputa, ca ma plictisesti cu posturile tale grozav de bine argumentate, aduna-ti tu echipa aia a ta valoaroasa, eu sa-mi adun fostii colegi buni de nimic, si dupa sa te aud.

ProdigySounD
18th April 2012, 02:02 PM
majoritatea sunt slabi nu votez cu nimeni,dc m-ai omis nub ? castigam detasat in fine =))) bafta cu voturile :-"

doar asa ca sa vezi pe Masakary si pe Alessy doar ce i-am uns acum 1 ora ei find amundoi in team si eu cu no-nameri scor se stie peste 20 de kill " 23-2 " 2x GODLIKE intrun meci vs pro-ii astea de Masakary si Alessy :))

PS: Sergh3iMiZiL nick.

http://www.ro-dota.com/game/97/

Masakary
18th April 2012, 02:21 PM
Incearca sa nu fi pampalau :D

FuRaCiOsu
18th April 2012, 02:58 PM
Bun rau de tot Acest Serg3Miel,unje bine ce sa mai.

b0rn2kill
18th April 2012, 04:09 PM
Eu zic sa dati -roll , cele mai mari roll-uri reprezinta tara :), pardon eurobattle.net ro dota comunity.
P.S Cand eu castigam turnee , voi invatati sa deschideti pc-ul , asta ca sa sufar si eu ca rapboy :)

Budacul
18th April 2012, 04:17 PM
@ sir.pain : ia-mi mielul la pascut scursura , esti doar un suferind cu gura mare . Daca te prind la lan in constanta iti rup degetele , ti-am promis :*
@ masakary : hi
@ b0rn2kill : ia-mi mielul la pascut
@ SergheiMizilk : ia-mi mielul la pascut

[MooN]Pain
18th April 2012, 04:19 PM
Budac cel care ameninta si el saracu nu ajunge cu picioarele jos cand sta pe scaun =))
Tare as vrea sa te intalnesc sa iti rup toti dintii din gura copil borat.
Vedeti-va voi de viata voastra de terminati, nu inteleg cum va permiteti sa vorbiti de mine sau cu mine, inca nu stiti sa va faceti sireturile da aveti gura mai mare decat mamele voastre.

rapboy
18th April 2012, 05:12 PM
Pain;1482393']Budac cel care ameninta si el saracu nu ajunge cu picioarele jos cand sta pe scaun =))
Tare as vrea sa te intalnesc sa iti rup toti dintii din gura copil borat.
Vedeti-va voi de viata voastra de terminati, nu inteleg cum va permiteti sa vorbiti de mine sau cu mine, inca nu stiti sa va faceti sireturile da aveti gura mai mare decat mamele voastre.
http://i.qkme.me/35b5i3.jpg

_zero
18th April 2012, 06:49 PM
toti din poll sunt jucatori buni , dar rapboy e de alt nivel , no offense + ca ai uitat sa il adaugi Mail pe Hyperion^ care avea si caracter pe langa faptul ca juca cel mai frumos si ordonat

PerditioN
18th April 2012, 08:15 PM
164680

HOLOCAUST
18th April 2012, 11:38 PM
Ce se mai cearta bajeti xD funny shit,parerea mea este ca d1 este subiect cam incheat numai sunt ligile de acum 1 an de pe IRc/ggc,turneele.

Dr.Hilarious
18th April 2012, 11:50 PM
Trebuia lasi doar poll-ul, fara optiunea de a lasa comment. Acum uite ce s-a intamplat, acesti doi titani ai dotei s-au certat distrugand astfel echilibrul comunitatii Eurobattle. Ce se va intampla acum cu scena dotei internationale, de la cine o sa mai invatam noi dota de calitate? ONLY TIME CAN TELL
PS:trebuia sa ma votez singur fmm:(

Budacul
19th April 2012, 01:57 AM
Nu-l gasesc pe budix sa ii dau vote ..

iFound.WRATH
19th April 2012, 03:55 AM
+1 perdition

GoodanGeL
19th April 2012, 06:16 AM
Daca mai continuati cu acest spam teribil va sterg topicul.

@Perdi: Nici macar eu nu pot edita poll-ul, doar cei care au acces maxim pe forum adica Cen si Efko.

Mitix
19th April 2012, 08:54 AM
Pai nu il inchidem si noi?luam si noi o decizie?a avut toata lumea timp sa voteze...mailman parca tu ai creat acest thread ce aduce numai scandal si distrugere printre playerii cu inima curata a acestui server.

MailMan
19th April 2012, 09:57 AM
Unu la mana, de vazut cn a votat cu cn nu poate vedea decat BoBo, daca vreti puteti sa-l rugati sa posteze un screenshot dupa incheierea poll-ului (cu toate ca n-are rost, doar ptr curiozitatea voastra..).
Doi la mana, cititi ce-am scris cand am creat thread-ul mai cu atentie si-o sa vedeti ca am zis chiar eu ca acest thread poate fi o idee proasta din anumite pct. de vedere insa asta nu inseamna ca tre sa va certati pe aici din nush ce orgolii d-ale voastre ptr. un joc..
Si trei la mana, indiferent ca nu va convin 100 de lucruri la poll/vi se pare ca nu trebuia creat/orice asemenea, am zis-o si ma repet, nu va obliga nimeni sa votati si mai ales sa va dati cu parerea.Poll-ul se va inchide sambata, daca e sa va mai certati asa urat o sa rog pe cineva sa-l inchida mai devreme si cu asta am rezolvat-o, nu-i nicio pierdere.

camban
19th April 2012, 10:06 AM
Nici nu vreau sa citesc, nici nu vreau sa votez, nici nu vreau sa aflu .... DAR FRATILOR CAND AM VZT CA ATI FACUT 1 ASEMENEA TOPIC am scuipat vinu' din gura =))))))))))))


NICI NU AM STAT SA AFLU CINE A FACUT ACEST POLL(o sa ma uit dupa ce scriu asta ca sa nu fiu influentat) dar tot ce vreau sa zic... BINE BA TU INTELIGENTULE... acum sa vdm care e cea mai buna dacie (logan sandero 1310 duster)... cat de plictisit si suparat p viata sa fii sa faci asemenea topic, sa se mai certe si astia sau sa le umflii egoul care iese din monitor! Ala care a facut asta are doar trei motive: 1.asslick 2.sa se ia la bataie 3.asslick some more

P.S: Prin prostia mea maxima ma apucai sa citesc... si dadui de 1 PIPI(modul meu prin a'l demigra pe individ) ... BA RATBOY.. RAPBOY..PROSTBOY... IA'TI BAIATULE SAPA SI LASA'NE... poti sa fii tu cel mai bun dotist din lume... poti sa faci 30-0 cu SF(sunt sigur ca ai facut) ... Poti sa castigi 30 de mil de euro din DOTA dar ba baiatule esti 1 mare prostovan.... Cand am vazut ce ineptii ai scris pe acolo cu cel mai bun cu cel mai nevirgin in the A hole am ramas fara vin detot(adik am mai scuipat putin). Gata numai regret ca s-a facut acest poll, am mai gasit o mascota sa mai radem si noi putin... MULTUMIM RAPBOY(gangsta paradise) ma nigga!!!! SHADY'S BACK AND HIS A PRICK .... LAUGH AT HIM WITH YOU'RE DI*K.

Iti dau 100 de euro sa nu te mai vad pe sectiunea ro ... da-mi contul de paypal pe eneaandrei1000@yahoo.com sau vino in Craiova si tii dau in mana, poate bem si un vin de Segarcea.... sau mai bine nu venii ca ma voi pisa pe mine de ras cand o sa te vad( da-mi doar contul)... si o poza, DA DA SI O POZA ca sunt sigur ca ai o fata de semizeu=)))))

T-Pain
19th April 2012, 10:29 AM
ar trebui sa se faca o echipa cam asa:
1) ala care stie sa farmeze cel mai bine din poll
2) ala care stie full support
3) si inca 3 care nu pierd lane

1 woods,1 full support , 3 pe fiecare lane

p.s: stiu ca o sa ziceci ca nu`i bine ce am scris eu ..dar asa cred ca o sa ii bateti...adica sa nu faceti lane`urile ca data trecuta

Mitix
19th April 2012, 10:48 AM
Wrong :))

rapboy
19th April 2012, 11:11 AM
Nici nu vreau sa citesc, nici nu vreau sa votez, nici nu vreau sa aflu .... DAR FRATILOR CAND AM VZT CA ATI FACUT 1 ASEMENEA TOPIC am scuipat vinu' din gura =))))))))))))


NICI NU AM STAT SA AFLU CINE A FACUT ACEST POLL(o sa ma uit dupa ce scriu asta ca sa nu fiu influentat) dar tot ce vreau sa zic... BINE BA TU INTELIGENTULE... acum sa vdm care e cea mai buna dacie (logan sandero 1310 duster)... cat de plictisit si suparat p viata sa fii sa faci asemenea topic, sa se mai certe si astia sau sa le umflii egoul care iese din monitor! Ala care a facut asta are doar trei motive: 1.asslick 2.sa se ia la bataie 3.asslick some more

P.S: Prin prostia mea maxima ma apucai sa citesc... si dadui de 1 PIPI(modul meu prin a'l demigra pe individ) ... BA RATBOY.. RAPBOY..PROSTBOY... IA'TI BAIATULE SAPA SI LASA'NE... poti sa fii tu cel mai bun dotist din lume... poti sa faci 30-0 cu SF(sunt sigur ca ai facut) ... Poti sa castigi 30 de mil de euro din DOTA dar ba baiatule esti 1 mare prostovan.... Cand am vazut ce ineptii ai scris pe acolo cu cel mai bun cu cel mai nevirgin in the A hole am ramas fara vin detot(adik am mai scuipat putin). Gata numai regret ca s-a facut acest poll, am mai gasit o mascota sa mai radem si noi putin... MULTUMIM RAPBOY(gangsta paradise) ma nigga!!!! SHADY'S BACK AND HIS A PRICK .... LAUGH AT HIM WITH YOU'RE DI*K.

Iti dau 100 de euro sa nu te mai vad pe sectiunea ro ... da-mi contul de paypal pe eneaandrei1000@yahoo.com sau vino in Craiova si tii dau in mana, poate bem si un vin de Segarcea.... sau mai bine nu venii ca ma voi pisa pe mine de ras cand o sa te vad( da-mi doar contul)... si o poza, DA DA SI O POZA ca sunt sigur ca ai o fata de semizeu=)))))

Mnoh, ar trebui sa ma simt prost acum sau ce ? Ca nu inteleg ce ai vrut sa faci prin acest post .. sa-ti arati bunastarea ? Pe internet toata lumea poate fi pui de Becali. Cu toata virginitatea mea si lipsa vietii sociale totale, sunt in stare sa scriu corect gramatical si sa-mi argumentez punctele de vedere.
http://www.mysoti.com/img/user/caddystar/product/web/731012/731012_show_default.png


Edit : era sa uit sa-ti las poza. http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675947155
N-am nimic de ascuns spre deosebire de alti supereroi ai internetului.

Tecuci
19th April 2012, 11:23 AM
164697
:vomit:
Ratboy
GYE

camban
19th April 2012, 11:41 AM
A zis cel care sta in Mordor... Ma copil dependent de iubire virtuala (probabil ca parintii tai nu te-au mintit ca esti frumos si destept si ti-au zis-o p fata "NU ESTI FACUT PENTRU VIATA REALA") esti patetic(in engleza ca in romana inseamna altceva) prin tot ce zici... DAR TOT CE ZICI... chiar crezi ca iti dadeam 100 de euro ca stii sa faci deny la 1 creep? asta am zis-o ca sa fac referire la faptu ca tu ai CASTIGAT CELE MAI GRELE TURNEE DIN ISTORIA GAYmingului.... Si ca te lauzi ca buncame'a (lov' that old hag) ca vezi doamne ARE CELE MAI MULTE PASARI DIN SAT. SO WHAT? get a fucking life. Ne doare la marele pennis ca ai castigat... BRAVO, FELICITARI ia si banii dar atat vei primii ... De la jucator bun de dota ai ajuns jucator bun de dota RETARDAT cu fani pe PD.eu.

Acum sa iti zic ceva din toata inima mea ca inca tin sperante la tine... Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.

Cat despre partea cu corect gramatical... DACA U CREZI CA EU STAU SA ITI SCRIU TIE PE INTERNET CORECT GRAMATICAL CU DIACRITICE SI CU ARTICOLE NEHOTARATE te inseli maxim... daca vrei o ardem si p diplome sa vdm care e' mai "educat". La pariu cu tine ca am invatat cand a trebuit, m-am distrat cand a trebuit, am luat diplome cand a trebuit si am promovat cand a trebuit ... LA TOT DIN VIATA ASTA.

Cat despre tine... esti mult prea mic si pentru o comunitate pe internet... Nu te doare capu sa vezi ca nu te suporta nimeni? chiar daca nu ti'o zic in fata?

Apropo ai fost singur cand ai castigat turneele alea? Dc nu il vad p FAITH ca vine si se lauda ca el a castigat singuru turneu pe bani? Dc el nu se lauda pe el insasi si va lauda pe toti... ESTI 1 MUCOS, nici sa te lauzi nu stii.

P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici. Ai id'u facem schimb de ce vrei tu.

i.liKe.BeeR
19th April 2012, 12:13 PM
Frate macar omul a avut curajul sa-si arate fata...cati nu-s ca el...cele mai mari divinitati din lume, in fata unui monitor...cu asta m-am lamurit...nu o sa ma mai enervez pe niciunul de-aici...ca nu merita. Poate sunteti dintre voi...oameni, dar foarte putini !

P.S. Eroule si sor-mi-a daca s-ar concentra, harakiri te-ar face !
P.P.S. Am prins un joc cu el, se injura saracu cu javert cat e el de periculos ca vrea el sa stea mid, si injura de mama focului...pai pe langa ca esti urat cu spume, LAUDA-TE CAND AI CU CE ! Si schimba-ti nickul in ratboy ca te prinde... atat...esti bun... in dota...PUNCT. In rest...m-as teme sa dau mana cu tine sa nu-ti rup vreun os...

Mitix
19th April 2012, 12:42 PM
w/e

b0rn2kill
19th April 2012, 12:45 PM
Tinand cont ca e vorba de dota si nu de cum arata fiecare ar trebui sa il lasati in pace.
Tinand cont de locurile unde a jucat , cine a fost , si unde joaca tine de caracterul lui .
Daca era respectat cum el zice ramanea si juca cu cei ce il respecta , nu venea sa faca toti misto de el aici.Dar cum nu este cazul aici....go make fans@ pd.eu.Unde lumea inca nu il cunoaste.
End.

Mitix
19th April 2012, 01:07 PM
cel mai bine delete thread closed w/e

Dr.Hilarious
19th April 2012, 01:28 PM
Ba si eu as vrea sa vad cine cu cine a votat. Sunt curios cate conturi si-a facut scorpyus sa se voteze singur xaxaxaxa

rapboy
19th April 2012, 01:39 PM
Pai pe mine ma amuzati. A stat careva dupa fundul meu 24/7 sa vada cum imi petrec timpul ? Daca sunt bun, inseamna ca n-am viata sociala ? Ca nu m-am distrat ? Credeti ca mi se rupe falusul de careva de pe aici sau de frustrarile voastre ? Daca are vreunul dintre voi o problema cu felul in care arat eu, pai atunci aveti probleme serioase la mansarda .. ce-ar mai fi sa ma doara capu' de cum arata X , Y sau Z de pe RO :))) Sunteti penibili ca incercati sa imi denigrati persoana cu insulte de clasa 7-a . Cu dota am castigat respectul multor persoane in realitate, care n-ar fi dat un scuipat pe mine in alte circumstante, pentru ca oamenii nu-s limitati sa judece dupa aspect sau dupa niste vorbe aruncate in vant virtual. Respectul n-are prejudecati cand vine vorba de jocuri.
@ Mitix : si daca sunt la 15 minute distanta, ce ? care atitudine ? ce fitze ?

Prostia mea a fost ca l-am ascultat pe MailMan si am venit sa joc cu romani. Sa-si dea el cu parerea ce atitudine aveam inainte sa vin sa ma joc cu romani, ca sa nu mai umflati baloane aiurea.

BegForMercy
19th April 2012, 01:42 PM
Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?

2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini :D si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? :))

PerditioN
19th April 2012, 01:42 PM
Ce DUME vede ochii mei pe aicishea OMG OMG OMG OMG!! :D


Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.
Care e problema ta in legatura cu ce va face sau nu el in viata eu nu pot sa`mi dau seama, poate`mi explici tu. Aici e vorba de DOTA nu de REALIZARI IN VIATA.


P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici.
Fuckin` cool story bro! ROFL
Cumva noi astia cu FB suntem idioti si copii fara gagici ? xD

FRUMOSILOR SI INTELIGENTILOR Sunteti HATERS TOTI HAHAHA si Haters gonna hate se stie
Si pentru cei care eticheteaza dupa fizic .... _|_

rapboy
19th April 2012, 01:49 PM
A zis cel care sta in Mordor... Ma copil dependent de iubire virtuala (probabil ca parintii tai nu te-au mintit ca esti frumos si destept si ti-au zis-o p fata "NU ESTI FACUT PENTRU VIATA REALA") esti patetic(in engleza ca in romana inseamna altceva) prin tot ce zici... DAR TOT CE ZICI... chiar crezi ca iti dadeam 100 de euro ca stii sa faci deny la 1 creep? asta am zis-o ca sa fac referire la faptu ca tu ai CASTIGAT CELE MAI GRELE TURNEE DIN ISTORIA GAYmingului.... Si ca te lauzi ca buncame'a (lov' that old hag) ca vezi doamne ARE CELE MAI MULTE PASARI DIN SAT. SO WHAT? get a fucking life. Ne doare la marele pennis ca ai castigat... BRAVO, FELICITARI ia si banii dar atat vei primii ... De la jucator bun de dota ai ajuns jucator bun de dota RETARDAT cu fani pe PD.eu.

Acum sa iti zic ceva din toata inima mea ca inca tin sperante la tine... Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.

Cat despre partea cu corect gramatical... DACA U CREZI CA EU STAU SA ITI SCRIU TIE PE INTERNET CORECT GRAMATICAL CU DIACRITICE SI CU ARTICOLE NEHOTARATE te inseli maxim... daca vrei o ardem si p diplome sa vdm care e' mai "educat". La pariu cu tine ca am invatat cand a trebuit, m-am distrat cand a trebuit, am luat diplome cand a trebuit si am promovat cand a trebuit ... LA TOT DIN VIATA ASTA.

Cat despre tine... esti mult prea mic si pentru o comunitate pe internet... Nu te doare capu sa vezi ca nu te suporta nimeni? chiar daca nu ti'o zic in fata?

Apropo ai fost singur cand ai castigat turneele alea? Dc nu il vad p FAITH ca vine si se lauda ca el a castigat singuru turneu pe bani? Dc el nu se lauda pe el insasi si va lauda pe toti... ESTI 1 MUCOS, nici sa te lauzi nu stii.

P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici. Ai id'u facem schimb de ce vrei tu.
SHET, acu chiar mi-ai zis-o :)) Deci parintii mei is vinovati pentru tot. M-am mai linistit.
M-am laudat pentru ca am cu ce, fata de wannabe-ul de pain, care se da mare scula cu 0 rezultate, pentru el si ceilalti gusteri care o ard prost in materie de DOTA.

Daca tu zici "la pariu" pe internet , inclin sa cred ca vrei sa demonstrezi ceva. Cui ? De ce ?

Sunt prea mic sau prea mare ? Hotaraste-te! Cat despre cei care nu ma suporta, nu cred ca se sfiiesc s-o arate.
Faith a fost mai destept ca mine si nu s-a luat cu nici un comentator de pe aici. Din partea mea sa vina sa-si dea cu parerea despre parcursul turneului, poate va mai inchide el gura.

Dar eu nu ti-am cerut nici o poza, nici un detaliu despre viata, nu trebuie sa te explici in fata mea. Efectiv, nu imi pasa de persoana ta.

rapboy
19th April 2012, 01:50 PM
Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?
Ma bucur daca am mai deschis niste ochi.

[MooN]Pain
19th April 2012, 01:59 PM
Scuza-ma mare maestru al dotei dar nu eu sunt cel care a venit si a zis : mi se rupe de ro dar m-as baga in echipa sa reprezint romania dar totusi ma pis pe voi toti sunteti niste ratati eu am castigat 2 turnee cu premii in bani sunt cel mai bun din poll si alte ipocrizii. Zici ca ti se rupe de ro dar tare ai vrea sa iesi primu cand se inchide threadu, zici ca nu dai 2 bani pe jocurile de pe ro dar tare ai vrea sa fi in echipa care o sa joace la country tour, esti un jeg de om nu ai pic de caracter. Te contrazici singur prin posturile pe care le faci, vrei sa demonstrezi ceva dar nici macar tu nu sti ce.
Si iti spun eu ca au fost mai mult de 2 turnee daca rahaturile facute in Romania se pot numi "turnee" pentru ca am castigat si eu destule, si pe langa asta probabil ca in fiecare oras sunt cluburi de net unde se organizeaza lanuri si etc, nu te mai lauda cu nimicuri ca nu esti singuru care a castigat bani din dota.
Tu vorbesti de cum e romanu si cum critica dar nu te uiti la tine cum te lauzi cu burta goala?

Tu ai nesimtirea sa imi spui mie ca sufar pentru ss sau pentru ro, n-am mai facut un joc pe ro de 1an de zile, pe ss nu am mai jucat 3 de saptamani pe cand tu joci in fiecare zi.

RaouL
19th April 2012, 02:03 PM
Hehe

rapboy
19th April 2012, 02:10 PM
Pain;1482793']Scuza-ma mare maestru al dotei dar nu eu sunt cel care a venit si a zis : mi se rupe de ro dar m-as baga in echipa sa reprezint romania dar totusi ma pis pe voi toti sunteti niste ratati eu am castigat 2 turnee cu premii in bani sunt cel mai bun din pool si alte ipocrizii. Zici ca ti se rupe de ro dar tare ai vrea sa iesi primu cand se inchide threadu, zici ca nu dai 2 bani pe jocurile de pe ro dar tare ai vrea sa fi in echipa care o sa joace la country tour, esti un jeg de om nu ai pic de caracter. Te contrazici singur prin posturile pe care le faci, vrei sa demonstrezi ceva dar nici macar tu nu sti ce.
Tu esti retardat amice. In primul rand , m-a intrebat angel daca vreau sa joc la CT, si am zis din prima ca joc, n-am emis nici o pretentie, nu m-am lasat rugat. De acest POLL, nu pool, mi se falfaie. Tu esti asa de prost ca nu esti in stare sa-ti sustii punctul de vedere cu argumente, doar arunci vorbe random ..poate poate nu-si da seama lumea.

b0rn2kill
19th April 2012, 02:14 PM
Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?

Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri.Dar sa insulti pe alti ca nu vor sa fie ca el si joaca jocul asta strict pentru ca ii place si se distreaza mi se pare aiurea.El a zis ca se pisa pe comunitatea din care faci tu parte.Asta nu e frumos din partea unui jucator "calit" cu multe meciuri la activ.Si Hyperion^ a castigat jocuri la care acest mega star al dotei rapboy poate nici nu avea acces si totusi , de cand sunt eu prezent pe romania nu a injurat un singur jucator.Apreciem ce e de apreciat nu?Eu vreau ca cei care ne reprezinta sa zica gg la sfarsit indiferent daca castiga sau pierd.Nu sa vina cu suferinte " ce muie le-am dat" , "vai ce bun sunt " restu sunt decat de umplutura si chestii.

[MooN]Pain
19th April 2012, 02:17 PM
"Amice" singuru retardat dintre noi 2 esti tu pentru ca atunci cand te simti la colt si nu mai ai ce zice incepi sa jignesti in stanga si in dreapta, nu am argumente? ia dai pe prima pagina si cauta-ti postul in care scrii SUNT CEL MAI BUN DIN POLL, si postul in care zici ca ti se rupe de aceasta comunitate, daca ti se rupe atunci ce cauti aici si suferi pentru fiecare post facut impotriva ta? de ce te ataci ca ultimu copil? si singuru care arunca vorbe "random" ,ca doar suntem toti englezi si nu mai stim romana folosim 7 limbi pentru a scrie 2 propozitii ca suntem shtocari, esti tu. Esti doar un prostanac care a sperat ca jucatorii de pe ro il vor lua drept zeu si ca toti il vor pupa in cur etc etc dar nimanui nu-i pasa de tine, poti sa pleci la fel cum ai venit.

BegForMercy
19th April 2012, 02:21 PM
Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri.Dar sa insulti pe alti ca nu vor sa fie ca el si joaca jocul asta strict pentru ca ii place si se distreaza mi se pare aiurea.El a zis ca se pisa pe comunitatea din care faci tu parte.Asta nu e frumos din partea unui jucator "calit" cu multe meciuri la activ.Si Hyperion^ a castigat jocuri la care acest mega star al dotei rapboy poate nici nu avea acces si totusi , de cand sunt eu prezent pe romania nu a injurat un singur jucator.Apreciem ce e de apreciat nu?Eu vreau ca cei care ne reprezinta sa zica gg la sfarsit indiferent daca castiga sau pierd.Nu sa vina cu suferinte " ce muie le-am dat" , "vai ce bun sunt " restu sunt decat de umplutura si chestii.

Amigo , toata lumea stie ca Hyperion^ > rapboy , dar eu ziceam acolo de jucatorii de rand care intra la publice si dau de unu mai bun ca ei care incearca sa le explice unele chestii pentru a progresa si ei cate putin, si acei publicari in loc sa ia de bun sfatu primit prefera sa te injure si sa joace si mai prost . Ok, joci de fun , dar poti si asculta ideile altuia mai experimentat , nu ?

b0rn2kill
19th April 2012, 02:25 PM
Amigo , toata lumea stie ca Hyperion^ > rapboy , dar eu ziceam acolo de jucatorii de rand care intra la publice si dau de unu mai bun ca ei care incearca sa le explice unele chestii pentru a progresa si ei cate putin, si acei publicari in loc sa ia de bun sfatu primit prefera sa te injure si sa joace si mai prost . Ok, joci de fun , dar poti si asculta ideile altuia mai experimentat , nu ?

Depinde foarte mult de modul cum le explica "unele chestii".Daca ii explici la modul " in pizda ma-ti de noob se face mekasm pe aleria si nu buriza". Mai bine ii zice : "e mai bine sa faci mekasm pe aleria , ne ajuta in fighturi" ...si chestii de genul
Amigo :D Mai este happy hour ?:D Tre sa dai 2 sucuri :)

BegForMercy
19th April 2012, 02:30 PM
Nu mai e ba, dar iti dau oricum , numai ca trebuie sa il aduci si pe hyperion de data asta :))

rapboy
19th April 2012, 02:47 PM
Depinde foarte mult de modul cum le explica "unele chestii".Daca ii explici la modul " in pizda ma-ti de noob se face mekasm pe aleria si nu buriza". Mai bine ii zice : "e mai bine sa faci mekasm pe aleria , ne ajuta in fighturi" ...si chestii de genul
Amigo :D Mai este happy hour ?:D Tre sa dai 2 sucuri :)
Vezi quote-ul lui begformercy de mai sus.

@pain : Postul precedent e singurul in care am folosit un apelativ prin care am insultat retardatii comparandu-te cu ei. Am zis ca sunt cel mai bun din poll, da? De unde si pana unde ai dedus ca eu tin musai sa ies primul in poll ?

@ born : N-am avut pretentia de la nimeni sa joace mai bine decat poate. Dar eu nu lucru nu suport : daca nu stii sa joci, atunci iti vezi de treaba. Nu incepi sa injuri pe chat ca de ce nu vine magina de pe mid sa ma ajute sa cresc cand eu am wd pe linie. Exemplele pot continua, nu le vad rostul. In toate jocurile in care ne-am intalnit, chiar si in cele dinainte de acest poll, m-ai vazut sa ma manifest pe all chat ? Sa persiflez adversarul fara sa fiu provocat ? Bagati-va mintile in cap si nu mai cautati nod in papura. Nu zic ca-s usa de biserica, da' niciodata n-am inceput eu vreo disputa.
Si n-am zis ca ma pis pe comunitate, am zis ca nu dau doi bani pe ce crede oricine considera ca face parte din ea despre mine.Si am si explicat de ce.

b0rn2kill
19th April 2012, 02:56 PM
Vezi quote-ul lui begformercy de mai sus.

@pain : Postul precedent e singurul in care am folosit un apelativ prin care am insultat retardatii comparandu-te cu ei. Am zis ca sunt cel mai bun din poll, da? De unde si pana unde ai dedus ca eu tin musai sa ies primul in poll ?

@ born : N-am avut pretentia de la nimeni sa joace mai bine decat poate. Dar eu nu lucru nu suport : daca nu stii sa joci, atunci iti vezi de treaba. Nu incepi sa injuri pe chat ca de ce nu vine magina de pe mid sa ma ajute sa cresc cand eu am wd pe linie. Exemplele pot continua, nu le vad rostul. In toate jocurile in care ne-am intalnit, chiar si in cele dinainte de acest poll, m-ai vazut sa ma manifest pe all chat ? Sa persiflez adversarul fara sa fiu provocat ? Bagati-va mintile in cap si nu mai cautati nod in papura. Nu zic ca-s usa de biserica, da' niciodata n-am inceput eu vreo disputa.
Si n-am zis ca ma pis pe comunitate, am zis ca nu dau doi bani pe ce crede oricine considera ca face parte din ea despre mine.Si am si explicat de ce.
Eu am spus

Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri........

i.liKe.BeeR
19th April 2012, 03:36 PM
rapboy are dreptate cu multe lucruri, dar el dintr-o frustrare...ca nu stiu cum s-o numesc altfel, a dat peste 2-3 imbecili in joc si gata, intreaga comunitate e una stricata. Eu nu sunt de aceeasi parere, sunt multi oameni cu bun simt aici, daca stii cum sa te comporti cu ei si cum sa ii iei. Da, mai bine ar avea nickul Smeagol decat rapboy, dar asta nu prea conteaza...cu privire la DoTA, dar cu insultele lui si jignirile adresate altor playeri de pe-aici...trebuie sa fii si in stare sa iti sustii ceea ce zici...Ca nu cred, de fapt sunt convins, ca sa fie pe strada, fata in fata cu cineva, nu ar avea nici macar 1% din tupeul ce il are aici...si uite unde conteaza si aspectul fizic... Probabil ma veti injura multi, asta e, e parerea mea...nu-mi permit sa injur si sa vb urat cu X si Y, care poate l-a nervi...nu vreau sa zic ce as putea pati eu sau altii. La urma urmei unul de aici sa-mi spuneti: vine o persoana anonima pe strada si va injura, mai arata si a vai-mama-lui, stati si ii zambiti? Nu...dimpotriva, se va isca un conflict, incheiat cu potentiale violente fizice. Si acum ca sa dau dreptate si altora de aici, fratilor...nu judecati dupa fizic...eu practic kung-fu si mi-a venit ca antrenor un tip in jur de 50 de ani, mai slab ca rapboy si ziceam in sinea mea "o flegma si l-am rezolvat", ca pe final sa nu stiu ce sa mai fac cu mainile ... poate rapboy e un IP MAN undercover...nu aveti de unde stii...
P.S. Ca player e bun, i-am zis-o o data si lui, dar atitudinea sa nu mi-a facut o impresie buna...din prima a inceput sa se injure cu un alt jucator, asa aiurea...ca el e cel mai bun si se pisa pe toti...ceva de genu...Cei cu putina cunostinta despre viata si respect, ar trebui sa inteleaga ce vreau sa exprim eu aici. :tiphat:

rapboy
19th April 2012, 03:52 PM
rapboy are dreptate cu multe lucruri, dar el dintr-o frustrare...ca nu stiu cum s-o numesc altfel, a dat peste 2-3 imbecili in joc si gata, intreaga comunitate e una stricata. Eu nu sunt de aceeasi parere, sunt multi oameni cu bun simt aici, daca stii cum sa te comporti cu ei si cum sa ii iei. Da, mai bine ar avea nickul Smeagol decat rapboy, dar asta nu prea conteaza...cu privire la DoTA, dar cu insultele lui si jignirile adresate altor playeri de pe-aici...trebuie sa fii si in stare sa iti sustii ceea ce zici...Ca nu cred, de fapt sunt convins, ca sa fie pe strada, fata in fata cu cineva, nu ar avea nici macar 1% din tupeul ce il are aici...si uite unde conteaza si aspectul fizic... Probabil ma veti injura multi, asta e, e parerea mea...nu-mi permit sa injur si sa vb urat cu X si Y, care poate l-a nervi...nu vreau sa zic ce as putea pati eu sau altii. La urma urmei unul de aici sa-mi spuneti: vine o persoana anonima pe strada si va injura, mai arata si a vai-mama-lui, stati si ii zambiti? Nu...dimpotriva, se va isca un conflict, incheiat cu potentiale violente fizice. Si acum ca sa dau dreptate si altora de aici, fratilor...nu judecati dupa fizic...eu practic kung-fu si mi-a venit ca antrenor un tip in jur de 50 de ani, mai slab ca rapboy si ziceam in sinea mea "o flegma si l-am rezolvat", ca pe final sa nu stiu ce sa mai fac cu mainile ... poate rapboy e un IP MAN undercover...nu aveti de unde stii...
P.S. Ca player e bun, i-am zis-o o data si lui, dar atitudinea sa nu mi-a facut o impresie buna...din prima a inceput sa se injure cu un alt jucator, asa aiurea...ca el e cel mai bun si se pisa pe toti...ceva de genu...Cei cu putina cunostinta despre viata si respect, ar trebui sa inteleaga ce vreau sa exprim eu aici. :tiphat:
Am dat peste multi, nu doi-trei. Ca daca doua-trei mere is stricate, nu inseamna ca e si copacul. Mult prea multi. Sunt om cu oamenii. Am spus-o si o sa ma repet : nu cred ca am inceput EU vreodata un conflict. Stiu jocul despre care zici tu .. cand am avut panda si amicul cu care m-am injurat naix , si vroia el neaparat mid. De parca l-ar fi deranjat cineva in padure si eu faceam treaba mid. Nici nu a vrut sa accepte alta varianta, el mid si gata. Si s-a dovedit pe urma ca am avut dreptate, nu avea nici o treaba cu jocul.


Cat despre asta cu fata in fata ..pai indiferent cum arati, tu te iei de cineva fara motiv ? Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu ..si n-am iesit niciodata in pierdere. De aia si dau poze oricui cere, ca nu imi pasa. Acu n-o sa zic ca vai, rup fasu' oricui, dar intamplarea face ca am prieteni care pot, si o fac pentru mine :).
PS : da, AM PRIETENI in afara pc-ului :)) . Nu este un pamflet.

Tecuci
19th April 2012, 04:00 PM
dute si adu' 1 pachet de tigari, kent 8 SCURT!

camban
19th April 2012, 04:39 PM
"am prieteni care pot" Dumnezeu cu mila ca eu numai am ce sa zic... asta se descurca singur. Bafta si sanantate si cat despre comunitatea ta Beg daca tu cu astia faci treaba... sa fiti sanatosi.

Imi cer scuze rapboy daca te-am suparat... esti mult prea prea.... ptr mine. Nu am cu ce sa te mai atac... nici eu nu gaseam cuvinte ca ale atale.

"Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu". Asta mai comentez si gata promit. Tu chiar crezi ca noi avem ceva cu tine ca esti urat sau bun la DOTA?? Daca crezi asta este mare pacat... noi ne luam de tine ca esti un MARE NESUFERIT.

L:E: PErdi esti printre cei mai inteligenti oameni care ii cunosc din DOTA... Daca u chiar crezi ca eu am ceva cu el ca ar arata cumva URAT FRUMOS INALT GRAS SLAB... t inseli... eu am 1.90 si 109 kile (am mai slabit:D) ... cea ce vreau sa zic este ca nu sunt niciun Adonnis dar soarecele asta e mult prea nesuferit si merita putin abuz.

rapboy
19th April 2012, 05:29 PM
"Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu". Asta mai comentez si gata promit. Tu chiar crezi ca noi avem ceva cu tine ca esti urat sau bun la DOTA?? Daca crezi asta este mare pacat... noi ne luam de tine ca esti un MARE NESUFERIT.


Am adus asta in discutie doar pentru ca ati cerut poza, v-am oferit, si ati avut reactia asteptata.
Din contra, sunt chiar un tip cu personalitate si hazliu. Nesuferit sunt doar in anumite circumstante. Ca sa supravietuiesti, te adaptezi. De ce sa fiu persiflat cand pot s-o fac eu ?

Ca idee, am destule cunostinte in tara incat sa pot pleca intr-o excursie cu doar bani de drum. Daca as fi fost un mucos cu figuri, m-ar mai invita lumea sa trec pe la ei ?

b0rn2kill
19th April 2012, 05:33 PM
Am dat peste multi, nu doi-trei. Ca daca doua-trei mere is stricate, nu inseamna ca e si copacul. Mult prea multi. Sunt om cu oamenii. Am spus-o si o sa ma repet : nu cred ca am inceput EU vreodata un conflict. Stiu jocul despre care zici tu .. cand am avut panda si amicul cu care m-am injurat naix , si vroia el neaparat mid. De parca l-ar fi deranjat cineva in padure si eu faceam treaba mid. Nici nu a vrut sa accepte alta varianta, el mid si gata. Si s-a dovedit pe urma ca am avut dreptate, nu avea nici o treaba cu jocul.


Cat despre asta cu fata in fata ..pai indiferent cum arati, tu te iei de cineva fara motiv ? Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu ..si n-am iesit niciodata in pierdere. De aia si dau poze oricui cere, ca nu imi pasa. Acu n-o sa zic ca vai, rup fasu' oricui, dar intamplarea face ca am prieteni care pot, si o fac pentru mine :).
PS : da, AM PRIETENI in afara pc-ului :)) . Nu este un pamflet.

Ce te faci daca prieteni tai care pot sa zicem 6-7 la numar dau peste 12-14 la numar?Crezi ca mai pot pentru tine?Ce faci daca vine 1 si iti da 2 palme si nici macar nu stii cum il cheama?Stiu cazuri reale si nu putine cu asa zisi prieteni "care pot" si cand e vorba de actiune stau in banca lor.Esti bun cand le faci cinste pe urma "nu mai poti tu , nu mai pot nici ei".Prieten nu iti e ala care sta in galerie si zice "mai dai 2 pumni rapboy" ci acela care iti zice "hai sa mergem de aici" , si iti zice la multi ani din 3 tari departare fara sa se astepte sa faci cinste.

rapboy
19th April 2012, 05:36 PM
Ce te faci daca prieteni tai care pot sa zicem 6-7 la numar dau peste 12-14 la numar?Crezi ca mai pot pentru tine?Ce faci daca vine 1 si iti da 2 palme si nici macar nu stii cum il cheama?Stiu cazuri reale si nu putine cu asa zisi prieteni "care pot" si cand e vorba de actiune stau in banca lor.Esti bun cand le faci cinste pe urma "nu mai poti tu , nu mai pot nici ei".Prieten nu iti e ala care sta in galerie si zice "mai dai 2 pumni rapboy" ci acela care iti zice "hai sa mergem de aici" , si iti zice la multi ani din 3 tari departare fara sa se astepte sa faci cinste.

Ma, voi luati totul prea ad-literam. Pai crezi ca daca ma cert cu 1, imi chem prietenii sa-l bata ? Nicidecum. Ei sunt acolo in caz de urgenta, eu n-am cautat niciodata scandal, din contra, am incercat sa aplanez conflictele de fiecare data. Dar cand nu se poate si nu se poate, prietenii mei pot fi foarte convingatori. Si ma indoiesc sa escaleaza un conflict la o bataie in masa, dar chiar si atunci garantez ca nu s-ar da inapoi, bazat pe fapte reale.

Oricum , prea mult s-a deviat de la topic si s-a ajuns la persoana mea, legat de dota sau nu. Eu inchei aici si acum.

RaouL
19th April 2012, 06:48 PM
:tclosed:

thenootz
19th April 2012, 07:20 PM
:tclosed:

:tclosed:

iFound.WRATH
20th April 2012, 11:04 PM
more drama pls

CronYshor
21st April 2012, 10:04 AM
Mama ce de tragedie paicea :)) trebuia sa faceti si voi posturile mai scurte ca m`am plictisit sa citesc.....


Oricum http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0LdsF0Kz_Lh8D6yCFuWxxuTmZSczMI iIoEY6rtyRm1kN1j1pzqWHu2g

Dr.Hilarious
21st April 2012, 01:09 PM
Depinde foarte mult de modul cum le explica "unele chestii".Daca ii explici la modul " in pizda ma-ti de noob se face mekasm pe aleria si nu buriza". Mai bine ii zice : "e mai bine sa faci mekasm pe aleria , ne ajuta in fighturi" ...si chestii de genul
Amigo :D Mai este happy hour ?:D Tre sa dai 2 sucuri :)

Eu fac buritza pe alleria, si ce? ai grija ca acum iti dau linku de la facebooku meu si va oripilez toata cumunitatea !

RaouL
21st April 2012, 01:12 PM
Mama ce de tragedie paicea :)) trebuia sa faceti si voi posturile mai scurte ca m`am plictisit sa citesc.....


Oricum http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0LdsF0Kz_Lh8D6yCFuWxxuTmZSczMI iIoEY6rtyRm1kN1j1pzqWHu2g

Stii citi ?

i.liKe.BeeR
21st April 2012, 01:27 PM
^ =))))))))))))))))) Stie...da' nu prea !

Dr.Hilarious
21st April 2012, 04:00 PM
Concluzia threadului este ca in loc sa va certati, mai bine faceti un team bun cu care sa ne faceti mandrii pe scena internationala a dotei, ce ziceti de asta?

rhaZ
21st April 2012, 10:48 PM
Partea proasta e ca in loc sa castige respectu' ala de care tot vorbeste, rapboy si-a antagonizat (aproape) toti votantii... talk about a gun backfiring sheesh!:owned:

P.S. gz to the poll winner(s)!

Immortal.Dani
21st April 2012, 11:37 PM
huh , sa postez si io in acest thread minunat... parerea mea e ca: nu exista cel mai "bun jucator de pe ro" exista jucatori care fac diferenta , si degeaba castiga 1 jucator 1 lane , daca celelalte 2 is pierdute , dota - 5-5 game , team play , puteati face cel mai bun jucator la 1v1 sau ceva de genul... in plus mi se pare foarte aiurea threadul , cine a bagat jucatorii astia? cine ma bagat pe mine? pe altcineva? poate nu ma consider cel mai bun, poate altu nu se considera cel mai bun , poate fiecare se considera cel mai bun , e un joc pe internet , so fiecare e arogant , din spatele pc-ului se crede cel mai bun , care-i problema? cum poti dovedi ca nu-i mai bun? daca el continua sa zica asta , problema lui , iar un thread de genul pe forum mi se pare total inutil , teoretic , in jocuri poti vedea cine e mai bun , nu prin voturile unor jucatori care oricum sunt manati de prietenii , cine pe cine cunoaste , etc... intrebarea asta zici ca e filozofica , o mare enigma , niciodata nu o sa putem da raspuns la ea :) , toti suferim in dota , toti suferim pe forum , cine nu face asta , e destept , nu se implica in jocu asta :) , io unu de exemplu , am suferit al nabii de mult in dota asta miraculos si mi-am dat seama ca e o porcarie , tocmai am pierdut contry tour ala , am suferit primu meci dupa pick si dupa ce sau plans 50 minute de lag , trebuia sa nu zic nimic , daca io aveam lag , ma plangeam la fel , etc , dar nu mam pus in situatia lor , in plus , jocul asta e pentru "prieteni" , sa te simti bine jucand alaturi de prieteni , persoane pe care le cunosti , asta ar trebui sa insemne si pentru noi , cel putin comunitatea asta in general , a cam deviat logica asta foarte departe :) , parerea mea ( singuru post pe care il fac e asta) e ca ar terbui sa ne simtim bine in fiecare joc , jucand cu prieteii sau fiecare cum poate / doreste :) , lasand la o parte aroganta ( da sunt al nabii de arogant la dota cel putin) cred ca un team > un jucator , un team >4 jucatori , cu conditia ca acel team sa fie de nivelu jucatorilor din celalt team...

m-am votat pe mine sincer , dar cred ca imi pare rau , daca ar fi sa votez din nou , as vota de exemplu pe perdition sau pe budac sau ce stiu io... jucatori care se bucura de joc , care nu sufera , care joaca doar sa se simta bine , asta inseamna de fapt dota , ca joc pe pc , nu conteaza daca ai skill over 9000 , daca esti arogant , joci bine , chiar cel mai bun , da te joci singur tot timpu , suferi cand pierzi etc , mi-am dat si io seama de asta , play 4 fun , that's all. respect la toti cei care nu sufera si joaca pentru fun , they should be voted!

ELfrange
21st April 2012, 11:40 PM
Nu conteaza cine voteaza Conteaza cine numara :))

pHu^^thAi
22nd April 2012, 09:01 AM
sal baieti.tot respectul in primul rand.
am stat sa citesc si eu cateva post-uri din acest thread de curiozitate.in fine.. :P
nu vreau sa spun prea multe sau sa critic pe nimeni,doar sa ma bag putin in seama daca nu deranjez pe nimeni :D
pe ro sunt niste jucatori extrem de talentati.
in legatura cu (dintre cei care am observat ca au avut mici dispute in acest thread) sir.pain,rapboy,dr.hilarious-niste playeri extraordinari as putea zice,cu care am avut placerea sa joc.poate ca multi nu prea ma cunosc ,insa nu am jucat prea mult pe RO,dar voi reveni cu placere de fiecare data.(spun asta pt ca momentan am sters dota si doresc sa ma concentrez mai mult pe sesiunea ce urmeaza)
dupa cum am zis anterior, nu doresc sa critic pe nimeni,insa, in leg cu asa-zisul i.like.beer,am jucat cu tn(din cate imi amintesc;am o memorie destul de buna) esti un jucator mai low as putea zice.spun asta pt ca am obs ca te cam intreci in leg cu comment-urile.nu te supara,nu am nimic cu tn ,insa este un lucru care mi-a atras atentia.mai ai multe de invatat,lasa forumul si concentreaza-te mai mult pe jucat fiindca esti un jucator de perspectiva.
si inca un aspect,pe care il consider important si de care nu prea se tine seama si pornesc multe dispute,fratilor,luati aminte de la jucatorii de valoare si ascultati-le sfaturile,e un lucru bun credeti-ma.nimeni nu s-a nascut invatat,si inca ceva,putin respect intre voi nu ar strica.
cam atat am avut de spus.va doresc toate cele bune.bafta

MailMan
22nd April 2012, 09:26 AM
Ok, felicitari lui Masakary si Sir.Pain si multumesc tuturor celor care au votat.
In rest nu mai am nimic de adaugat, rog un admin sa inchida thread-ul.

iFound.WRATH
22nd April 2012, 01:12 PM
ba, astea fiind spuse, ma repet: bobo nu primeste destul respect. ca si jucator nu e inimaginabil de talentat :D dar se joaca sa se distreze, sa se destinda (asa cum a subliniat faith ca trebe sa se joace dota) si in plus, din cauza lui puteti voi sa va comparati atata, skill-wise si nu numai, dupa ce am vazut threadul asta, si in aspect fizic va comparati ? pai plm daca e asa, eu as fute-o si pe lina si pe maiden, nu m-as lua de rapboy ca e urat, sau cum l-ati numit :D cand cineva ma enerveaza la dota il injur si vreau sa-l bat, dar evit sa-l injur de neamuri, sau aspect fizic, strict caracterizare comportamentala, sa vada ca la cap e ceva in neregula cu el, nefiind capabil sa asculte sfaturi binevoitoare. in fine, vad ca deviez de la subiect. majoritatea ma stiti, mai ales astia mai vechi. stiti ca nu-s pupincurist, de-aia ar trebui sa stiti ca nu zic la misto cand spun ca bobo ne-a "adunat" aici :D altfel cautam toti sa luam vouch pe ligi ratate pe garena sau cine stie pe unde. meh, cu asta cred ca am sa ma intorc pe ro, sa mai dau niste puburi :D si cum am promis, revin in forta, support-style (nu permanent, dar multa vreme o sa joc support -- pe ro)

gl hf.

b0rn2kill
22nd April 2012, 01:17 PM
Mail astea fiind spuse fa un thread " Cel mai bun jucator de Shadow Fiend de pe ro" - acolo o sa lesin :rolf:

HouseMD.
22nd April 2012, 04:38 PM
Mail astea fiind spuse fa un thread " Cel mai bun jucator de Shadow Fiend de pe ro" - acolo o sa lesin :rolf:
Sigur va iesi cu warn-uri si multe rasete =))

i.liKe.BeeR
22nd April 2012, 09:28 PM
sal baieti.tot respectul in primul rand.
am stat sa citesc si eu cateva post-uri din acest thread de curiozitate.in fine.. :P
nu vreau sa spun prea multe sau sa critic pe nimeni,doar sa ma bag putin in seama daca nu deranjez pe nimeni :D
pe ro sunt niste jucatori extrem de talentati.
in legatura cu (dintre cei care am observat ca au avut mici dispute in acest thread) sir.pain,rapboy,dr.hilarious-niste playeri extraordinari as putea zice,cu care am avut placerea sa joc.poate ca multi nu prea ma cunosc ,insa nu am jucat prea mult pe RO,dar voi reveni cu placere de fiecare data.(spun asta pt ca momentan am sters dota si doresc sa ma concentrez mai mult pe sesiunea ce urmeaza)
dupa cum am zis anterior, nu doresc sa critic pe nimeni,insa, in leg cu asa-zisul i.like.beer,am jucat cu tn(din cate imi amintesc;am o memorie destul de buna) esti un jucator mai low as putea zice.spun asta pt ca am obs ca te cam intreci in leg cu comment-urile.nu te supara,nu am nimic cu tn ,insa este un lucru care mi-a atras atentia.mai ai multe de invatat,lasa forumul si concentreaza-te mai mult pe jucat fiindca esti un jucator de perspectiva.
si inca un aspect,pe care il consider important si de care nu prea se tine seama si pornesc multe dispute,fratilor,luati aminte de la jucatorii de valoare si ascultati-le sfaturile,e un lucru bun credeti-ma.nimeni nu s-a nascut invatat,si inca ceva,putin respect intre voi nu ar strica.
cam atat am avut de spus.va doresc toate cele bune.bafta

Practic ai postat asta sa ma ataci pe mine. Spre deosebire de voi, joc sa-mi ocup timpul GOL, in care nu am absolut ce face...sa scuip pe geam, sa fumez, bla-bla...tu cu fata aia a ta de cocalar ai putea imba.nub ca nici dreq nu stie cine esti sa ramai la taraf TV & tetris si sa ... il venerezi pe Salam si Fuego !

P.S. ii fi tu vreun SS high-skilled ce iti permiti sa imi dai mie sfaturi ...si ma abtin sa fiu rasist...si cu asta ti-am spus totul !

-Decay-
22nd April 2012, 09:36 PM
omfg fmm de internet ca am ratat asa cearta
o sa o iau de la inceput
1.rapboy, faza cu fanii ma dat pe spate, nam avut pana acum ocazia sa vorbesc cu tine dar nici ca o vreau dupa ce am citit ce ai zis
2. tot rapboy evident ca are prea multe aere, ai castigat 2campionate pe bani WOOHOO, vrei diplome pt astea?
3. Si pentru cei care eticheteaza dupa fizic .... _|_
in cazul in care nu stiai suntem fiinte omenesti, ne place sa vedem forme frumoase, daca tu consideri ca ar trebui sa arati ca dracu si sa ai fete de nota10 langa tine, atunci bafta cu gandirea ta. iti pot aduce 100fete care sunt sigur ca ar fi incantate sa stea cu tine si sunt amuzante nu (prea) proaste dar arata ca dracu.
4. mia placut de faith cum sa dat marele diplomat dar pe ss mai are putin si ia unvouch permanent xD
5. pain gura mare
6. ilikebeer jmecher jujitsu taicuando haiaiaiaiai laso mai moale amice, era disputelor violente sa terminat de mult
7. mia placut de beg cum a avut el o realizare divina, sia dat seama ca lumea nu asculta. asta pur si simplu ma dat pe spate=))
8. rapboy are dreptate cu ceva insa, comunitatea ro chiar e de rahat, voi vorbiti de "mere stricate" dar sunt maxim 20care nu sunt "stricate", restul bafta cu ei. nu voi reprezentati comunitatea, majoritatea o reprezinta.

probabil mai erau si altele pe care le puteam spune dar am uitat...damn my luck exact asta am ratat
edit: MIA MAI VENIT UNA!
9. sunt curios cine la votat pe pain ca puberii nul stiu, restu nul suporta si totusi e pe primu loc =)) (nu te supy pain stii ca te besk :*:* )

mapY^
22nd April 2012, 09:45 PM
Ba sincer, respect pentru postu tau dani, nu'mi vine sa cred ca ai scris asa ceva ... n'am nimic de adaugat, decat ca vreau sa'l bat pe tov la dota ... :) si, inca ceva, mailman suge cepe.

i.liKe.BeeR
22nd April 2012, 10:03 PM
Decay...nu vreau sa te supar, dar era violentelor este si mereu va fi la punctul sau culminant, atata timp cat exista mocanime, cocalari, gen acest imba.nub, uita-te si tu la el frate ca nici buda nu l-as lasa sa mi-o repare...iar aici m-ai atins...te rog, Wing-Chun, kung-fu-ul e o arta, e ceva mult mai elegant decat karatele japoneze...kung-fu = inventat de oameni cu bani, eleganti, de o noblete superioara, care nu au pus accent pe forta mai mult decat tehnica (dar rapboy tot n-ar avea nici o sansa nici cu acest stil, chiar daca a fost inventat de o femeie :)) ), iar karatele invatate de cei de pe dealuri ce impingeau la trasuri...de obicei nu ma bag...dar aici e altceva...e ceva mai subtil, de o finete mai...diferita...sa zic asa :D Care nu stiti, nu ati incercat, nu aveti cum intelege...:D...daca ai studia asa un pic, sau macar ai vedea filmul asta Ip Man, care e bazat pe fapte reale si ce s-a intamplat in film a fost si in realitate...ai intelege finetea asta deosebita la care fac eu referire :D

-Decay-
22nd April 2012, 10:27 PM
scuze dar...nu pot sa spun ca ma intereseaza, asa si arta mancatului e foarte interesanta dar aia nu ma opreste sa mananc cu mana

i.liKe.BeeR
22nd April 2012, 10:48 PM
Mancatul cu mana si betigasele chinezesti sunt mai sanatoase pt cavitatea bucala decat tacamurile din diferite metale/aliaje :))))) Mi se pare si normal...fiecare cu ce-i place...altii fac din DoTA un sport, ceva in care se implica, spre exemplu (nu ma refer la tine), altii din altele...
@oricum m-a amuzat ca vine unknown player ala cu fata de (nu vreau sa fiu rasist) cocalar si manelist, si imi zice mie ca-s low, si pe el nici macar politia nu-l cunoaste, daramite skill-ul lui de joc :))))))

[MooN]Pain
22nd April 2012, 11:20 PM
sa sti decay ca ma mir si eu cum de am 17 voturi oO.

PS: GJ cu country tour mare campeon crapboy castigator a 2 turnee pe bani (unul pe garena si celalalt aici pe xpam) idolul femeilor frumoase si al jucatorilor de dota.

RObert09
22nd April 2012, 11:30 PM
pai el n-a jucat :/ sau cel putin nu l-am vazut eu.

iFound.WRATH
23rd April 2012, 02:32 AM
Ba sincer, respect pentru postu tau dani, nu'mi vine sa cred ca ai scris asa ceva ... n'am nimic de adaugat, decat ca vreau sa'l bat pe tov la dota ... :) si, inca ceva, mailman suge cepe.

nu, tu sugi cepe :D

mapY^
23rd April 2012, 02:39 AM
Unde esti prostule ca ti'am dat 5123123123 slapuri

BegForMercy
23rd April 2012, 02:42 AM
La poker probabil, ca dota nu stie xD
PWNED

pHu^^thAi
23rd April 2012, 06:44 AM
@i.like.beer
anonim pe ro...poate ca da...nu trebuie sa-ti zic tie unde,cum si cu cn am jucat eu.
nu voi raspunde insultelor aduse.
stii,esti o persoana inteligenta.sa deduci atatea lucruri din nimic.

i.liKe.BeeR
23rd April 2012, 08:56 AM
^Si-a si schimbat poza de la avatar =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

endosu.DT
6th May 2012, 08:51 PM
BWhahahahahahahahhahhahahahahahaha Ca un pui de gostat :)))))))))

endosu.DT
6th May 2012, 08:57 PM
Rapboytoy amice.... hmmm aveam o alta parere despre tine, eu nu sunt un mare fan al formului sau alte mirodenii , dar tin sa-mi mentionez parerea. Amice ! nu te supara, DAR ESTI P.E.N.I.B.I.L. ! Idolul femeilor in pula goala ! te-am pupat mr.niceguy:tiphat: