PDA

View Full Version : LVL 2 req. MorikBidak



Zhulenej_rybA
23rd February 2012, 10:25 PM
Nick: MorikBidak
Manner: Dobrý
Věk: 20 let
Skill: není to nejlepší, ale snad se to zlepší :)
+Pickovat jsem snad nezapomněl
Replaye nic moc, jeden z hry kdy sem hrál poprví po dlouhé době a s troškou srandy na TS, a druhý kdy jsem hrál weavera po prví po pauze na dvojlince s venomem proti winda, shaker a lich, což si myslím že by nechtěl hrát nikdo z nás ;)

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=47095
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44687

Vím že jsem jednou leavl hru potom co naschvál feedoval jeden borec v lese a když jsem ho chtěl kick tak mi napsali že ať radši leavnu já tak se tak stalo, ale snad to není tak velký prohřešek, že bych se znova nemohl ucházet o lvl2 ( kdyžtak mě samozřejmě vyveďte z omylu)

S pozdravem MorikBidak

gun10a
23rd February 2012, 10:41 PM
Keď si podáš UR na nick: Rasta_rybA tak si môžeš podať lvl 2 req, opäť, prekvapivo, na nick : Rasta_rybA

(P.S.: ale inak skillovo sa mi veľmi páči tvoja hra :) )
:tclosed:

the_qq
23rd February 2012, 11:08 PM
Ja som ti to aj predtým vravel, stačí Unban Req a nieje problém, ale spravil si to po svojom...

Peopl3Sh1tCz
29th February 2012, 09:32 AM
Se omlouvám že budu oponovat ale tohle se mi zdá ... jakým jen slovem to popsat ... néé nenapadá mě to slovo ... ale za mě dávám unban na nick Rasta_rybA z důvodu uplynutí bantime ... zároveň otvírám tento thread, aby se zde mohli vyjádřit lidé, jenž v tomto mají právo rozhodovat.

Lord_Martas
29th February 2012, 01:58 PM
support :beer: (neni co resit)

dog.dejwik
29th February 2012, 02:29 PM
Support není o čom.. A nechápu o co těm moderátorům (gunkovi) jde, sak s rybkou nikdy problémy nebyli a chally hraval pořád...

gun10a
29th February 2012, 03:08 PM
Support není o čom.. A nechápu o co těm moderátorům (gunkovi) jde, sak s rybkou nikdy problémy nebyli a chally hraval pořád...

ale však nejde o nič skillovo, správaním ani nijak inak. Ja mam rybku rád, vychádzame spolu dobre. Občas dáme aj spolu nejakú sériu hier. Ide mi o fake nick, že nie je schopný si podať UR a people teraz priamo znehodnotil systém o ktorý sa tu snažilo, 1 človek = 1 nick.
A preto aj lvl 2 req na nick MorikBidak = deny

Zhulenej_rybA
29th February 2012, 03:27 PM
Jéé sem se těšil jak bude mít rastarybka unban a on má pořád ban!! People abussuj to pořádně!, ale stejně dík :-D

Nezmysel
29th February 2012, 03:29 PM
gunko pravdupovediac teraz ta nechapem o co ti ide sak mu nechaj ban na nick rasta_ryba on chce hrat na nicku morikbidak ci akoze teraz bude musiet dokonca zivota hrat na nicku ktory mozno nechce ?
ja som si vytvoril prvy nick ale (mne sa paci mozno som mal stastie) ale niekto si moze dat nick temnyelfmaradparky lebo chce skusit hrat dotu a hra to prvy krat tak tam da hociaku sracku a bude musiet natom hrat do konca zivota ?
sak ked chce hrat na nicku morikbidak preco ho nutis hrat na rasta ryba
ja to vidim tak ze mal poziadat o unban na nick rasta ryba a poprosit aj o lvl 0 tohto nicku a preniest lvl 1 na morikbidak ze chce hrat nanom ale kedze uz ma unban a uz preslo aj hodne casu od banu tak mu dal peopleshit podla mna celkom opravneny unban takze ak chce lvl 2 na tento tak rasta ryba lvl 0 nevidim v tom dalsie problemy

Zhulenej_rybA
29th February 2012, 03:33 PM
Spíš naopak, ale slíbil jsem si že si unban podávat nebudu a sliby se mají plnit! :ancient:

Nezmysel
29th February 2012, 03:39 PM
Spíš naopak, ale slíbil jsem si že si unban podávat nebudu a sliby se mají plnit! :ancient:

rybko ja viem ze sa citis poskodeny ked raz clovek leavne predtym odohra cez 1000 hier a aj tak dostane ban. Hral skoro stale na jednom nicku a hocikto co leavoval a prechadzalo mu to nema ziadny postih(vid niekto ako icetea mozog a spol) lebo nemaju stabilny nick na ktorom hraju dlhe roky a ktory maju radi a je im to jedno.
Ale holt niekedy je lepsie sa ospravedlnit podat si unban. Ide ti o cest ale niekedy musis proste aj v zivote spravit nieco co sa ti nepaci alebo je pre teba podradne len aby si siel dalej.
Je to take jednoduche podaj ten zasraty unban a massuj s sami chally ako kedysi :)

TT_SNiP
29th February 2012, 04:15 PM
zas ten skutok co pise ty dlouhe vety bez prvniho velkeho pismena i bez zakonceni vety a samozrejme i bez carek a pak se v tom nikdo nevyzna ale aspon tentokrat to nemel tak dlouhe tak jsem to celkem zvladl precist a vicemene to pochopil dokonce bych i rekl ze s nim mozna souhlasim ale do budoucna by bylo fakt dobry kdyby psal normalni vety protoze v tomhle fakt muzou nekteri lidi jako ja mit problem se vyznat :laugh:

k tematu: !supppppppppport ryba je oldskuul

A podej si ten unban req, kdyz to je jediny co po tobe chtej a vis ze ti ho schvali... Aby ses taky neposral :mello:

the_qq
29th February 2012, 06:05 PM
People, trošku zle vyriešené, my sa tu snažíme o nejaký systém a ty prídeš a robíš pravý opak.


avšak rybo proti tebe nič, go unban a potom nieje problém s lvl2, myslím že ti z ega ani z času neubudne keď ho založíš, aby sme mali rovnaké pravidlá pre všetkých. A potom môzme promote na nick Rasta_Ryba ofc. :)

DiAboL
29th February 2012, 06:16 PM
Ked uz dal lord_martas support, tak si to asi zasluzis!

Zhulenej_rybA
29th February 2012, 07:47 PM
Tak pokud dostanu unban tak bych chtěl level 2 zpátky na nick Rasta_rybA, doufám že kvůli tomu nemusím zakládat další tread.

gun10a
29th February 2012, 08:09 PM
ja to vidim tak ze mal poziadat o unban na nick rasta ryba a poprosit aj o lvl 0 tohto nicku a preniest lvl 1 na morikbidak ze chce hrat nanom ale kedze uz ma unban a uz preslo aj hodne casu od banu tak mu dal peopleshit podla mna celkom opravneny unban takze ak chce lvl 2 na tento tak rasta ryba lvl 0 nevidim v tom dalsie problemy

ved presne o toto ide, clovek nema hrat na fakoch ale poziadat si o unban, pretoze on tam mal az doteraz ban (prave som ho odbanoval)
ak chce hravat na inom nicku to nie je problem
jedine vtedy ked ho ma banned, pretoze takto sa veci neriesia... pochopil si to celkom spravne



btw.: support, dal by som Ti hned, kedze viem ze QQ je za a people prave preto otvoril tento thread, ale predsa len nech to tu napisu :)

the_qq
29th February 2012, 08:45 PM
unban je, nemám dôvod nedať


Support


a people písal že bude tyzden mozno viac off koli PC, takze


Cg k lvl2.

:tclosed:

Peopl3Sh1tCz
1st March 2012, 09:59 AM
Ještě bych jen doplnil, že jsem neměl sebemenší záměr znehodnocovat system, který se tady rozběhl .. teď když má lvl2 na rastovi, clvl 0 morik a myslím že všechno v naprostém pořádku .. měl sem svoje osobní pohnutky toto udělat a vím, že rasta hráč, který si to zaslouží ..