PDA

View Full Version : TEST HRA - lvl 2



Hannibal.InSa
17th March 2012, 05:47 PM
takze kdokoliv by mel zájem o lvl 2 a myslí si že jako pomoc by se mu šikl replay z TEST hry. Tak stačí sem napsat, domluvil bych lidi a čas (a možná i Stream! ), a probíhalo by to formou jak normalní challenge jenom bychom to založili normálně. V případě dobře zahrané hry , a prokázaného skillu (TS) atd co by měl správný kapitán mít, by byl lvl jistej

dog.dejwik
17th March 2012, 08:05 PM
Dělají se i test hry na lvl 3?

the_qq
17th March 2012, 09:41 PM
dobrá práca, ale najprv spravíme revíziu lvl2 (demote a tak) a potom sa môžu robiť takéto hry. Ale good idea.

Lord_Martas
18th March 2012, 09:08 AM
promin ze to pisu sem, ale napadlo me
nebylo by i vhodne treba kazdy tyden napsat nejaky cas, kdy by se treba chodily chally, aby treba lidi co o to maji zajem byli online nebo neco?

bo ja jsem vzdy online kdyz sou jen same publiky, sice vcera sem jeden chall stihl, ale predtim ani nepamatuju :-((

DiAboL
18th March 2012, 11:36 AM
Dejwik, lvl 3 je len pre vyvolenych....

the_qq
18th March 2012, 04:44 PM
promin ze to pisu sem, ale napadlo me
nebylo by i vhodne treba kazdy tyden napsat nejaky cas, kdy by se treba chodily chally, aby treba lidi co o to maji zajem byli online nebo neco?

bo ja jsem vzdy online kdyz sou jen same publiky, sice vcera sem jeden chall stihl, ale predtim ani nepamatuju :-((

určite by hannak, napisal aj datum a cas.. lenže ešte sa spraví revízia až potom budú test game :)

Lord_Martas
18th March 2012, 06:51 PM
nemyslel jsem test hry, ale celkove chally
vim ze je to sice individualni, ale i tak

Rhymak^
18th March 2012, 06:53 PM
Uz druhy den premyslam nad nejakym sposobom ako vymysliet, aby sa chally hrale aj v nejake pravidelne casy. Nieco na sposob tourov, ak je schopnych najst sa 16 ludi na tour, myslim, ze by sa to dalo pomoct aj challom, dajte mi cas :)

Lord_Martas
18th March 2012, 07:31 PM
oki budu se tesit :)

dog.dejwik
18th March 2012, 09:45 PM
chally se hrajou každej den tak od šesti hodin, nevim co tu řešíte s nějakým dohadováním challů pravidelně, stačí si pak jen počkat až se nějaký chall dohraje, k tomu slouží příkaz !inform

Hannibal.InSa
18th March 2012, 10:36 PM
jak řekl pan loupák :D ono to nejde udělat aby se hráli třeba každej den v 8, protože lidi nemaj vždycky v ty dny čas.. ale když příjdeš většinou po šestý, tak se to vzdycky nejak dá ten challenge domluvit.

the_qq
18th March 2012, 11:04 PM
jasné, ja som povedal dobrý nápad - len najprv spravíme poriadok s lvl2 usermi a potom môžme začať robiť tieto veci :)

onDraxX
19th March 2012, 05:26 PM
tak kdyby byl pevny datum se streamem, tak by lidi treba chodili v tu dobu uz jen diky tomu stremu na kanal :-)

the_qq
19th March 2012, 05:29 PM
Podľa mňa bude účasť aj kôli tomu, že aj slabší hráči budú hrať s tymi lepšími CM mod a vlastne chall (Ako som už napisal hannak good idea ) len zavedieme to až po LVL2 hromadnom demote :)