PDA

View Full Version : nepochopitelny re-vouch



hulvat
20th March 2012, 05:23 PM
Za prve - novy voucheri krom Hannaka chally skoro nehravaj, takze nevim proc tak aktivne odebiraji lvl 2 tem co je hrajou ( jen kdyz maji cas viz. ja ). Za druhe - ti kdo chodi na TS vi, vetsinu casu travim s pritelkyni a kdyz uz 1-2 dny v tydnu jdu na dotu, tak ty chally hraju. Pokud si chce nekdo hrat na pana tvorstva, tak mi lvl 2 vracet nemusite, ale pokud mate brain a umite ho pouzivat, tak nevidim duvod proc mi byl lvl2 odebran. Dekuji za pozornost. Hitsugay :)

DiAboL
20th March 2012, 05:31 PM
Prepac nevi, ze na vouchera nemam skillovo, skusim sa zlepsit. Taktiez som hral asi 1 chall v zivote, na TSku som este nebol, nechapem teda vobec, preco som voucher(vedlajsi) :O

Rhymak^
20th March 2012, 05:32 PM
Absolutne nechapem tvoj postoj. Kto povedal, ze demote je bez moznosti obhajoby?
Na ladderpagei sa skutocne tazko da zistit, ktore z poslednych hier konkretneho hraca su chally a ktore su puby.

A ked si vsimnes, tak tvoj demote sme nenavrhli my, ale prisiel z inej strany. Navrhovali sme auto demote len hracov, ktori mali posledne hry z roku 2011/ januara 2012 a pod.
Myslim, ze ked si odpustis narazky typu "pan tvorstva" a podobne picoviny, tak ten lvl2 dostanes hned spat.
Dik

Rhymak^
20th March 2012, 05:33 PM
A btw, ked sa dobre pamatam, tak tvoj demote qq prebral s hannakom a ten povedal, ze uz takmer vobec nehras, tak kym nezacnes, tak nech ti to vezme. [s moznostou vratenia -> rovnako ako massacre]

hulvat
20th March 2012, 05:54 PM
Diabol - tebe neberu jako vouchera a vubec jsem na tebe nemluvil O.o
Rhymak - qq i Kuba vi jak to mam s hranim a ze hraju jen chally kdyz uz hraju, ale me to je jedno. Jak rikam, nekdo dostane trochu pravomoci a ejhle Hitler the second =D. Lvl 2 mit nemusim jen proste nemam rad takove jednani =)

Hannibal.InSa
20th March 2012, 06:02 PM
normálně jsme rozhodovali kdo je podle nás aktivní -neaktivní , nevi i když si kámoš tak jsem řekl že podle mě už nehraješ,(říkal jsem i Artema,ale někdo říkal že tedka přes týden tam hrál 2 hry) a protože ty chally tu šly už do prdele, tak chceme (aspoň jak já jsem to pochopil ) udělat aby si ti lidi kteří mají lvl 2 toho vážili, a proto odebíráme lvly neaktivním lidem, aby to ti co ho mají co nejvíc massovali.

the_qq
20th March 2012, 06:02 PM
ak budeš aktívny v challoch (aj ako cpt.) tak nemám dôvod ti to nevrátiť.

hulvat
20th March 2012, 06:05 PM
Jojo, dobra logika vzit to hracum, kteri hraji chally vzdy kdyz muzou ( viz. ja ). Muzete si poblahoprat za dobre odvedenou praci =D. Ne Kubo, vis jak to je. Me jen sere, ze vsichni vi jak to mam, ze mam mladou a radsi jsem s ni a ze se snazim hrat co nejvic =). Ale np, ja ten lvl k zivotu nepotrebuju. A vubec nejvic me fascinuje, ze tady psal cosi Diabol, ktery ma funkci asi jako zahrivac lavecek nebo podavac vitaminu na zapase =DDDDD

hulvat
20th March 2012, 06:06 PM
QQ ja hraju kdy jen muzu =)

Hannibal.InSa
20th March 2012, 06:16 PM
nevi ale ty to furt nechápeš, každý má nějaké důvody proč hrát nebo nehrát. Ale tu nejde o ty důvody , nebo proč to tak je jestli hraje nebo ne, ale prostě o to jestli hraje nebo ne. A až budeš hrát tak říkal že ti dá lvl2. A něco pro ostatní které zminoval nevi na icq, oni budou vědět. Když se vám něco nelíbí, tak navrhněte nějaké návrhy, ale když si to říkate jen na TS, a nic neuděláte a jen flamujete, tak toho hodně pořešíte.

hulvat
20th March 2012, 06:22 PM
Kdyz se chcete drzet vaseho "systemu" tak by ten lvl 2 mel ztratit vic hracu a tim nemyslim zrovna Artema, ktery hraje jeste min nez ja =). A btw s nikym neflamuju a resim to sam za sebe Kubo.

Hannibal.InSa
20th March 2012, 06:26 PM
kdyz to resis sám za sebe tak mi to nemas psat na icq a jmenovat tam lidi. Já osobne jsem jich navrhoval ještě víc . A někdo to checkoval a artem tedka hraje, a myslím že až domaturuje tak znovu bude smažit jak drak.

hulvat
20th March 2012, 06:33 PM
Hej, ja taky az jednou odmaturuju budu smazit jak drak =D. A na ICQ jsem jen psal, ze ostatni vi jak casto hraju a ze Evil se mnou souhlasi, ze tohle cele je fet =) Tak se tady neponizuj Kubo, ja myslim, ze uz to je vyresene. Vic hrat nemuzu a nechci, tudiz mit lvl 2 nebudu. CLOSE =)

Hannibal.InSa
20th March 2012, 06:36 PM
:D:D rikas ze jednas za sebe, a zase se tu ohrnujes evilem.. :))

hulvat
20th March 2012, 06:44 PM
Jednam, pouze jsem rekl, ze se mnou souhlasi. Kubo rikam, ze to je vyrizene =)

LordDevil
20th March 2012, 06:46 PM
neviem co tu riesite hrajes ked mas cas nevi chapeme.Tak potom vysvetli naco ti ten lvl2 bol,ked hrajes len obcas.A btw evil tu snad suhlasi zo vsetkym:DVsetci chcete aby sa hrali chally atd a ked sa nieco pre to ide robit vznikne takyto thread....Dalsie podobne thready budu mazane nebudeme riesit blbosti typu preco mi to bolo odobrate atd sami viete preco tak sa nedivte.Povacsine je to neaktivita a vsetci ked ste ziadali o lvl2 ste suhlasili s tym ze to mate kvoli challom aby sa to hravalo nie pre massovanie pubov.
:tclosed: