PDA

View Full Version : O intrebare...



i.liKe.BeeR
3rd April 2012, 02:06 PM
De ceva timp am tot incercat sa-mi activez contul, sa nu-l pierd...si imi da mereu aceeasi eroare..."Bad username or password"...ceea ce nu e prea posibil :D

Oare mi-a fost sters contul? Dar nici 2 luni nu au trecut de la ultima activare...

CronYshor
3rd April 2012, 02:53 PM
Nick-ul tau pe server este i.liKe.BeeR ? daca da , nu crek mai ii in functiune :

1) From RO_Guard: No info for user i.like.beer
2) Invalid user.

Kay
3rd April 2012, 02:59 PM
Da ma, s-au sters conturile nefolosite in ultimele 6 luni, cum e cazul si la tn adica.Degeaba l-ai tot activat tu daca n-ai si intrat in joc...Fa-ti-l din nou pe aceeasi adresa de e-mail daca e, pana nu-ti fura altcineva superbitatea asta de nick ( XD ).

i.liKe.BeeR
3rd April 2012, 03:26 PM
Ms de ajutor !

RaouL
3rd April 2012, 03:42 PM
Te-ai re-apucat de DotA? :)

i.liKe.BeeR
3rd April 2012, 10:16 PM
Nuuu...doar ca sunt preventiv...nu vreau sa pierd contul :P, probabil pt viitorul in care ma voi re-apuca :))) Si tocmai mi-am pus windowsu`...cu sp3 si am frameworku` vietii ca ala m-o incurcat sa instalez w3, ca pe sp2 nu poti avea mai mult decat framework 2.0. Si astazi intr-o vreme ma tremurau degetele :))...dar inca nu e timpul :))

GoodanGeL
3rd April 2012, 10:51 PM
Daca activarea contului tau nu functioneaza si tu iti faci un cont nou cu acelasi nickname dar zice ca este deja folosit atunci poti sa ii dai un PM lui Cen pe forum ca sa te ajute.

http://eurobattle.net/private.php?do=newpm&u=153393

i.liKe.BeeR
4th April 2012, 01:17 PM
MS Mult Stef ! :D