PDA

View Full Version : chci se zeptat jede vam nekomu battlenet ?



xavierx
4th March 2012, 03:37 PM
ja net mam porad funkcni pise mi to tu realm online ale nemuzu se pripojit at si prej pripojim rucne pokud pouzivam modem co to je za blbost ?

xavierx
4th March 2012, 03:40 PM
jo a kdyz me to pripoji tak mi to neukaze zadnou hru kanal nic :X todle me teda fakt sejri .... at tu teda daj realm off jesi to nejede sulini :D

xavierx
4th March 2012, 03:54 PM
jo a kdyz me to pripoji tak mi to neukaze zadnou hru kanal nic :X todle me teda fakt sejri .... at tu teda daj realm off jesi to nejede sulini :D

tak ted uz vubec nevim sem tam me to pripoji a pritom tohle by melo byt na dotu vic nez dostacujici nejaka chyba jinde ?
Odkaz na výsledek měření

Download 3,55 Mb/s
Upload 0,50 Mb/s
Odezva nelze určit
Stabilita nelze určit

red^beast
4th March 2012, 04:35 PM
Nejde!

xavierx
4th March 2012, 04:37 PM
Nejde!

dik uz me to zaclo byt divny ted to jede :D ale hrozne to laguje :D:D

_ARTAS_
4th March 2012, 04:47 PM
dik uz me to zaclo byt divny ted to jede :D ale hrozne to laguje :D:D

Ano laguje im to oni majú chybu nie ty.

the_qq
4th March 2012, 05:35 PM
server nejde... a keď ide tak je delay strašný, nvm čo s tým je, treba len počkať.

xavierx
4th March 2012, 05:39 PM
aha dik uz sem se zlekl myslite ze to daj jeste dnes dohromady ? xD co si pamatuju posledne jim to nejelo 3 dny nebo jak dlouho :D

the_qq
4th March 2012, 05:44 PM
tak aj včera nešiel som počul, nvm ako dlho ale potom sa rozbehol, uvidíme kedy pôjde, nemám žiadne info, ak budem náhodou mať hodím ho sem :)

efko.wbs
4th March 2012, 06:23 PM
ono server je v podstate vacsinu casu online akurat zrovna strasne laguje a niekedy ani nepripoji.....

vcera bol dole daku hodinu kvoli tomu ze bolo treba opravit ranky v pg ladderi ( stavacke :) )
Teraz neviem ci ma zlu naladu server alebo co :D

the_qq
4th March 2012, 07:40 PM
už je novinka = updatuje sa server (icony a neviem čo ) čiže to pôjde bud este dnes alebo az zajtra.

dufam ze to vydržíte :D

Jaromir.Jagr
4th March 2012, 07:57 PM
jj to je nejlepsi napad to delat v nedeli vecer kdyz je nejmin hracu.

skoda slov

_ARTAS_
4th March 2012, 08:21 PM
Teraz neviem ci ma zlu naladu server alebo co :D

LoL že zlú náladu tak to ma dostalo :rolf:

xavierx
4th March 2012, 08:38 PM
haha no koukam stale nic volno nuda proc to nedelaj v pondeli rano :D chytraci ted tomu fak muzu rikat zabita nedele :D ale dik za info borci doufam ze si jeste dnes zahraju :D jen sem si napchal sklenenku ze se zhulim a zahraju tak me to kicklo z battlenetu :D nasere teda ..

xavierx
4th March 2012, 08:40 PM
no koukam aspon uz tu maj napsany realm offline :D kdyz uz nic blbci tak todle aspon dokazali urobit :D:D

xavierx
4th March 2012, 08:44 PM
aspon zze se teda vi co se deje naposled jim vyhorel server nebo co a 3 dny sem byl nasratej ponevadz to nevalilo :D

_ARTAS_
4th March 2012, 08:57 PM
jen sem si napchal sklenenku ze se zhulim a zahraju tak me to kicklo z battlenetu :D nasere teda ..

Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo :D :D Tak to nasere človeka fakt :) Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.

_ARTAS_
4th March 2012, 09:13 PM
Tu je dôvod prečo nejde server ----> http://eurobattle.net/threads/167519...73#post1461173
:)

efko.wbs
4th March 2012, 09:32 PM
jj to je nejlepsi napad to delat v nedeli vecer kdyz je nejmin hracu.

skoda slov pokial sa pracuje na tych novych ikonach, tak tie mali byt uz v Novembri, len vlastnik servera je zastihnutelny asi tak casto ako Bill Gates chodi so mnou na pivo. Takze som aj v celku rad ze by to konecne mohlo byt hotove :D



no koukam aspon uz tu maj napsany realm offline kdyz uz nic blbci tak todle aspon dokazali urobit
ako som povedal, server bol od obeda stale online, pokial si skusal viac krat pripojit tak sa to podarilo. Len teraz je uz uplne dole preto sa nepripoji nikto ani ked si polame prsty. Ta notifikacia funguje v pohode :)

xavierx
4th March 2012, 09:49 PM
pokial sa pracuje na tych novych ikonach, tak tie mali byt uz v Novembri, len vlastnik servera je zastihnutelny asi tak casto ako Bill Gates chodi so mnou na pivo. Takze som aj v celku rad ze by to konecne mohlo byt hotove :D



ako som povedal, server bol od obeda stale online, pokial si skusal viac krat pripojit tak sa to podarilo. Len teraz je uz uplne dole preto sa nepripoji nikto ani ked si polame prsty. Ta notifikacia funguje v pohode :)




hhh ked si polame prsty ted si me dostal xD b cancel b cancel b cancel xD

xavierx
4th March 2012, 09:53 PM
jo s tim se da delat jedina vec v mem pripade to bylo :D doprdele co je spadl me net ? po 10 minutach zkouseni a zalagovanyho bnetu uz me to bylo jasny a jen sem suse konstatoval CO DO TEHO TI kkti ZAS JEBO :D tot vse co sem s tim moh nadelat xD

xavierx
4th March 2012, 09:54 PM
Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo :D :D Tak to nasere človeka fakt :) Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.

jo s tim se da delat jedina vec v mem pripade to bylo doprdele co je spadl me net ? po 10 minutach zkouseni a zalagovanyho bnetu uz me to bylo jasny a jen sem suse konstatoval CO DO TEHO TI kkti ZAS JEBO tot vse co sem s tim moh nadelat xD

Angryone
4th March 2012, 10:12 PM
Jezis a ja tu preinstalovavam euroloader jak oteklej ctu fora co to muze byt a rikam si co to ma byt me snad dali ban nebo co a pak kouknu sem a on nejede server :/...

xavierx
4th March 2012, 10:16 PM
Jezis a ja tu preinstalovavam euroloader jak oteklej ctu fora co to muze byt a rikam si co to ma byt me snad dali ban nebo co a pak kouknu sem a on nejede server :/...

lol si zabijak asi dotu moc dlouho nehrajes co ? xD ja uz si za tech 6 7 let na to zvyknul ze to obcas den nejede ale po tom co jim vyhorel server a 3 dny jim to nejelo uz zacinam rads zjistovat nez to 3 dny jak vul zkouset

Nezmysel
4th March 2012, 11:52 PM
haha no koukam stale nic volno nuda proc to nedelaj v pondeli rano :D chytraci ted tomu fak muzu rikat zabita nedele :D ale dik za info borci doufam ze si jeste dnes zahraju :D jen sem si napchal sklenenku ze se zhulim a zahraju tak me to kicklo z battlenetu :D nasere teda ..

niekto totis musi v pondelok do prace a jeho volny cas v nedelu obetoval napriklad nato aby nam zlepsil podmienky na hranie presne preto to nemozu spravit v pondelok lebo oni zato nemaju zaplatene ze sa tu nejaka banda retardov hra zadarmo dotu vies.

xavierx
5th March 2012, 10:14 AM
niekto totis musi v pondelok do prace a jeho volny cas v nedelu obetoval napriklad nato aby nam zlepsil podmienky na hranie presne preto to nemozu spravit v pondelok lebo oni zato nemaju zaplatene ze sa tu nejaka banda retardov hra zadarmo dotu vies.

ja co delat nemam klidne bych to udelat mohl v pondeli rano kdybych byl jeden z adminu :D nebo co xD a je me to celkem jedno dotu hraju moc dlouho na to abych jim byl vdecnej za par ikonek :D me to bavilo i kdyz to byla stara dobra allstars dota :D nic na tom menit nepotrebuju a jo no taky chapu ze kdyby jim nekdo poslal donate tak by se meli lip :clap:

xavierx
5th March 2012, 10:15 AM
jen koukam ze jim to porad nejede takze stejne u toho v pondeli rano musi nejake sulda sedet tak co XD :D

Rhymak^
5th March 2012, 12:25 PM
omfg, clovece, chod do roboty, do skoly, do posilky, hladat si zenu, alebo co, len tu uz prosim ta nepis...
a ked mi budes chciet odpisat, ze ty si mozes pisat kde chces a co chces, tak nie si v offtopicu, just fyi :)

Silencer
5th March 2012, 01:01 PM
ok dopadol som celkom podobne,snad som tým nič neskazil že som si preinštaloval patcha apodobne...mg..takže večer už by to malo ísť?

Silencer
5th March 2012, 01:05 PM
Ja som sa zase dohodol s kamošom že ideme hrať sadol som si pri pc a zrazu to padlo :D :D Tak to nasere človeka fakt :) Ale tak čo uš stým nič nenarobýš.

hahaha ja som si tiež prcol bongo a zrazu .že zahraj si AI mapu ....

xavierx
5th March 2012, 01:20 PM
hahaha ja som si tiež prcol bongo a zrazu .že zahraj si AI mapu ....

lol ze ai mapu tu sem nehral aj dyz me 2 mesice nejel net xD hrozni ti boti bud nehodi ulty nic a nebo sou to hrozny hovada :D

xavierx
5th March 2012, 01:22 PM
omfg, clovece, chod do roboty, do skoly, do posilky, hladat si zenu, alebo co, len tu uz prosim ta nepis...
a ked mi budes chciet odpisat, ze ty si mozes pisat kde chces a co chces, tak nie si v offtopicu, just fyi :)

to pls nekdo locknete to sem si neuvedomil ted ..... ja nvm jak to je poprve a asi naposled co tu neco pisu kua zasto 3 dny nepojede :D

_ARTAS_
5th March 2012, 01:25 PM
jo s tim se da delat jedina vec v mem pripade to bylo doprdele co je spadl me net ? po 10 minutach zkouseni a zalagovanyho bnetu uz me to bylo jasny a jen sem suse konstatoval CO DO TEHO TI kkti ZAS JEBO tot vse co sem s tim moh nadelat xD

:D Presne.

_ARTAS_
5th March 2012, 01:26 PM
Jezis a ja tu preinstalovavam euroloader jak oteklej ctu fora co to muze byt a rikam si co to ma byt me snad dali ban nebo co a pak kouknu sem a on nejede server :/...

Preinštaluvávam euroloader tak to madostalo :D Zas aš taký zúfali som nebol. :!

_ARTAS_
5th March 2012, 01:30 PM
a zrazu .že zahraj si AI mapu ....
Ináč aj ja som mal chúťky na Ai ale povedal som si radšej idem off serem nato. :D

huJhuJ
5th March 2012, 01:53 PM
škoda že to nejde, každy by si asi rad zahral ale dota neni všetko :) andelíci :) :tiphat:

the_qq
5th March 2012, 02:06 PM
keď to nejde, tak ma radšej podporte v offtopicu a bude somnou interwiew !! :D:D:D

efko.wbs
5th March 2012, 02:44 PM
Uptime: 1 minute 15 seconds

Online :D , server online 2 minuty a vyse 500 ludi sa hned pripojilo. Asi fakt niektori 24 hodin stlacali Esc/B , Esc/B .....

IKA_BenQ
5th March 2012, 02:46 PM
už to jedeee

_ARTAS_
6th March 2012, 06:56 PM
Online :D , server online 2 minuty a vyse 500 ludi sa hned pripojilo. Asi fakt niektori 24 hodin stlacali Esc/B , Esc/B .....
loL :D tak vieš ako niektorý na Dote aj žijú čo uš. :/
hlavne že to uš ide "Thumbs up"

Lord_Martas
6th March 2012, 09:19 PM
este ze sem teed na vycviku a netrapi me to :-P (ale ta nedela byla peklo :-D )