PDA

View Full Version : :)



Warrior_Greymon
6th April 2012, 08:47 PM
va multumesc pt ca ati fost atat de subiectivi in privinta cererilor mele, deja e prea mult, eu fac cerere demote pt ban aiurea=respins, fac cerere pt ban antojoc=respins, eu dau ban pt antijoc,noob=abuz, eu primesc ban de la incompetenti pt leave,plug=raman cu ban pana cand trece timpul

Va multumesc, sper sa faca post ala care mi-a dat ban cu printu pe care l-a facut, unde apare limbajul meu inadecvat, sa puteti sa-mi mai dati ban pt limbaj sau poate chiar demote.

born cum ai vrea sa sune cererea mea unban dupa toate fazele astea, imi cer scuze ca mi-a picat netul si am primit ban fara motiv, imi pare rau ca au fost baietii nevoiti sa dea rmk dar va rog scoateti-mi banul si promit ca ? Explica-mi si mie cu ce am gresit eu ? cand cacatu ala ma injura pe chat si spune ca fac plugg si eu am apucat sa ma reconectez 10 sec cand sa-i raspund cu un CE MORTII MATII MA INJURI.

Salut!

b0rn2kill
8th April 2012, 09:57 PM
Ii faceai post aluia pentru injuraturi. Procedand ca tine ai devenit si tu ca el , scuza-mi expresia "Cacatul ala."
Ca in cea mai tare injuratura care am auzito in dota de cand joc eu : "Pe cine faci tu necrofil ma , fututi mortii ma-ti" .Daca intelegi injuratura asta , intelegi si ce vreau eu sa-ti spun.
http://eurobattle.net/threads/169772-Unban-Warrior_Greymon aici eu am considerat ca tu nu meriti unban.Daca foloseai un limbaj mai ok , cu siguranta erai debanat din acel moment.

Warrior_Greymon
9th April 2012, 09:38 AM
Pai stai born ca nu e chiar asa, da ok nu era necesar limbaju meu, dar cand ala ma injura pe chat si spune ca sunt plugger,imi da si drop dupa care ban ce vrei sa fac? tu nu te enervai, si mi s-a intamplat de foarte multe ori treaba asta. Daca-i faceam cerere pt demote, spune-mi sincer primea ce merita domnu asta, conform regulamentului.

b0rn2kill
9th April 2012, 12:42 PM
Nota: La trei avertismente acumulate pe cont primiti demote.
Asta este doar un mic fragment , ai aici continuarea :
http://eurobattle.net/threads/141473-Regulamentul-canalului-Romania
Pentru injuraturi se da ban 3 zile . La a 5 sanctiune de acest gen primea lvl 0 pe canal.
Ce puteai tu sa faci?Simplu , puneai replay din care sa reiese urmatoarea treaba

Daca un jucator apare la Drop Players si in timp ce se reconecteaza primeste drop fara sa se astepte macar 1 minut, cei care au dat votekick vor fi sanctionati cu 1 zi ban (pe bot).
Daca a primit drop de la owner in timp ce se reconecteaza atunci ownerul va primi warn pentru abuz.
Si primea demote.Te injura , ii faceai post , primea ban.Asa tu te-ai ales cu banul , si el a scapat.
Un hot care fura de la alt hot , ramane HOT.:)
Deci cand te injuri cu cineva , si respectivul te injura inapoi , puteti sa va injurati 3 saptamani ca nu dau ban.Atata timp cat chestiunea asta se intampla in privat.Daca te injura doar el , primeste ban.Pe main chat/room e altceva...
Sper ca ai inteles acum

Warrior_Greymon
9th April 2012, 01:49 PM
whatever, am altceva mai bun de facut decat poze, printuri, replay-uri si posturi pt demote si ban.
Sa fie sanatos!...si sa nu se mai intample

BegForMercy
9th April 2012, 02:06 PM
Din lipsa de argumente , bagi o replica la "shto" si treci mai departe. Tipic.

Warrior_Greymon
10th April 2012, 08:39 AM
Beg serios, ce argumente mai vrei, inchide topicu si gata. Iti mai spun odata NU vreau sa fac nimanui post si cu asta basta, dar atat timp cat nu incalc regulamentul sa ma lasa si pe mine lumea in pace....ieri jucam si a inceput un individ sa ma injure ca am mh, crezi ca dai fac post si primeste ban sunt mai fericit?

Si born tu ai spus, daca ne injuram reciproc o putem face 3 sapt ca nu ne dai ban, dar cum se face ca acu eu am ramas cu ban 3 zile CAND EU AM FOST PROVOCAT. Replay nu este ca sa dat rmk, e cuvantul meu vs voi. Orice argument iti aduc beg e degeaba. Oricum mi se pare aiurea ca dupa aprox 1000 de jocuri pe ro sa primesc ban pe nedrept si sa raman banat.
Am primit ban permanet pe bnet pe userul Warrior_Greymon de la AncientPriest pe nedrept si atat timp ca a fost el admin nu a vrut nimeni sa-l scoata(mai mult de un an), nuts. mi l-a scos odata doar ca sa aiba el probleme, am ramas eu fixat pe banurile astea primite aiurea.
Salut!

b0rn2kill
10th April 2012, 03:43 PM
Orice sustii trebuie dovedit.Nu e cuvantul tau vs noi.
Sunt dovezile tale vs regulament.
Si daca ii faci unui post nu tre sa te faca pe tine mai fericit , ci pe el sa stie ca exista regulii si trebuie respectate.
Zi buna.

thenootz
10th April 2012, 03:49 PM
grey, nu mai da din casa. :) faci cum ii spuneam si individului ala "beer", dai cu !ignore si iti vezi de drum. ( numa ca ii zice anti joc mai nou, ca nu "comunici" cu echipa " :) ) nu te incalzeste cu nimic dar banuri stupide se tot dau , si eu, ca si tine , nu stau sa postez pe oricine, spre exemplu tovarasu rmx^c aka catalin270 aka endofgame aka pizdamasiiceconturiomaiavea mi-a ars un ban la 1,3 secunde inainte sa pice tronul, pt leave. :D pe motiv ca "asa mi-a facut si el pe one acum 4 ani " . asa ca de din astia sa tot ai parte. nu sunt replayurile pe site ca faceam un topic cu funny bans si funny admin moments, gen tovarasi cu lvl 4 isi iau owner in jocul altora si dau mute, unmute etc. cred ca am luat 4 banuri intro saptamana :) , unu dat "din greseala", altu la nervi, altu pe motive nefondate , recunoscut de 2 admini ca nu era de ban dar ca sa multumim poporu, dam , si tot asa :)

b0rn2kill
10th April 2012, 05:08 PM
Pai ii zice anti-game cand dai ignore la toata echipa si alte faze
Dai ignore cand esti injurat nu cand iti zice "gege"
Tu de ce i-ai dat aluia ban daca a iesit cu 4 secunde inainte sa pice throne?Tu aveai voie si el nu?