PDA

View Full Version : 2 nove pravidla



Nezmysel
25th February 2012, 12:18 AM
co povite na dva nove pravidla
1.Rmk je povinny od do 15 minuty hracieho času (neplati iba v pripade ze clovek leavol az po zniceni jednej strany alebo v priebehu jej nicenia)
ludia ktory by nechceli odvotovat rmk by boli zabanovany na 3 dni.
2. ES (Elimination Shootouts)
takzvana hra 1vs1 o ban na predom urceny cas na ktorom sa hraci dohodnu (max.1rok)

mod -apomshnp popripade OR only range alebo podla toho ako sa hraci medzi dohodnu.
po skonceni hry prida vitaz replay do samostatne zalozenej sekcie na tieto ukonny.
Itemy ktore sa nesmu stavat si musia hraci upresnit v hre dolozenej replayom a musia byt potvrdene oboma stranamy ze suhlasia.
Hra konci akonahle jeden z hracov pushne 2 veze alebo rozdiel killov je o 3 takze 1/4 2/5 3/6 atd.

Kedze som zero neviem spravit anketu takze napiste ci by ste mali zaujem o tieto dva pravidla alebo nie a mozno by ich moderatory keby videli velku odozvu pridali medzi tie co uz existuju.

_ARTAS_
25th February 2012, 09:21 AM
Ja si myslím že by to bolo celkom fajn. Aj ked nehrávam na Ačku. Ale malo by to budúcnosť.

gun10a
25th February 2012, 10:57 AM
co povite na dva nove pravidla
1.Rmk je povinny od do 15 minuty hracieho času (neplati iba v pripade ze clovek leavol az po zniceni jednej strany alebo v priebehu jej nicenia)
.

http://eurobattle.net/threads/152242-Nove-pravidlo : boj proti veterným mlynom :))

the_qq
25th February 2012, 01:16 PM
2. ES (Elimination Shootouts)
takzvana hra 1vs1 o ban na predom urceny cas na ktorom sa hraci dohodnu (max.1rok)

mod -apomshnp popripade OR only range alebo podla toho ako sa hraci medzi dohodnu.
po skonceni hry prida vitaz replay do samostatne zalozenej sekcie na tieto ukonny.
Itemy ktore sa nesmu stavat si musia hraci upresnit v hre dolozenej replayom a musia byt potvrdene oboma stranamy ze suhlasia.
Hra konci akonahle jeden z hracov pushne 2 veze alebo rozdiel killov je o 3 takze 1/4 2/5 3/6 atd.

Kedze som zero neviem spravit anketu takze napiste ci by ste mali zaujem o tieto dva pravidla alebo nie a mozno by ich moderatory keby videli velku odozvu pridali medzi tie co uz existuju.

nechápem čo týmto myslíš, však to je turnaj mod.

Nezmysel
25th February 2012, 02:21 PM
nechápem čo týmto myslíš, však to je turnaj mod.

vsak ked sa s niekym nemusis flamujete sa vyzves ho na 1vs1 o ban a zbavis sa ho tebe sa ulavi :)

Sadomasochista
25th February 2012, 03:43 PM
Ja by som neprijal, mna da 1v1 polovica xpamu :(

Nezmysel
25th February 2012, 04:12 PM
Ja by som neprijal, mna da 1v1 polovica xpamu :(

tak to hrat nemusis kto ti to kaze ? to neni turnaj to je iba nieco ako ked nemas niekoho rad tak ho vyzves ale on nemusi ist hrat potom sa este poflamujete :D

Klystyrek
25th February 2012, 04:20 PM
Skvělé nápady, i když čekám na nejistý vouch, tak bych s tímhle souhlasil, i když podle mě to nevyjde ;) :-(

the_qq
25th February 2012, 09:48 PM
keď mna niekto flamuje, nemusím ani 1v1 a dostane ban :) čiže to myslíš pre hráčov :)

[W3PD]rebrik
26th February 2012, 04:55 PM
vsak ked sa s niekym nemusis flamujete sa vyzves ho na 1vs1 o ban a zbavis sa ho tebe sa ulavi :)

on sa zbavi teba imo ^^