PDA

View Full Version : Stream CZ/SK Doty?



Klystyrek
5th March 2012, 03:57 PM
Zdravím, napadla mě jedna taková věc - co třeba takový stream cz/sk her? Nemyslím jen chally, ale i normální pubyl. Bylo by to něco takového:
http://www.youtube.com/user/Silviczech?feature=g-all-u
Ale nevím jestli něco takového má cenu - jestli to lidi ocení a jestli mě vůbec nechají ve spectu :mello:.
Jen taková menší idea, poprosím moderatory aby se k tomu nějak vyjadřili, zajímá mě především jejich názor. :tiphat:
Neberte to vážně, nějak k tomu nápadu nejsem předpojatý, ale zajímalo by mě co ostatní na to.

the_qq
5th March 2012, 04:44 PM
ty si streamer?

Klystyrek
5th March 2012, 04:45 PM
Hmm, ne nejsem. Jen jsem chtěl znát názor.
Jestli už něco takového je, tak se omlouvám, nejspíš jsem to přehlíd.

the_qq
5th March 2012, 04:47 PM
Nie, nič také nieje, ale keď to navrhuješ, tak som myslel že to budeš robiť ty...

[W3PD]rebrik
5th March 2012, 04:54 PM
chcem vidiet cloveka ktory sa bude pozerat na niake streamovane puby

Peopl3Sh1tCz
5th March 2012, 04:57 PM
Jako pokud bych ti lhal tak ti řeknu že je to skvělý nápad ... ale realně je to totalní nesmysl ;) ... pokud by šlo o nějaký sponzoring nebo prestiž ... ale o tom se nedá uvažovat ani :D

Klystyrek
5th March 2012, 05:11 PM
Když na to narážíš, podle mně by to rapidně zvedlo počet hráčů na Áčku.
Streamovat nevím jestli bych mohl, nemám na to moc času.
Ptal jsem se hlavně na to, jestli se někdo takový najde (i když s tím nepočítám)/co na to ostatní.

DiAboL
6th March 2012, 02:54 AM
Uplna sprostost. Maximalne nejakeho challengu s full kvalitnymi hracmi, co je tu tak raz za 3 tyzdne.

3viLcZ
6th March 2012, 01:17 PM
Tu uz to opravdu smysl nema ten stream .. jedine na ty turnaje co se budou konat o vikendech .)

the_qq
6th March 2012, 04:52 PM
Tu uz to opravdu smysl nema ten stream .. jedine na ty turnaje co se budou konat o vikendech .)

to by bolo ináč celkom fajn a mohlo by to aj ľudí prilákať :)

Klystyrek
7th March 2012, 04:31 PM
Hele, tak fajn - klidně bych se do toho pustil, kdyby nikdo jiný neměl zájem. Myslím, že by to byla docela zábava ;).
Stačí jen zřídit YT channel, o zbytek se milerád postarám (včetně wallpaperu na channelu), nastavení atd.
/PS.: O reklamu na ten channel by se ale musel postarat někdo jiný, nemám s tím moc zkušeností, ale jsem přesvědčen, že to dotáhne na áčko dosti hráčů. :)

DiAboL
7th March 2012, 05:21 PM
Vies co. Pride mi to ako chaby pokus o spravenie nieco zaujimaveho pre dota komunitu na acku. Uplne mi to pripomina pokus o usporiadanie turnaja 5v5 na acku, ktory ako kazdy vie, dopadol podla mojho ocakavanie=zle. X krat som radil, nech robia radsej tie 2v2 a 1v1, ale nedali si vtedy poradit...Nevadi, clovek sa uci na vlastnych chybach. Preto ti radim, nepustaj sa do toho, dopadne to zle, budes znechuteny a nasraty. Uvedom si, kolko hrava ludi na acku teraz a kolko hravalo pred rokom. S tym nespravis nic, ludia starnu, odchadzaju + prisla dota 2, ktora sa ale nerozbehla este naplno... Podla mojho skromneho nazoru tu za pol roka ostane uz len velke minimum ludi... Tolko k tvojim planom. Ak mas tolko volneho casu, tak ho investuj niekde, kde to ozaj zmysel ma... Nehaj si poradit od mudreho a skuseneho cloveka ako som ja :)

Peopl3Sh1tCz
8th March 2012, 12:15 PM
Vies co. Pride mi to ako chaby pokus o spravenie nieco zaujimaveho pre dota komunitu na acku. Uplne mi to pripomina pokus o usporiadanie turnaja 5v5 na acku, ktory ako kazdy vie, dopadol podla mojho ocakavanie=zle. X krat som radil, nech robia radsej tie 2v2 a 1v1, ale nedali si vtedy poradit...Nevadi, clovek sa uci na vlastnych chybach. Preto ti radim, nepustaj sa do toho, dopadne to zle, budes znechuteny a nasraty. Uvedom si, kolko hrava ludi na acku teraz a kolko hravalo pred rokom. S tym nespravis nic, ludia starnu, odchadzaju + prisla dota 2, ktora sa ale nerozbehla este naplno... Podla mojho skromneho nazoru tu za pol roka ostane uz len velke minimum ludi... Tolko k tvojim planom. Ak mas tolko volneho casu, tak ho investuj niekde, kde to ozaj zmysel ma... Nehaj si poradit od mudreho a skuseneho cloveka ako som ja :)

True, .. true, .. true, ... just only a true ... sad ... but true ... w8 for dota 2

kecaduj
12th March 2012, 12:44 AM
no nevím..... ale krečok je mladý a pokud má čas tak proč ne STREAMUJ. No a podle mě by jste zase vy staří a zkušení mohly pomoct mu tím že dojdete nebe respektive domluvíte nějakej CHALL time. Šak si pamatuju jak to tu vypadalo před půl rokem nebo jak je to dlouho ani jeden CHALL tak 2 měsíce. Pak jsme začali hrávat ... the_qq, já, deathman, DIABOL (měl lvl2), jogi, dejwik........... no to byly pro mě takové zlaté časy a docházeli čím dál víc lidí, nebyli tu ty (pro mě) hlavní hvězdy xpamu (zeekee,diabol,haniba, Evil,Rasta, Idefix, Polovnik)... teď tu jsou a chally se nemassují, no nevvím jestly je to tím že Diabol nemá ten lvl nebo.............Ale pokud by byl stream kde budou tito hráči tak ta hra bude určitě skvělou vizitkou pro czsk sekci xpamu
Ale proč to nezkusit šak váš čas to není.. A myslím že na garenach a podobných hraje ještě dost hráčů........

za mě GOGO Krečok

the_qq
12th March 2012, 03:14 PM
trošku zlá sekcia, nevadí :D

ale určite máš pravdu, ako ja som sa snažil, nech diabol dostane šancu, massoval tie chally fakt aj sa zmenil.. no tí vyšší od nás proste nepustia jeho minulost, možno je to škoda ale my s tým nič nespravíme, preto naberáme lvl2 a máme pre vás aj prekvapko, neviem či dostaneme áčko do starých kolají, ale pokúsiť sa o to môžme :)

Sadomasochista
12th March 2012, 03:28 PM
no nevím..... ale krečok je mladý a pokud má čas tak proč ne STREAMUJ. No a podle mě by jste zase vy staří a zkušení mohly pomoct mu tím že dojdete nebe respektive domluvíte nějakej CHALL time. Šak si pamatuju jak to tu vypadalo před půl rokem nebo jak je to dlouho ani jeden CHALL tak 2 měsíce. Pak jsme začali hrávat ... the_qq, já, deathman, DIABOL (měl lvl2), jogi, dejwik........... no to byly pro mě takové zlaté časy a docházeli čím dál víc lidí, nebyli tu ty (pro mě) hlavní hvězdy xpamu (zeekee,diabol,haniba, Evil,Rasta, Idefix, Polovnik)... teď tu jsou a chally se nemassují, no nevvím jestly je to tím že Diabol nemá ten lvl nebo.............Ale pokud by byl stream kde budou tito hráči tak ta hra bude určitě skvělou vizitkou pro czsk sekci xpamu
Ale proč to nezkusit šak váš čas to není.. A myslím že na garenach a podobných hraje ještě dost hráčů........

za mě GOGO Krečok

polovnik musi byt rad ze si ho zaradil do takej peknej elity :D

Ale chally sa hravaju aj tot nedavno som hral s meginkou a zeekeem, len treba dojst podvecer v ten pravy cas



trošku zlá sekcia, nevadí :D

ale určite máš pravdu, ako ja som sa snažil, nech diabol dostane šancu, massoval tie chally fakt aj sa zmenil.. no tí vyšší od nás proste nepustia jeho minulost, možno je to škoda ale my s tým nič nespravíme, preto naberáme lvl2 a máme pre vás aj prekvapko, neviem či dostaneme áčko do starých kolají, ale pokúsiť sa o to môžme :)

No jasne, diabol je uz celkom v pohode, ale problem je ze LordDevil s Mizigem maju cez 190 cm ... to len tak neprebijes

Hannibal.InSa
12th March 2012, 07:38 PM
mohlo by se to udělat takhle, krom těch touru co budou, 1vs1 nebo 2vs2, by se mohl na neděli ještě vždycky domluvit challnege, ze by si normálně lidi kteří by chtěli ( které nikdo nezná) dali sign, a vždycky by se doplnoval chall 6 hráčů 3 a 3 + do každého týmu 2 nováčky, kteří by třeba zaujali svou hezkou hrou a hned by bylo víc lidí do těch challengů. On už možná ani není problém těch kapitánů, ale že už prostě nenasbíraj se ani ti lidi aby bylo z čeho pickovat. Ale když budeš chtít něco zastreamovat, naky challenge, tak se můžem domluvit a sehnat lidi :)) vzdycky třeba na neděli na 7 na nakou hezkou hru.

kecaduj
12th March 2012, 10:18 PM
jj hanibal +1 to je přesně to o čem jsme mluvil, jenže to není práce adminů ale nás my se musíme domluvit, a ten tvůj nápad s těmi 4 random hráči je skvělý to by podle mě mohlo fungovat, jen by bylo potřba TS pro tyto hráče

the_qq
12th March 2012, 10:39 PM
Hannak s krustym odomna +1 pekne napísané..

ja vám to už píšem strašne dlho.. my vám s týmto nepomôžeme to musíte vy - lvl2 ma vela userov a hracov je malo... a vy stále hráte len v stackoch a počujem len keci typu - on je strasne marny, etc.

proste uplne dobry napad.. 2capitani, 2hraci v stacku napr. 2 ostatok date random acko... ako hned v prvej hre nebudu nejake zmeny, skillenie etc... ale určite po par challoch sa ti hraci zlepsia a hned pribudne lepsich hier...

hosi potesili ste ma :)

vogelrauch
13th March 2012, 12:06 AM
hele na rovinu nikdo si nepickne nejakeho random mentala kdyz ma na ts 4 friendy tak to proste nefunguje a fungovat ani nikdy nebude...

kecaduj
13th March 2012, 12:02 PM
já si ještě pamatuju jak jsem na chally nadával že blokují kanál, bylo to dáno i tím že mě nikdo nepickoval, ale můžu říct že to stojí zato ty hry jsou fakt dobré. Jenže to chce snahu z obou stran, jako k čemu mě bude když tam picknu nějakeho random hráče který nebude mít zájem poslouchat, pošlu ho na trojku dám mu tideho a on se vybaví quelling blade s tím, že když mu po 6sté řekneš at nefarmí tak ti odpoví že co má dělat... no to je prostě o nervy to pít zrovna lahváča tak ho rozkousnu

no a k tomu co tu píše vogelrauch.....šak to tady psal hanibal že by se udělal den kdy by se tak prostě pickovalo.........

jako pokud by o to byl zájem teď myslím ze strany ještě neznámých hráčů, tak si myslím že by to mělo jít.

Nezmysel
13th March 2012, 12:11 PM
hele na rovinu nikdo si nepickne nejakeho random mentala kdyz ma na ts 4 friendy tak to proste nefunguje a fungovat ani nikdy nebude...
jezis tohto tu kto pustil :xpam: nie topky.sk

to hannibal:gj idea urcite treba hlavne teamspeak bez toho to nejde. Zas tak random neviem kamo proste ano nejakych novych ale urcite si tam nepicknem hraca ako anarchy a tych co viem ze to hrat nevedia oni to musia dotrenovat najprv aby zvladali aspon public. Ale napriklad hraca co vies ze si s nim hral par pubov a bol v pohodke tak preco ne napr by som dal sancu poldecakovi a takym typom co to chapu aspon a maju aj nejaky skill aby to zvladli. Lebo na teamspeaku pokyni das ale nenaucis ho v tej hre cez mikrofon lasthitovat a timing to urcite ne.

to qq: spravte topic normalne ako to kedysi bolo na test game co boli do lvlu 2 nech sa ludia prihlasia na chall ktory bude urcite o 7 v nedelu. pastnu tu jeden replay a podla toho vyberes 4 hracov do challu. Angazujem sa kludne ako ten co tie replaye bude pozerat a aj ako kapitan ten cas si najdem aby som tu o 7 v nedelu bol este jeden kapitan co ma cas keby sa nasiel bolo by to podla mna dobre. Postupom casu by sme s nimi hrali cim dalej tym viac a potom by si aj oni mohli podat lvl 2 request.

Hannibal.InSa
13th March 2012, 12:58 PM
tak jasné že si nepicknu nakyho karoslava o kterém vím že je lama, ale potkal jsem na pubu už dost slušných hráčů kteří by měli v pohodě na chall.. ale tak zas musím uznat že jsem potkal dost lidíí v challengi kteří by měli jít na pub :D

Nezmysel
13th March 2012, 01:29 PM
tak jasné že si nepicknu nakyho karoslava o kterém vím že je lama, ale potkal jsem na pubu už dost slušných hráčů kteří by měli v pohodě na chall.. ale tak zas musím uznat že jsem potkal dost lidíí v challengi kteří by měli jít na pub :D

tak ok ja tie chally hrotit uz nebudem :D

the_qq
13th March 2012, 02:54 PM
1. Nepovedal som že nejakého hráča čo má na pube 3:7 (ako ja:D) musíte pickovať, ale nejaký týpek čo si hrotí pub vie to, tak prečo ho "nenaučiť" hrať lepšie hry?
2. Samozrejme TS by bola povinnosť a rozmýšlam že každý lvl2 + každý čo chce hrať chall bude TS povinnosť.

+ Marek tie Test Gamy sa robia väčšinou na vouch na nejakú priv ligu, alebo na lvl2 etc. Ale na normal hráčov ako si to predstavuješ? aby mohli dať !sign napr.?

Nezmysel
13th March 2012, 03:16 PM
1. Nepovedal som že nejakého hráča čo má na pube 3:7 (ako ja:D) musíte pickovať, ale nejaký týpek čo si hrotí pub vie to, tak prečo ho "nenaučiť" hrať lepšie hry?
2. Samozrejme TS by bola povinnosť a rozmýšlam že každý lvl2 + každý čo chce hrať chall bude TS povinnosť.

+ Marek tie Test Gamy sa robia väčšinou na vouch na nejakú priv ligu, alebo na lvl2 etc. Ale na normal hráčov ako si to predstavuješ? aby mohli dať !sign napr.?

nie ja si to predstavujem tak ze by sa prihlasili do challu cu bude proste v nedelu alebo mozme dat aj viac za tyzden kde by sa naucili hrat cm mod a nikdy by ich zato neflamoval. Prvy krat proste zostit ako nato a podobne veci a casom zlepsit uroven a nech aj oni kapitanuju.

the_qq
13th March 2012, 03:19 PM
chápem, no nieje to zlý nápad. uvidíme.

Krecek
13th March 2012, 05:05 PM
je sranda jak skutok chce pomahat jak se prihlasil na lvl 3:D:D
to vypada jak sance pro me!!!!

Klystyrek
14th March 2012, 07:00 PM
Zkusím se domluvit s the_qq, kdy by to třeba šlo, a zkusil bych pár her okomentovat.

Ty toury (1v1) se hrají v sobotu? A i finále?

the_qq
14th March 2012, 07:23 PM
Skôr sa dohodni s Kreckom, ten streamuje ja s tým nemám nič spoločné :)

a toury sa hrajú každý vikend vacsinou nedela.

LordDevil
14th March 2012, 07:37 PM
Zkusím se domluvit s the_qq, kdy by to třeba šlo, a zkusil bych pár her okomentovat.

Ty toury (1v1) se hrají v sobotu? A i finále?
AK chces streamovat tak mozes robit vlastny stream zapasov je myslim v turnajoch dost cize bude podla mna co streamovat.

the_qq
14th March 2012, 07:40 PM
Jasné, je môžné že budeme mať aj viacerých streamerov, veď tých zápasov v turnaji je dosť.

natoto som aj zabudol, Good Idea Lorde. :)