PDA

View Full Version : Ban a demote request ARTSVK



dog.dejwik
25th February 2012, 06:33 PM
Zdravicko, dnes se mnou hral a když pominu ten feed (na ktery jsem si u nej uz zvykl a uz jen za ten si nezasluhuje mit lvl 2), tak se nam dneska pushovala strana a borec si klidne odejde nic nerekne.. Pak dosel (strana dole) a zas sel afk prý šel ''srát'', čili další strana dole.. Prohrana hra kvuli člověku co má lvl 2?

Co si sakra myslíš, že jsi nějaký KING? :p Já vím že tento člověk má velmi vysoký přínos co se týče challengu, ale opravdu toto bylo moc. je mi líto měl fakt dobré picky a jako kapitána nebylo náhrady..

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=47236

Sadomasochista
25th February 2012, 06:38 PM
zilincan :D

ArtSvk
25th February 2012, 06:51 PM
Zdravicko, dnes se mnou hral a když pominu ten feed (na ktery jsem si u nej uz zvykl a uz jen za ten si nezasluhuje mit lvl 2), tak se nam dneska pushovala strana a borec si klidne odejde nic nerekne.. Pak dosel (strana dole) a zas sel afk prý šel ''srát'', čili další strana dole.. Prohrana hra kvuli člověku co má lvl 2?

Co si sakra myslíš, že jsi nějaký KING? :p Já vím že tento člověk má velmi vysoký přínos co se týče challengu, ale opravdu toto bylo moc. je mi líto měl fakt dobré picky a jako kapitána nebylo náhrady..

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=47236
zdravicko aj tebe... mas pravdu totizto isiel som na wc a bol tam moj brat cize som chvilu cakal ci neodide ale kedze tam bol dlhsie tak soms a vratil a bnapisal som ze idem srat necakal som ze to bude tak dlho... je mi luto ze tu pisu ritky ako ty ban requesty na cloveka co tu hra 5rokov s jednym nickom ubohe vcelku :D a ked si clovek pozrie replay tak nedat ucko za 40minut hry s potmou neviem ci nie si na demote ty?

dog.dejwik
25th February 2012, 07:52 PM
prisli jsme o dve strany kvuli tobe, nezajimas me cus

ArtSvk
25th February 2012, 08:40 PM
prisli jsme o dve strany kvuli tobe, nezajimas me cus
odpoved jak keby si mal inteligenciu hupacieho konika

dog.dejwik
25th February 2012, 08:46 PM
Pod daj ještě něco...

Rhymak^
25th February 2012, 09:15 PM
Zaujimave,ja som pocas hry este nikdy srat neodisiel... :)

Laryk
25th February 2012, 09:51 PM
já to taky dycky vydržim, ale ne každý má dokonalé svěrače jako my, rhymaku :D

ArtSvk
25th February 2012, 10:12 PM
Zaujimave,ja som pocas hry este nikdy srat neodisiel... :)

prepac koli dote nebudem v sebe drzat ***** ked su na krajicku :D

dog.dejwik
25th February 2012, 10:23 PM
Ja to taky vždycky vydržim a artsvk nemá absolutně žádný důvod chodit srát když se nám pushuje strana...

the_qq
25th February 2012, 10:54 PM
pochopíte, že ten lvl2 ma "award" ako keby? vyhral ho. Preto ani nedostal demote za inactivitu. čo sa týka toho afkovania, pozriem to v najbližšej dobe.

Rhymak^
25th February 2012, 11:42 PM
To,ze ma lvl2 ako award neznamena,ze je nedotknutelny... myslim,ze pravidla platia pre vsetkych rovnako a vobec sa mi nepaci,ze ja afk ist nemozem,aby som nedostal zbytocny demote... ak sa mu neda zobrat lvl2 za low skill,tak za porusenie pravidiel urcite ano... nevravim,ze toto je hned dovod na demote,ale pravidla nesmie porusovat nikto,am i right?

the_qq
26th February 2012, 12:17 AM
ak si zaslúži ban, tak ho ofc dostane o tom demote sa ešte popýtam.

ArtSvk
26th February 2012, 01:09 AM
ban ze sa neposerem za PC? ty kokos vam to uz co na tu hlavu? NAPISAL SOM TO DO CHATU VOLE

Luke_L
26th February 2012, 01:58 AM
taky sem lvl 2 vyhral, ale vzali mi ho :-(

dog.dejwik
26th February 2012, 02:39 AM
ban ze sa neposerem za pc? Ty kokos vam to uz co na tu hlavu? Napisal som to do chatu vole

při prvnim pushi si nenapsal nic a dali nám stranu tak nelži, ty hovne.

3viLcZ
26th February 2012, 02:44 AM
a co tak dat pause a rict ze jdes treba pomoct mame s nakupem ... urcite by to ti hraci respektovali a dali pausu :) , ale posrat sa u doty bych nechtel no :DD :toilet::toilet::toilet::toilet::toilet::toilet:

Rhymak^
26th February 2012, 04:27 AM
art sa ide tvarit, ze sa pri dote nemieni posierat, ze to nehroti, ale spamovat kazdy thread "somsupertroll" picovinami, na to cas ma...
a hlavne poprosit o pauzu ked sa tlaci hovno von, to by som pochopil, netreba sa ani vyhovarat na nakupy :)

Laryk
26th February 2012, 06:18 AM
s tím že to ostatní hráči pochopí bych si tady nebyl jistý, já co vidím když někdo poprosí o pauzu tak se najde dycky nějaký idiot co ji odklikává

VoSaZnOsA
26th February 2012, 10:48 AM
http://www.youtube.com/watch?v=runQo_hRRrs ... prečo si nevynadáte na kanály, ale píšete tu o sračkách na fóre? na demote to nie je, a fakt posrať sa pri dote ? :o Demote by som dával za závežnejšie veci, než afk kvôli sraniu...

DiAboL
26th February 2012, 11:36 AM
ALe luke, ty si dostal za demote za low skill. Art na tom tak zle nie je ako ty...

DiAboL
26th February 2012, 11:38 AM
No na druhej strane, kto bude hrotit challenge ked mu date demote. Uvazujte. No artstylesvk no dota

ArtSvk
26th February 2012, 12:16 PM
při prvnim pushi si nenapsal nic a dali nám stranu tak nelži, ty hovne.

precitaj si prvu odpoved tam to je vysvetlene

Sadomasochista
26th February 2012, 01:39 PM
ja som niekedy hranim CS a warcraftu utlmoval bolest zubu, takisto sa mi nestalo ze by som musel srat pri dote, to proste do konca hry vydrzi clovek ... su to kecy keby sa mu dalo tak strasne tak to stihne pred dotou ... keby ownil urcite srat nejde!!! ked je stale mrtvy tak jasne je to nuda, co urobim, polozim kabel? vytlacim karameloveho draka? jasne oplati sa ... imho idem srat pri dote slaba vyhovorka, ked na chlapa pride sranie, je to ine ako ked ide curat, sranie sa da potlacit, potom o par hodin pridu 2 vlny a je to v pohode ... teda pokial nemal hnacku alebo iny podobny problem ...

P.S.: Odkial to viem?? Dr. House MD :D

3viLcZ
26th February 2012, 01:57 PM
Ze karamelovy drak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jsi me tu malem zabil sado D:DD

DiAboL
26th February 2012, 03:47 PM
Sado je stary joker, darmo. Ok demote arta.... THREAD CLOSED.

LordDevil
26th February 2012, 03:57 PM
toto na demote nebude

the_qq
26th February 2012, 06:39 PM
Ale podľa pravidiel, za afk tak na ban áno. :)

ArtSvk
26th February 2012, 07:03 PM
Ale podľa pravidiel, za afk tak na ban áno. :)
to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc

the_qq
26th February 2012, 07:23 PM
to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc

to je pekné že 5rokov na jednom nicku. a tí ktorý feednu leavnu alebo čo, tak tých riešime keď sa na nich dá ban request a nehoovr ze sa na nich serieme. A vieš akaje to vyhovorka ze ides sa "vysrat" na to som este nikomu neskocil..

Rhymak^
26th February 2012, 08:29 PM
Asi mi vyhrknu slzy, ja som tiez doteraz nemal ziadny fake a to mi chcete povedat, ze mi za to nikto nelahne k noham? Nepodakuje za to, ze tu tomu dviham uroven a hlavne, ZE NEMOZEM IST AFK KEDY CHCEM? R U FUCKIN SERIOUS???????!?!?!?!

DiAboL
26th February 2012, 09:03 PM
Este aj za nadavky ban.

ArtSvk
27th February 2012, 12:07 AM
ok mne je to uplne u pici dajte mi ban a uz ma tu neuvidite... kokos clovek sa nemoze ist presrat napise do chatu napise dovody a riesite ho tu...
P.S. nikdy som nenapisal ze ich neriesite tak nepis co som nepovedal QQ

DiAboL
27th February 2012, 12:10 AM
Ty musis mat strasne rad ten kokos, ked ho tu furt pises.

ArtSvk
27th February 2012, 12:11 AM
Asi mi vyhrknu slzy, ja som tiez doteraz nemal ziadny fake a to mi chcete povedat, ze mi za to nikto nelahne k noham? Nepodakuje za to, ze tu tomu dviham uroven a hlavne, ZE NEMOZEM IST AFK KEDY CHCEM? R U FUCKIN SERIOUS???????!?!?!?!

to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja

Sadomasochista
27th February 2012, 12:29 AM
to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja

Wasted youth

dog.dejwik
27th February 2012, 12:33 AM
Art daj ještě něco, strašně mě zajímá že hraješ dotu 5 let..

mě zajímají dvě věci:

za 1. šel si afk bez udání důvodu a tím nám padla první strana
a za 2. šel jsi opět afk již tedy s udáním důvodu že jdeš srát a to nám padla druhá strana nato jsme psali ff..

Na tu hru jsi kašlal, feedoval jsi jí a pak jsi dal třešničku na dort afk, nemáme se o čem bavit, je už na modech či ti ten ban dají či ne.

ArtSvk
27th February 2012, 12:59 AM
Art daj ještě něco, strašně mě zajímá že hraješ dotu 5 let..

mě zajímají dvě věci:

za 1. šel si afk bez udání důvodu a tím nám padla první strana
a za 2. šel jsi opět afk již tedy s udáním důvodu že jdeš srát a to nám padla druhá strana nato jsme psali ff..

Na tu hru jsi kašlal, feedoval jsi jí a pak jsi dal třešničku na dort afk, nemáme se o čem bavit, je už na modech či ti ten ban dají či ne.

dejvik tebe by sa hodila jedna poriadna ocovska :D

TT_SNiP
27th February 2012, 02:05 AM
to si ako uz robite picu tak teraz ste ma nasrali... to chceete dat ban mne dopici co som si tu odskakal VYSE 5 ROKOV NA JEDNOM pojebanom nicku na ziadnych fakoch ked som nevymyslal chujoviny a nerobil 500nickov ako ostatne lamy tu... normalne fakt dajte mi ban a jebem aj ja na tento server toto snad neni normalne.. v pici
a to este doplnim ze ti ktori tu feednu leavbnu afkuju kazdu piatu hru tak sa neriesia dopici hraju veselo dalej ja sa idem 1x vvysrat a uz tu ten dement dejvik s 500nikmi pise ban request?? nekomentujem sorry za nadavky ale co je moc to je moc

Hi, ja mel ban na nekolik mesicu za leave z lobby ... sup? :tiphat:

Jinak srani se da podrzet, jsem zivoucim svedkem. Tuhle jednou jsem jel do Zlina busem (hodinova cesta + -) a tesne jak sem mel jet tak se mi zacalo chtit hrozne srat, ale tak co se da delat? Na dalsi spoj jsem cekat nemohl, jezdi to jednou za uhersky rok, tak jsem jsi holt rekl, ze to nejak vydrzim... Jak by rekl Artem ... Kaaaaaaaaaaamo, to byl fet :laugh: Kdyz jsem konecne vylezl z toho autobusu, tak mi pomalu uz lezly i oci z dulku :laugh: Ale pointa je, ze kdyz se chce, da se to vydrzet (i kdyz tohle uz nikdy vickrat zazit nechci:smile3: ). Minimum co muzes udelat je aspon napsat tymu, ze mas sracku a dat jim control.

Rhymak^
27th February 2012, 03:45 AM
to je pekne ale pochybujem ze si tu stravil tolko casu zivota ako ja

To uz hovori samo za seba :D

A btw, neviem kde beries nazor, ze ked si tu stravil 5 rokov, tak si tu mozes robit co chces? Kazdy kto takto skurvi hru je zerko, a nech je to aj icefrog, quinsoo ale kia mater, je to jedno...

Snipe pise uplne presne... Sice si nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel, ale:
-bud nezacnem hrat kym sa kurva nevyserem
alebo
-najprv ich poprosim, nech daju pauzu, resp. dam niekomu share, a ak nie, tak AZ POTOM im naseriem na hlavu, a ako jeden mudry clovek povedal "nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel"

ArtSvk
27th February 2012, 11:52 AM
To uz hovori samo za seba :D

A btw, neviem kde beries nazor, ze ked si tu stravil 5 rokov, tak si tu mozes robit co chces? Kazdy kto takto skurvi hru je zerko, a nech je to aj icefrog, quinsoo ale kia mater, je to jedno...

Snipe pise uplne presne... Sice si nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel, ale:
-bud nezacnem hrat kym sa kurva nevyserem
alebo
-najprv ich poprosim, nech daju pauzu, resp. dam niekomu share, a ak nie, tak AZ POTOM im naseriem na hlavu, a ako jeden mudry clovek povedal "nemyslim, ze dota je nieco, kvoli comu mi ma roztrhnut prdel"
nepisem ze si tu budem robit co chcem to som ani nenapisal...tak zas nepis co som nenapisal ja dakujem, to bolo apropo to ze na mna poda ban request typek co ma za par rokov 500nickov od zlejdejwak po ...dejvik.... to ma sere na tom....
P.S. naozaj si nenecham KOLI HRE osrat stolicku

Nezmysel
27th February 2012, 12:04 PM
vam to uz dobre jebe :D co tu riesite za hovna :D
to ART- ked sa nevies vysrat pred hrou a v hre nevydrzis pol hodinu tak si myslim ze perma ban je idealny co ak na teba pride zasa sranie vsak to je bezna cinost cloveka ktora je minimalne 3 krat za tyzden sory ale nemozme sa spoliehat nato ze si kupis plienky.

to SNIP- poznam to :D som siel do ziliny 2 hodky busom a nemohol som na iny lebo by som nestihol zapocet a na rano som si dal este kavu som prosil boha nech mi da silu :D:D to bolo nieco horsie ako kontrakcie pri porode ale ked som to polozil na ten pocit nezabudnem nikdy :D

the_qq
27th February 2012, 03:21 PM
ok pozeral som to, nieje čo riešiť, prvý krát si ideš AFK, nič nenapíšeš. Druhý krát keď vás pushovali, si si napisal že sa ideš "vysrat" a zase afk, toto sa nerobí aj keby hráš 10rokov na jednom acc.

demote nedostaneš zatial, ale ban bude na 3dni. Uvedom si to a ozvi sa ohladom unbanu.


:tclosed: