PDA

View Full Version : LVL 3 Req.



gun10a
12th March 2012, 10:48 PM
Zdravím vospolok.

Takže spolu s ostatným CZSK - Teamom sme pre Vás pripravili možnosť dostať lvl 3 AKA Voucher.

Čo to obnáša ?
Získať platný hlas pri udeľovaní lvl 2. Neskôr možno viac.


Čo k tomu potrebujete ?
- Minimálne lvl 2, ak nie aktivnosť na challoch tak aspoň aktívnosť na fóre (riešenie lvl 2 req)
- Nutnosť mať skill niekde nad priemer lvl 2 hráčov. Malo by platiť voucher = skiller.

Nakoľko nie sme v OT sekcii, čakám len koštruktívne dotazy a návrhy :)

Krecek
12th March 2012, 11:15 PM
takze krecek s trubkou ze vcerejska to nedostane ? :( zadny autovouch??? :(

the_qq
12th March 2012, 11:36 PM
takze krecek s trubkou ze vcerejska to nedostane ? :( zadny autovouch??? :(

krecek s trubkou bol len počas touru a streamu, ak budeš pokračovať a budeme spokojný môzme sa rozprávať o niečom typu "CZSK streamer" :)


čo sa týka k lvl3.. to je to moje PREKVAPENIE! dúfam že ste spokojný a čakám len chválu (joke:D) :)

vogelrauch
13th March 2012, 12:58 AM
nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam

Daekoni
13th March 2012, 01:10 AM
lamy typu Daekoni? Tak ja nevim co fetujes....

Rhymak^
13th March 2012, 01:27 AM
Celkom rozumne, mozno uz tie lvl2 requesty nebudu vyzerat tak ako vyzeraju...

A vlastne preco nie, !sign
Ked uz nie skillovo, tak posudzovacie schopnosti hracov/skillu/manneru myslim mam dobre a bavi ma to :)

@vogelrauch, predpokladam, ze by voucheri mali hlas aj pri tom, ked sa bude rozhodovat kto o lvl2 pride... Tzn, ze ak niekto kto na to nema skill/spravanie/aktivitu dostal lvl2 nejakym zazrakom, mozno by sa to dalo aj riesit, ci nie?

Nezmysel
13th March 2012, 01:34 AM
rad sa pripojim ako jeden z mala ludi ma bavi cumet na streamy replaye(jediny z mala fakt o vas nevem mi napada jedine sweety a kedysi snipp) a za tych par rokov sa mozno viac rozumiem dote ako bohuzial hram :D takze !sign

+som tu bohuzial 8+ hodin denne :D
ak niesom na tyzdnovke

LordDevil
13th March 2012, 01:45 AM
@vogelrauch, predpokladam, ze by voucheri mali hlas aj pri tom, ked sa bude rozhodovat kto o lvl2 pride... Tzn, ze ak niekto kto na to nema skill/spravanie/aktivitu dostal lvl2 nejakym zazrakom, mozno by sa to dalo aj riesit, ci nie?
samozrejme aj odoberanie mozu navrhnut ale musi byt dobry argument.A potom to uz prehodnotime.

Sadomasochista
13th March 2012, 03:49 AM
!sign lebo som super chalan, vsetci ma mate radi (aj meginka) a poznam babu co je vo finale miss universe (slovensko) 2012

a aj ked moj skill co sa tyka sola je poslabsi, myslim ze v ramci supportov som jeden z top na acku

O lvl 3 som sa zaujimal uz aj predtym, ale moja kooperacia s mizigem na LoL nepostacila :D (kazil som mu last hit)

a ak mate niekto nieco proti tak mi to povedze tuto narovinu a nie poza chrbat dakujem.

Vsetkym posielam pusu na celo (zn. viem programovat v Turbo Pascale)

Sadomasochista
13th March 2012, 03:58 AM
@vogelrauch dufam ze nehovoris o sadovi

vogelrauch
13th March 2012, 07:16 AM
-sado ty si z obliga, ale děkuj jedině Megince :D :D

Nezmysel
13th March 2012, 10:47 AM
a aj ked moj skill co sa tyka sola je poslabsi, myslim ze v ramci supportov som jeden z top na acku







:rolf:

Rhymak^
13th March 2012, 10:56 AM
Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku ;)

Ale aj tak to chcem radsej ja! :D

Nezmysel
13th March 2012, 11:16 AM
Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku ;)

Ale aj tak to chcem radsej ja! :D

som cakal kto sa chyti na toho smajlika ako prvy. :D
bohuzial sado mozno ta teraz urazim ale stale si tam milim s kompotom mate rovnako dlhe nicky ale s sadom som moc hier nehral alebo ako pisem som si ho pomilil s kompotom.
ale napisat som jeden z top suportov :) to chce troska ego ties tu nevytahujem ze mam najmocnejsie AAcko :D aby som ten lvl 3 dostal :D
:oops:

the_qq
13th March 2012, 11:44 AM
nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam

Ani v offtopicu ani tu sa mi nepáčia tvoje posty :huh:


Myslim, ze sa jasne povedalo, ze sa nebude zachadzat do offtopicu, ale aspon tuto jednu musim...

Skutok, naozaj neviem koho si predstavujes pod pojmom najlepsi supp na acku, ale myslim, ze sado sa do top3 URCITE zmesti... Poznam malo ludi, ktori bez opytania kazdu hru babysitnu hocikoho, a neviem neviem ci ma niekto namassovanych tolko hier ako support ako on... A nie len na acku ;)

Ale aj tak to chcem radsej ja! :D

Rhymak, aj ja sa hlásim v každej hre na supporta, preto lebo nemám až tak mocné carry tak hrám every chall suport :) a celkom ma to baví a snažím sa zlepšovať :)


btw, k téme... tu píšte svoje návrhy a pripomienky, či sa vám páči takýto nápad, či by ste to prijali, alebo nepáči sa vám , alebo by ste tam niečo doplnili.

a potom spravíme konkurz a budete vlastne členi czsk crew :)

Prosím nespamujte to to úplným OT :)

Nezmysel
13th March 2012, 12:04 PM
Ani v offtopicu ani tu sa mi nepáčia tvoje posty :huh:



Rhymak, aj ja sa hlásim v každej hre na supporta, preto lebo nemám až tak mocné carry tak hrám every chall suport :) a celkom ma to baví a snažím sa zlepšovať :)


btw, k téme... tu píšte svoje návrhy a pripomienky, či sa vám páči takýto nápad, či by ste to prijali, alebo nepáči sa vám , alebo by ste tam niečo doplnili.

a potom spravíme konkurz a budete vlastne členi czsk crew :)

Prosím nespamujte to to úplným OT :)

marek teraz asi nevies citat ty gunko to hore vysvetlil ako konkurz nie navrh a diskusiu :)

the_qq
13th March 2012, 12:30 PM
Nakoľko nie sme v OT sekcii, čakám len koštruktívne dotazy a návrhy


huh?:smile2:

Rhymak^
13th March 2012, 12:38 PM
Myslim, ze je trosku zbytocne zakladat dalsi thread kvoli konkurzu... Podla mna to mozeme rovno spojit do tohoto, kedze sa uz ludia zacali aj hlasit :)

@QQ, nevravim, ze na acku nie su dobri supp hraci, ale kedze 80% hier hram stale so sadom, viem, ze sa nanho da celkom dobre spolahnut a imo to bude len lepsie, kedze to dost massuje [ine ulohy mu nedovolim :D ]... Samozrejme som zazil hracov, ktori zahraju dobry support, velmi si takychto hracov vazim, hnusia sa mi hard carry masseri, zas na druhu stranu, chapem, ze ak clovek nema v time hraca, ktoremu sa da verit, tak mu to carry nenecha...

@skutok, myslim, ze to moze napisat na ego kludne, pretoze tolko tych support hracov na acku nemame... resp malo ludi preferuje support pred inymi ulohami

Daekoni
13th March 2012, 03:24 PM
Co se mě týče, nevidím v tom zas až takový problém, protiklady to snad ani mít nemůže... Ale co bych se v momentální době snažil vylepšit je populace lidi na áčku.

Vono tím, že zavedete lvl 3 pro vybrance ( třeba já ) se popularita nezvedne, chce to možná nějakou reklamu, nebo vrátit pro nově přichozí lvl 1, protože je to den za dnem horší, chall už nebyl ani nepamatuju.

Nezmysel
13th March 2012, 03:30 PM
Co se mě týče, nevidím v tom zas až takový problém, protiklady to snad ani mít nemůže... Ale co bych se v momentální době snažil vylepšit je populace lidi na áčku.

Vono tím, že zavedete lvl 3 pro vybrance ( třeba já ) se popularita nezvedne, chce to možná nějakou reklamu, nebo vrátit pro nově přichozí lvl 1, protože je to den za dnem horší, chall už nebyl ani nepamatuju.
jj naposledy vcera

Rhymak^
13th March 2012, 04:58 PM
@daekoni
Mozno sa nedvihne popularita channelu, ale myslim, ze je stale lepsie
1.odbremenit modov od vouchovania, mozno sa budu venovat inym, dolezitejsim veciam
2.mod != dobry voucher, mozu byt hraci, ktorych bavi sledovat repy, zapasy, vidia viac do pickov atd...
3.viac voucherov = spravodlivejsie rozhodovanie kto ten lvl2 dostane
4.uskodit to NIJAKO nemoze, tak preco nie?

Ja napr sledujem zapasy/streamy denne, mozno nie som top pro skill picker, ale stale sa zlepsujem a som si isty, ze modi na toto cas nemaju, alebo na to proste seru, necudoval by som sa :)

Hannibal.InSa
13th March 2012, 05:46 PM
tak hlásím se !:D tak zase po case chodim na xpam casteji, a je tu čím dál mín lidí, a když si vzpomenu na ty kvalitní challenge co jsme tu chodli pravidelně dobří hráči, a kolikrát tam bylo i dvacet lidí. Tak to už asi bývat nebude, ale určitě by to šlo udělat líp než je to takhle, a to například domluvenýmy chally dopředu na forku, streamem her , a různými toury . (ty chally bych klidne kapitanoval a zkoušel i nějaké nové nadějné hráče )

Daekoni
13th March 2012, 05:48 PM
neříkam že nemáš pravdu, ale říkam že to je momentálně zbytečný, je tak málo lidí prostě. Lidi s lvl 2 je dostatek, přibytek hraču není zas až tak obrovsky, ba naopak.

dog.dejwik
13th March 2012, 06:06 PM
Tímto žádam o lvl 3!

gun10a
13th March 2012, 07:18 PM
Tento thread nesluzi ako VR, takže sign nepíšte zbytočne. Tu ste mali povedať ako si to predstavujete vy, či máte k tomu pripomienky, čo by ste prehodnotili, ako by ste to vy nastavili.
Keď bude táto téma ucelená a budeme presne vedieť ako to bude fungovať, spraví sa thread na VR lvl 3.

Teda zhruba čo som od Vás očakával :, napr.:
1) Počet voucherov podľa Vás. Treba brať do úvahy, že nie vždy všetci môžu, nech sa nestáva, že lvl 2 VR budu viaznuť a pod.
Môj názor [3]
2) V prípade, že budú 3 voucheri, ostávajú 4 hlasy od "nás" ? ( MiZi , LD , QQ, G.) Alebo budú platné len Vaše ?
Môj názor [3 x voucher + 4x "mod" , lvl 2 prejde pri 4+/7 hlasov]

Proste nastavenie systému, ktorý považuje Vy za najlepší. Prípadne niečo ďalšie, momentálne ma nič viac nenapadá...

the_qq
13th March 2012, 07:42 PM
ale mňa nepočúvate :D

takže ja si to predstavujem tak, že určite uberieme lvl2 userov, pretoze vela neaktivnych a vela lvl2 netreba.

lvl3 by som dal zatial 3

a hlasovalo by sa typu - ze 3 vyjadrenia od voucherov a posledny od nejakeho moda (Ld, qq, gunko) cize na prejdenie by potreboval 4 hlasy (3voucher +1mod)

Redik
13th March 2012, 07:46 PM
tež bych zažadal o lvl 3

gun10a
13th March 2012, 08:05 PM
a hlasovalo by sa typu - ze 3 vyjadrenia od voucherov a posledny od nejakeho moda (Ld, qq, gunko) cize na prejdenie by potreboval 4 hlasy (3voucher +1mod)

osobne som za "2 na 2" lebo ked jeden voucher bude prec, tak sa nepohneme :)


tež bych zažadal o lvl 3
Ty nevieš tuším ani čítať, ako chceš riešiť forum ? :D

LordDevil
13th March 2012, 08:33 PM
najlepsie by bolo keby sa hlasili ludia co sa aj vedia vyjadrovat na urovni.Ze rozpisu dany replay a na konci toho daju support/deny.

netix
13th March 2012, 08:41 PM
nehcapu co se to tu vlastne resi ti co si lvl 2 zaslouzej uz ho davno maj bohuzel ho maj i ti kdo si ho naprosto nezaslouzej pr. lord martas daekoni a lamy tohoto typu tak komu bys jeste chtel rozdavat lvly... netix, dansonko, polovnik? to snad uz ani ne doufam
Neber si moje meno do huby nonamehater.

dog.dejwik
13th March 2012, 09:20 PM
najlepsie by bolo keby sa hlasili ludia co sa aj vedia vyjadrovat na urovni.Ze rozpisu dany replay a na konci toho daju support/deny.

já se ti nezdam, ty hatere---

DiAboL
13th March 2012, 10:34 PM
Asi myslel lepsich a kvalitnejsich hracov. Napr. mna. Ale kedze ja som dobry a dobromyselny clovek, posuvam tieto pravomoci tebe dejwik!

vogelrauch
13th March 2012, 11:10 PM
Neber si moje meno do huby nonamehater.

promin netix nachvilinku me vypadlo jaka si vlastne cista skilla a jak s dotou nemas jedinej problem

Nezmysel
13th March 2012, 11:33 PM
som zato ze 3 voucheri vouch proste ked sa 3 zhodnu tak asi neni o com aby ste nemali tolko prace v pripade ze bude 2supp 1 deny musi sa niekto z vaS NATO POZRIET fakt ide tu iba o ulahcenie vasej prace v pripade ze sa vam hodnotenie voucherom nebude zdat vhodne tak pozastavite a vyjadria sa aj modi.
povedzme si to narovinu mizige to moc neriesi (ma dost inach veci nielen v zivote urcite ale aj riadi viacej len nez czsk, lorddevil tu tiez dost dlho na fore nebol.Akurat teraz v poslednom case aktivny).
aktivny ste skoro kazdy den iba qq gunko kazdy druhy a peopleshit asi 2 krat za tyzden takze chceme hlavne aby to bolo ryhcle ne ziadne lvl 2 requesty ako to bolo na dasnete ze kym sa ti vyjadrili pickup staff presli 3 tyzdne to kazdeho uz prejde aj chut.

Rhymak^
14th March 2012, 12:51 AM
Imo podla mna nicomu neuskodi, ak tych voucherov bude viac, dajme tomu 4-5 voucheri + mame 3 modov, na vouch by bolo potrebnych hlasov bud 4 voucherske [ak by ich bolo 5, 3 ak by boli 4-ria], alebo 3+1[mod]... Just saying...
Cim viac voucherov [ak sa ich prihlasi dost kvalitnych], tym rychlejsie vybavene requesty, tym viac nazorov, ktore skutocne zavazia...

Sadomasochista
14th March 2012, 03:12 AM
3 voucheri uplne stacia, mozes dostat napr 1 deny a 3 support -> promote, pricom samotny promote by mohol dat samozrejme len ten lvl 4

the_qq
14th March 2012, 03:47 PM
konečne je tu normálna debata :)

ja som tak isto navrhoval 3 vouchery a na promote 3hlasy od voucherov + 1 od moda.

a čo sa týka k práci voucherov, tak by sme to mysleli tak, že by sa trošku rozpísali.

napr. pozreli by si replay a začali by komentovať :
1. Wardovanie
2. Gangy
3. Itembuild
4. Skillbuild
5. Deny/LH
6. celkové hranie

A z toho by nakoniec vyviedli záver Support/deny.

:)

ZeeKee
14th March 2012, 04:31 PM
Já bych byl pro to, docela by to ulehčilo práci moderátorům a zpopulárnili by všichni lvl 3 (samozřejmě to budu chtít!).
Osobně se rád dívám na replaye, takže by to byla parádička.
Ale chtělo by to i nějaké ty výhody pro lvl 3 ... aspoň nějakou libovou barvičku tady na fóru. :P

Jinak víceméně souhlasím jak s QQ, tak s Gunkem... go on guys!

PS: more tour, more fun!

Rhymak^
14th March 2012, 04:35 PM
Myslim, ze je kazdemu jasne, ze vyjadrenie typu !deny/!support stacit nebude :D

A mozno k tomu prihodit drobnosti u carry uloh ako creep equilibrium, u inych mapcontrol, etc...

No stale si myslim, ze ak date minimum na vouch 3+1 a budu len 3 voucheri, tak to moze viaznut :)

Sadomasochista
14th March 2012, 04:52 PM
konečne je tu normálna debata :)

ja som tak isto navrhoval 3 vouchery a na promote 3hlasy od voucherov + 1 od moda.

a čo sa týka k práci voucherov, tak by sme to mysleli tak, že by sa trošku rozpísali.

napr. pozreli by si replay a začali by komentovať :
1. Wardovanie
2. Gangy
3. Itembuild
4. Skillbuild
5. Deny/LH
6. celkové hranie

A z toho by nakoniec vyviedli záver Support/deny.

:)

Tieto veci by sa hodnotili pri lvl 2 requestoch ? dobre to chapem ? bo mne sa nikto k tomu nevyjadroval :D aj ked lvl 2 musi vediet drzat creepy, a rovnako aj powardovat kde treba ked treba, deward, etc. hm hm

Alebo ide aj o vouche pre lvl 1?

DiAboL
14th March 2012, 06:12 PM
Ja by som moc kritizoval, takze vyberte niekoho ineho :)

LordDevil
14th March 2012, 07:29 PM
Já bych byl pro to, docela by to ulehčilo práci moderátorům a zpopulárnili by všichni lvl 3 (samozřejmě to budu chtít!).
Osobně se rád dívám na replaye, takže by to byla parádička.
Ale chtělo by to i nějaké ty výhody pro lvl 3 ... aspoň nějakou libovou barvičku tady na fóru. :P

Jinak víceméně souhlasím jak s QQ, tak s Gunkem... go on guys!

PS: more tour, more fun!
Dalo by sa zariadit ta farba nicku na fore + popis miesto register user ako Voucher CZSk

Nezmysel
14th March 2012, 07:42 PM
konečne je tu normálna debata :)

ja som tak isto navrhoval 3 vouchery a na promote 3hlasy od voucherov + 1 od moda.

a čo sa týka k práci voucherov, tak by sme to mysleli tak, že by sa trošku rozpísali.

napr. pozreli by si replay a začali by komentovať :
1. Wardovanie
2. Gangy
3. Itembuild
4. Skillbuild
5. Deny/LH
6. celkové hranie

A z toho by nakoniec vyviedli záver Support/deny.

:)

tak urcite si ho nepustim na rychlosti x8 a nenapisem iba suport /deny
ked ho budem kukat normalne cely 60 minut a sledovat ako sa hrac sprava tak to ohodnotim aj nejakym mega long prejavom (original by snip)
vouchery by mali urcite vypisat vsetky + a aj - co robil v tej hre usmernit a zhodnotit.
ziadne typu hral som s nim public fedoval deny(na pube hra skoro kazdy ako retard cm je uplne nieco ine.
A replaye iba CM pozerat ako dava niekto puberov fakt nebude bavit nikoho a urcite by to nebavilo ani mna nieco take komentovat.

the_qq
14th March 2012, 08:26 PM
Ok, myslím že viete čo máme na mysli, tak idem spraviť "konkurzový" thread.

:tclosed: