PDA

View Full Version : Tu gunko.



Daekoni
11th April 2012, 11:04 PM
Gunko, nevim či fetuješ, ale víš vůbec na co třeba funguje off-topic? Můžeš mi napsat jediný důvod proč lokuješ vše co se ti nelíbí ? A za 2, to že se "bavilo" a už více jak měsíc je vytvořen topic o resetu statů, tě asi taky nesere co ? Nebo řekni mi, umíš i něco jinýho než "Ban. Unban." ? Přijde mi že si k hovnu, qqcku nepomuzes s turnaji, nic. ( Neber to jako flame, jsme přece v offtopicu a každý "mod" musí unest kritiku)

PS: nezapomen to locknut, aby sa aj ostatni nemohli vyjadrit.

gun10a
11th April 2012, 11:25 PM
čo som lockol ? :)


EDIT: myslis IceTeaho ? :)

P.S.: reset stats ti teda locknem ked ti tak vadi a uzavriem ho ako neuspesne pre nedostatok hracov.

Daekoni
11th April 2012, 11:29 PM
Myslím třeba aj BR Na Diabola od suicidesexy, napsal tam spoustu pravdy, která by očakavalá podle me spoustu reakce, když už by ses obaval spamu, stacilo by presunout do offu. Na to prece je.

gun10a
11th April 2012, 11:31 PM
Myslím třeba aj BR Na Diabola od suicidesexy, napsal tam spoustu pravdy, která by očakavalá podle me spoustu reakce, když už by ses obaval spamu, stacilo by presunout do offu. Na to prece je.

jake reakcie by sa tam mohli ocakavat ? vole... tam nemas co pisat sracky a uz vobec sa nemas co vyjadrovat k tomu ty, jak si mal problem si mal zalozit BR ty a nie vytiahnut chvost z riti ked sa niekto uz odvazil...

Daekoni
11th April 2012, 11:34 PM
A tobě to přišel jako normalní BR ? Dobrá, zjebu suiceho že to nepostnul někde jinde ? A Co se týče odvážnosti, měl bych jednu otázku, vznikla by tato situace s diabolom, kdyby byl souzen jako každý druhý ?

gun10a
11th April 2012, 11:36 PM
aka situace ? o co ide ? :)

Daekoni
11th April 2012, 11:38 PM
Asi nechápeš, nevadí, trošku ti to rozepíšu a jdu spát,

Suicide pisal o cituji "ako moze clovek s IP banom hravat na danej platforme? Ako je mozne ze pri systeme 1 user = 1 account ma clovek kazdy druhy den novy ac? Ako je mozne ze modi o tom vedia a stale mu vouchuju nove nicky, ked by mali presadzovat a dbat na dodrziavanie daneho systemu? A ako je mozne ze mu stale poziciava niekto nove nicky, a pritom sharovanie nickov je zakazane?"

Vysvětlení pravděpodobně neexistuje ?

btw. Ten reset statů si vyřešil delikátně.

gun10a
11th April 2012, 11:51 PM
dnes som dal Diablovi asi 10 banov na ucet .... nevies co mam asi robit ked ma dynamicku IP ? Ty si to predstavujes tusim este z detskej postielky :)

x]We[N]dY[x
12th April 2012, 12:13 AM
Gunko to si opravdu takovy retard omg???... Nechapu jakto pre nedostatot hlasov.... Pochopis to ze proste lidi na to forko chodi hlavne kuli UNBANU ??... A nechodi sem aby si cetli info atd... TK tretina hracu... sem chodi aktivne... nevim co teda cekas ze te tam da hlas kazdy kdo hraje na acku???... No co ale daekoni ma pravdu... The_QQ tu dela hodne a ty nedelas nic... Hlavne ze mas modry pismo co?? xD Das nekomu ten unban a ban aby se nereklo jednou za cas co??? ... No nic ... a Kdyz jednou se mas postarat o anketu a spraveni reset statu ... Tk kdyz je jasna vetsina pro reset a vic lidi uz se do hlasovani nezapoji... TK to lockens pro nedostatek hlasu... aby si nemusel nic delat co?? :D Se nato vyseres a nebo to nechas nekomu jinymu na praci... No co se od tebe da cekat taky... GUNKO ty si pracant fakt... :D GJ fakt ze jo :D xD

still.out
12th April 2012, 12:20 AM
gunko, daj mi unban

.DELL.
12th April 2012, 02:07 AM
Nerejte mi do gunka čůráci zajimave ze se tu do neho cpe nejaky imbecilni daekony co netrefi stun ani za venge o vendy ani nemluvim

btw chci unban přestalo mě to bavit !!

still.out
12th April 2012, 02:22 AM
Lol dell add me bro

Nezmysel
12th April 2012, 02:41 AM
We[N]dY[x;1479346']Gunko to si opravdu takovy retard omg???... Nechapu jakto pre nedostatot hlasov.... Pochopis to ze proste lidi na to forko chodi hlavne kuli UNBANU ??... A nechodi sem aby si cetli info atd... TK tretina hracu... sem chodi aktivne... nevim co teda cekas ze te tam da hlas kazdy kdo hraje na acku???... No co ale daekoni ma pravdu... The_QQ tu dela hodne a ty nedelas nic... Hlavne ze mas modry pismo co?? xD Das nekomu ten unban a ban aby se nereklo jednou za cas co??? ... No nic ... a Kdyz jednou se mas postarat o anketu a spraveni reset statu ... Tk kdyz je jasna vetsina pro reset a vic lidi uz se do hlasovani nezapoji... TK to lockens pro nedostatek hlasu... aby si nemusel nic delat co?? :D Se nato vyseres a nebo to nechas nekomu jinymu na praci... No co se od tebe da cekat taky... GUNKO ty si pracant fakt... :D GJ fakt ze jo :D xD

ty si daj facku retard a bez plakat inde.
to daekoni: ked dospejes aspon do fazy ked sa nebudes hanbit napisat svoj vek do profilu alebo ked ti prestane platit internet mama mozes picovat na gunka.
Keby sa to dalo tak diabola davno lockne myslim ze clovek (gunko) ktory ma zasebou bakalara a neviem ci nie aj inziniera na najtazsej skole informy na slovensku ktorou prejde z 200 prvakov ku bakalarovi 20/30 tak si mozes nanho otvarat hubu.
Si myslis ze ked dokazes zapnut gproxy a xpam si dolezity ? 4 tlacitda stlaci aj retard.

DiAboL
12th April 2012, 02:56 AM
Skutok, ale ked prejde 20/30 ludi, tak to je podla mojich skromnych vypoctov 66,6 % periodickych. To znamena, ze 2/3 ludi prejdu. To je malo? :O ...

.DELL.
12th April 2012, 02:58 AM
on myslel 20-30 lidi z 200 toz je nejakych 10-15 % nemylim-li se

.DELL.
12th April 2012, 03:01 AM
btw Mišo teho Kubu neřeš je to sice PI*A, ale z jedneho Kok*ta se svet nezhroutí

Rhymak^
12th April 2012, 03:12 AM
Aku skolu to vybehal gunko? :D

A ze ludia chodia na forko len kvoli unbanu tiez pobavilo :D

LordDevil
12th April 2012, 08:16 AM
daekoni ty uz radsej sem nic nepis:)

DiAboL
12th April 2012, 10:40 AM
Daekoni, myslim si ze sa nakoniec vsetci zhodnu na tom, nech ostanem na acku radsej ja ako ty :) .... Smutne co?

Rhymak^
12th April 2012, 10:45 AM
Smutne je, ze ty tomu fakt asi veris :D

Daekoni
12th April 2012, 11:09 AM
to Nezmysel: Co mi je po tom co ma vystudované nebo či ma na papire napsane že je retard? Tady je CZSK mod a měl by fungovat a taky snest kritiku. Navíc, řekní mi jediný důvod, proč bych měl do profilu vypisovat sve osobní udaje ? Extra pro tebe, je mi 22.

to .DELL. Nevim co ty jsi za picu, ale budeš asi mastný retard když už ti zbyde jen flamovani na foru, když maš banan.

to LordDevil: byt tebou, tak se zde raději vůbec nevyjadřuji, jsi ještě horší jak gunko, cilem meho postu je, aby gunko zacal fungovat trochu více, ne aby prestal, za to u tebe už nepomuze ani svecena voda. Jsi lama, jsi mod a jeste k tomu hovno robís..sorry

to Diablb:Vsimni si, ze do mě reje neustalé 5-6 stejných lidí, lebo jste asslickeri. Nemam problem rict ze nekteri z vas mate vetsi skill nez ja, ale co se tyce chovani, meli by jste si hodit mašlu.

DiAboL
12th April 2012, 11:36 AM
Daekoni, to mi pripomina slova jednej rapovej pesnicky, a aspon jedna cast sa hodi na teba: Feeling like a looser, alcohol abuser....

Wicker
12th April 2012, 11:45 AM
Tak alcohol nemusi byt vzdycky spatny...jinak tu resite hovna zase...

Rhymak^
12th April 2012, 11:45 AM
Daekoni na ulici zakopol o tasku plnu Ega?
Som rad, ze vidi do fungovania channelu viac ako hocikto iny, takych chlapov treba furt :D

Btw, keep going, podla mna sa to oplati :D

.DELL.
12th April 2012, 12:41 PM
mám takovej pocit, že v tomto topicku vůbec nešlo o daekoniho tak snad jen poslední narážka na něj kámo já sem ten, co tě tudle tak vyflámoval na tom ts při tom turnaji s evilem, a nezdálo se mi, že bys měl dost odvahy či jak to nazvat odvětit mi jediné slovo jediné co jsem od tebe slyšel bylo "hhh nech teho hhh" looser si tu ty, ikdyž teď když proti tobě dou všeci, tak sem na tvé straně :thumbUP:

PS: ale stejně seš retardér..


Edit: Čajko to na tom FB seš ty?

Laryk
12th April 2012, 01:20 PM
vy ste takové tupé božeee nechcu to psat protože už chci být slušný ale ste pííče :) vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má, jestli s tím máš daekoni problém vezmi svoji 120ti kilovou prdel a odtahni si s ní zpátky na garenu nebo zkamas přišel, nic tě tady nedrží, vubec nevíte kolik to žere času a co se tomu musí věnovat, měl jsi tu několik možností být moderatorem, když chceš změnu, měl ses učastnit konkurzu, jestli ses účastnil a nezvolili tě, smiř se s tím že jsi nula a že na to nemáš

the_qq
12th April 2012, 05:19 PM
vy ste takové tupé božeee nechcu to psat protože už chci být slušný ale ste pííče :) vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má, jestli s tím máš daekoni problém vezmi svoji 120ti kilovou prdel a odtahni si s ní zpátky na garenu nebo zkamas přišel, nic tě tady nedrží, vubec nevíte kolik to žere času a co se tomu musí věnovat, měl jsi tu několik možností být moderatorem, když chceš změnu, měl ses učastnit konkurzu, jestli ses účastnil a nezvolili tě, smiř se s tím že jsi nula a že na to nemáš

Buď si sa pomýlil, alebo nvm, pretože ja som ten čo rieši viac sekcií a snaží sa ešte aj CZSK spravovať, aj keď to nieje ľahké časovo a ty sem napíšeš toto.. riešim hacks, code, etc.. vlastne celé forum a snažím sa aby czsk fungovalo ako má + pre vás niečo vymýšlať ale stále sa nájde niekto, kto má výhrady... nechápem.. Gunko mi s veľa vecami aj s lordom pomáhajú, ale majú svoj vek povinnosti, tak tu nemôžu byť 24/7... takže takéto trápne topici nechápem.. A poviem ti jednu vec, keby Gunko nemá tak nabitý RL tak je tu o dosť častejšie si myslím..

Rhymak^
12th April 2012, 05:21 PM
Mne sa zda, ze laryk prave gunka obhajoval ;)

.DELL.
12th April 2012, 05:34 PM
Mne sa zda, ze laryk prave gunka obhajoval ;)

ja bych řek, že se ti to nezdá, ale že to tak opravdu je :D

the_qq
12th April 2012, 05:51 PM
vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má,

Ja som narážal na toto, je to naopak (Nejak sa nechválim, len aby nezišlo z toho, že nerobím dosť).. ináč nič proti tebe Laryk, prvý tvoj post, ktorý som prečítal do konca :)

Krecek
12th April 2012, 05:53 PM
Tak když jste deakonimu dali lvl 2 a nandali mu ega plnej pytel, tak ho tu ted mate v plne sile :D:D, na ochranu gunka. Myslis ze kazdeho bavi delat ty ban/unban bud rad, ze neco takoveho nekdo dela a vzdycky to vyridi pomerne rychle plus vetsinou dela lvl 1 vouche. Vsichni modi nejsou noliferi, ne snad :D Stale omyvana afera diabol, to je pripad sam o sobe :D(IP ban ma, najdi zpusob jak ho zabanovat, modi ti urcite daji bludistaka) Tim jak obhajujes svoji kritiku "vzdyt je to lama" to je absolutne bezpredmetne. Kdybychom meli mody vybirat podle skillu to by dopadlo :D:D
Doufam, ze se v tvych ocich pripojim do zastupu asslickeru moderatoru :D:D

P.S. Hlavne jsem chtel videt ruzovej nick :D:D:D

DiAboL
12th April 2012, 06:58 PM
Tu krecek: Som rad ze si nedal ani jeden smajlik...Jedine, ze to za teba pisal tvoj brat!
Tu Laryk: Laryk velmi pekne napisane, mame ta radi, drzime ti palce v tej Kambodzi, nech ti to vyjde! :)
Tu the_QQ: Si asi zle cital, ale LAryk sa ta zastaval aj gunka,tak nebud voci nemu utocny, lebo bude demote

Tututu, clovek pride raz za cas na to forum(kazdu hodinu) a vidi tu daekoniho nieco komentovat. Hned ma zahreje pri srdci a s radostou si to vzdy precitam. Skoda ze je spravne to a nie tu, hlavne ze sme tvoje sracky vsetci pochopili...

_ARTAS_
12th April 2012, 07:16 PM
:)

LordDevil
12th April 2012, 08:35 PM
zas debata ludia vs czsk staff resp. daekoni vs czsk staff?:)

Rhymak^
12th April 2012, 09:04 PM
Ja mam skor pocit,ze je to ludia vs daekoni :D

gun10a
12th April 2012, 09:26 PM
jáj tu je zas spamu....

@Laryk, the_qq : QQ je asi navytazenejsi staff na xpame :D a to si nerobim srandu
@Daekoni : skus radsej nakladat nieco o astrofyzike alebo kvantovej mechanike, to ti pojde lepsie
@ skutok za mesiac Ing a chcem ist na PhD :D :D

ja ani neviem, naco tu pisat nieco vlastne, kto vidi aspon trochu do toho vie, ze sa nieco deje stale a nie je to len tak, kto nevidi (Daekinko) nech si pise na OT, ja sa viac nevyjadrujme (co tak nechat ho nech si tu pise dennik ? )

Laryk
12th April 2012, 09:41 PM
guno já nic proti qečku nepsal :)

satan: dik puso, tobě taky gl v moldavsku :D

gun10a
12th April 2012, 09:59 PM
guno já nic proti qečku nepsal :)

satan: dik puso, tobě taky gl v moldavsku :D

jj ja viem, vsak ty si to myslel v dobrom ja som ta plne pochopil :D ja som len tak dodal, aby sa QQ necitil podceneny :D :)

Laryk
12th April 2012, 10:02 PM
ok tak qečko nebudem podceňovat :D