PDA

View Full Version : Off Topic - ten je jako k čemu?



Hannibal.InSa
1st March 2012, 12:17 PM
napsali jsme tu včera dva příspěvky kvůli chování admina Gunka, ty pak záhadně sotva jsme aktualizovali prohlížeč zmizely :D to jako už tu ani nemůžem říkat co si myslime, a radši se to smaže? a nebo třeba jak jsem si psal unbanrequest tak tam Gunko napíše fet a pak to closne abych tam nemohl nic odpovědět ? bože bože.. těžká retardace toto

DiAboL
1st March 2012, 12:20 PM
JJ nezabudnite to zase zmazat. Ved je off topic je na to, aby ste hracom mazali topicy

gun10a
1st March 2012, 02:12 PM
napsali jsme tu včera dva příspěvky kvůli chování admina Gunka, ty pak záhadně sotva jsme aktualizovali prohlížeč zmizely :D to jako už tu ani nemůžem říkat co si myslime, a radši se to smaže? a nebo třeba jak jsem si psal unbanrequest tak tam Gunko napíše fet a pak to closne abych tam nemohl nic odpovědět ? bože bože.. těžká retardace toto

aj v OT platia rovnaké pravidlá :)

čo sa týka close, naplakal si sa dosť, tým si nick neunbanuješ, ideš na to celkom zle :tiphat:

Hannibal.InSa
1st March 2012, 03:03 PM
normálně jsme tu včera s kompotem postli thread, a tak do deseti minut byl smazej, přeedtím tu byl normálně ukázanej . Gunko co si myslíš ? že ti budu lézt do prdele když si nakej admin mysli že si může dělat co chce ? jedine o co se snažím aby ti dali demote :)) protože všichni lepší hráči říkaj že seš kokot, a taky ti to řekli . Nevím jestli tě sere že tu dotu neumíš, tak do nás ryješ, víš že ti každý na to odpoví tím že seš kokot, a pak ho následně zabanuješ . ale jako dost dobrá taktika na banování lidi, cg, aspon něco ti jde týpku

Hannibal.InSa
1st March 2012, 03:22 PM
a k tomu close, napsal si tam sračku a nedal možnost odpovědět :) si myslíš že protože si admin tak se ti budu omlouvat když vím že mám pravdu ? za co jsem dostal ban, za to ze kdyz ty si rekl ze jsem lama tak jsem ti rekl ze si kokot ? ty ktery tam nedavas ani publikare... rozumis dote asi jak tomu adminovani.. tam budes mlét, co si čekal že ti na to řeknu ? prostě admin který vyvolává hádky aby mohl bannovat. Mám 100 challengu, nikdy jsem zádnou hru neleavl , a dostanu ban za demenci admina .. CG

efko.wbs
1st March 2012, 04:40 PM
no pozeral som tie vymazane topicy
za ten "Gunko je k**** " By som ti dal akurat tak forum ban
a ten druhy. Pravidla serveru su ze ban je za

nadavky na rodinu, narodnost, krajinu, rasizmus .....
http://eurobattle.net/threads/94183-Bad-Manners-RULES-How-to-report-it!

Chces povedat ze si dostal ban za to ze si niekomu napisal "retard,debil" ?
Inak aj ked napises "debil" moderatorovi tak ban za to je normal... Ak to napises niekomu inemu by si za to nemal dostat ban.

Hannibal.InSa
1st March 2012, 04:50 PM
ty ses kar:D takze chces rict ze moderator ti muze nadavat a ty mu na to nic nemuzes rict ? a ja napsal xpam jde do piči, ne zadny gunko je kokot :)

efko.wbs
1st March 2012, 04:52 PM
ah to napisal VoSaZnOsA
a moderator by ti nemal nadavat kazdopadne. Ukaz screenshot/replay kde ti moderator nadaval.

Hannibal.InSa
1st March 2012, 04:58 PM
vsak to jsem daval do unban request, prvni zacal pokazdy on, tak jsem mu na to rekl ze je kokot, mozna reakce byla prehnana, ale tak nema vubec jako moderator delat takové veci.. pak me nasledne za to zabanoval

Hannibal.InSa
1st March 2012, 05:00 PM
http://eurobattle.net/threads/167148-Hannak-UNban (vsak on většinou nehraje, jen farmí 35 minut v lese) to mě teda víc urazilo nez kdyby mi rekl ze jsem kokot :D

the_qq
1st March 2012, 05:21 PM
čítal som si tie vymazané topicy, jeden s nazvom "gunko je ...." tam sa nema co riesit, može byt rad ze nedostal forum ban.


a ten druhy, to uz asi nebavi citat dookola, tak ja som sa snazil aby Peto dostal šancu, ale niesom tu este pan a nemozem presadit jeho unban, popr. lvl2 aj ked viem, že skillom si hodne za vodou.

Čo sa týka teba hanak, vcera sme si pisali, bolo to obojstranne, ja som to pisal aj gunkovy, ale on ti zo srandy napisal niečo (Nevravim ze to musis brat ako srandu) a ty si ho na oplatku sflamoval jak svina, chapes proste nadavat adminovy do ko**** to by sa nemalo, aj ked si to o nom myslis, dobre, potom sa necuduj ze dostanes ban. Ale bolo to obojstranne preto som ti napisal, co mas spravit, poriesil si to takymito topicmy, tak si si asi uplne odhodil sancu,tvoja vec.

gun10a
1st March 2012, 05:44 PM
...protože všichni lepší hráči říkaj že seš kokot,...

za to ze kdyz ty si rekl ze jsem lama tak jsem ti rekl ze si kokot ?
jj ty a parta tvojich kamosov sa cítite ako stred vesmiru pretože o sebe rozpravate ako "lepsi hraci na acku", alebo "cely channal" a pod.... trosku si okresajte ego chlapci, to ze tu nebudes si 99,9% acka ani nevsimne
naproti tomu, mi hned par ludi pisalo ze dobre ze henten arogantny XYZQW dostal ban :P

nikde som nepisal, ze si lama, len som rovnako vtipne reagoval na koment crustyho too_late_to_cry


ah to napisal VoSaZnOsA
a moderator by ti nemal nadavat kazdopadne. Ukaz screenshot/replay kde ti moderator nadaval.
ss ani replay ti neukaze nic takeho neexistuje totizto, tu je Thread kde je vytiahnuta ta cast logu LINK (http://eurobattle.net/threads/167148-Hannak-UNban)

P.S.: ako napísal the_qq, ty nie že by si sa správal tak aby si ten unban dostal, ale robíš presný opak a tak ako tvrdohlavo teraz tu zbytočne lamentuješ tak ti ten unban ja budem dávať :)

Hannibal.InSa
1st March 2012, 05:45 PM
vubec jsem nepochopil co si napsal tim tvym resenim, ze se mu mam omluvit ci co .. nebo neco takoveho, to fakt ne. Právě ,bylo to oboustrané, tudíž by mi měl dát bud ban na jeden nick, a sobě taky. A nebo vůbec a drzet piču.. a né hatovat a bannovat vsechny nicky jak imbeecil :)

Hannibal.InSa
1st March 2012, 05:52 PM
ty a parta tvojich kámošů, myslíš všechny co hrajou challenge a dávaj aspon nejakou úroven ačku ?:D jo no 99,9% ačka kteři leavujou, maj milion faku, jde vidět co ty na tom xpamu chceš no . A jestli si to nepochoopil tak crusty to psal ze srandy. A k tomu QQ, ja jsem nic spatneho neudelal, tak jak bych se mel chovat? v zivote jsem neleavl , jak uz jsem rikal. Tak nevim proc bych mel dostavat bany za to ze te nekdo urazi kdyz si zacnes.

Daekoni
1st March 2012, 05:52 PM
Nevím, kam ten svět v dnešní době vede.

za 1 ) Za starých časů ( Teď nemluvím o áčku ) si nikdo, ale opravdu nikdo nedovolil napsat Modovi / Adminovi ani půl sprostého slova, fungoval určitý respekt, autorita, dokonce se trestalo nadávaní za pouhe nadávky na druhého hráče. Bylo to tehdy přísně, ale za to hry probíhali ve vší slušnosti. V dnešní době, to je fakt v prdeli.

Ve hře člověk nečíta nic jinyho než jen " ty kokot, ty picus, ty vypatlana hlavo " a další kraviny. Většinou jsou tyto nadávky směřovaný na hráče, kteří dotu moc neovladají. Autoři těchto nárážek jsou nehoráně vypatlaní, protože oni v životě dotu nezačli.

za 2 ) Mod / admin by nemel vůbec hrát, tím myslím na nicku, kde má práva. I ten pitomý admin ( na nikoho nenaražam ) si musi přece udelat respekt, pokud tohle neuděla, nema co dělat s dočiněním s jakykolivma pravami. Deně čitám vaše občas roztomilé rozhovory, kde si voláte jménem, a dokonce i Admin se takhle vyjadřuje na kanálu. Kde zmizela veškerá Autorita ?

za 3 ) Vůbec jen mluvit na veřejném kanálu by mělo bejt trestano. čtou to přece male děcka.

gun10a
1st March 2012, 05:56 PM
Ve hře člověk nečíta nic jinyho než jen " ty kokot, ty picus, ty vypatlana hlavo " a další kraviny. Většinou jsou tyto nadávky směřovaný na hráče, kteří dotu moc neovladají. Autoři těchto nárážek jsou nehoráně vypatlaní, protože oni v životě dotu nezačli.


jj toto je presne ten problem, chlapci si myslia, že zato ze si pohrotia chall obcas, teraz moze kde komu vynadat, lebo oni su SKILL , chapes ... :/

gun10a
1st March 2012, 05:58 PM
vubec jsem nepochopil co si napsal tim tvym resenim, ze se mu mam omluvit ci co .. nebo neco takoveho, to fakt ne. Právě ,bylo to oboustrané, tudíž by mi měl dát bud ban na jeden nick, a sobě taky. A nebo vůbec a drzet piču.. a né hatovat a bannovat vsechny nicky jak imbeecil :)

ani zdaleka to nebolo obojstrane, ja ti nenadaval ani nic podobneho ja som sa bavil s crustym, ktory urcitym sposobom vtipkoval a ja som nadviazal nanho a odpovedal som mu s rovnakym vtipnym podtonom, to ze si myslis ze si stred vesmiru a neviem co, je tvoj problema ten si musis riesit niekde inde, tu isto nie :)

P.S.: ano po hre stacilo povedat sproste "sorry, som to prehnal" resp nieco podobne a bol by klud, mna to nijak neurazilo ale takto sa spravat nebudes k nikomu :)

Nezmysel
1st March 2012, 06:05 PM
Takze idem vyjadrit svoje useless cry myslienky.

Banujete ludi co tu robia nieco pre xpam hraju tu dlhe roky reprezentovali Xpam na niekolkych turnajoch, Nightcupoch a ostatnych akciach ako Lancraft. (nemali nikdy s toho ani hovno ani ten spiceny award). Ale oni aj tak ked sa ich niekto spytal kre hraju hrdo odpovedali xpam a nenechali si zo seba robit srandu aj ked si vsetci myslia ze tu hraju totalne zera a smaju sa z xpamu.

Teraz si myslim ze hovorim za vsetkych. Ked poviem bez nas by bolo acko obycajny marny publik ako playdota. Ludia ktory bezprostredne pomohli k zlepseniu a kvality hier na acku a nikdy im zato nikto nepovedal ani to pojebane dakujem. Prvy spomeniem byvaly klan Rasta_rybku massacra hannaka artema 3vila ktory botili na roznych turnajoch.
A teraz vymenujem komunitu co sa pravidelne schadza na TS:Zacnem s tymi co maju lvl 2 Hannak,pwnt,ephedrin,hitsugay,rasta_ryba,skutok, zeekee,to_late_to_cry,dejwik,faustik,sweety,kompot isko,THC_massacre,Arkeadsihsa v poslednom case aj nehladam_klan. Dalsi hraci: wicker, 3vil,diabol, lachtan,marycz,hippo, eddy, staropramen, molda,xcool,kebo,serja,acila (ospravedlnujem sa koho som zabudol)
Fakt si myslite ze bez tychto ludi to tu bude mat uroven. Myslite si ze ludia tu budu trpiet demenciu do nekonecna nepravosti a kokotizmus ?

Tolko skusenych hracov kludne prejde na ktorukolvek inu platformu zo dna na den kde ich prijmu s otvorenym narucim. Alebo sa vyjebu na cele acko kludne si mozme CM mod zalozit aj na Playdote.
Potom si tu mozte davat lvl2 polovnikom, dansonkom a potobnym individuam uz teraz je na acku cez den maximalne 2/3 hry v rade ked vsetci odijdu bude sa tu hrat 5 hier denne.
Tak sa zamyslite nad sebou ci vazne nezacnete nieco robit pre ludi co tu zlepsuju uroven a hraju tu dlhe roky alebo si tu nechate zera ktore si narobia miliony fake nickov aj ked dostanu ban tak hraju na ostatnych a nehuntite ich ale ked si hannak prejde na fakenick okamzite je zabanovany s reasonom fake.

Prajem vam pekny den.
PS:snipe sory viac uhladne to spravit neviem.

the_qq
1st March 2012, 06:19 PM
Takze idem vyjadrit svoje useless cry myslienky.

Banujete ludi co tu robia nieco pre xpam hraju tu dlhe roky reprezentovali Xpam na niekolkych turnajoch, Nightcupoch a ostatnych akciach ako Lancraft. (nemali nikdy s toho ani hovno ani ten spiceny award). Ale oni aj tak ked sa ich niekto spytal kre hraju hrdo odpovedali xpam a nenechali si zo seba robit srandu aj ked si vsetci myslia ze tu hraju totalne zera a smaju sa z xpamu.

Teraz si myslim ze hovorim za vsetkych. Ked poviem bez nas by bolo acko obycajny marny publik ako playdota. Ludia ktory bezprostredne pomohli k zlepseniu a kvality hier na acku a nikdy im zato nikto nepovedal ani to pojebane dakujem. Prvy spomeniem byvaly klan Rasta_rybku massacra hannaka artema 3vila ktory botili na roznych turnajoch.
A teraz vymenujem komunitu co sa pravidelne schadza na TS:Zacnem s tymi co maju lvl 2 Hannak,pwnt,ephedrin,hitsugay,rasta_ryba,skutok, zeekee,to_late_to_cry,dejwik,faustik,sweety,kompot isko,THC_massacre,Arkeadsihsa v poslednom case aj nehladam_klan. Dalsi hraci: wicker, 3vil,diabol, lachtan,marycz,hippo, eddy, staropramen, molda,xcool,kebo,serja,acila (ospravedlnujem sa koho som zabudol)
Fakt si myslite ze bez tychto ludi to tu bude mat uroven. Myslite si ze ludia tu budu trpiet demenciu do nekonecna nepravosti a kokotizmus ?

Tolko skusenych hracov kludne prejde na ktorukolvek inu platformu zo dna na den kde ich prijmu s otvorenym narucim. Alebo sa vyjebu na cele acko kludne si mozme CM mod zalozit aj na Playdote.
Potom si tu mozte davat lvl2 polovnikom, dansonkom a potobnym individuam uz teraz je na acku cez den maximalne 2/3 hry v rade ked vsetci odijdu bude sa tu hrat 5 hier denne.
Tak sa zamyslite nad sebou ci vazne nezacnete nieco robit pre ludi co tu zlepsuju uroven a hraju tu dlhe roky alebo si tu nechate zera ktore si narobia miliony fake nickov aj ked dostanu ban tak hraju na ostatnych a nehuntite ich ale ked si hannak prejde na fakenick okamzite je zabanovany s reasonom fake.

Prajem vam pekny den.
PS:snipe sory viac uhladne to spravit neviem.


My im zato ďakujeme, ale čo s toho keď nás reprezentujú a všetko a potom nadávajú na áčko a moderatorov etc?

Proste vravim bolo to obojsranne, ale gunko napisal zo srandy jednu vetu bez jedinej nadavky a hanak hned spustil asi 5 sprav s tymi najhorsimi nadavkamy? čo potom čakáte? že sa budeme pozerať a neriešiť to? Proste my sem vrážame svoj Free time a vy si to vobec nevazite... A to že sa odvolávate na tie hry, však správajte sa ako máte, neflamujte netrolujte, etc. a určite budú nejaké odmeny, novinky, možno liga etc... ale to všetko casom a tak..

plakali ste dlho, že vam vadia fakery, teraz ked sme to zaviedli a snazime sa robit pre vas co najviac, tak mate nejake pochybnosti, snazite sa obyst system atd. tak načo to potom je?


A ešte k tomu pripadu, ty si gunkovy fakt dost nakladal, ale on to bral s chladnou hlavou, čo som prekvapeny (Asi mal o tebe dobru mienku) a ty nie ze by si mu napisal, no dobre prehnal som to, dal by sa unban? nie Vy zacnete kritizovat cely channel a nvm co...

Skor ja nechapem vas, nie vy nas..

gun10a
1st March 2012, 06:24 PM
A ešte k tomu pripadu, ty si gunkovy fakt dost nakladal, ale on to bral s chladnou hlavou, čo som prekvapeny (Asi mal o tebe dobru mienku) a ty nie ze by si mu napisal, no dobre prehnal som to, dal by sa unban? nie Vy zacnete kritizovat cely channel a nvm co...

Skor ja nechapem vas, nie vy nas..
njn, asi som snim nikdy nehral, ale vzdy som pocul len chvalu ... navyse to vyzeralo ze nema dobru naladu ked tak zblkol hned, tak som ich nechal tak, ale proste zas si nas zacali doberat tak som sa snazil byt rovnako vtipny :)
on si vsak proste o to prosil, zas zacal robit king konga zo seba :)

__________________________________________________ ___________________________________________
tie reci z armagedonu o zachrane ludstva vyvolenymi preskocim a prejdem k tomu, na co sa nejako reagovat da



...bla bla ...
Tak sa zamyslite nad sebou ci vazne nezacnete nieco robit pre ludi co tu zlepsuju uroven a hraju tu dlhe roky alebo si tu nechate zera ktore si narobia miliony fake nickov aj ked dostanu ban tak hraju na ostatnych a nehuntite ich ale ked si hannak prejde na fakenick okamzite je zabanovany s reasonom fake.
.

1) BAN ma za to ako sa správa a ako to rieši, nejde o to že to je fejk. Čím tvrdohlavejšie sa bije do pŕs, tym tvrdohlavejšie pôjdem po ňom.
2) nie je problém prejaviť vďačnosť ci porobiť awardy alebo čo tým chceš povedať, ale nech je aj majster sveta, keď príjde a hrubo vynadá niekomu tak ako to spravil on, dostane ban,

Už to pochopte, PREBOHA, to že ste majstri sveta neznamena, že si môžte robit co chcete :)

A celkovo už ma to tu nebaví stale toto riešiť, BAN mu ostane, faky na ktorych bude budem banovat vzdy ked budem online. Keď sa skutočne uvedomí a zistí kde sú medze vie kde ma hľadať.

VoSaZnOsA
1st March 2012, 06:40 PM
Aby som sa k tomu vyjadril teda aj ja nejak konštruktívne - QQ nadávať som začal odkedy som sa napojil na kanál... prečo ? pretože stále je tá úroveň dosť nízka, ešte aj teraz ľudia nadávajú, že choďte do <> s tým challom, ale aspoň sa hráva v dnešných časoch relatívne veľa challov, veď minulý týždeň som bol asi v 10tich ? a včera bolo ľudí dobrých aj na 2 chally naraz, čo sa stalo zatiaľ len pár krát na áčku

Dejwik píše všetkým rovnako, keď niečo chcete poďte na TS, dota je zábava a na TS je fakt prdel, keď sa tam zíde toľko ľudí, ovšem pokiaľ Hippo nezačne s VŠ a derivovať, alebo neplačeme ako dostávame naprdel...

Dobre napísal Daekoni, moderátori by mali mať 2 rozdielne acc, aby sa nemohli stávať takéto situácie, kde vyprovokuje niekto niekoho... všetci ľudia, ktorých menoval Skutok tvrdia, že dávať manner nad skill je o fete, keďže sú tu lvly 2 a lvly 1, už len tím rozdelujete hráčov na lepších a horších, pretože na lvl 2 sa musí podávať VR a treba na to nejaký skill... očakávate, že tí hráči s lvlom 2 si nikdy nebudú chcieť zahrať pub a všetci budú chodiť stále len chally ? hmm to by bolo pekné, ale toľko tých schopných ľudí tu zas nie je aby bola každá hra chall a nie pub, potom sa pripoja hráči lvl 2 na pub, lamy začnú písať o balance etc... bodíky .... áno, ešte furt je to o bodoch.. :o tým som chcel povedať, že s lvlom rástie ego :D dohodnime sa takto, dajte mi ban na fórum, prestante si honiť na mannere a hoňte na skille... lebo skill > manner ... zrušte ban Hannakovi, vypustite krakena, dajte Gunkovi mute na kanál a fórum, nechajte mu však možnosť vyjadrovať sa k BR, UR a BMR... na to je fajn celkom, díky

the_qq
1st March 2012, 06:47 PM
Aby som sa k tomu vyjadril teda aj ja nejak konštruktívne - QQ nadávať som začal odkedy som sa napojil na kanál... prečo ? pretože stále je tá úroveň dosť nízka, ešte aj teraz ľudia nadávajú, že choďte do <> s tým challom, ale aspoň sa hráva v dnešných časoch relatívne veľa challov, veď minulý týždeň som bol asi v 10tich ? a včera bolo ľudí dobrých aj na 2 chally naraz, čo sa stalo zatiaľ len pár krát na áčku

Dejwik píše všetkým rovnako, keď niečo chcete poďte na TS, dota je zábava a na TS je fakt prdel, keď sa tam zíde toľko ľudí, ovšem pokiaľ Hippo nezačne s VŠ a derivovať, alebo neplačeme ako dostávame naprdel...

Dobre napísal Daekoni, moderátori by mali mať 2 rozdielne acc, aby sa nemohli stávať takéto situácie, kde vyprovokuje niekto niekoho... všetci ľudia, ktorých menoval Skutok tvrdia, že dávať manner nad skill je o fete, keďže sú tu lvly 2 a lvly 1, už len tím rozdelujete hráčov na lepších a horších, pretože na lvl 2 sa musí podávať VR a treba na to nejaký skill... očakávate, že tí hráči s lvlom 2 si nikdy nebudú chcieť zahrať pub a všetci budú chodiť stále len chally ? hmm to by bolo pekné, ale toľko tých schopných ľudí tu zas nie je aby bola každá hra chall a nie pub, potom sa pripoja hráči lvl 2 na pub, lamy začnú písať o balance etc... bodíky .... áno, ešte furt je to o bodoch.. :o tým som chcel povedať, že s lvlom rástie ego :D dohodnime sa takto, dajte mi ban na fórum, prestante si honiť na mannere a hoňte na skille... lebo skill > manner ... zrušte ban Hannakovi, vypustite krakena, dajte Gunkovi mute na kanál a fórum, nechajte mu však možnosť vyjadrovať sa k BR, UR a BMR... na to je fajn celkom, díky


super, z tvojho postu vôbec nič nechápem :D točíš nvm o čom, jedine čo chápem je to TS a to má u mňa + dejwov nápad.

TT_SNiP
1st March 2012, 06:52 PM
At hodi kamenem, kdoz bez viny. :)

To by ani nebyl nejaky "serious cry topic" abych si do nej neco nenapsal, ze? No zkusim to strucne (edit: I FAILED HARD :-D ).

1) Hraci (viz konkretne treba Hannak) - meli by si uvedomit svou pozici a vzbudit se z toho vlhkeho snu, ze "na ne je kazdy zvedavy" a protoze ma nekdo XY nahratych her, tak je automaticky pan co diktuje pravidla. V dote jsou tyhle konflikty naprosto bezne a zalezi na individualnim manneru hracu jakym stylem se to vyresi. Vetsinou je to hrac(i) vs hrac(i), coz se vetsinou da relativne lehce vyresit "nestrannou osobou" (to by mel byt admin/mod). Problem je, kdyz je to hrac vs admin.
Jako asi kazdy hrac, co tu je uz nejaky ten patek, jsem taky mel sve spory s jistymi adminy. Vetsinou to nedopadne dobre, jelikoz samotny hrac toho moc nezmuze. Musite si uvedomit, ze admin = autorita (do jiste miry). Kdyz admin jednou za cas udela nejaky maly prestupek, pravdepodobne to nikdo nebude resit, at uz si budete vyskakovat jak chcete. Kdyz udela nejaky velky prestupek a vi o tom dost lidi, vasi jedinou moznou zbrani je shromazdit dukazy a zverejnit je, nechat posoudit sirsi spektrum lidi, vcetne zbytku admin tymu, co si o tom mysli. Koneckoncu kdyz dost lidi bude rvat dost nahlas dostatecne dlouho, pak se muzete nekam dostat. Jeden hrac sam to neovlivni.

Jeste bych dodal malou zivotni lekci konkretne k tomuhle pripadu - picovani do vsech stran nicemu nepomuze. Pokud si chces (Hanko) ziskat prizen inteligentnich lidi, jejichz nazor mozna i neco ovlivni, pak musis svuj problem vyjadrit jako slusny clovek a musi to mit hlavu a patu. Kdyz jen nekoho v zachvatu "rage modu" zpicujes, ziskas si tak maximalne prizen par volu, ktere ma stejne kazdy na salamu. :tiphat:

2) Admini - je rozdil mezi dobrym adminem a spatnym adminem. Dobry admin je ticha voda, ktery se tehle praci venuje ve svem volnem case a bavi ho to. Rozumi co se po nem vyzaduje a bavi ho to, to je nejdulezitejsi cast. Vetsinou se jedna o bezvdecnou praci a vetsina komunity se ozve pouze tehdy, kdyz ma nejaky problem nebo kritiku. Ale tu a tam se najde nekdo, kdo chape v cem tahle prace spociva a dokaze to ocenit a to mu mozna i slouzi jako motivaci, aby pokracoval.

Spatny admin je ten, ktery si svou pozici bere jen jako zaminku, aby se ostatnim mohl "predvest". Nejde mu tak ani o to pomoct nejakym zpusobem svemu projektu, sve komunite, ale spis aby se citil jako "kral sveho maleho kopecku". Vetsinou jsou to takovi ti lide, co miluji lezt do her na svem nicku, ze ktereho jasne vyplyva, ze se jedna o admina a radi vyuzivaji plne svych "pravomoci" na manipulaci se samotnou hrou (bany, muty ve hre etc..). Je to sice hezke a v nekterych pripadech i uzitecne, ale neni to duvod, proc tuhle pozici maji. A prosim strcte si laskave za klobouk ten otrepany argument "ALE ALE my to delame ve volnem case!!! omg" ... Proto, ze to nekdo dela ve volnem case jeste neznamena, ze to bude delat spatne a lidi mu to budou tolerovat. Nebavi vas to? Nemate nato cas? Prenechte to nekomu jinemu. Ale tahle vymluva je skutecne stara a bezpredmetna.

Hlavnim ukolem admina by mela byt nejaka snaha o zlepseni sveho projektu ... Reseni chyb, hracskych dotazu/zadosti etc, organizovani turnaju, podavani a nasledne realizovani vlastnich ci i hracskych popularnich napadu na ruzna vylepseni etc. Uvedomte si, ze tu nejste od toho, abyste rozdavali bany, ale abyste do jiste miry "poslouzili" sve komunite a snazili se ji zlepsit.
Je take na vas, jakou chcete mit komunitu a jake standarty si pro ni urcite. Chapu, ze veci jako nadavky na vasi osobu apod jsou neprijatelne, ale reseni takovych problem je jen vedlejsi ukol, proc jste tady. Je treba se take zamyslet - chcete komunitu s jistymi pravidly, kde dlouhodobi hraci budou respektovani (tim ale nemyslim, aby se nosili jak hovno na klacku - stejny a vyssi respekt by mel byt od vsech hracu pro adminy) a jejich nazory / navrhy oceneny nebo vas zajima pouze platforma pro pub hry, kde se nikdo navzajem nezna?

Jinak problem s mannerem (a potazmo flamovanim) ma vetsina dota komunit. Dneska je to naprosto bezne, aby napriklad novi hraci byli tezce zflamovani a odrazeni od hry pouze protoze hru jeste dostatecne neznaji. Je na vas jakym zpusobem to chcete resit, existuje par efektivnich metod. Jsou ligy, kde je flame prisne zakazan a jakekoliv nadavani je tvrde trestano. Chvili to trva nez si hraci na takovy rezim zvyknou, ale funguje to. Jenze u vas je jinej problem - kazda mince ma dve strany. Kdyz zprisnite pravidla o manneru, fajn to by pravdepodobne byl dobry krok kupredu, ale meli byste take udelat neco poutaveho pro komunitu, nejaky promote challu napr etc... Neco co bezne hrace donuti si rict "fajn nemuzu tu flamovat ale hrajou se tu kvalitni hry tak to musim nejak prekousnout a zkrotit se". Pokud tedy ovsem tedy netvorite pouze pub kanal. S Mizigem tu parkrat diskuze na tohle tema byla a myslim, ze jeho nazor je spise orientovan k tomu, ze mu Acko vyhovuje jako cisty pub. To je ovsem smutne, jelikoz pub si clovek zahraje vicemene kdekoliv, kdezto kvalitni hry s ferovymi pravidly je tezke najit.

edit: Zaverem si hlavne admini uvedomte, ze tu pestujete a slouzite sve komunite. Pokud delate rozhodnuti, se kterym vetsina komunity nesouhlasi, potom je otazka, jestli si uvedomujete pro koho tato rozhodnuti vlastne delate, kdyz je lidi odmitnou. Take pak stoji za zamysleni jakou komunitu jste si tu "vychovali", kdyz nesouhlasi s vasi cinnosti.

Howg :)

edit2: A ani jsem netrolloval. Ale muzu pridat obrazek, pokud to pomuze.


PS:snipe sory viac uhladne to spravit neviem.
Ale jo tentokrat ses celkem snazil a dalo se to cist, davam ti pul bludistaka ;)

3viLcZ
1st March 2012, 06:58 PM
Hej proc porad rikate VY .. VY .. VY ? :D porad mluvíte v množných číslech :D

Hannibal.InSa
1st March 2012, 07:11 PM
no jo snipe znáš to jak kolikrát jsou u doty nervy, zvlášt jsem asi .. no :D v dotě namyšlenej, myslím si že jsem lepší jak většina ačka, a když mi někdo napiše takovou sračku , tak mě to nasere ( zvlášt tu hru jsem fakt feedoval a měl jsem nervy - hrál jsem toho hera prvně ) tak jsem vybouchl jak démon. Ale v životě jsem neleavl hru, a dostanu ban za tohle.. Kurna napsal bych něco dlešího ale nejsem robot jak ty:D

the_qq
1st March 2012, 07:13 PM
Hanko, a keby to takto napises gunkovy, rtak uz vcera mas unban... nechapem co si tymto dokazujete...

TT_SNiP
1st March 2012, 07:19 PM
Nikdo nezpochybnuje ze skillove jsi jeden z top hracu acka, ne-li celeho xpamu. Ale musis se taky naucit trochu ovladat - mozna, ze par lidi z te hry to tvoje chovani pochopi, ale vetsina lidi co prijde a vidi ten chat tak si reknou "no co si o sobe mysli, vzdyt to je co slovo to nadavka"..

Ja myslim, ze admini by meli mit pochopeni pro urcite hrace (zvlast pro ty, kteri tu hraji uz nejaky ten patek a prece jen pomohli i trochu zlepsit komunitu), ze obcas proste mohou ujet nervy nebo jim nevyjde hra apod, tak se nemusi hned za prvni prestupek hrotit. Nejake varovani by bohate stacilo. Dulezite je, aby si ti hraci pak po "schladnuti" uvedomili, ze jim by se takove chovani (kdyby to nekdo provedl na jejich ucet) take nelibilo a je to od nich spatne. Ale jak rikam, obcas se to stane a nemusi se z takovych malickosti hned systematicky vybanovat kazdej "schopnej" hrac z acka. Na druhou stranu, oni si take musi uvedomit, ze se to donekonecna tolerovat nebude.

Obavam se, ze v tomhle pripade se neda zavest pravidlo "na kazdeho stejny metr". Resp. da, ale Dota je dost .... mmm ... vasniva hra a vetsine lidi se tu a tam stane, ze jim ujedou nervy nebo poserou nejakou hru etc. Nemelo by se hned za jeden takovy pripad ze sta tolik hrotit...

Hannibal.InSa
1st March 2012, 07:29 PM
tak jako oni zas řekli že mě odbanujou, ale když se mu omluvím . Já jsem řekl že jsem přehnal nadávky, ale že omlouvat se mu nebudu protože taky není svatej víš co, začal sypat první. Prostě bud mi měl zabanovat ten jeden nick na tři dny, nebo mi říct že jsem kokot a že to tak nemyslel, ale ne mít furt blbé připomínky.

Nezmysel
1st March 2012, 08:23 PM
Ja som proti gunkovi nikdy nic zleho nemal ale co mi raz spravil na publiku mi zmenilo totalne mienku o nom ako adminovi nie ako hracovy lebo som siel na mid samozrejme na faku v hre bol laryk avenge. Dostal som flame od laryka avengeho a gunka ze som kokot a nemam ist na mid ostal som tam boli sme tam dvaja gunko mi povedal ze ak neodijdem dostanem ban samozrejme preco by som mal odijst z midu. Nasledne mi dal v hre ban kickol ma a dali rmk ako by sa ani nechumelilo gunko bud uprimny a povedz ze sa toto nestalo a potom mi povedz co si za cloveka ked toto by si spravil nejakemu hracovi co pride na acko novy.

gun10a
1st March 2012, 08:28 PM
tak jako oni zas řekli že mě odbanujou, ale když se mu omluvím . Já jsem řekl že jsem přehnal nadávky, ale že omlouvat se mu nebudu protože taky není svatej víš co, začal sypat první. Prostě bud mi měl zabanovat ten jeden nick na tři dny, nebo mi říct že jsem kokot a že to tak nemyslel, ale ne mít furt blbé připomínky.

Ale však crusty tam písal stále nejake vtipnosti o tom ako nás davate, že či máš už začať hrať. Tak ja som napodobne vtipne reagoval. Proste nauč sa vtipy nie len rozdávať, ale trošku aj prijať.

Každopádne na to aký si egocentrický človek, si aspoň verejne priznal že si to prehnal. To mi na začiatok stačí, nakoľko ako som spomínal ja som sa neurazil, len si myslím, že takto by si nemal reagovať na nikoho. Tam nešlo o to, že som zhodou okolností to bol ja :)
Keby si to povedal hneď včera tam, tak žiadne drámy sa nemuseli konať. Išlo jedine o to , aby si si uvedomil, že takto sa správať nemôžeš.

hannak delbanned


A aby som nezabudol, pozri ako Ťa obhajovali hráči na áčku, tí tvoji fellaz, a povedz, že som nemal pravdu. Najväčší pokus bol vytvorenie Threadu Gunko je k***t. Fakt máte úroveň.
Btw.: V prípade, že nastane rovnaký problém s Niekým, ktorý to bude chcieť riešiť, tak už taký zhovievavý nebudem, nakoľko mne to je fuk, mňa flamuje aj poľovník ;) , ale tomu dotyčnému to fuk byť nemusí.

the_qq
1st March 2012, 08:30 PM
Ja neviem čo sa tu rieši, asi všetky muchy áčka.


btw ešte k tomu hanakovy, stačilo by napísať to čo si napísal tu, nemusela to byť ani "omluva". Ale to je taký istý prípad ako pri rybe, leavne a odvoláva sa na lamenie v tíme, ty sa odvolavas ze ta urazal aj keď ....


proste už mi to tu nedáva zmysel, rly.

gun10a
1st March 2012, 08:31 PM
Ja som proti gunkovi nikdy nic zleho nemal ale co mi raz spravil na publiku mi zmenilo totalne mienku o nom ako adminovi nie ako hracovy lebo som siel na mid samozrejme na faku v hre bol laryk avenge. Dostal som flame od laryka avengeho a gunka ze som kokot a nemam ist na mid ostal som tam boli sme tam dvaja gunko mi povedal ze ak neodijdem dostanem ban samozrejme preco by som mal odijst z midu. Nasledne mi dal v hre ban kickol ma a dali rmk ako by sa ani nechumelilo gunko bud uprimny a povedz ze sa toto nestalo a potom mi povedz co si za cloveka ked toto by si spravil nejakemu hracovi co pride na acko novy.

Niečo také sa mi vynára avšak
1) určite som ti nepovedal že si k***t
2) trval som na tom, aby si nešiel na mid len v prípade, že si mal nejakého "nemidara" resp. si ten laryk žiadal o mid skôr
3) v ostatných prípadoch to nechávam na samotných hráčoch, nech sa dohodnú, prípadne ponúknem rmk /môžeš si to overiť na tom samom replaye ktorý spomínaš, určite zistíš že je to tak/

Nezmysel
1st March 2012, 09:08 PM
1)ty si mi kokot nepovedal (to aby som ti zase nekrivdil)ale oni ano nechal si ich a este si ich podporoval v tom ze si pisal ze nejaky noob nepojde na mid.
2)pickol som firstpick chcel som skusit ist stryga na lvly 7 4lvl silence a momko ci to bude davat
v tom prisiel laryk s nevermorom ktoreho pickol minimalne minutu pomne lebo som klikall na stryga hned ako to slo a zacal ma vyhanat (stryg je mid hero ako aj sf) ale bol som tam prvy pisal som to prvy.
3)Ale nemal si jediny dovod ma kicknut(ani to nebol votekick to bol kruty ragekick od teba) a zabanovat, predsa si to spravil. rmk neviem kto odvotoval replay nemam z dovodu ze som curak a siel som do dalsej hry.

Ale som rad ze si sa aspon cestne priznal. Spravil si to raz odpustil som ti to tak ako to spravil raz hannak napr tebe netreba hned vsetko riesit a hrotit takto len sa dohodnut ako ludia.
Alebo sa vyflamovat do krvy a nechat to tak proste povedat si svoje a neriesit to.(aj tak casom sa vsetko vacsinou urovna viem uviest az vela prikladov Napr:Ja vs Sweety :D
ja vs lorddevil, ja vs diabol(teraz neviem ci sa mame radi najskor sme sa hatovali zo srandy a teraz uz to je z jeho strany asi skutocne :D )

gun10a
1st March 2012, 09:13 PM
1)ty si mi kokot nepovedal (to aby som ti zase nekrivdil)ale oni ano nechal si ich a este si ich podporoval v tom ze si pisal ze nejaky noob nepojde na mid.
2)pickol som firstpick chcel som skusit ist stryga na lvly 7 4lvl silence a momko ci to bude davat
v tom prisiel laryk s nevermorom ktoreho pickol minimalne minutu pomne lebo som klikall na stryga hned ako to slo a zacal ma vyhanat (stryg je mid hero ako aj sf) ale bol som tam prvy pisal som to prvy.
3)Ale nemal si jediny dovod ma kicknut(ani to nebol votekick to bol kruty ragekick od teba) a zabanovat, predsa si to spravil. rmk neviem kto odvotoval replay nemam z dovodu ze som curak a siel som do dalsej hry.

Ale som rad ze si sa aspon cestne priznal. Spravil si to raz odpustil som ti to tak ako to spravil raz hannak napr tebe netreba hned vsetko riesit a hrotit takto len sa dohodnut ako ludia.
Alebo sa vyflamovat do krvy a nechat to tak proste povedat si svoje a neriesit to.(aj tak casom sa vsetko vacsinou urovna viem uviest az vela prikladov Napr:Ja vs Sweety :D
ja vs lorddevil, ja vs diabol(teraz neviem ci sa mame radi najskor sme sa hatovali zo srandy a teraz uz to je z jeho strany asi skutocne :D )

fakt uz neviem, nesedi mi to - na mna - ale pripustam ze aj take sa mohlo stat :)
tiez neviem ci by si no gamera nechal na mide, ak mas v teame niekoho co daco zahra (ano laryk je aky chce ale daco zahra)

pwnt[XD]
1st March 2012, 09:44 PM
dopice tady je takovejch inteligentnich vyplodu, ze to ani nema cenu cist :D smrdite!

efko.wbs
2nd March 2012, 01:32 AM
sorry nebudem citat tieto 3 strany spamu lebo by trvalo niekolko hodiny kym by som pochopil postavy, zapletku,.....

@Hannibal.InSa budem reagovat na to co si vravel ze ta moderator "slovne napadol a ty si sa len branil"
robis si srandu?


(25:59) [FRI]Gunko: vsak on vacsinou nehra, 35 min farm v lese a potom vyjde
(26:05) Hannak: drz picu
(26:06) Hannak: lamo
(26:08) [FRI]Gunko: takze zatial je az moc aktivny
(26:16) Hannak: mit tu akashu co mas ty
(26:18) Hannak: tak uz mam itemy
(26:21) Hannak: ze ty si marny za to nemuzu
(26:22) Hannak: zkurve
(26:23) Hannak: adminskej
(26:24) Hannak: vymrdanej


Ok dotu nehravam ale asi tym chcel naznacit ze si hral dako noobsky. A za to si mu zacal nadavat?


mozna reakce byla prehnana, ale tak nema vubec jako moderator delat takové veci.. pak me nasledne za to zabanoval
lol moderator nemoze nic povedat? Ze je noob mozes povedat aj ty jemu a ja ti garantujem ze ban za to nikto nedostane ale hento ma pobavilo.

Nabuduce cakam nieco ako "bol som na kanale czsk , potom prisiel gunko a napisal HI ALL, a to ma urazilo viac ako......"

Ak si dostal taky ban ze moderator ti zacal nadavat tak mi to posli. Ale nie toto...

inak vidim ze pre vsetkych je gunko admin, pozicie na xpame su:

-supporter/country moderator (sem momentalne patri the_qq a gunko )
-moderator
-super moderator
-admin

TT_SNiP
2nd March 2012, 03:30 AM
inak vidim ze pre vsetkych je gunko admin, pozicie na xpame su:...
Neco mi rika, ze tahle poznamka byla smerovana mym smerem.

V mem podani admin = kdokoliv, kdo tu ma nejaka prava/zodpovednost. Hodil jsem vas do jednoho pytle, protoze jsem nemel duvod to rozlisovat ;) (just my 2 cents)

gun10a
2nd March 2012, 09:26 AM
Neco mi rika, ze tahle poznamka byla smerovana mym smerem.

V mem podani admin = kdokoliv, kdo tu ma nejaka prava/zodpovednost. Hodil jsem vas do jednoho pytle, protoze jsem nemel duvod to rozlisovat ;) (just my 2 cents)
ono skôr ten "admin" sa prenieslo z doby, keď sa hostovalo a adminovalo na vlastnych botoch :D asi preto

LordDevil
2nd March 2012, 10:14 AM
inak vidim ze pre vsetkych je gunko admin, pozicie na xpame su:

-supporter/country moderator (sem momentalne patri the_qq a gunko )
-moderator
-super moderator
-admin

bereme do ohladu channel CZSK nie cely server.A jak pisal snip bere sa to kto ma nejake prava=admin.

DiAboL
2nd March 2012, 11:15 AM
Ano. Neviem, odkial to mate, ale pozicie su tu:

KinG- To som ja
Best Player- To som ja(Necakane co?)
Najvtipnejsi clovek na Xpame- To som ja + TT_Snip(Aby som mu nekrivdil)
Supporter - Pre zmenu je to Dejwik(Alebo jeho mlada, neviem kto vlastne hrava tie challenge)
Moderator - [FRI]Chrunko, the_MAREK, LidihovnoCZ(Ale zda sa mi, ze peopleshit je pod nimi)
Admin - To je nas jediny Risko(Inac hardcarry hrac, kto by nevedel)
Efko.wbs - To nikto nevie kto je. Asi si podal prihlasku na post Forum Support, tymto ti gratulujeme a dufame, ze nebudes menit BR topicy ako Sweety

netix
2nd March 2012, 01:26 PM
Jak to čtu musím se připojit.Každý občas vybouchne,flamuje a nadavá...Ať už je to Diabol,já nebo Gunko.Ale jedna věc mě štve,když už někdo má nějakou funkci v tomto případě lvl 3,měl by jít příkladem a hlídat se víc než někdo s lvlem 1.Neberu to nějak vážně ať si nějaky Gunko dělá co chce,nemám chuť ani chtíč zakládat BR za manner nebo nějaké demote req. Jen chci říct že by si se měl hlídat Gunko a nejen ty i mnozí lvl 2.

TT_SNiP
2nd March 2012, 04:41 PM
Ano. Neviem, odkial to mate, ale pozicie su tu:

KinG- To som ja
Best Player- To som ja(Necakane co?)
Najvtipnejsi clovek na Xpame- To som ja + TT_Snip(Aby som mu nekrivdil)
Supporter - Pre zmenu je to Dejwik(Alebo jeho mlada, neviem kto vlastne hrava tie challenge)
Moderator - [FRI]Chrunko, the_MAREK, LidihovnoCZ(Ale zda sa mi, ze peopleshit je pod nimi)
Admin - To je nas jediny Risko(Inac hardcarry hrac, kto by nevedel)
Efko.wbs - To nikto nevie kto je. Asi si podal prihlasku na post Forum Support, tymto ti gratulujeme a dufame, ze nebudes menit BR topicy ako Sweety
:D
Jde videt, ze ma prehled ... nas nejlepsi, skoro nejvtipnejsi pan kral :thumbUP:
http://failfun.com/wp-content/uploads/king-of-the-jungle.jpg

the_qq
2nd March 2012, 07:12 PM
:D
Jde videt, ze ma prehled ... nas nejlepsi, skoro nejvtipnejsi pan kral :thumbUP:
http://failfun.com/wp-content/uploads/king-of-the-jungle.jpg

:D::D:D:D:::D:D:D:D:D:D::D:D::DDDD snip tebe vymyslim award na fore :D alebo ti zmenim "Registered User" to "Sranda.com" :D:DD

TT_SNiP
2nd March 2012, 07:15 PM
Uz se nemuzu dockat na svuj Troll Master 2012 award :thumbUP:

the_qq
2nd March 2012, 08:03 PM
Doteraz neviem, ako je to s awardamy :D skôr ťa vymenujem za Jokera CZSK channelu :D (pretože peťove vtipy už nemajú šmrnc :( ) :D

Sadomasochista
3rd March 2012, 02:49 AM
uff docital som to, dalo mi to zabrat ... ale musim sa zastat Djabla, sice SniP ho uz tromfol ale na jeho hierarchii som sa nasmial celkom :)

btw: ked budes mat na efka facebook, tak pochopis. A ked ho rozbijes 1v1 v PG :) Je to borec!
(on je jeden z tych pravych orechovych adminov servera, preto sa tak certil ze z gunka robite takeho frajera :D)

Teda nad gunkom ma asi taku moc ako nad tebou CZSK-boT2 (moze ta nasrat a predsa s tym moc nenarobis)

Explanation:
http://dotabot.net/stafftree/st.php (bez záruky)

DiAboL
3rd March 2012, 11:24 AM
Ale so Snipom je nuda zase na TSku, ked zacne napodobnovat chalanov z Bruntalu, tak to je fet....

3viLcZ
3rd March 2012, 01:22 PM
Podle me jsou nejvetsi jokeri admini :D

Nezmysel
3rd March 2012, 01:27 PM
Podle me jsou nejvetsi jokeri admini :D

Asslicker :whip:

3viLcZ
3rd March 2012, 04:18 PM
skutok mozna to nekdy pochopis az se podivas na nejake topici :D

Sadomasochista
3rd March 2012, 04:21 PM
skutok je zase mimo .. ale tak mozno je to tym ze je sobota a slnko svieti :D

TT_SNiP
3rd March 2012, 05:19 PM
Ale so Snipom je nuda zase na TSku, ked zacne napodobnovat chalanov z Bruntalu, tak to je fet....

Kamo ale ja je zacal napodobnovat driv nez ty vole, ja jsem kamo hral s efedrinem a spol jak dosli znova na xpam a to byl fet! I idefix si chvalil mojeho necrolyt......... chci rict muj hlas! Kamo tak nebud fetak vole, hele jo? NEBO DOJDU NA TSKO A UKAZU TI NASRANYHO ARTEMA ... VOLE! :D

the_qq
3rd March 2012, 05:25 PM
Kamo ale ja je zacal napodobnovat driv nez ty vole, ja jsem kamo hral s efedrinem a spol jak dosli znova na xpam a to byl fet! I idefix si chvalil mojeho necrolyt......... chci rict muj hlas! Kamo tak nebud fetak vole, hele jo? NEBO DOJDU NA TSKO A UKAZU TI NASRANYHO ARTEMA ... VOLE! :D

to ofc chcem počuť, pretože artem ma nemá rad bez dovodu :( :D

DiAboL
5th March 2012, 04:29 PM
Ty pico. Ja te uz nikdy, nikdy nepiknu!