PDA

View Full Version : Nový Voucher / Voucherka



the_qq
14th March 2012, 07:33 PM
Takže zdravím,

ako ste sa už dočítali, tak sme vytvorili pre vás možnosť získať lvl3 na CZSK-Keepera, čo vlastne znamená Voucher CZSK sekcie.

Na začiatok budú prijatí 3 vouchery (Ak by sa zvýšili lvl2 requesty rapídne, môžme prijať ďalších.)

Dúfam že pojem Voucher nemusím vysvetlovať a rovno sa pustím do toho čo potrebujete napísať do prihlášky.

Čiže post s prihláškou bude vyzerať asi takto:

- Meno, Vek, Forum Nick, Server Nick a čas približne strávený na fóre / serveri denne.

Podmienka - Musíte mať lvl2 aby ste mali nárok na lvl3.
PS. hláste sa len tí čo máte o to fakt záujem a bude vás to baviť, nie že po týždni sa nato vykašlete.

Veľa štastia!

dog.dejwik
14th March 2012, 07:52 PM
David, DvacetDva, doG.Dejwik, Dejwik, 24/7

ZeeKee
14th March 2012, 07:57 PM
Jméno: Patrik
Věk: 20
Server/Forum Nick: ZeeKee
Čas strávený na fóru/serveru: vela

Věnovat tomuhle se chci hlavně proto, protože jsem hroznej perfekcionista a flamer, takže si ty hry velice rád zcheckuju a pořádně vynadám hráči! A i rád pochválím? =) Hře rozumím, jak po osobní stránce (lh, ib, sb, skill), tak hře celkové (wardy, mapcontrol, brain). To snad každý ví! =D

Taktéž rád ušetřím trochu práce moderátorům... ale snad to nejdůležitější - UŽ TAM NEPUSTÍM ŽÁDNÉHO ZERÁKA JAKO DAEKONIHO (QQ ví a rozumí - byl v té hře).

Jo a hlavně se těším na barvičku!

Díky, ZeeKee!

Hannibal.InSa
14th March 2012, 07:59 PM
Kuba, 21 , Hannibal.insa, Hannak , 2-3 hodky na servru. Popravde spíš bych dělal třeba každou tu neděli test gamy. Například kapitán který by si tu podal vouch request, by si dal proti mě hru že by se normálně založilo, a pak -cm, a na základě té hry by se přijal nebo ne. Já totiž na replaye moc nejsem.

Nezmysel
14th March 2012, 10:53 PM
takze real name:Marek nick name:skutok forum nick:nezmysel vek:19 o 2 tyzdne 20 :) massacer party :D
vsetci viete ze ked niesom na tyzdnovke kempim tu od 9 rana kedy vstavam cekujem forum som tu skoro cely den (zavislak :/ ) chodim spat asi o 2 rano s ostatnymy fetakmi co tu no lifuju :D takte asi tak.

Ak niekedy pouzivam espresivne slovne vyrazy tak ked dostanem lvl obmedzim svoju slovnu zasobu na slova ktore nebudu pohorsovat (podla mna niekedy ich pouzit aj tak treba)
tuto spolocnost.

Urcite mam nato cas a chcem pomoct tejto komunite kedze betakey ani neuvidim nieto este dostanem kym nevijde dota 2 som uplne oddany xpamu. Uz to bude nejaky mozno aj 5ty rok a chcel by som aj nieco cim by som mohol pomoct. Skusenosti urcite replaye pozeram rad mam ich niekolko desiatok ulozenych a hlavne dotu nielen hravam ale aj sa nieco o nej dozvedam a neberiem to stylom zapnem dam 6 hier vypnem a koncim. Prispievam na fore, sledujem scenu no to je asi vsetko.

-pome
14th March 2012, 11:09 PM
- Meno, Vek, Forum Nick, Server Nick a čas približne strávený na fóre / serveri denne.
Ondra
21
-pome
poMe
jak je treba :)

Rhymak^
14th March 2012, 11:29 PM
Takze meno: Martin
Vek: 21
Nick: Rhymak^
Na BNete a fore stravim Dost vela casu [s vypadkami ofc]

Ja nemusim vraviet stare dobre, ze "manner si polepsim, slubujem", ja mam manner v poradecku :D
A teraz vazne, travim kopu casu sledovanim repov a streamov, bavi ma radit hracom, ktori robia chyby ak si nejaku vsimnem [lahsie sa hodnotia ini :) ], problem je v tom, ze si to vela ludi k srdcu nevezme a povedzme si pravdu, porad na acku niekomu nieco v hre a hned ta zhejtuje jak psa :)
O to radsej by som bol za moznost svoje [ked uz nie ine, tak aspon] pozorovacie schopnosti nejak uplatnit, myslim, ze do doty vidim a stale sa to zlepsuje. Ludia ma poznaju, kopa z nich ma nazor aky ma, ale myslim, ze na Vouchera mam...
Forum checkujem parkrat denne, modre vykricniky sa u mna dlho neohreju :)

P.S. Naslo by sa aj zopar napadov ake dalsie uzitocne a zaujimave ulohy by mohli voucheri vykonavat, ale to prezradim, len ak ma zvolite, nech mam nejakeho zolika :D

DiAboL
15th March 2012, 12:03 AM
Chcel by som navrhnut jednu vec. Mozno sa niekomu zda byt hlupa, ale nemyslim si ze je... Navrhoval by som sa ako nahradny voucher, alebo nejaka vypomoc. Nemal by som ziadne pravomoci ani na fore, ani na channeli, ani lvl 3. Jednoducho by som si pozrel test replay, a do detailov by som si ho prestudoval a nasledne na fore vyjadril svoj nazor.(nazor na urovni vouchera, ak by som do toho siel )

Sadomasochista
15th March 2012, 02:48 PM
Meno: Michal
Vek: 22 a pól
Fórum Nick: Sadomasochista
Server Nick: Sadomasochista
Čas strávený denne server/fórum: 4 hodky / Refreshujem x-krát za deň, ak je niekde treba, aj čo to, napíšem.

Bonusy (Nepovinné): Aj keď SkuTok povedal, že mám veľké ego, nie je to pravda. A replaye ma bavia kukať, aj hodnotiť. A viem ako má vyzerať dobrý hráč bo kukám aj to tie streamy .. nehovorím, že ja to zvládam všetko na 100% ako hráč, ale ako to má chlap hrať, to viem ...

Eph3dr1ne
16th March 2012, 01:04 PM
- Artem Zhyzhykov
- čerstvých 21 let
- Eph3dr1ne
- Eph3dr1ne
- 2-3hod


Hlavní důvod ?

...Zřejmě nechci aby každý borec na ačku měl lvl 2.
Mrzí mě že borci maji lvl 2 pro zakládání pubu a challu mají odehraných stejně jako počet měsíců vlastnících lvl2.

Mám raději nějaké test-game na TS kde se pozná pravý kapitán, ale nebráním se replays nebo obsování chalu.

PS: +sup Hanak :D

DiAboL
16th March 2012, 03:21 PM
Asslicker

gun10a
16th March 2012, 05:40 PM
Zdravím. Po ťažkom rozhodovaní sme vybrali :

Rhymak^
Sadomasochista
Hannak

Veľa šťastia a nech Vám ten zápal dlho vydrží.

the_qq
11th April 2012, 08:00 PM
takže vzhľadom na udalosti - Rhymak promoted na Trial moderatora (Lvl4) a Sadomasochista demoted (Inactive) sme sa rozhodli prijať ešte jedného nového vouchera (lvl3). Kto má záujem už z tu prihlásených, len to sem napíše a ďalší máte možnosť. Prajem veľa štastia.

Sadomasochista
11th April 2012, 10:01 PM
Sry ze som sklamal vasu doveru, ale je to tak ozaj lepsie, mam teraz kopec dalsej roboty a dota ide do uzadia, GL HF diky za sancu!

S tym ze ak bude treba pomoct s nejakou hlupostou na forku, ktora ma bude bavit a ten cas na forum by sa este nasiel, tak rhymak mi da vediet, prava nepotrebujem :)

A zelam acku vela dalsich uspechov, zastavim sa este na nejaky ten challenge! <3 <3 <3

dog.dejwik
12th April 2012, 01:53 AM
Já chcem být voucher! A taky chcem tu trumpetu co má hannák na chatu!

gun10a
18th April 2012, 04:55 PM
Radi by sme uzavreli výber nového vouchera, preto ak ma ešte niekto záujem má poslednú šancu napísať. Z predchádzajúcich ak si to niekto rozmyslel, ma poslednú šancu sa odhlásiť :)

Eph3dr1ne
4th May 2012, 11:35 PM
Víte co Vám na to můžu .... :tiphat:

_ARTAS_
15th May 2012, 12:16 PM
Som zvedavý kto to vyhrá :)

Pabil
15th May 2012, 01:46 PM
Mne sa paci Wreakova vizia , chudak vecne zabanovany diabol :D uz mu ostane len csko s nozikom

dog.dejwik
15th May 2012, 03:28 PM
Takže když jsem se přihlásil sám, tak jsem to musel i vyhrát ne? :D

Love.and.Peace
15th May 2012, 05:23 PM
ja chci taky ! Love.and.Peace 20 /skoro/

Wicker
15th May 2012, 08:41 PM
ZXT.761, vek 23, Wicker, cas nepocitam ale jsem tady dost casto

dog.dejwik
16th May 2012, 04:07 PM
už je pozdě kluci a beztak na to nemáte skill :D

aa jestli bude voucher molda nebo wicker jdu okamžitě na admina :D ty sračky nebudou mít vyšší lvl jak já! Sem projel jejich mámy a tady budou dělat frajery..

the_qq
19th May 2012, 10:10 AM
Nejak sa to tu nerieši, čo ma trochu mrzí :/