PDA

View Full Version : CZSK League



the_qq
11th April 2012, 11:01 PM
Zdravím vážení,


Dneska sme tak kecali a navrhol som takú vec a to CZSK-League (Niečo ako tu bývalo CZSK-Sig) a to by vlastne bolo, vlastný channel pre lvl2 userov, alebo vlastne pre tých lepších hráčov kde by sa hrali len challenge, priv, poprípade CW ak by sa stal zázrak. Vlastne cieľom je, zlepšiť hranie pub hráčom a priv hráčom. Pretože keď je to spojené, veľa krát sa sťažujú, že sa dlho blokuje kanál, alebo že si priv hrači robia stacky a dávajú !startn. Takto by vlastne mala každá skupina CZSK hráčov pokoj.

Ale tým nechcem CZSK komunitu rozdeliť! Pretože si myslím, že zo začiatku, nebude dostatok ľudí (Aj keď si myslím, že keď všetci lvl2 budú online, tak by sa tam mohli hrať aj 2 chally naraz.) tak si budete vyberať na základe replayov, alebo testgame tých schopnejších ktorým tam dáte vouch a budú s vami hrávať a zlepšovať sa.

Vlastne tu by sa zaviedol aj ten systém, každý týždeň reset ladderu a prvý 5 v topke, by dostávali ikonky na server, alebo iné odmeny, pretože robiť toto na pube (terajšom channely, mi príde blbé, keď 3/4 hráčov hrávajú na staty a ladder sa nedá resetnúť tak že sa len ladder resetne a staty ostanú.) Preto takéto niečo, vlastne by mal CZSK channel vlastnú ligu.

Chcem len počuť vaše ohlasi na to, či je to blbosť, či s tým súhlasíte, alebo vôbec, či máte nejaké otázky alebo pripomienky. Preto je to v offtopicu, tak kecajte. Budem rád, keď to bude riešiť čo najviac hráčov.

Chcem vás ešte upozorniť, že to musí Mizige schváliť, čiže to nieje 100% isté, že sa to vybaví!!

Sadomasochista
11th April 2012, 11:06 PM
ohlasi budu urcite v pohode, toto je nieco na co som bol byval cakal, davam bod +

still.out
11th April 2012, 11:08 PM
myslim si, ze sa moc nestava aby challom ludia blokovali channel ostatnym co si chcu zalozit pub kedže denne sa hravaju furt 2 hry, tretia sa zalozi max v nedelu takze to by problem nemal byt a teraz je uz asi neskoro,teraz je na jednom kanali v priemere 14ludi(z toho tak traja na topaz) a ked sa to este rozdeli tak to bude cisto balkan/dlg style toto ste mali navrhnut tak pred rokom :D ale na mojom nazore uz nezalezi :D
aj ked napad super, sak sa presne toto navrhovalo uz tak 2039403 krat

Daekoni
11th April 2012, 11:32 PM
Rozhodně +1.
Jen bych ten reset dle mě dělal co 1 měsic, přece jen týden je málo.
Pokud by byla ta možnost, já bych ji určitě využil, dobrý nápad.

dog.dejwik
11th April 2012, 11:40 PM
+1 kanal bez daekoniho bude imba :D

Daekoni
11th April 2012, 11:45 PM
Stačí si všimnout a zjístil sis, že už téměř je, můžeš zacít slavit. ( Sry za offtopic )

netix
11th April 2012, 11:48 PM
+1 kanal bez daekoniho bude imba :D

+1 xD

Super nápad jestli mě vemete,jestli ne tak suuuuuux! :-D

DiAboL
11th April 2012, 11:48 PM
Napad pekny, ale nedostatok ludi.... :)

pwnt[XD]
11th April 2012, 11:49 PM
+1 Diabol, napad dobrej, ale podle me taky malo lidi :/ Leda se zkusit domluvit s nejakejma lidma z jiny platformy, kde to zkomira, a zkusit pretahnout sem..

3viLcZ
11th April 2012, 11:51 PM
+1 kanal bez daekoniho bude imba :D

xDDDDDDDDDDDD +1

Jinak ten napad je dobry +1 , ale podle me nebudou lidi :(

Nezmysel
12th April 2012, 02:31 AM
neskoro na nieco taketo malo ludi tu je ale co si pamatam 2x pokus o sig tie starsie pokusi tak dost ludi prislo aj z inych platforiem vtedy bolo tam cca 50/60 ludi takze to poviem otvorene z czsk sa bude dat pouzit tak 30 ludi takze tu ide iba o to ako to dokazeme reklamovat aby to pritiahlo aj ostatok.
Predsa len vacsina dasnetakov hrava dota2jku pickup totalne upadol uz sa tam ani nehra takze oni by tiez myslim ze mali zaujem skusit sa to moze ale z mensou komunitou ako 40/50 ludi to nebude mat ziadny zmysel skoro.

dog.dejwik
12th April 2012, 02:55 AM
;1479324']+1 Diabol, napad dobrej, ale podle me taky malo lidi :/ Leda se zkusit domluvit s nejakejma lidma z jiny platformy, kde to zkomira, a zkusit pretahnout sem..

Vyšleme našeho tajného agenta na rgc, dasnet.ladder?? :D

Lord_Martas
12th April 2012, 08:00 AM
myslim si ze je to dobry napad, ale kdyby byl polozeny tak 1, 2 ci vice let drive. nevim ci ste si vsimli ale vic jak 20 lidi online tu byva jen na turnaj. a nebo nejake particky co na sebe maji stejne TS/vt/skype

takze myslim si ze vysledek by byl 15 lidi acko 5 lidi novy channel

ale jinak +1

LordDevil
12th April 2012, 08:15 AM
tak na chall by ste sa dohovarali a pristup na channel by rozhodovali voucheri....a to ze malo ludi to som tiez vravel:)presnejsie tu ide o to ci to ma este zmysel ist riesit ci je o to zaujem nejaky....

dog.dejwik
12th April 2012, 12:42 PM
Jak říká jogi, třeba ty komunity nějak dát dohromady.. když začalo upadat diablo2 tak se najednou servery domluvili, že se bude hrát jen na jednom a je tam ted 100 lidí... místo 5ti serverů po 20ti...

Wicker
12th April 2012, 01:16 PM
Napad je to dobry, ale jak uz tady zaznelo nekolikrat momentalne neni na xpamu dost lidi.A pritahnout nejaky hrace z jinych platforem neividim moc realne, protoze vsude maj zabehnutou nejakou svoji komunitu jako my tady a ta se jim myslim nebude chtit opoustet stejne jako napr. me by se nechtelo odsud.

the_qq
12th April 2012, 05:15 PM
jasné všeličo by sa dalo, len treba niečo také podľa mňa, napr. s tým dasnetom.. stačí sa skontaktovať s Adminom a poriešiť, že by sa to hrávalo na našom channely o ceny a tak.. všetko sa dá, len treba skúšať. :)

pwnt[XD]
12th April 2012, 08:02 PM
No to hrani o ceny by sem lidi mozna pritahlo, ale kdo to zasponzoruje? :x

LordDevil
12th April 2012, 08:22 PM
;1479770']No to hrani o ceny by sem lidi mozna pritahlo, ale kdo to zasponzoruje? :x
on mysli asi ceny ako ikonky:)

still.out
12th April 2012, 09:07 PM
jj, hracov z dasnetu sem nalakate na ikonky :)

ZeeKee
12th April 2012, 09:08 PM
To nevýjde kluci =) To ztratíte ještě víc lidí nebo bude úplně zbytečná roomka kde bude max 5 lidí...

the_qq
12th April 2012, 09:13 PM
mám celkom fajn nápad, uvidíme ako to dopadne.

DiAboL
12th April 2012, 09:17 PM
Mohli by sme sem nalakat ludi vdaka daekonimu. Ziva atrakcia idiota, mozu si ho pozriet a este aj dostat ikonky :)

LordDevil
13th April 2012, 08:50 AM
Mohli by sme sem nalakat ludi vdaka daekonimu. Ziva atrakcia idiota, mozu si ho pozriet a este aj dostat ikonky :)

ikony s podobou daekoniho?:)

LordDevil
13th April 2012, 08:52 AM
To nevýjde kluci =) To ztratíte ještě víc lidí nebo bude úplně zbytečná roomka kde bude max 5 lidí...

nj to som vravel cize nejdem to ani dalej riesit...

dog.dejwik
13th April 2012, 12:47 PM
imo to neni az tak ztraceny, jde jen o domluvu s ostatníma komunitama...

TT_SNiP
13th April 2012, 01:33 PM
Podle me s tim kozojebacim (pro tebe Evco :-D ) ban systemem co tu funguje to ani nema smysl zkouset, hraci z jinych komunit tu nebudou chtit hrat :tiphat:

Rhymak^
13th April 2012, 03:16 PM
Co je zle na ban systeme?

A hlavne si myslim, ze by sa to hralo na inom channeli, kde by sa bany nemuseli vztahovat :)
A kazdopadne, urcite bude prebiehat selekcia hracov, ktori tam budu hrat, tak co to ma spolocne s banmi?

still.out
13th April 2012, 05:25 PM
Co je zle na ban systeme?

A hlavne si myslim, ze by sa to hralo na inom channeli, kde by sa bany nemuseli vztahovat :)
A kazdopadne, urcite bude prebiehat selekcia hracov, ktori tam budu hrat, tak co to ma spolocne s banmi?
sa nebudu vztahovat ani ip bany?:D

the_qq
13th April 2012, 06:59 PM
sa nebudu vztahovat ani ip bany?:D

Prosím ťa, ty vieš za čo ten IP ban máš, dostal si šancu, zachoval si sa ako úplný k**** ... tak som ti ten IP ban dal.. nieje čo riešiť.


čo sa týka tohto threadu, máme niečo rozrobené, uvidíme ako to dopadne.

TT_SNiP
13th April 2012, 07:38 PM
Co je zle na ban systeme?

A hlavne si myslim, ze by sa to hralo na inom channeli, kde by sa bany nemuseli vztahovat :)
A kazdopadne, urcite bude prebiehat selekcia hracov, ktori tam budu hrat, tak co to ma spolocne s banmi?
Pokud to bude na oddelenem kanalu, na ktery se vubec nebudou vztahovat aktualni bany, tak neni problem.

Ale co je spatneho s ban systemem? Lepsi otazka je, co s nim neni spatne?:D Vzdyt je to uplne absurdni co se tu furt resi na forku.

1) Vysvetli mi nekdo proc maji vubec hraci moznost banovat primo ve hre? Ja chapu, ze tohle asi nebyl vas napad, spis je to otazka celkove xpamu a toho kdo navrhoval bota (pokud se nemylim). Faktem ale zustava, ze davat hracum pravomoc na banovani je naprosta hloupost a zpusobuje to vic problemu nez uzitku. Pak vznika milion unban requestu typu "omg omg Pepa268 me dal votekick a ban pls pls wtf" ... Imho na forum by se melo chodit za mody/adminy s tim, jestli vubec stoji zato nekomu ten ban dat (coz se stejne taky deje, ale to je zas kapitola sama o sobe a taky to neni uplne idealni v soucasne forme, v jake to funguje).
Secteno podtrzeno - myslim, ze tim, ze hraci mohou ingame banovat vznikaji prevazne zbytecne komplikace. Ale chapu, ze i kdybyste se mnou souhlasili, tak asi to nepujde jen tak lehce vyresit, pokud se to tyka celeho xpamu, ne jen cz/sk sekce. Taky si ale myslim, ze by si hraci vic rozmysleli, jestli jim to stoji zato podavat na sebe navzajem neustale bany a (snad) by k tem ban requestum pristupovali trochu zodpovedne a s nadhledem a ne po jednom nahodnem dropu hrace nebo utrousene nadavce.

2) Obecne podminky pro bany / unbany jsou smesne. Tvrdite tu (alespon tedy nekteri), ze jedete na vsechny stejnym metrem, coz ale samozrejme neni pravda a neni to prekvapujici, jelikoz vetsinou kdo neco takoveho prohlasi tomu sam neveri. Vysvetlete mi tedy potom, proc je na naprosto beznem dennim poradku v random dota hrach (vetsinou pubech) flamovani a nikdo to nejak zavazne neresi, ale v momente kdy nekdo nedejboze udela takovou narazku na admina, tak je takrikajic "ohen na strese" a uz padaj IP bany? Ja flamovani nejak nepodporuju a uz vubec ne rejpani do lidi, kteri jsou zodpovedni za chod serveru. Ale nalejme si cisteho vinka - tohle je dota. Flamovani v dote je naprosto bezny, obzvlast na pubech. Na ruznych platformach/ligach etc k tomu maj ruzny pristup. Nekteri to toleruji, zvlast pak pokud ten clovek je alespon skillove schopny a staci mu "vychladnout" aby si uvedomil, ze to neni moc chytre. Jinde to netoleruji vubec a tvrde trestaji veskere flamovani, coz je pro nektere hrace tezke na zvykani, ale pokud maji dostatecny vyber hracu, tak si lidi casem zvyknout hrat bez flamovani.
Osobne si myslim, ze takova stredni cesta je nejlepsi. Snazit se tolerovat, jak ze strany admina, tak i hrace. Je to hra a je bezny, ze u ni lidem ujizdeji nervy. Vyvarovat se takovym silenym monologum na tema "tvoje rodina" a da se zamhourit oko :) To ale vyzaduje, aby admini i hraci brali veci trosku s nadhledem, hraci nepodavali bany za kazdy sprosty slovo, co treba ani neni na nikoho mireno a je vytazeno z kontextu (to beru jako naprostou absurditu) a admini aby se hned neurazili kdyz se nahodou nekdo otoci i na ne. Samozrejme, nejaky ten warn apod, ale IP bany? To snad ne ... No hlavne se nam nesnazte naznacit, ze se jede "na vsechny stejnym metrem", kdyz to tak evidentne neni.

No ve zkratce - dosel jsem tak po pul roce (i kdyz mezitim jsem tu a tam procital forko) a koukam, ze je tu pekny bordel :) Je tu sotva dost hracu na 2 hry (naraz) a admini nemaj nic lepsiho na praci evidentne, nez jeste vice omezovat pocet hracu. Myslim, ze by se mel trochu prehodnotit system, jakym se tu hraci banuji a mel bych nato i takovy (nekompletni) navrh co me dneska tak napadlo, ale zatim to nebudu nejak extra rozvadet. Musim to nechat trochu "ulezet" a popremyslet, tak v budoucnu cekejte novy emo topic:) Kazdopadne, jestli se vsim stale cekate na Mizigeho, ktery tu je jednou za uhersky rok, tak myslim ani nema smysl moc neco resit. :tiphat:

Nezmysel
13th April 2012, 07:51 PM
Pokud to bude na oddelenem kanalu, na ktery se vubec nebudou vztahovat aktualni bany, tak neni problem.

Ale co je spatneho s ban systemem? Lepsi otazka je, co s nim neni spatne?:D Vzdyt je to uplne absurdni co se tu furt resi na forku.

1) Vysvetli mi nekdo proc maji vubec hraci moznost banovat primo ve hre? Ja chapu, ze tohle asi nebyl vas napad, spis je to otazka celkove xpamu a toho kdo navrhoval bota (pokud se nemylim). Faktem ale zustava, ze davat hracum pravomoc na banovani je naprosta hloupost a zpusobuje to vic problemu nez uzitku. Pak vznika milion unban requestu typu "omg omg Pepa268 me dal votekick a ban pls pls wtf" ... Imho na forum by se melo chodit za mody/adminy s tim, jestli vubec stoji zato nekomu ten ban dat (coz se stejne taky deje, ale to je zas kapitola sama o sobe a taky to neni uplne idealni v soucasne forme, v jake to funguje).
Secteno podtrzeno - myslim, ze tim, ze hraci mohou ingame banovat vznikaji prevazne zbytecne komplikace. Ale chapu, ze i kdybyste se mnou souhlasili, tak asi to nepujde jen tak lehce vyresit, pokud se to tyka celeho xpamu, ne jen cz/sk sekce. Taky si ale myslim, ze by si hraci vic rozmysleli, jestli jim to stoji zato podavat na sebe navzajem neustale bany a (snad) by k tem ban requestum pristupovali trochu zodpovedne a s nadhledem a ne po jednom nahodnem dropu hrace nebo utrousene nadavce.

2) Obecne podminky pro bany / unbany jsou smesne. Tvrdite tu (alespon tedy nekteri), ze jedete na vsechny stejnym metrem, coz ale samozrejme neni pravda a neni to prekvapujici, jelikoz vetsinou kdo neco takoveho prohlasi tomu sam neveri. Vysvetlete mi tedy potom, proc je na naprosto beznem dennim poradku v random dota hrach (vetsinou pubech) flamovani a nikdo to nejak zavazne neresi, ale v momente kdy nekdo nedejboze udela takovou narazku na admina, tak je takrikajic "ohen na strese" a uz padaj IP bany? Ja flamovani nejak nepodporuju a uz vubec ne rejpani do lidi, kteri jsou zodpovedni za chod serveru. Ale nalejme si cisteho vinka - tohle je dota. Flamovani v dote je naprosto bezny, obzvlast na pubech. Na ruznych platformach/ligach etc k tomu maj ruzny pristup. Nekteri to toleruji, zvlast pak pokud ten clovek je alespon skillove schopny a staci mu "vychladnout" aby si uvedomil, ze to neni moc chytre. Jinde to netoleruji vubec a tvrde trestaji veskere flamovani, coz je pro nektere hrace tezke na zvykani, ale pokud maji dostatecny vyber hracu, tak si lidi casem zvyknout hrat bez flamovani.
Osobne si myslim, ze takova stredni cesta je nejlepsi. Snazit se tolerovat, jak ze strany admina, tak i hrace. Je to hra a je bezny, ze u ni lidem ujizdeji nervy. Vyvarovat se takovym silenym monologum na tema "tvoje rodina" a da se zamhourit oko :) To ale vyzaduje, aby admini i hraci brali veci trosku s nadhledem, hraci nepodavali bany za kazdy sprosty slovo, co treba ani neni na nikoho mireno a je vytazeno z kontextu (to beru jako naprostou absurditu) a admini aby se hned neurazili kdyz se nahodou nekdo otoci i na ne. Samozrejme, nejaky ten warn apod, ale IP bany? To snad ne ... No hlavne se nam nesnazte naznacit, ze se jede "na vsechny stejnym metrem", kdyz to tak evidentne neni.

No ve zkratce - dosel jsem tak po pul roce (i kdyz mezitim jsem tu a tam procital forko) a koukam, ze je tu pekny bordel :) Je tu sotva dost hracu na 2 hry (naraz) a admini nemaj nic lepsiho na praci evidentne, nez jeste vice omezovat pocet hracu. Myslim, ze by se mel trochu prehodnotit system, jakym se tu hraci banuji a mel bych nato i takovy (nekompletni) navrh co me dneska tak napadlo, ale zatim to nebudu nejak extra rozvadet. Musim to nechat trochu "ulezet" a popremyslet, tak v budoucnu cekejte novy emo topic:) Kazdopadne, jestli se vsim stale cekate na Mizigeho, ktery tu je jednou za uhersky rok, tak myslim ani nema smysl moc neco resit. :tiphat:
kto to tiez neprecital +1 :D

still.out
13th April 2012, 08:14 PM
Prosím ťa, ty vieš za čo ten IP ban máš, dostal si šancu, zachoval si sa ako úplný k**** ...

jj,ukaz vsetkym ten screen prosim ta, za čo mam IP BAN...za tyzden som tu odohral viac hier jak ty s gunkom dokopy za pol roka :D ale chapem, asi si to uvedomujes. ze je tu 15 hracov...ale zase, napisal som gunkovi ze je kokot(aj ked nepriamo) takze ten ban uplne chapem..lebo som asi prvy co si to na acku dovolil

the_qq
13th April 2012, 08:34 PM
Nie ide o to, že v minulosti si mal problémy s mizigem (Flame s diablom etc.) a teraz najprv oklameš mňa, potom ti dá gunko šancu (dobrá duša) a potom sa snažíš trápne vtipkovať, pričom urážaš moderátora. Preto máš ten ban a za tým banom si stojím a výhovorky na ľudí píš na garene. Maj sa.

LordDevil
13th April 2012, 08:43 PM
Snipe ono sa nanho necaka sme v denom kontakte to ze neni na channely/servery neznamena ze nemame iny kontakt nanho...Banami obmedzujeme hracov na channely?Tak hraci by si mali uvedomit do akej medze mozu admina flamovat...Mas to aj v server pravidlach nie len pre channel czsk.

still.out
13th April 2012, 09:03 PM
výhovorky na ľudí píš na garene. Maj sa.

j cau stretneme sa tam o taky/e 1-2 mesiace ale skôr ma najdes na dote2 (icetea^^ysw) :*

netix
13th April 2012, 09:33 PM
K tomu co pise snip,pravde ze treba na balkanu i kdyz maj moznost vubec nebanujou pres banlast.Vzdy se napise adminovi/moderatorovi ten da ban na urcitou dobu.Asi bych rekl ze pro ceske a slovenske hrace je lepsi dostat ban na cas jako na pd,nerikam ze by to pomohlo u kazdeho kontretniho,ale kdyz dostal ja vecer prvni ban napr. na 12 hodin,dam si max pub a pujdu spat-nebudu si zakladat fake.Stupnovani a doba by se odvyjela o prohresku flame/obrovsky flame/afk/leave/afk pri challenge/leave challenge.

Stejne tak ma pravdu s flamem,opet budu brat jako priklad sebe.Flamuju,kdyz me nekde totalne nasere skillem(resp.neskillem) a jeste vic kdyz do toho ma hloupe reci.Posledni dobou napisu par sprostych slov a dam ignore,pak vetsinou vychladnu max. napisu par nenavistnych vet pokud ten dany clovek opet neco zlami.(xDD)Stejne tak kdyz nekdo flamuje me,vracim mu to ve vetsinou pripade(ne,pokud vim ze ma naprostou pravdu).Ale v ZIVOTE bych nepodal zadny ban report za flame(s jednou vyjimkou...jak nekoho sere nadavky na rodinu-coz me jsou nekde :D tak me dokaze takto nasrat kdyz mi nekdo nadava ze beru tvrde drogy-ktere jsem NIKDY nebral a NIKDY nebudu.Nemyslim ted pouhy vyraz "fetujes" ktery je v dote uz preneseny vyznam a nema s tim vpodstate nic spolecne.Myslim real urazky na toto tema,uz se mi to parkrat stalo.).Stejne tak pocitam ze nikdo nepoda ban report na me,vse staci zas a jenom vyresit prikazem !ignore a nemusite cist co pisu za sracky.)))

TT_SNiP
13th April 2012, 11:00 PM
Snipe ono sa nanho necaka sme v denom kontakte to ze neni na channely/servery neznamena ze nemame iny kontakt nanho...Banami obmedzujeme hracov na channely?Tak hraci by si mali uvedomit do akej medze mozu admina flamovat...Mas to aj v server pravidlach nie len pre channel czsk.

Jo to uz tu bylo nekolikrat - ja nevim v jakem jste kontaktu, ale po drivejsich zkusenostech na vetsine projektu (nebo pokusech o ne), ktere tu byly, jsme docilili s Mizigeho pomoci definitivniho "mozna" :D Aneb pripad byl odrocen... Jestli timhle stylem dale probihaji veskere navrhy na zlepseni kanalu, tak potes panbuh :)

No kazdopadne jestli mas pravdu a skutecne s nim jste v kontaktu a on je stale alespon trochu v obraze o situaci na Acku, tak tim jen lip - aspon kdyz se neco vymysli, tak se nato zas nebude cekat pul roku (doufam).

Kazdopadne s tim flamovanim - to je neco cemu nerozumim. A kdy tebe/vas adminy/mody vlastne hraci flamuji a proc? Je obecne znamo, ze spousta lidi, co plni tyhle administrativni funkce nejsou nutne prilis aktivnimi hraci (vetsinou spis naopak - ti, kteri se skutecne staraji o chod serveru etc tak vetsinou ani tolik nehravaj) a tudiz i skillove pak upadaji, tim padem se nerovnaji vlastnim hracum, kteri to tavi kazdy den misto reseni zbytecnych ban/unban requestu a planovani touru apod. No ale co se stane v takove situaci, kdy se skillove slabsi hrac dostane do hry se zapalenymi jedinci? Casto je tercem obvinovani a mnohdy i flamu u tech "vasnivejsich" jedincu :) Samozrejme tolerovat se da jen neco, ale vysada spravneho admina by mela byt "brat veci s nadhledem". Je snad tohle duvod tech nesmyslnych banu, na ktere si dost lidi stezuji v posledni dobe? To, ze hraci zflamuji nejakeho admina za skill? Jiste, dovolovat by si to nemeli, pokud to s tim flamem prezenou, ale hrotit zato perma bany? Zvlast pokud vite, ze ti hraci se aktivne podileji na akcich kanalu, jakozto chally toury atd? Kdyz jsou to lide, co kazdy den chodi na to tsko a dotu aby si zahrali, pokecali a mozna i trochu poflamovali (koneckoncu, je to tak trochu soucast hry na pubech)? Je opravdu nutne jim odepirat navzdy moznost tu hrat za jeden pokazeny vecer, jeden hloupy argument ci o co vlastne jde? Kdyz se vam pes vysere na koberec, tak ho nevezmete do kulny s nabitou puskou, ale vymachate mu v tom cumak aby si uvedomil co udelal, neni nezbytne nutne se ho zbavit - vetsinou se casem pouci a pochopi to. Nestaci stejny princip i pro hrace? Trochu jim v tom vymachat cumak, nez je perma banovat?

Mimoto - pokud clovek (admin) vi (nebo aspon tusi), ze je skillove slabsi nez jeho spoluhraci/protihraci a jeste k tomu i vi, ze maji tuhle krehkou vybusnou povahu, stoji to opravdu zato s nimi hrat? Pokud chodite hrat s lidmi jen proto, abyste zahrali prumerne/podprumerne, obdrzeli nasledny flame od tech "vasnivejsich" jedincu a nasledne si spravili naladu tim, ze jim zakazete hrat, pak je asi neco spatne. Tohle prece neni duvod, proc delate to co delate nebo snad ano? Hrejte hry, na ktere mate. Hrejte s prateli. Hrejte s lidmi, co maji pochopeni. Ale neocekavejte, ze na dote je kazdy takto velkorysy - tenhle zachvat emoci je prece bezna vec, ktera se v dote odehrava a castokrat to ti lide ani nemysli vazne, ale proste vybuchnou a maji nutkani to na nekoho svest - je opravdu nutne je zato hned odsuzovat, vzhledem k tomu, ze to je vec, ktera se bezne za vasimi zady denodenne odehrava a vetsina lidi si trochu zaflamuje a pak to maji v pazi? Jenze vy jste v unikatni pozici, kde predstavujete soudce, porotu i kata v jednom. Otazka je, jestli vyuzivate vase pravomoce jakozto admin k prospechu serveru nebo zneuzivate jakozto marny hrac k prospechu vlastniho ega. Jen neco na zamysleni :tiphat:

Uz jsem to tu rikal kdysi a rikam to znovu - polozte si otazku, proc to vlastne delate. Pokud cinite rozhodnuti, se kterym vetsina hracu (alespon tech, kteri jsou si ho vedomi a ktere to zajima) nesouhlasi, jaky ma vlastne smysl takove rozhodnuti delat? Prece ano, delate to ve svem volne case pro nas, hrace. Ale pokud delate neco, s cim hraci nesouhlasi, jaky to ma pak smysl? Mate tu komunitu, jakou jste si "vychovali". Aneb jak si kdo ustele, tak si i lehne. Pokud chcete neco delat v budoucnu s flamovanim, zlepsi kvalitu her atd - fajn, to je ambiciozni a chvalyhodny cil. Ale zbyde nakonec vubec dostatek lidi, kteri ve vysledku vasi praci oceni, pokud to delate v rozporu s jejich pranim? :) Vsichni si jiste vsimli, ze prichazi Dota2, warcraftacka Dota pomalu ale jiste umira a i tady na Acku silne pocitujeme nasledky. Je tu mnohem min hracu, mnohem min her. Je opravdu moudre resit kdo s kym a proti komu (aka nekonecne drama kolem banu)? Neni lepsi se spis soustredit na zlepseni kvality a poctu her, nalakat vic lidi a zprijemnit jim pobyt? Samozrejme, to neni neco, co mohou ovlivnit jen admini, musi k tomu pristoupit cela komunita. Ale admini by mohli prestat davat a resit nesmyslne bany v podstate "za nic" a zacit delat neco prospesneho k samotne hre. A hraci by mohli prestat podavat ban za kazdou cipovinu a flamovat v kazdem pubu, ale spis povzbudit trochu nove hrace k tomu, aby se na Acku chytli. Stejne tak takzvana "elita" acka co hrava chally a schazi se na TS apod by mohli byt trochu otevrenejsi novym moznostem a vpoustet mezi sebe i nove zajemce, at se tu obcas objevi i nova krev (potencial ma spousta lidi, jsem si jisty, ze se najde dost talentovanych lidi, ktere dota bavi, ale bohuzel se setkavaji pouze s pokryteckym a nepratelskym pristupem, ktery je na dote bezny, zvlast vuci novackum).

... setkame se u dalsiho vydani romanu na pokracovani "Jak to vidi Snip" a gratuluji vsem, kteri se docetli az sem a zapamatovali si neco z toho, co jsem napsal. Dekuji za vas cas:D

Rhymak^
14th April 2012, 01:57 AM
Snip, kopa mudrych slov, ale aj vela vystrelov vedla, zajtra si najdem cas, trochu to osvetlim, nech tie tvoje romany nevyjdu nazmar :D

Svk_Punisher
14th April 2012, 02:29 AM
Ja mám otázku čo taká lama ako ja čo sa rád zlepšujem dostal by som test game alebo ???

Klystyrek
14th April 2012, 09:50 AM
Kdyz se vam pes vysere na koberec, tak ho nevezmete do kulny s nabitou puskou, ale vymachate mu v tom cumak aby si uvedomil co udelal, neni nezbytne nutne se ho zbavit - vetsinou se casem pouci a pochopi to. Nestaci stejny princip i pro hrace? Trochu jim v tom vymachat cumak, nez je perma banovat?
+1 :xpam::D

gun10a
14th April 2012, 10:19 AM
jj,ukaz vsetkym ten screen prosim ta, za čo mam IP BAN...za tyzden som tu odohral viac hier jak ty s gunkom dokopy za pol roka :D ale chapem, asi si to uvedomujes. ze je tu 15 hracov...ale zase, napisal som gunkovi ze je kokot(aj ked nepriamo) takze ten ban uplne chapem..lebo som asi prvy co si to na acku dovolil

Kámo mesiac nehrám asi Dotu (dam 1-2 legiony), lebo mam diplomku, pracu, babu, => RL :) ale aj napriek tomu nenajdes na acku hraca, co ma viac hier ako ja IMHO :)

.DELL.
14th April 2012, 11:53 AM
~puni: a naco ti ta test hra pomuze chces lvl2?
~miso: podle me kdyz sectes hry ze vsech mych nicku budu mit tak o 200 her vic jak ty na tom jednom :D
~snip má pravdu dejte mi unban!!:peace:

DiAboL
14th April 2012, 01:02 PM
Tak snip je kvalitny hrac

Svk_Punisher
14th April 2012, 02:51 PM
Mne ani tak nejde o lvl2 ako o to aby som mohol ak by bol ten czsklague aby som tam mohol hrat chally...

Lord_Martas
14th April 2012, 03:45 PM
nechapu ty lidi proc porad maji pripominky na to, ze maji vice odehranych her jak mod. vsak je to uplne jedno :-D mod plni administrativu a veci okolo channelu a hrac si v poklidu hraje hru ...

.DELL.
14th April 2012, 03:50 PM
~Puni ver mi mas se jeste co ucit a to se nemusim divat na test game zahraj si jeste par mesicu normalni puby najdi si nekoho s kym budes hravat pravidelne treba s kumunikaci na ts a pevne verim ze se zlepsis i tim ze si obcas zahrajes nejakej ten chall jen to chce cas nikdo nebyl skvelej ze hral dotu tyden

~Martas nepochopil si to nevadi.. delas si nekdy srandu z kamaradu? delas.. no tak vidis tak tu prosimte neres neco cemu nerozumis :))

KukAc
14th April 2012, 06:05 PM
j cau stretneme sa tam o taky/e 1-2 mesiace ale skôr ma najdes na dote2 (icetea^^ysw) :*

jezis icetea... ti poslem key a teraz machrujes :D:D:D:D:D

.DELL.
14th April 2012, 07:53 PM
kdyby jen key hraju proti nemu jemu padne do teamu arsony me jozo659 a pak si jeste vyskakuje hajzl jeden :D