PDA

View Full Version : Padání hry



Frozovel
31st March 2012, 06:12 PM
Prosím vás nevíte čím by to mohlo bejt.Normálně hraju je jedno jestli dotu nebo legion TD nebo jinou mapu.Ale z ničeho nic mi to napíše že jsem byl odpojen(žádný kick).Kolikrát se mi to sta i když čekám na spuštění hry.Napíše to že došlo ke ztrátě spojení(nebo tka nějak to píše).Přitom když kouknu to Windows tak internet jde.Normálně za W3 znova,připojím se hraju,a pak třeba zase po půl hodince hry najednou spojení přerušeno.Bohužel se to stává náhodně takže netuším čím by to mohlo bejt.Budu rád za každou radu.

the_qq
31st March 2012, 07:26 PM
hráš dotu s gproxy?

Frozovel
31st March 2012, 08:54 PM
Jj mám zato že s Gproxy.Ale právě že mě to kopne bez toho aniž by to gproxy zareagovalo.To jsem žažil snad 2x že zareagovalo.Jinak se teda přiznám že jsem nějak víc to gproxy nezkoumal,ale vždy když se přidám do hry tak se mi gproxy připojuje.

the_qq
31st March 2012, 11:01 PM
viem že tam boli nejaké problémy, ale doteraz neviem ako ich vyriešili, informujem sa a dám ti vedieť.

Frozovel
31st March 2012, 11:15 PM
Tak to díky moc.Budu opravdu rád za každou pomoct.Předem moc díky.

the_qq
1st April 2012, 01:21 PM
pokiaľ niečo nezistím, tak skús reinstall, neviem či celú hru, ale skús aspoň gproxy, to by mohlo pomôcť.

Frozovel
1st April 2012, 02:19 PM
Jj reinstal nejspíš zkusim.Mam ho nahratej ještě na NB a tam jsem takoví problém mám zato ani nezažil.Takže nějak to zkusím.

LordDevil
1st April 2012, 03:41 PM
Skus do prikazoveho riadku dat ping server.eurobattle.net
Ci nahodou nestracas packety.

Frozovel
1st April 2012, 04:45 PM
Tak jsem zkousel a neztracím.4 odeslaný,4 přijatý,0 ztraceno.

LordDevil
1st April 2012, 06:28 PM
tak uz len skusit reinstal wara nic ine ma uz nenapada

Frozovel
1st April 2012, 06:56 PM
Jj určitě to zkusím.reinstal nikdy nic nezkazil:D...jinak díky za rady a ochotu.

_ARTAS_
2nd April 2012, 12:14 PM
Jj určitě to zkusím.reinstal nikdy nic nezkazil:D...jinak díky za rady a ochotu.

Mno čo ako to dopadlo uš ti to ide ?

the_qq
2nd April 2012, 03:11 PM
Potom napíš, či reinstall pomohol.

Frozovel
2nd April 2012, 09:48 PM
Tak dneska jsem jel asi 3 hry bez Gproxy a žádnej pád.zítra zkusím s Gproxy.a uvidím co to bude dělat.pak se kdyžtak vrhnu do toho reinstalu.Třeba měl PC(hra,internet) slabší chvilku:D a už to bude ok:D uvidím.

the_qq
3rd April 2012, 03:11 PM
Bez gproxy to nemá dôvod padať ofc. Ale skús to ešte s tým gproxy, čo to spraví, ak bude padať daj reinstall a potom hoď info.

Frozovel
3rd April 2012, 03:24 PM
Tak jsem to zkoušel ještě včera večer a vypadá to tak že mi to padá jen když hraju s gproxy.Takže mám reinstal celej War nebo jen euroloader?

the_qq
3rd April 2012, 03:26 PM
Ja osobne by som preinštaloval celý war :) Čiže - War 3 ROC, TFT, blizzard patch, gproxy, euroloader :) .. nikdy nevieš istota je istota :)

Frozovel
3rd April 2012, 05:59 PM
ok:D budu muset teda vše pohledat:D a vrhnout se do toho:D

_ARTAS_
3rd April 2012, 08:01 PM
ok:D budu muset teda vše pohledat:D a vrhnout se do toho:D

Have fun :thumbUP:

Frozovel
4th April 2012, 12:52 PM
Taková blbější otázka:) kde stahnu euroloader a gproxy?Tady na hlavní stránce vidím jen patch(navíc asi na en verzi)takže ten tahám odjinud CZ.

EDIT:zkusil jsem stahnout to na hlavní stránce:D a ejhle on to neni patch:D ale eurolader:D

the_qq
4th April 2012, 01:03 PM
na hlavnej stránke, máš aj blizzard patch (EN) + gproxy (euroloader)

Frozovel
4th April 2012, 02:37 PM
Já stahnul ten soubor:1.26a_b_man.zip (14.0 MB) (http://app2.eurobattle.net/download/index.php?id=131) a podle toho když jsem ho zkoušel na rychlo spustit tak by to měl bejt ten euroloader.doufám že se nepletu.

(http://app2.eurobattle.net/download/index.php?id=131)

Frozovel
4th April 2012, 04:57 PM
Takže věc se má takto.Komplet reinstal a je nejspíš vše jak má být.25 lvl v legion TD a bez pádu.Hlavně jsem měl asi ten euroloader nějakej starší.Protože to gproxy v něm bylo uplně jínný než mám teď:D Hlavní je že zatím to vypadá že to šlape.Takže mužete hodit lock.Jinak děkuji za ochotu při pomoci.To se moc často nevidí.Rád se sem obrátím pokud budu mít nějaký problémy a dotazy.

the_qq
4th April 2012, 05:22 PM
Som rád že ti to ide :) ono reinstall + update väčšinou pomáha.. preto som ti to odporučil..

keby niečo ozvi sa.

:tclosed: