PDA

View Full Version : reset stats



onDraxX
11th March 2012, 12:05 AM
Zdravim,
sel by u me dat reset !sd?
uz hraju docela dlouho, nekolik let tak by me zajimalo zda budu mit ve stats zmenu a novy nick se mi fakt davat nechce, kor po tedle vasich novych napadech ze kazdy muze mit jen jeden ucet

Daekoni
11th March 2012, 01:38 AM
Mysliš že se tvuj skill změní za pár týdnu ? 1 lama, vždycky lama.

Mimochodem, nehraje to tolik lidi aby se musely resetovat staty.

the_qq
11th March 2012, 11:07 AM
Navrhovalo sa to, ale neprešlo to.

btw, aj jasom mal 800 bodov, ale zabával som sa tým že som ich nahrával naspäť :) (už mám 1012 ! :D:D)

onDraxX
11th March 2012, 11:32 AM
me ani tak nejde o body, jednou sem mel 800 pak skoro 1100 kor ted ani nemaji cenu kdy stejnak stale stejny namachrovany hostove co mame na acku si berou ty lepsi hrace neustale ksobe :-)
ale spis oto ze kdyz sem pred lety zacinal.. tak mi to preci slo uplne vyrazne hur nez ted to asi kazdy kdyz zacinal s dotou minimalne prvnich 100her :D

2the_gg: takze doporucujes novy nick?

the_qq
11th March 2012, 12:05 PM
Ofc nie.

máme tu nejaký systém a ten sa snažíme dodržiavať :) čiže si nahráš body aj staty späť neboj sa ;)

gun10a
11th March 2012, 02:38 PM
ja som mal na prvých 200 hrách asi skóre 4:7, po roku ako som si dal pauzu mi to skoro vôbec nešlo :D
Nevravím že teraz mi to ide, ale nejako som to stiahol na 5:6 takže riešenie nie je reset stats, ale makať na sebe :D
P.S.: ale som taktiež za tento command, proste mod by len napisal !delstats nick a bolo by (obycajny delete nad DB) neviem preco to tu nie je zavedene :)

onDraxX
11th March 2012, 04:29 PM
nj ale prepsat svych skoro 800her je docela problem.. :)
ale tak me napada.. existuje ci sel by udelat prikaz !SD nick 100 pro poslednich treba 100her? .)

vogelrauch
12th March 2012, 01:10 AM
nevedel sem Miso ze si az taky dobry +1:thumbUP:

dog.dejwik
12th March 2012, 07:44 PM
Kdy se plánuje kompletní reset statů? Musíte mít přece nějakou představu, dělalo se to vždy a všude...

the_qq
12th March 2012, 10:34 PM
Dejwe, lenže to nieje také jednoduché... čiže nvm kedy to bude.

LordDevil
13th March 2012, 12:57 AM
da sa to resetnut 1 tlacitkom ale stale nevidim normalne dovody preco.co ti to pomoze dame reset statov a o 6 mesiacov zas reset budete chciet ked nie skor.

Daekoni
13th March 2012, 02:35 PM
A co takhle udělat anketu ? Přece by o tomhle měli rozhodnout převážně hráči.

dog.dejwik
13th March 2012, 03:43 PM
da sa to resetnut 1 tlacitkom ale stale nevidim normalne dovody preco.co ti to pomoze dame reset statov a o 6 mesiacov zas reset budete chciet ked nie skor.

Lorde těch důvodů je tolik, vždyt se to dělá nejen na dota serverech.. Prostě to je normální, že se stanovují sezóny a za tu danou sezonu se vyhlašuje nejlepší priv/chall hráč, hráč s nejvíce hrama, hráč s nejvíce vyhranýma hrama atd...

Hannibal.InSa
13th March 2012, 03:46 PM
myslím že u 800 her to nezmění ani kdyby se fakt snažil :D krom kdyby massoval 24/7 . A to delstats nick ,, to by bylo podle mě dost dobrý ! protože hodně lidí si dělalo faky i kvůli tomu

LordDevil
13th March 2012, 07:25 PM
Lorde těch důvodů je tolik, vždyt se to dělá nejen na dota serverech.. Prostě to je normální, že se stanovují sezóny a za tu danou sezonu se vyhlašuje nejlepší priv/chall hráč, hráč s nejvíce hrama, hráč s nejvíce vyhranýma hrama atd...

toto nieje liga ale public channel.cize nejake vyhlasovanie najlepsich by som tu nerozoberal...to resetnutie statov je mozne ale zrobte anketu a musi tam byt dost hlasov nato...

dog.dejwik
14th March 2012, 08:16 PM
aha, no jako mě je to jedno, jen jsem myslel že by to trochu oživilo komunitu... Jde nám všem přece hlavně o to aby tady bylo co nejvíce hráčů..

Corben
20th March 2012, 09:56 AM
Ja som urcite toho nazoru ako dejwik!
Pre motivaciu k lepsim vysledkom by sa mali staty resetovat 2x do roka, s tym spojit aj vyhlasenie o najlepsieho pub/chall hraca za dane obdobie.
Mnohych demotivuju ich staty, co sa aj realne odraza na tom, ci sa dostanu do hry. Takto moze Acko stratit mnoho hracov, ktori jednoducho odidu na dotalicious, garenu a podobne snove servery. Dajme teda sancu napravit reputaciu s novymi statmi vsetkym. Myslim, ze to bude prospesne pre hracov, najma takych, ktory zacinaju, alebo su iba v dota plienkach.

Corben - Support pre reset stats

Wicker
20th March 2012, 10:52 AM
Popravde nechapu proc se tomu Lord tak brani, idelani by podle me bylo udelat reset statu dobrovlny (jako je to na Dotalicious napr.) jednou za nejaky cas.Kdo si staty bude chtit resetnout tak muze, kdo ne tak si je resetovat nebude.

the_qq
20th March 2012, 01:47 PM
mne sa zase najviac pozdávalo, každý polrok a ceny za prvé druhé tretie miesto v topke.

LordDevil
20th March 2012, 03:22 PM
Popravde nechapu proc se tomu Lord tak brani, idelani by podle me bylo udelat reset statu dobrovlny (jako je to na Dotalicious napr.) jednou za nejaky cas.Kdo si staty bude chtit resetnout tak muze, kdo ne tak si je resetovat nebude.

individualne to resetnut nejde bud vsetkym alebo nikomu...

onDraxX
20th March 2012, 03:35 PM
kdyz nikomu tak kdyby aspon slo zobrazit !SD za urcity obdobi ci urcity pocet poslednich her

Daekoni
20th March 2012, 04:48 PM
Prostě když reset tak všem, každý kdo by chtěl vidět své bejvalé staty a vysledek TOP hracu, podival by se prece na predchozi "sezonu" A jak uz zde bylo zminovano, jsem pro aby byly 2x do jednoho roka. A vzdy vyhlaseni Top hrace Pubu a challu.