PDA

View Full Version : Instant tours



the_qq
3rd March 2012, 05:45 PM
Rozmýšlaľ som že by sme robili každý víkend (sobotu, alebo v nedeľu) nejaké tie toury.. Posledný "velky tour" sa nechytil, tak zo začiatku instant. 16 tímov pavúk tu na fore a ideme :) Za hodinu poznáme víťaza. Potom by určite boli nejaké awardy. S efkom som si písal, tak bud trubka na channel na nejakú dobu, alebo server profile award /server icona.


Píšte mi sem vaše návrhy, pripomienky, alebo len čo si o tom myslíte.

P.S. budú to 1v1 / 2v2 toury nie nič velke ako 5v5 na to ešte nemám naladu, kedze posledny nevysiel a myslim ze teraz by sa nic nezmenilo. :)


the_qq

Nezmysel
3rd March 2012, 05:58 PM
konecne nieco zaujimave aj na tomto fore +1
ja som na zaciatok za 1vs1 SF tour
bez run vanguardov hoodiek a dagonov
A potom aj nejaky ten 2vs2 by mohol byt :)

DiAboL
3rd March 2012, 06:03 PM
Radsej nie SF. Lebo to by som vyhral bud ja alebo ZeeKee. Skor ARSHOMNP alebo APSHOMNP mirany/windy....

the_qq
3rd March 2012, 06:09 PM
ale nemusí byť ani sh..

stačí 1v1 aromnp , alebo také niečo :)

ale vlastne je to na vás hráčoch, čiže ja sa prispôsobím.

Hannibal.InSa
3rd March 2012, 06:17 PM
já jsem pro 2vs2 , normálně CM (apčko) ale ten kdo vybíra , by neměl first pick, . pickovalo by se stylem 1 2 1

the_qq
3rd March 2012, 06:47 PM
já jsem pro 2vs2 , normálně CM (apčko) ale ten kdo vybíra , by neměl first pick, . pickovalo by se stylem 1 2 1

tiež pekný nápad.

Nezmysel
3rd March 2012, 07:01 PM
A mam jednu odozvu na czsk bota obmedzili ste pocet modov na 3 takze maximalne apshom ale lepsie by bolo keby sa dalo este to -np da sa nejak zvacsit ta kapacita ?

efko.wbs
3rd March 2012, 08:04 PM
tak ja by som navrhoval 1x1 lebo ako to tu poznam v czsk, ked tam pride niekto bez teamoveho kamarata a moderator mu niekoho prideli (lebo sa stavim ze tuna sa ludia nedohodnu) tak bude nadavat kade bude chodit a pisat ze leavuje xpam lebo prehral tour kvoli tomu ze mu ktosi vybral nooba allyho.

Co sa tyka modu by som navrhoval ten ktory bude random a mirror (obe strany rovnaky hero) aby zase neprisiel niekto s placom a nadavkami ze ten hero je na 1x1 imba voci tomu druhemu.....

the_qq
3rd March 2012, 08:05 PM
tak 1v1 by sa hralo určite arshomnp :)

ale to 2v2 by ten CM nemusel byť zlý... :)

gun10a
3rd March 2012, 08:40 PM
ja som za a kludne sa hlasím aj s výpomocou (sobota/nedela od rana do 5 np) :)

dog.dejwik
3rd March 2012, 09:01 PM
Když nám dáš unban, tak klidně :D

the_qq
3rd March 2012, 09:30 PM
Ok, myslím si že by to mohlo byť fajn..také turnaje na hodinu, hodinu aj pol.. mám dobrú stránku na pavúky a tak... niečo na oživenie a pre vás aj awardy :)

dúfam, že aspoň za toto ma nebudete flamovať :D :huh:

Nezmysel
3rd March 2012, 10:12 PM
Ok, myslím si že by to mohlo byť fajn..také turnaje na hodinu, hodinu aj pol.. mám dobrú stránku na pavúky a tak... niečo na oživenie a pre vás aj awardy :)

dúfam, že aspoň za toto ma nebudete flamovať :D :huh:

ak nevyhram award flamovat ta budem :D takze ak skoncim aj 16 musim dostat cenu utechy !!!


tak ja by som navrhoval 1x1 lebo ako to tu poznam v czsk, ked tam pride niekto bez teamoveho kamarata a moderator mu niekoho prideli (lebo sa stavim ze tuna sa ludia nedohodnu) tak bude nadavat kade bude chodit a pisat ze leavuje xpam lebo prehral tour kvoli tomu ze mu ktosi vybral nooba allyho.

Co sa tyka modu by som navrhoval ten ktory bude random a mirror (obe strany rovnaky hero) aby zase neprisiel niekto s placom a nadavkami ze ten hero je na 1x1 imba voci tomu druhemu.....

Neber to zas tak tragicky nie sme taky kokoti ako to tu na fore vyzera akurat raz za dlhsi cas sa tu zomelie nejaka ta vacsia hadka!
Keby nas poznas tak vies ze vacsina je toho myslena iba zo srandy.

TT_SNiP
3rd March 2012, 11:01 PM
Neber to zas tak tragicky nie sme taky kokoti ako to tu na fore vyzera...

Jo, jediny Rebrik je oficialne kokot a vsichni jsou s tim uz davno smireni :smile2:

Nezmysel
3rd March 2012, 11:45 PM
Jo, jediny Rebrik je oficialne kokot a vsichni jsou s tim uz davno smireni :smile2:

:thumbUP:

DiAboL
4th March 2012, 12:07 AM
Radost, ze v sobotu v noci je realm offline

the_qq
4th March 2012, 11:59 AM
Však nebol až tak dlho offline :D dúfam ste to prežili a ste ready.

[W3PD]rebrik
4th March 2012, 12:31 PM
Jo, jediny Rebrik je oficialne kokot a vsichni jsou s tim uz davno smireni :smile2:

<3 :-*

the_qq
4th March 2012, 05:40 PM
čiže ako sa dohodneme, od budúceho týždňa začíname. Skúste zavolať aj kamošov na ten dátum na ktorý sa zhodneme :) alebo im dajte info že tu je ten thrad, nech to čeknú :)

_ARTAS_
4th March 2012, 08:31 PM
tak ja by som navrhoval 1x1 lebo ako to tu poznam v czsk, ked tam pride niekto bez teamoveho kamarata a moderator mu niekoho prideli (lebo sa stavim ze tuna sa ludia nedohodnu) tak bude nadavat kade bude chodit a pisat ze leavuje xpam lebo prehral tour kvoli tomu ze mu ktosi vybral nooba allyho.

Co sa tyka modu by som navrhoval ten ktory bude random a mirror (obe strany rovnaky hero) aby zase neprisiel niekto s placom a nadavkami ze ten hero je na 1x1 imba voci tomu druhemu.....

Nehrávam na Ačku ale to čo si tu napísal by nebol zlý nápad. +1 :)

efko.wbs
7th March 2012, 06:46 PM
nieco taketo: http://eurobattle.net/threads/167663-Special-Dota-1X1-tournament?p=1462463#post1462463

the_qq
8th March 2012, 12:40 AM
pokecáme s efkom a dám sem podrobné info, čo kedy ako prečo.