PDA

View Full Version : Gproxy failed.



ShowMeUrGenital
3rd April 2012, 08:27 PM
Zdravím, mam taky mensi problem..musel som preinstalovat windows a chcem si nainstalovat euroloader... stiahol som si wc3(cz) stiahol som patch 1.26a a euroloader z vasho webu.. euroloader mi aj ide takze s w3 by nemal byt ziadny problem no na pripojenie na xpam treba po novom mat zapnute gproxy...nejdu mi zapnut, furt mi vypise toto: C/program files/warcraft 3/gproxy.exe Nepodarilo sa spustit tuto apllikaciu pretoze jej subezne zdielania konfiguracia je nespravna.Podrobne informacie najdete v denniku udalosti aplikacii. dakujem za odpoved...
ps: mam VISTU do ktorej sa nerozumiem..instaloval som to uz vela krat no furt mi to islo akurat na inom systeme...ty

the_qq
3rd April 2012, 08:29 PM
púštaš to ako administátor?

ShowMeUrGenital
3rd April 2012, 08:36 PM
ano pustam... uz som kvôli tomu 2x preinstaloval cely w3,repatchoval to ofic patchom,switcherom,skusil som ci neni chyba v cracku...netusim v com by mohla byt chyba..furt toto pise

the_qq
3rd April 2012, 08:38 PM
počkaj, ale písal si že si si stiahol W3 (CZ) a máš aj blizzard patch 1.26a českú verziu? (Ta čo je na hlavnej stránke u nas nieje česka sa mi zda..)

ShowMeUrGenital
3rd April 2012, 08:42 PM
jj mam cz patch,inak by to ani neslo opatchovat anglickym patchom...jedine co mam z vasej stranky je ten euroloader installer fakt nemyslim si ze som niekde urobil chybu co sa tyka instalacii, preto chcem nejaku pomoc ci to nebude operacnym systemom alebo prepisat nejaky subor rededit fakt neviem :(

_ARTAS_
3rd April 2012, 08:59 PM
Hmm Inak aj ja mam Cz wara. ALe netušim v čom máš chibu :/

the_qq
3rd April 2012, 09:12 PM
hmm, tak gproxy v poslednej dobe dost blbne.. este jedno čo sa ta mozem opytat je, máš nainstalovane tie dva programy co treba aby ti islo spravne gproxy? (Framework + c++)

ShowMeUrGenital
3rd April 2012, 09:26 PM
farmework,samozrejme že mám a hento c++ tak netusim moc o com je rec ale asi to bude tiez nieco co som v minulosti nikdy stahovat nemusel a je to sucast windowsu takze ano

the_qq
3rd April 2012, 10:49 PM
fúha, tak fakt neviem.. skúsim sa ešte popýtať alebo použi eurobattle.net wiki. Tam sú vysvetlené errory, možno tam nájdeš aj tento. http://dotabot.net/wiki/index.php/Main_Page

ShowMeUrGenital
3rd April 2012, 11:15 PM
nevadi no, aj tak diky moc za pomoc..hladal som na tej wikipedii, nikto tam podobny problem nemal resp./ziadne riesenie som tam nenasiel...trosku som aj googlil, nasiel rôzne problemy ludi s patchovanim,verziou hry,alebo samotna platforma (euroloader)...tento moj pripad je asi dost nezvycajny..ked všetko ide, euroloader, gateway..akurat ma to neconnectne na server kvôli tomu že mi nejdu spustit gproxy..niečo sa im nepaci asi v samotnej instalacii warcraftu alebo mozno zly crack netusim...ak by niekto vedel co s tym, alebo by aspon tusil cim to je sposobene, tak mi napiste budem vdacny za kazdy typ...popripadne kludne tvorca gproxiek :D dik

the_qq
3rd April 2012, 11:21 PM
poradím ti, skús ešte založiť topic v hlavnej sekcii fora... tam su ludia co to vytvorili a tak... ale musíš tam písať len po anglicky, myslím že ti pomozu - http://eurobattle.net/forums/18-Technical-Support

_ARTAS_
4th April 2012, 11:08 AM
Ináč VISTU mám aj ja takisto. Ale nwm mne to nerobieva. Ale na VISTE sa to stáva pretože VISTA je nový Windows a nemá šetky tie programy čo napríklad Xpčko :/
Mne napríklad volakedy robievalo že my vypínalo jednu hru Red Alert 2 Stará hra :D Mno a odtedy my to uš nerobylo.

ShowMeUrGenital
4th April 2012, 03:07 PM
pisal som, no nikto mi neporadil...na notebooku som si to nainstaloval a tam mi to ide a vsak je to xp...pouzil som presne tie iste instalacie,ten isty patch aj euroloader..a gproxy aj cely battle net mi ide bez problemov...takze to bude pravdepodobne cisto problem vo windowse..ako som pisal, vistu mam kratko takže ak by niekto vedel co robim zle alebo co mam zmenit proste kto sa s tymto problemom uz stretol a vypisalo mu to co mne(hore to je napisane) tak piste :/..dik

the_qq
4th April 2012, 06:21 PM
ja ti poradím, daj si vistu hneď preč.. sú s tým len problémy, daj si buď w7, alebo XP.. :)

_ARTAS_
5th April 2012, 02:39 PM
Presne :D

ShowMeUrGenital
5th April 2012, 09:27 PM
zdravim, mam pre vas novinky :D preinstaloval som si windows na xp...a...gproxy mi stale nejdu (wtf??) vypisal mi zase error a vsak s inym znenim: C/program files/warcraft 3/gproxy.exe spusteni teto apllikace se nezdarilo, protoze konfigurace aplikace neni spravna. tyto potize lze pravdepodobne vyresit opakovanou instalaci aplikace..preinstaloval som si cely euroloader uz asi 5x a furt to iste...ano taham to od vas ten installer..takze po dvojdnovom rieseni tejto zahady a reinstalacii windowsu som dospel k tomu ze chyba bude pravdepodobne v euroloadri...nejake navrhy? ty

the_qq
5th April 2012, 11:24 PM
ty vole, tak o tomto sa budem určite informovať u vedenia, že čo je s tým, dík za postreh.

.DELL.
6th April 2012, 02:04 PM
to by me docela nasralo kdybych kvuli dote preinstaloval widle a picu z teho xD :DD

_ARTAS_
6th April 2012, 05:13 PM
to by me docela nasralo kdybych kvuli dote preinstaloval widle a picu z teho xD :DD

Vidíš stáva sa aj v lepších rodinách :P