PDA

View Full Version : unban tibi--sor



tibi
18th March 2012, 04:34 PM
immortal.faith (http://www.ro-dota.com/?u=immortal.faith) a abuzat de comenzi si anume ban dupa votekick, de aceea cer unban si warn acestui jucator, conform regulamentului :

"Comanda !banlast poate fi folosita la votekick doar in cazul in care cel care a primit kick a facut anti-joc (statul afk intentionat / feed intentionat / distrugerea, ascunderea itemelor tale sau ale coechipierlor / folosirea unor spell-uri aiurea precum Toss-ul lui Tiny, Recall-ul lui Ezalor sau Holy Persuation-ul lui Chen, Nightmare-ul lui Bane etc), altfel ownerul va primii 1 warn.

ca dovada ca am fost dat afara cu votekick fara a incepe meciul: http://www.ro-dota.com/game/87/

T-Pain
18th March 2012, 06:03 PM
da tu esti noob mah...normal ca a abuzat..

tibi
18th March 2012, 06:22 PM
de ce mai exista reguli? nu trebuie respectate? sa stiu si eu ,

tibi
18th March 2012, 06:26 PM
scuze de ton dar sunt nervos

tiberiu01
18th March 2012, 08:15 PM
+1 pentru unban (nu o fi super pro, dar regulile ar trebui sa se aplice)

tibi
19th March 2012, 04:10 PM
da tu esti noob mah...normal ca a abuzat..


T-pain vreau sa-ti transmit ceva: acum sunt linistit si calm , am vazut ca ai postat 2 lucruri
1 da tu esti noob mah, vreau sa-ti spun ca la reguli nu sunt pentru pro si restul, daca nu am jucat pe ro , nu inseamna ca nu am vechime, toata stima pentru cei care lucreaza aici , dar nu te cunosc si nu ma cunosti si nu mi se pare normal sa te adresezi cu mah
2 mersi ca esti de acord ca a abuzat

GoodanGeL
19th March 2012, 04:51 PM
Momentan nu merge sa descarc replay sau sa ma uit pe game log, dar o sa merg cu presupusul. Vazand ca sunt jucatori buni si dupa pick-uri ca e joc de challenge asum ca tibi--sor cu experienta sa de 99% pub nu l-a ascultat in totalitate pe Immortal.Faith, capitanul care avea si niste asteptari de la jucator.

Dupa cum zice regulamentul:




Neascultarea capitanului in mod repetat (farm ca si support, refuzul de a cumpara wards, refuzul de a face def etc.) duce la 1 zi ban.


Dar in acest caz, eu o sa ii scot banul lui tibi--sor si daca va mai intra la challenge si o sa fie banat o sa ramana asa.

tibi--sor debanat.

Topic inchis.