PDA

View Full Version : Body- za unbalanced hru +10 bodu?



red^beast
8th April 2012, 04:17 PM
Zajímalo by me proc za vyhru v totalne unabalanced hre je +10 bodu místo 1 kterej by byl spravedlivej. To prece neni zadnej skill si naswapovat tym aby protihraci nemali zadnou sanci. To nekdo tak moc ty body potrebuje ze musi delat takovyhle ochcavky?

TT_SNiP
8th April 2012, 08:05 PM
Vymysli system, ktery rozpozna kdy hra je a neni "balanced" podle tvych meritek .. Jediny co me napada je, ze by za hru lidi meli treba min bodu pokud host neda urcity prikaz (napr. !balance jestli to tu funguje?) .. ale to stale neresi tvuj problem ze? Protoze na bodech se nepozna skill hrace a 10 bodu by ti tvi protivnici nemeli, pokud bys ty nemel body nahnany ze svych tzv "balanced" her nebo pokud by mezi vama byl nejaky propastni rozdil v bodech.

the_qq
8th April 2012, 08:23 PM
Za každú výhru máš 10bodov, či už je balance, alebo unbalanced. Za prehru máš vždy 20bodov.

red^beast
8th April 2012, 11:40 PM
Vymysli system, ktery rozpozna kdy hra je a neni "balanced" podle tvych meritek .. Jediny co me napada je, ze by za hru lidi meli treba min bodu pokud host neda urcity prikaz (napr. !balance jestli to tu funguje?) .. ale to stale neresi tvuj problem ze? Protoze na bodech se nepozna skill hrace a 10 bodu by ti tvi protivnici nemeli, pokud bys ty nemel body nahnany ze svych tzv "balanced" her nebo pokud by mezi vama byl nejaky propastni rozdil v bodech.

tak ten system balancovani podle bodu neni spatnej. Prijde mi spatny to, ze pokud je za vyhru dle !r min jak 10 tak tech 10 dá.

red^beast
8th April 2012, 11:41 PM
Za každú výhru máš 10bodov, či už je balance, alebo unbalanced. Za prehru máš vždy 20bodov.

tak to asi neni kdyz dneska sem např vyhrál 19 bodu...

Nezmysel
9th April 2012, 10:52 AM
vy si vsetci myslite ako nam zalezi na tych bodoch :D ja pozeram iba SD to ze niektori ludia si myslia ze ked maju 1300 tak su najlepsi je ich vec.
ja neviem ci mam vobec 1000 bodov ale aj tak budu picovat ze som si naswapoval tym na body mne body netreba. Len chcem hrat s ludmi ktorych poznam a som s nimi na teamspeaku to ze nejake body dostaneme je mi uplne fuk :D. Nebudem hrat s idiotmy ktory mi skazili nespocitatelne mnozstvo hier a ked im dam sancu zasa si picknu len maginu mortredu lancera miesto suportu aj ked nato nemaju a maju za 50 minut vanguard a tredu klasicke pub itemy. Kym mentalita tychto ludi nreprekona bod mrazu bude ten publik stat za hovno stale viete preco si ide clovek napriklad na dotalicious zahrat rad lebo ked tam ma staty niekto 3.7 /8.5 tak si pickne rylay kupi chicku wardy a snazi sa hrat ako vie nie nasilu hrat herov ktorych nema sancu zvladnut zo svojim skillom. A nie joines public nechas si v teame taketo 3 mrdky a uz to vidis riki,bara a k tomu furion aby sa lepsie farmilo :D:D ostatnym tak co dodat.

Rhymak^
9th April 2012, 11:37 AM
Omg skutok, tie tvoje posty sa fakt nedaju normalne citat :D

A k veci, suhlasim, ze vacsina hracov, pre ktorych vrcholom dota taktiky je fast lvl1 roshan si moze mysliet, ze body su dolezite. Ze sa im dobre zaspava, len ked ziskali aspon 5 miest v ranku v ten vecer :)
Ale myslim, ze ostatni, ktori to vedia hrat, ktori sem chodia kvoli komunite, ti maju nejake body u prdele. Zo zaradenia v top10 nikto nic nema, nikto to nehroti. Nevravim, ze sa timy neswapuju a ze to nebyva imba, ale URCITE si nemyslim, ze to je kvoli tomu, ze faust/hocikto iny honi body ^^

Bacha na navrhy so zavadzanim ikoniek/cien za rank na ladderi, to by to mohlo celkom skurvit :D

onDraxX
9th April 2012, 02:01 PM
pokud tem nejlepsim nejde o body tak dejte za vyhru 1 bod, kde je problem?

Rhymak^
9th April 2012, 02:07 PM
A co potom ti, ktori sa naozaj snazia hrat na body? Co ti na to povie hrac, ktory sa chce zlepsit a snazi sa kazdu hru [kde nepozna ludi, nema nastackovany team] aby vyhral a ziskal tych par bodov? :D

red^beast
18th April 2012, 02:37 PM
A co potom ti, ktori sa naozaj snazia hrat na body? Co ti na to povie hrac, ktory sa chce zlepsit a snazi sa kazdu hru [kde nepozna ludi, nema nastackovany team] aby vyhral a ziskal tych par bodov? :D
tak takovymu hraci prece nedela problem hrat ve vyvazene hre ne? nemaj ty body byt jako ukazatel kvality hrace?

onDraxX
28th April 2012, 10:54 AM
hrac co se snati kazdou hru zlepsovat moc se nenauci hrat ve hre kde od zacatku uz v lobby je to za 25bodiku, a tech her je tu desne moc a urcite by se to dalo snizit kdyby hraci co si tu delal neustale tymy najednou zacli hrat o jeden bod.. treba by pak premysleli.. dame si lamku do tymu a on se nedo priuci :-)

Pabil
4th May 2012, 10:24 AM
zaujimave ze na PD su tie body aspon kus kategorizujucim faktrom podla coho sa da hodnotit to ako hrac zahra . Zaroven ma dobry vplyv na hru aj to ze tam malo kto pozera sd cize v potom v hrach az tolko hracom nejde o killy ale snazia sa hrat tak aby sa vyhralo , mozno viac teamovo . To je aspon moj dojem. Samozrejme ze sa to neda porovnat z acko hrou kde su v teame 3 a viac kamosi spolu , ty potom hraju teamovo ovela viac zvatsa ako nejake PD hry.

Lord_Martas
4th May 2012, 11:52 AM
ty body jsou nejvetsi omyl celeho Xpamu ...

a porad nejaci hraci je resi


2Pabil: to jsou lzi a sam tomu neveris, PD eu je jen o tom kolik her mas zahranych protoze vzdy pujdes bodama nahoru i kdyz si sebevetsi lama

Pabil
4th May 2012, 12:04 PM
Mozes mat pravdu hral som tam do 50 hier len. Kazdopadne bodiky sa mi zdaju reprezentativnejsie ako stats. ( ja mam obe nic moc takze to spravne reprezentuje ze som slaby hrac :D ... ) . Ale celkovo mi pride logickejsie ked dakto hra na body a tym padom na vyhru teamu ako ked hra na seba aby mal dobre staty a potom sa picukuje niekedy aj 4x carry . Ja osobne carry nehravam lebo je jednoduchsie zahrat na publicu support lepsim carry ale vie ma rozculit ked su 4 carry a este sa stazuju ze maju slaby support. Ale to uz rozvyjam inu temu .

Lord_Martas
4th May 2012, 01:48 PM
tam prave kazda lama co ma moc her ma 1800+, ma staty 3:8:8 60crepu 2 deny na hru a mysli si jaky je to skill

potom tam dojdes ty budes mit treba tech 50 her jak si zminoval, nejakych 1600b 8:3:10 100crepu 10deny na hru a on te kickne bo si mysli ze je lepsi jak ty....

proto jsem porad pro zruseni bodu

Pabil
4th May 2012, 01:56 PM
Okej, tak to vyzera ze na PD by to bolo dobre zrusit. Ale preco na czsk ? len koli stat honicom ? honit sa da na vseilicom , furt budu si daco najdu .

Lord_Martas
4th May 2012, 02:03 PM
zrusit jen proto, ze na zacatku temer kazde hry nekdo breci ze prijde o body, a at dame prikaz balance, pritom to tu hru fakt nevybalancuje a diky bodum nebude ten clovek hrat lepe :-) nebudou si ho starsi hraci vybirat, tim je to uplne jedno kolik kdo ma bodu

Pabil
4th May 2012, 02:19 PM
No veru na vybalancovanu hru prikaz !balance veruze nie je potrebny , priam je neziaduci . Ziaduci je rozumny host ... ktory je bohuzial vacsinou zaslepeny mozno nie ani vyhrou ale hlavne tym ze sa mu lepsie bude hrat ak bude mat tych lepsich pri seba alebo skor naopak lepsie sa mu bude hrat ak tie lamy pri sebe nebude mat ...

Daekoni
4th May 2012, 05:20 PM
Jde o to že 50% zdejší populace si myslí jací nejsou skilleří, když neustále hrají v nastackovaném teamu, a když už náhodou hrají s lamama, tak jen sprostě nadavaj na hosta jaky to neni team maker a další sračky, když už člověk nějak rozumně balancne hru ( Host který hráče zná ), tak zas breptají (ja hrají stím, ja stím a ja stím ) Kvalitní vyrovnána dota se zde hraje bohužel sřídka.

3viLcZ
4th May 2012, 06:30 PM
Daekoni ty jsi kamo mimon fakt ... vetsina lidi tu hraje s kamosema proto hraji spolu .. tak si taky nejake najdi a nevypisuj tu blbosti dik .

Daekoni
4th May 2012, 06:48 PM
Zapni to co maš nakrku nebo raději vůbec nepiš, je jasný že lidi co tu hrajou už dlouho se baví a hrajou spolu, je jich tu tolik že by se dali udělat 2 aj víc pořádné chally, ale to by "ti kamoší" taky museli ocenit rovnocenného soupeře, a když už vidi že nějaky ( přiklad: evil, diablb, hannak, zeekee a treba wicker ) vidi proti sobe ondraxe a jemu podobné, tak je to trošku useless hra nemyslíš? Nebylo by lepši to prohodit? Lamka tam, lamka tam at je to hratelné ? A honit si ego raději v realu než na trapné dotě kde je machr každý akorat za klavesnici.

3viLcZ
4th May 2012, 07:17 PM
no ty jsi mi brainzor tvle :DDDDDDDD chapes ze my si jdem zahrat ff ? nam je u prdele kdo je dole nebo kolik bodu dostaneme , proste se na TS chlamem a bavime se o picovinach .. hodnekrat jsme prohrali i kdyz jsme hrali ve 4 ... a jako sry ale hrat s tebou v teamu a dalsima 3 borcama co kdyz jim neco napises jako radu tak te poslou do pici tak po tom fakt netouzim ono dota je odreagovacka ne lamani nervu s "xpam skillerama" mozna pochopis az to budes hrat tak dlouho jak ja jaky je v tom rozdil .. .)

Daekoni
4th May 2012, 07:33 PM
Hraju to déle než jsi myslíš, jen nechápu co je to za "odreagovačku" hrotit na lamkama. Spíš bych to nazval "nudou" ? Žádny požitek

onDraxX
4th May 2012, 08:15 PM
vsak uz zase tu nekdo rika "nam je fuk kolik bodu dostaneme" tak budte taky pro zruseni unbalanc +10 bodu a nechte si 1bod, vsak kdyz uz delate pravidelne unbalanc tym tak nam neberte tolik bodu zato kdyz uz to svama(ale proti vam) hrajem :)

jinak !balance nefunguje, respektive vyrovnava to na 70% ku 30% coz je podivny

Nezmysel
4th May 2012, 08:38 PM
naco su vam tie zasrane body omg predaju vam zato chleba v obchode alebo co dopici ak hrame unbalance hru tak preto ze sa smejeme na TS a hecujeme fakt niektore nezmylene akcie 2 pov vezu atd ale urcite nie koli bodom premna zamna dajte mi aj 0 za vyhru je mi to fuk.
Ak si niekto mysli na acku ze to ze ked bude mat 1400 bodov mu nieco pomoze ze ho niekto pickne do challu alebo ho nekickne z hry tak je na omyle. Ja kickujem hracov podla statov nie podla bodov.

btw : daekoni aj tak ti toho moda nedaju o co sa tu snazis (citujem petra)

Daekoni
4th May 2012, 09:28 PM
Skutek: Napsat vlastni nazor na "balanced hry" znamená že se o něco snažím ? Hochu ty jsi hodně mimo, když už se chytáš každé kraviny jen abys nějak mohl zareagovat na můj nick .

Pabil
4th May 2012, 09:30 PM
Ak niekto hra koli bodom jeho vec... Ja osobne si nemyslim ze unbalanced hry robite aby ste mali body ale zdruhej strany ked si slabsi hrac a mas v teame rovnakych a dostanes proti sebe masticov na ts ako vy tak vy sa sice bavkat ale ta druha skupina ani kus . Ale rozumiem ze na ts xete byt spolu , kazdy by tak robi ked ma skym byt na ts. Takze pre tych co nie su na ts a chcu si zahrat vyrovananu je najlepsie pockat si na dalsi hru =)


Sranda je ze ked boli casy sukromnych botov tak boli vyrovnanejsie hry . kto vie cim to bolo.

onDraxX
5th May 2012, 01:05 AM
presne tak, a oto hur jdou staty nabrat kdyz je to neustale unbalanc ...

Nezmysel
5th May 2012, 11:01 AM
Skutek: Napsat vlastni nazor na "balanced hry" znamená že se o něco snažím ? Hochu ty jsi hodně mimo, když už se chytáš každé kraviny jen abys nějak mohl zareagovat na můj nick .
Ja niesom ten co pise do kazdeho unban a ban requestu aby sa tlacil do ritky a dostal moda to fakt ne.
Daekoni ak si fakt myslis ze to je iba moj nazor prid na TS z 20 ludi sa s teba smeje 19 a ten posledny bude asi afk.

K ondraxovi ludia maju pamat na cloveka co zahral pekne takze ono ked si budes pickovat CM,WD,ES alebo ineho suporta tak napr ja si vsimnem aha on pekne warduje kupi chicku nechava farm cary na lajne,ganguje asi to nebude len dalsi curak co si pickne carry a nevyfarmi. Pojdeme chall jeden nam bude chybat myslis ze kto vacsinou chyba ? Supporty takze hned ta uvidim v poole poviem si preco nie na publicu to zahral pekne.

Nie len ja ale aj ostatny.
Priklad sory corben :D:D ale tak pol roka dozadu sme si robili prdel lebo corben mal asi 800 bodov a ano vtedy sme huntili(For Fun) body ale ked sme boli v teame 2/3 a on bol dole tak sme si ho swapli k sebe. A vraveli sme ze on ma sice body ako lama ale vie zahrat celkom pekne suport narozdiel od ostatnych. Takto casom uz teraz hra s nami chally a chodi na TS skoro kazdy den :).

ZeeKee
5th May 2012, 11:49 AM
Hrozně zbytečně tady brečíte...

Daekoni: Děláš, jakoby jsme MY zařídili 10 bodů za každou hru... upřímně řečeno, už většině hráčů jsou u prdele body... pořád se ještě najde pár robotů, co si stathuntí, ale většinu už to přešlo. A ohledně našich stacků - opravdu už lidi ku*va pochopte, že to hrajem for fun... nehrajem nějaké hrotičské picky, netaktizujem co a jak, většinou newardíme (to jen v případě hippa v týmu). Vezmem si samé sračky a jedem bomby... že i přesto protější tým prohraje (což už se často stalo že jsme prohráli i my!) je jejich problém. Nevím, proč se tak zkurveně všichni bojí proti nám hrát. Tolik hráčů z áčka už hrajou dotu roky a pořád to neumí a jsou ubrečení, že musí hrát proti nám? Na to už můžu říct jediné - learn to play.....

still.out
5th May 2012, 12:39 PM
preco sa k tomu vyjadruju ludia co tu ani nehravaju :D (ahoj pabil)

Daekoni
5th May 2012, 11:28 PM
ZeeKee:: Já nikde nepíšu o huntění bodů, možná sis všimnul že zrovna mi je absolutně u prdele jestli hraju proti nastackovaném teamu nebo ne, naopak, baví mě hrát právě proti "vám" ...neříkám že mi není jedno či hraju s absolutními lamkami, nelíbí se mi jen dvě věcí o kterých se dá stejně jenom žvanit, za...
1) Když už se teda sejdete, vím že čekání než se dalších 5 lidi napojí a ještě k tomu polovina leavne nebo ma bobky, ale když už se to teda podaří, nebylo by lepší skusit si ještě chvíli počkat popř. kicknout někoho z protějšího teamu a počkat na "lepšího" hráče, když navíc ještě k tomu i to někdo žádá? ( tim třeba nemyslím tebe, ale taky to často vidím ).
2) věc, pokud vidím že hraje třeba Dejwík, pwnt či další hračí "samostatně" , mají strašné pindy "ja nehraju stím, ja nehraju stím atd..atd.." a pak se člověk má dočkat normalní hry...

Ja osobně jsem si s dejwíkem jednu hru nepohod a od té hry se hatujem, i když vlatně nic proti němu nějak extra nemám..Je to schopný hráč, ale překonat to a skusit spolu občas hrát by myslím nebylo pod jeho úroveň. Předpokládám že nejsem zádna lama.

Co se týče skutka - Ty vole promin že mám čas, že se třeba nudím a tak si napíšu, dělám snad něco špatně ? Nevím z jakého důvodu se vůbec do mě navážíš. I kdybych byl modem, máš snad nějakýho kandináta který sprcnul "přihlášku" ? Nebo rovnou si tam napiš sám a nežvastej do mě ;) Budu mile rád když vyberou kohokoliv, pokud bude schopnej.

Pabil
6th May 2012, 11:10 AM
este hrajte lavou rukou a bude to Ok :D