PDA

View Full Version : Ať žije publik demote CZSK-keeper lvl 0 ! :D



Peopl3Sh1tCz
23rd March 2012, 04:59 PM
Už nás to tady sere, šikana a ponižování od lvl2 a 3, arogance, málo her, tvrdé podmínky ... Přidejte se k protestu který povede nikam, ale alespoň si všichni společně zaprotestujem :D

creatindo
23rd March 2012, 05:02 PM
+1 máme čisté ruce ! :ancient:

_BoH_
23rd March 2012, 05:06 PM
pipl drbe ti ? :D

Daekoni
23rd March 2012, 05:30 PM
Přidávam se :P

Peopl3Sh1tCz
23rd March 2012, 05:39 PM
Boh vyhudruj mi pelikána .. snažím se tu jen akumulovat trošku hněvu :D

Sadomasochista
23rd March 2012, 06:38 PM
pipl od kedy mas frajerku spravas sa velmi zvlastne :D

(kde cert nemoze posle zenu)

the_qq
23rd March 2012, 07:01 PM
nechápem, čo tu máme demotnúť či čo?

je to síce offtopic, ale zase aby to malo aj zmysel trošku.

Klystyrek
23rd March 2012, 07:03 PM
Nevím vůbec o co tady jde, ale protesty mám rád...

+1

3viLcZ
23rd March 2012, 07:36 PM
Chtel jsem tu neco napsat , ale kdyz nekomu jebe tak nekomu jebe ...

the_qq
23rd March 2012, 10:48 PM
Chtel jsem tu neco napsat , ale kdyz nekomu jebe tak nekomu jebe ...

ja som si to aj tak prečítal ... xaxaxa :D

Peopl3Sh1tCz
24th March 2012, 02:15 PM
Však co děláte :D .. malo hněvu ve vás je vy diliny z žiliny :D :D :D

Hannibal.InSa
24th March 2012, 08:58 PM
fetujete lidi fetujete, ( hlavně dejwík v tom jeho kamenolomu )!

LordDevil
25th March 2012, 07:02 AM
nj tak to dopadne ked niekto dostane demote z moderatora:D

Peopl3Sh1tCz
26th March 2012, 09:59 AM
nechápem, čo tu máme demotnúť či čo?

je to síce offtopic, ale zase aby to malo aj zmysel trošku.

Sem byl najebaný trošku :D nesmíš to brát tak vážně :)

the_qq
26th March 2012, 03:06 PM
v troch svojich postoch po sebe si bol "najebaný"?

Peopl3Sh1tCz
26th March 2012, 05:01 PM
Chápu tvůj odtažitý postoj ;) ale aji tak to tady skončí brzo :D .. stane se jak sem řekl .. zůstane tady jen několik málo lidí co si v životě nekoupili za vlastní love hru (1skupina) a ti kteří nemaj HARDWARE požadavky (2skupina chudých lidí) takže v podstatě elita společnosti :)

Sadomasochista
26th March 2012, 05:26 PM
v troch svojich postoch po sebe si bol "najebaný"?

no mne sa to uz stalo, a piplshit vyzera byt tiez sympatak :D

the_qq
26th March 2012, 07:39 PM
Chápu tvůj odtažitý postoj ;) ale aji tak to tady skončí brzo :D .. stane se jak sem řekl .. zůstane tady jen několik málo lidí co si v životě nekoupili za vlastní love hru (1skupina) a ti kteří nemaj HARDWARE požadavky (2skupina chudých lidí) takže v podstatě elita společnosti :)

ale chápeš, keď sa vyjadruješ ako človek s malým IQ... a s tymi ľudmi no nvm, beta dota2 skončí, a myslím si že minimum bude do toho vrážať peniaze, kedže je to sux a dosť hráčov sa vráti ;)

Sadomasochista
26th March 2012, 08:43 PM
otazka je ako to bude fungovat, na steame si kupis len jednorazovo hru a hras, ci ?

still.out
26th March 2012, 09:04 PM
beta dota2 skončí, a myslím si že minimum bude do toho vrážať peniaze, kedže je to sux a dosť hráčov sa vráti ;)

a ty si myslis ze 90% komunity na acku dostalo beta key,a preto tu teraz nikto nehra?+ ked spristupnia betu bez nutneho key-u tak este len potom bude naval..

the_qq
26th March 2012, 11:06 PM
Mne ofc doplo, že už hráči starnú, možno RealLife a tak... ale tých pár (neviem kolko) čo skúšajú dotu 2, si myslím že sa vrátia, lebo za tú hru by som peniaze nedal..

netix
27th March 2012, 01:37 AM
Upadá to tady každým dnem,Dota 2 je jedna věc a podle mě dost zásadní.Jelikož pokud někdo kdo Dotu nezná a bude mít zájem ji hrát,půjde po nejnovějším.I kdyby ne,nebude si kupovat starej W3 a dost si pamatuju že než sem zprovoznil všechno kolem Bnetu a tak,měl sem se na to chuť nejednou vysrat.A to nepočítam měsíce kdy sem se snažil zprovonit bota :D Další věc je asi fake system,vím že existujou hráči co se prostě nemaj chuť dotu naučit,ale hrajou stylem own/leave. Real life bych řekl je tak do 5% :D (SAD :-)) Jediná možnost je přetáhnout hráče z jiné komunity,což půjde asi dost těžko.Chtělo by to vymyslet nějakou "!!!"marketingovou"!!!" fintu,něco co jinde není a bude schopný to přitáhnout aspoň 20 kvalitních hráčů.(není to moc,ale když jich je tu v současné době celkově tak 50,z toho ani ne půlka s dobrým skillem byli bysme za ně rádi.)Je vidět posun s toury apod.,ale chce to víc.Turnaje nejsou nic neobvyklýho nebo zásadního :-) + To že všude na dota fórech pohlížej na lidi z Xpamu jako na lames a leavery(něco jako my na Garenu.) nám moc nepomáhá :-/
EDIT:Např. Mě teď napadlo oslovit CZ/SK komunity na ostatních serverech a udělat něco jako multiserverovy turnaj. Moderátoři by vybrali např. 20 nejlepší hráčů dané komunity(nezaujatě),ti by se dohodli na rozdělení do 4 týmů,pak by se vybral server s nejjednodušší dostupností(netuším který to je,ale tipuju že asi RGC) a tam by se to odehrálo.Šance ukázat,že nejsme takový lamy xD Třeba by to někoho přilákalo.

Serja
5th April 2012, 10:40 PM
Upada to tu napriklad, protoze nekteri nejmenovani adminove(lordkozojeb) rozdavaji permabany, aby si neco dokazali. Kdyz jsem se po temer roce vratil, nestacil jsem se divit, jak se zredukoval pocet stabilnich lidi na Acku, ted uz mi to dava smysl. Zkuste rekrutovat adminy, co maji snahu neco zlepsit, ne blbecky, co si leci komplexy menecennosti a cpou se do hry, kterou ocividne neumi ani jako support natoz carry. ;) Uvidime se na Dote2, cuz.

the_qq
5th April 2012, 11:33 PM
Upada to tu napriklad, protoze nekteri nejmenovani adminove(lordkozojeb) rozdavaji permabany, aby si neco dokazali. Kdyz jsem se po temer roce vratil, nestacil jsem se divit, jak se zredukoval pocet stabilnich lidi na Acku, ted uz mi to dava smysl. Zkuste rekrutovat adminy, co maji snahu neco zlepsit, ne blbecky, co si leci komplexy menecennosti a cpou se do hry, kterou ocividne neumi ani jako support natoz carry. ;) Uvidime se na Dote2, cuz.

po roce je tu dosť zmien, ktoré ste chceli vy. Ja keď som sa stal modom, tak tu ten návrh fake off bol tak strašne dlho, až som ho presadil a keď tu je tak ideme podľa pravidiel a potom vznikajú takéto posty.. čo si čakal že Lord spraví? mali ste spolu konflikt, dostal si ban len na týždeň (Za hento sa dava ovela vacsi trest na hlavnom fore) a aj tak si išiel hrať na faku.. nezabúdaj že lord je vlastne leader nás všetkých teraz pri absencii mizigeho... a myslím, že konal správne..

maj sa, dota2 sračka čiže tam dlho nevydržíš. čus.

oB.Sweety
5th April 2012, 11:42 PM
jen to doplnim... nechapu proc se lord chova jak idiot |doufam ze dostanu ban oo vsemocny| vzdycky byval v pohode ale ted hraje lolko jednou za mesic sem dojde skurvi hru nekdo ho zflamuje coz je bezne a hned banuje .. tohle neresim to je vlastne uz uzavrena kapitola...ale dobre si uvedomte jak to bude vypadat.. vsechny takhle vybanujete a nebude se uz cekat na hru 15 mintu ale bude tu 10 her za den maximalne..protoze jestli fakt hodlate banovat lidi s fakama nebo ty co pujcili acc tak poslete vsechny privatkare a 80 procent pubu do pici jen tak mavnutim prooutku...pres 8 let tenhle channel funguje a vy ho takhle sproste zabijete... ten system sem navrhl ja ale ocividne sem to sfailil tak jako je tomu v jednom politickem smeru..."KOMUNISMUS" - myslenka je vyborna ale je to neproveditelne... nicene vy ste to prizivili tim zavorka tim "vy" myslim lorda zavorka ... ze se uchylujete k diktature .. kdyz se nad tim tak zamyslim tak uz si predstavuju jak se vsichni loucime s ackem za mesic... hm hezkych 8 let nerdismu to tu bylo..

3viLcZ
6th April 2012, 12:33 AM
jen to doplnim... nechapu proc se lord chova jak idiot |doufam ze dostanu ban oo vsemocny| vzdycky byval v pohode ale ted hraje lolko jednou za mesic sem dojde skurvi hru nekdo ho zflamuje coz je bezne a hned banuje .. tohle neresim to je vlastne uz uzavrena kapitola...ale dobre si uvedomte jak to bude vypadat.. vsechny takhle vybanujete a nebude se uz cekat na hru 15 mintu ale bude tu 10 her za den maximalne..protoze jestli fakt hodlate banovat lidi s fakama nebo ty co pujcili acc tak poslete vsechny privatkare a 80 procent pubu do pici jen tak mavnutim prooutku...pres 8 let tenhle channel funguje a vy ho takhle sproste zabijete... ten system sem navrhl ja ale ocividne sem to sfailil tak jako je tomu v jednom politickem smeru..."KOMUNISMUS" - myslenka je vyborna ale je to neproveditelne... nicene vy ste to prizivili tim zavorka tim "vy" myslim lorda zavorka ... ze se uchylujete k diktature .. kdyz se nad tim tak zamyslim tak uz si predstavuju jak se vsichni loucime s ackem za mesic... hm hezkych 8 let nerdismu to tu bylo..

+100 .... ja spise nechapu proc tolik lidi co znam ma ip ban .. a duvody nejsou nikde vysvetlene .. tak ze je to nejaky pojebany komplex admina co si tu meri pero pres internet s clovekem co ho mozna nekdy vyflejmoval ze je to pojebana lama a mel by to prestat hrat ... (sad story )

_ARTAS_
6th April 2012, 04:14 AM
Nebojte sa neodíde nikto :D ždycki budú hráči ktorý budú hrávat only A channel. :P

Lord_Martas
6th April 2012, 09:06 AM
ty bany tady sou opravdu trapne, asi kdo umi neco hrat ma ban :-D (pochopim to u epic looser feeder leaver hracu)

este ze sem lama O:-)

jak pise sweety .. +1

Laryk
6th April 2012, 11:05 AM
nevím co je těžké na tom dodržovat pravidla, dodržujte je, nebudete mít bany, .

oB.Sweety
6th April 2012, 11:13 AM
Larouši nepij mámě tu alpu!:D že ty dojdeš s tím že nechápeš co je těžké na dodržování pravidel bych nečekal:D

DiAboL
6th April 2012, 11:45 AM
Padne to tu do pol roka, zase budem mat pravdu, YEAAAAAAA BUDDY!

Rhymak^
6th April 2012, 11:52 AM
Dement...

Nezmysel
6th April 2012, 12:14 PM
+100 .... ja spise nechapu proc tolik lidi co znam ma ip ban .. a duvody nejsou nikde vysvetlene .. tak ze je to nejaky pojebany komplex admina co si tu meri pero pres internet s clovekem co ho mozna nekdy vyflejmoval ze je to pojebana lama a mel by to prestat hrat ... (sad story )

Co cakas ked vyflamujes admina ze nedostanes ban ? nebud smiesny. Keby si toto napisal na dasnete pepsovi alebo ghostovy alebo jednemu z tych retardov tak si tam uz v zivote nezahras. Tu sa maner tresta este dost ohladuplne podla mna. (sudim podla toho ze nemam este perma ban fakt dakedy sa spravam hrozne a nedokazem to ovplivnit jedina moznost je ze clovek ma dost sebaovladania a je to flegmos :) ). Perma ban je prehnany ale ked niekoho sflajmujes necuduj sa ze dostanes ban. Nesuhlasim s perma ale tak isto nesuhlasim ze taketo veci by mali byt bez postihu ban na 3 ofc max tyzden (to ze serja nalogoval fake nick tak neviem co cakal).

oB.Sweety
6th April 2012, 12:18 PM
hej me fascinuje jak se tu nekteri chovate ted jako nejvetsi slusnaci na cely planete..skutku treba ty kerej pouzivas/ouzivals 1016 nicku.. picujes do kazdeho (aj my do tebe ofc:D) a nekolikrat si tu skrz bany uz i "prestal hrat" :D

netix
6th April 2012, 12:24 PM
Padne to tu do pol roka, zase budem mat pravdu, YEAAAAAAA BUDDY!

Nj a zůstaneš tu sám xD

3viLcZ
6th April 2012, 01:02 PM
Si zabil Skutok fakt ...

.DELL.
6th April 2012, 01:08 PM
Skutokček je takovej náš mentor to se jen tak nevidí :D

oB.Sweety
6th April 2012, 01:13 PM
Skutokček je takovej náš mentor to se jen tak nevidí

chybí ti tam DE ...abys nad tím moc nepřemýšlel tak v pátém slově..:)

the_qq
6th April 2012, 01:33 PM
Sweety mna len fascinuje to, že keby serja nedostal ban, tak sa tu nič nerieši... ale on to mohol očakávať, že keď už vieme zistovať tie faky a všetko, tak ak to spraví tak skončil.. ako keď ste chceli ten systém, tak ho tu máte.. a bude sa postupoať podľa jeho pravidiel... ešte keby fakuje a nemá ban, tak budiž.. spýtam sa ho ktorý nick chce aby mu ostal... ale má ban (mal konflikt) a aj tak surovo naloguje fake a hrá si ďalej... fakt ešte dobre obyšiel, že nedostal IP ban a môže aspoň PD.eu hrať :D .. vy si hlavne zapametajte, že za to že ste "Skillovo" viac obdarení, nebude sa na vás brať ohlad... pravidla su pre kazdeho a keď ich bude chciet obyst aj najlepsi hrac na xpame, tak ten trest proste dostane...

čo sa týka, banovania fakov - to nieje práca na mesiac, to proste sa časom všetko pobanuje a každy hrac si bude ten jeden nick vážiť, ovšem ak tu bude chcieť hrať..

still.out
6th April 2012, 01:44 PM
nebojte sa neodíde nikto :d ždycki budú hráči ktorý budú hrávat only a channel. :p

:d

.DELL.
6th April 2012, 02:02 PM
Pochopil sem to marku bylo to to prvni co me napadlo tak si ty tvoje vysvetleni nech pro nekoho kdo to chape trosku pomalejc ci nechape vubec.. :ancient:

oB.Sweety
6th April 2012, 02:21 PM
Hele jsem na pc kde mám i klávesnici takže ti to trošku rozeberu:


1. 2011 cca Jaro jsem ve spolupraci se Sonym vymyslel urcitej system
2. rok se na to sralo a pak ste to prosadili vy

teď si trošku rozeberem co se stalo špatně..

v bodě n.1. vznikla úžasná myšlenka jak se zbavit Fejkerů a vymyslel se z ní systém

pak se rok nic nedělo -rok je dost na to aby něco neposkvrněného, immuního, získalo svůj osobní vir - a tak se taky stalo..

zavedli ste to přesně tak jak se to nemělo dělat..

To že se opíráš o to že to není lusknutím prstu si moc dobře uvědomuju, ale v žádným případě to neurychlíte tím, že budete rozdávat perma bany..protože vem si kdyby nebyly fejky neměli byste za co ty perma bany dávat.. to že ještě jsou není ani naše ani vaše chyba..ber to z tohohle pohledu..celej ten systém byl myšlenej s tím že se to bude pomalu oddělovat samozřejmě, ale tak že když někdo dostane ban a dojde na fake tak se mu prostě fake smaže.. je to prakticky to samé s tím, že v tomhle případě nepříjdete o hráča (a nevykládej mě že vám tu hráči nechybí).. kdežto když budete permabanovat tak ano dřív ten systém bude funkční, nicméně nabízí se otázka pro koho? pro 3 adminy z nichž jen jeden je schopnej racionálně uvažovat a pro polovnika? hmm tomu se moc progress říkat nedá, uznejte sami..


a přestaň prosím omýlat to že si myslíme že pro nás platí jiné / neplatí žádné pravidla.. nikdo z nás, kterým říkáš "skillovo obdaření" si nemyslíme že sme nepostihnutelní.. jen nesouhlasíme s tím co se děje a hodláme to řešit v momentě kdy se nás to dotýká (současnost) a ne v případě nějakého moronkinga897 který a) nemá účet na fóru (takže se o tom nedozvíme) b) jiného mormona který stejně víc hraje na pubu než na áčku.. a z toho by ti mohl i vyplynout i důvod proč to furt slyšíš jen od nás... protože zbytek buď nemá ten účet nebo jim nedělá problém odchod na garenu..


/jinak nic proti tobě QQ vím že ty s tím nic neuděláš hlvně protože nemůžeš.. ale někomu se na rameni vyplakat musím no ni?:) /

.DELL.
6th April 2012, 02:32 PM
Swetr nepiš to tak dlouhý stejně to nikdo asi krome me do konce nedocte tvl uz ses jak snip s tema jeho románama na pokracovani

the_qq
6th April 2012, 04:15 PM
myslím si, že by lord nemal dôvod, mu dať perma.. keby -

a) Nemá mať ban a len tak si mení nicky, lebo si tam chce napr. nahrať topku, alebo sa mu páči... dobre vtedy by mu zabanoval nick, a jeden by mu nechal.

ale omfg Rozmýšlaj - BAN JE TREST (3x píšem mali spolu konflikt, čiže mal mať ban na týždeň) A ON TEN TREST obchadzal, ja nvm ako to uz mam napisat.. proste trest ma vypršať a potom zase môže hrať ale on proste ten trest obchádzal tak to lorda nasralo, mna by to tiez nasralo a uz som par perma banov rozdal takto..

pochopíš, že mi za fake nedávame perma bany, IBA V TAKYCHTO SITUACIACH.

still.out
6th April 2012, 08:13 PM
Swetr nepiš to tak dlouhý stejně to nikdo asi krome me do konce nedocte tvl uz ses jak snip s tema jeho románama na pokracovani

ja to citam do konca ale su to desne sracky sry :(
artas ma lepsie posty

Laryk
7th April 2012, 01:29 AM
sweety tak mi řekni, kolikrát jsem já měl ban ? já vím co si možu a nemožu dovolit..

qq a ty nepiš, že pro všechny platí stejná pravidla, když to tak není, aspoň co v posledním měsíci vidím, tak ne, každopádně i tak vývoj na A za mě +

the_qq
7th April 2012, 11:13 AM
tak to si vypočujem, čo sa ti nepáči.. (Myslím tie pravidlá)

Laryk
7th April 2012, 06:01 PM
nevím třeba než people dostal demote po každodenním leavování, teď napíšete warn pro dejwika který za podobné sračky měl už bany dva a eště toto uděla při challu, já vám do toho nekecám, jen se mi nelíbí že se tu píše pro všechny stejné pravidla když to tak neni :))

http://eurobattle.net/threads/164429-Demote-request-dejwik

a když vidím toto (a nechci hledat dál, to byla první stránka v Banech), tak mi přijde že ho dokonce držíš ;)

the_qq
7th April 2012, 08:06 PM
Po prvé - people nedostal demote za leavovanie, ale za inactivitu.

Po druhé - o čom točíš?

Nezmysel
7th April 2012, 08:26 PM
kedze si to gunko closol aby som mal moznost sa obhajit. (sorry ale nenecham zo seba robit kokota marnakmi z publiku)
http://eurobattle.net/threads/169861-WTF-vykuchat0-r
1hru som spravil jeden swap v loby napisal som mod RD napisal som redy ? nikto nic nenapisal tak som napisal start now ok to som skurvil.
2hra ani jeden swap v loby ani jeden ty zerak jediny kto bol somnou bol TT_snip ktory prisiel do hry sam a siel ku scrouge nikoho som ineho neswapol. T0mica netix a bazalka presne to su ty hrqaci s ktorymi chodim na TS a hram chally sa spamataj dement. TT snip aj netix mi mozu potvrdit ze som hru pustil comandom !start a nie !start now. To ze ste najvacsie zera xpamu a uz som vam to xkrat povedal ze s vami hrat nebudem nemeni nic na veci ze meliete hovna a ste marny. A nerobte zomna curaka nemate nato.
Gunko toto nemyslim vobec ako hate :D len proste ti objasnujem ze pisu sracky tak im to never. :)

Laryk
7th April 2012, 08:38 PM
co o čom točíš? dejwik dostává neustále jen warny, může si leavovat jak chce a manner má horší než já a diabol v nejlepších letech

netix
7th April 2012, 10:17 PM
Skutok ma pravdu,nic neswapoval.Pustil normalne start.Navic ja dostal warn za nic.Davali nam kluci flame za to ze sou lamy a dali na total feed a psali este rosha bezte.Tak ze srandy pisu serte na down podte rosha.Nesli sme ale mam za to warn.Cool.

TT_SNiP
7th April 2012, 11:53 PM
Skutok ma pravdu,nic neswapoval.Pustil normalne start.Navic ja dostal warn za nic.Davali nam kluci flame za to ze sou lamy a dali na total feed a psali este rosha bezte.Tak ze srandy pisu serte na down podte rosha.Nesli sme ale mam za to warn.Cool.

Jinak nechci se do techdle trapnych afer zatahovat, ale kdyz uz se to rozpitvava .. jednu vec bych poznamenal. V tomhle ma netix absolutne pravdu - byl to jeho (trapny :P ) pokus o vtip, ale vzhledem k tomu dlouhemu vyjadreni gunka (evidentne bez toho aby se podival na replay) bych rekl, ze to je skutecne za nic. Zadnej rosh se nekonal, byla to jen slovni prestrelka. Hru jsme normalne dokoncili myslim ze bez nejakeho neobvykleho zdrzovani.

No a co se toho swapovani tymu tyce, myslim ze kazdy muze kdykoliv z lobby leavnout (krom Mitsukiho her ... inside joke xD ) beztrestne. Zadny silene naswapovany tym tam myslim nebyl, chtel jsem si jen po XXX mesicich dat nejaky ten pub tak jsem sel se Skutkem par her a pokud vim, tak nekteri z tech co byli proti nam v te druhe hre byli puvodne s nama (minimalne jeden hrac). A jinak sam se vam divim (hlavne Skutkovi), ze nemate nic lepsiho na praci nez resit takove p*coviny, tohle je uz vazne trapny ban requesty za kazdou kravinu..

pwnt[XD]
8th April 2012, 03:19 PM
Laryku, ty ze mas lepsi manner nez dejwik? :DD COOL STORY BRAH!

dog.dejwik
8th April 2012, 03:42 PM
teď napíšete warn pro dejwika který za podobné sračky měl už bany dva a eště toto uděla při challu

a když vidím toto (a nechci hledat dál, to byla první stránka v Banech), tak mi přijde že ho dokonce držíš ;)

Tak za prvé, jak si vůbec můžeš dovolit napsat že leavuju hry, když se to stává opravdu jen zřídka.. ano pravda, jednou max 2x jsem leavnul z nasranosti, jinak to bylo opravdu jen afk a ten důvod jsem vždy udal.. hraju tu od srpna minulého roku, ty tu hraješ celou životnost xpamu a jsi akorát za debila.. proč?

a za druhé: jak můžeš soudit jaký mam manner když si mě v životě neslyšel na tsku.. My tam spolu vycházíme, někdy líp někdy hůř ale nestalo se mi že bych se tam vyloženě s někym hádal. a to nás tam bylo včera přes 20 a myslim si že vytváříme klidnou komunitu..

the_qq
8th April 2012, 08:33 PM
kedze si to gunko closol aby som mal moznost sa obhajit. (sorry ale nenecham zo seba robit kokota marnakmi z publiku)
http://eurobattle.net/threads/169861-WTF-vykuchat0-r
1hru som spravil jeden swap v loby napisal som mod RD napisal som redy ? nikto nic nenapisal tak som napisal start now ok to som skurvil.
2hra ani jeden swap v loby ani jeden ty zerak jediny kto bol somnou bol TT_snip ktory prisiel do hry sam a siel ku scrouge nikoho som ineho neswapol. T0mica netix a bazalka presne to su ty hrqaci s ktorymi chodim na TS a hram chally sa spamataj dement. TT snip aj netix mi mozu potvrdit ze som hru pustil comandom !start a nie !start now. To ze ste najvacsie zera xpamu a uz som vam to xkrat povedal ze s vami hrat nebudem nemeni nic na veci ze meliete hovna a ste marny. A nerobte zomna curaka nemate nato.
Gunko toto nemyslim vobec ako hate :D len proste ti objasnujem ze pisu sracky tak im to never. :)

v pohode, my celkom vieme, o čo ide v daných situáciách. :)


co o čom točíš? dejwik dostává neustále jen warny, může si leavovat jak chce a manner má horší než já a diabol v nejlepších letech

a? dostal Channel ban za počet warnov, čiže ho to potrestalo samo, čo sa týka druhej veci, dostal podmienku jeden nick a ostatné banned, neporušuje to. Po tretie manner sa nedá 100% ustrážiť. Aj keď by sa mal.


Tak za prvé, jak si vůbec můžeš dovolit napsat že leavuju hry, když se to stává opravdu jen zřídka.. ano pravda, jednou max 2x jsem leavnul z nasranosti, jinak to bylo opravdu jen afk a ten důvod jsem vždy udal.. hraju tu od srpna minulého roku, ty tu hraješ celou životnost xpamu a jsi akorát za debila.. proč?

a za druhé: jak můžeš soudit jaký mam manner když si mě v životě neslyšel na tsku.. My tam spolu vycházíme, někdy líp někdy hůř ale nestalo se mi že bych se tam vyloženě s někym hádal. a to nás tam bylo včera přes 20 a myslim si že vytváříme klidnou komunitu..

čo môžem k tomuto povedať, tak s dejwom som hral X hier na tsku. Môžem povedať že ma brain a rozmýšlanie lepšie ako niektorí ľudia tu. Čiže nechápem, načo tu robíte ohladom týchto vecí aféry.

tak isto ako pri diablovy, možno robil blbosti, ale odkedy som ja Moderator, tak je normálny, som sním v "kontakte" a odomňa by v živote nedostal Lock, nemám dôvod mu ho dať pretože jeho brain a skill je dávno za vodou a to že trolloval, alebo čo robil, je minulosť.. odomna by mal v klude lvl3...

dúfam, že už tu takéto veci riešiť nebudeme a každý budeme riešiť sami seba.

[W3PD]rebrik
8th April 2012, 10:47 PM
akoze ked 20 ludi vychadza dobre na tsku tak kazdy z nich ma dobry manner?????....

Laryk
9th April 2012, 12:00 PM
ne neleavnul jsi 2x z nasranosti, než sem na tebe podal první BR, leavnul jsi několikrát když jsi byl host, tehdy jsem na tebe BR nepodal protože jsem myslel, že jsi kvalitní hráč a neměl jsem s tebou problém, když už se to stalo popáté, BR sem podal, dostal jsi warn, to kde sme? teď se to zopakuje, další warn? wtf? akorát afkoval a důvody jsi udal? pokud nemáš závažný důvod (pistole u hlavy), afk nejdeš, ani hru neleavuješ, tak jest v pravidlech, první leave, druhý leave => třetí = měsíc ban, IP ban, ty máš 40 warnů, cg, dělej si sbírku

mně je uplně u piče za koho tu jsem nebo nejsem, narozdil od tebe nemám potřebu někomu lézt do prdele

ne nebyl jsem s tebou nikdy na ts, vidím co pišeš ve hře, v každé hře kterou jsi prohral a kde nejsi na TS flamuješ chat, v každé a tvrdě, neumíš se chovat a ještě píšeš jak ano, epické, kupř icetea se už chová absolutně normálně a nenapíše ani jedno sprosté slovo za celou hru, zkus si z něj vzít příklad

rebrik +1

Serja
10th April 2012, 12:09 PM
Ze bys dal Diabolovi level 3....to snad trollujes ty, ne? Toho cloveka jsem nevidel normalne se chovat v zadne hre, za kecy bych mu vydelal ENTER, aby nemohl psat. A jestli nekdy umel hrat....tak ted to urcite neni.

Laryk
10th April 2012, 06:10 PM
ale serja, i když diabola nemám rád, když už o něm něco říct, tak že aspoň trošku hrát umí :) a to neříkám jen tak o někom, do huby si hold nevidí, každý jednou dospěje, už je to náš veliký vysokoškolák, on pochopí, jak se má chovat

dog.dejwik
11th April 2012, 01:38 AM
Laryku jdi dopíči, dementy tu nnikdo nepotřebuje...

Kdy už přijdeš na to, že já tu nikoho neasslickuju (kromě jogiho a zekeho).. prostě mě každý vidí takového jaký opravdu jsem a ne podle pár pubů..

Rhymak^
11th April 2012, 02:22 AM
Konecne thread, ktory ma uroven ^^

+1 za manner dejwik btw :D

the_qq
11th April 2012, 07:10 PM
robím to nerád, ale lockujem to. Tento thread nemal od začiatku žiadny zmysel..