PDA

View Full Version : Modrá obrazovka



mumijicek
2nd April 2012, 10:01 PM
Zdravím, problém s modrou obrazovkou, kdy se k tomu přidá divné hučení jsem měl už na kompu...ale tam byl nějaký problém, tak jsem to neřešil. Nicméně teď mám noťas a v poslední době mě až znepokojuje, jak často se mi to stává. Třeba teď jsem dvakrát zkusil zapnout euroloader a pokaždé mi to hodilo modrou obrazovku, načitalo to něco s grafickou kartou tuším a v podstatě se mi komp resetl. Po zapnutí mi vyjelo vyřešení problému nebo tak něco a odtud jsem se dostal k tomuhle oznámení:
"Address a problem with Warcraft III: Reign of Chaos or The Frozen Throne

Warcraft III: Reign of Chaos or The Frozen Throne has stopped working properly.

Although a specific solution to this problem is not available at this time, Blizzard Entertainment recommends checking its website for support information and the latest product updates."

nevím, zda-li to může být tím, že mám spuštěnou řadu dalších programů jako icq, skype, prohlížeč s youtubkem, každopádně bych se toho rád zbavil. Komp mám solidní viz. http://www.alza.cz/packard-bell-easynote-tk87-jn-465cz-cerveny-d258695.htm#foto .

Předem děkuji za pomoc.

mumijicek :)

the_qq
3rd April 2012, 04:10 PM
Neni to tým, že máš nejakú starú grafickú kartu? skúšal si ju updatovať?

Frozovel
3rd April 2012, 04:29 PM
Spíš by to chtělo nějaký info o tom jak píšeš že to načítá něco s tou grafickou kartou(nejlíp screen)Jinak starou grafiku nemá určitě.mám daleko horší PC a šlape mi to v poho.Jak říkám chtělo by to info toho načítání jak píšeš.

Frozovel
4th April 2012, 10:33 AM
Tak dneska jsem rešil asi obdobný problém.Pokud ti vyskakuje modrá obrazovka a reset PC.Najdi v počítači složku C:\Windows\minidump\ tam by měl bejt soubor ohledně hlášení tý chybi.Tak kouákni podle datumu a upni někam ten soubor.Zkusím ti zjistit čím to je.A nebo si přečti druhý příspěvek zde:http://extrahardware.cnews.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=4162 je tam vše potřebné.Nebo jak říkám upni někam ten soubor a já ti na to zkusím kouknout.