PDA

View Full Version : wtf omg lol2



still.out
11th April 2012, 09:16 PM
aha :D ok sorry,nerolloval som uplne dole, nenapadlo ma ze tam nieco je..no, ale nebolo to od teba pekne...vies, ze ja proti tebe nic nemam akurat mi to prislo vhodne napisat to, ze aka by bola tvoja reakcia :(
vytvaram novy topic lebo nereagovali ste na PM a nenechate ma ani vyjadrit sa.
no co uz chlapci, viete aka je na acku situacia a vy mi date ip ban za toto, kurva, si otvorte taky random parser napr. dejwika jak tam vsetkym nadava do zerov kto mu stealne creepu a potom pochopite...gl hf v real xpame
ps: pozrite si, aky mam manner napr v challe...a nie idete to hodnotit na kanali a este ked to je mimo acka..fakt moc

gun10a
11th April 2012, 09:41 PM
aha :D ok sorry,nerolloval som uplne dole, nenapadlo ma ze tam nieco je..no, ale nebolo to od teba pekne...vies, ze ja proti tebe nic nemam akurat mi to prislo vhodne napisat to, ze aka by bola tvoja reakcia :(
vytvaram novy topic lebo nereagovali ste na PM a nenechate ma ani vyjadrit sa.
no co uz chlapci, viete aka je na acku situacia a vy mi date ip ban za toto, kurva, si otvorte taky random parser napr. dejwika jak tam vsetkym nadava do zerov kto mu stealne creepu a potom pochopite...gl hf v real xpame
ps: pozrite si, aky mam manner napr v challe...a nie idete to hodnotit na kanali a este ked to je mimo acka..fakt moc

mne pride moc, ze sme ti zamietli dat unban, napriek tomu si sa vratil a oklamal nas na inom nicku, doborou volou sme ti to este tolerovali a nechali ta hrat a v prvom nestrazenom momente co som ta videl vidim toto .... pytam sa co robis inaksie ? :-) Ale asi to ani nechcem vediet, Hf o 3 mesiace

LordDevil
13th April 2012, 09:50 AM
osobne mi budes chybat icetea vydrzal si tu skoro cely tyzden:)