PDA

View Full Version : Noví hráči



zrnicko na zemi
16th February 2012, 02:46 PM
V novém systému se krásně ukázalo, že nepřicházej noví hráči, což je samozřejmě škoda, protože jak ste si dozajista všimli tak lvl1 req si podali zatím jen idioti co už lvl1 mají.

takže a, noví lidi fakt nechoděj
b, možná je to i tím, že když někdo novej příde na kanál dostane autolvl0 a napíše mu to tam nějakou adresu na nějaké fůrum, kde v životě nebyl neví co má dělat, tak ho to odradí :/



ps: ikdyž je docela zvláštní kde se nám czsk vzalo na botovi tolik :D
All members: 19436 :D

huJhuJ
16th February 2012, 03:00 PM
na acko chodia aj novi hraci? ze 19436 lol

the_qq
16th February 2012, 04:25 PM
čakáš zázraky za 2dni či kolko beží systém? nebuď smiešny..

kuletrh
19th March 2012, 10:33 PM
zdravím, Dotu hraju už sice tak 5 let ale stále jen s karadičkama po lance, nyní dostali všichni kromě mě klíče nebo pozvánky na Dotu2 a na mě zapoměli, chtěl bych teda začít tady s vámi na internetu ale i asi po hodinovým hledáním jsem stále nenašel informace pro nováčky, na kterej kanál a hru se můžu, nebo je nejlepší se přihlásit. jsem nováček kterýmu jsou základní principy hry jasné pouze potřebuje pilovat týmovou spolupráci.

Nezmysel
19th March 2012, 11:38 PM
zdravím, Dotu hraju už sice tak 5 let ale stále jen s karadičkama po lance, nyní dostali všichni kromě mě klíče nebo pozvánky na Dotu2 a na mě zapoměli, chtěl bych teda začít tady s vámi na internetu ale i asi po hodinovým hledáním jsem stále nenašel informace pro nováčky, na kterej kanál a hru se můžu, nebo je nejlepší se přihlásit. jsem nováček kterýmu jsou základní principy hry jasné pouze potřebuje pilovat týmovou spolupráci.

http://eurobattle.net/forums/726-LVL-1-vouch-requests

tu si musis podat lvl 1 request ale este predtym si zaloz ucet tuna create new
http://app2.eurobattle.net/accounts/

A ak to nevies hrat tak ti je pristup czsk kanal na nic lebo kazdy do teba bude picovat/flamovat a nakoniec ta to prestane bavit.
GL budes ho ppotrebovat :)

ps:nie neodradzam ta ale takato je realita bohuzial.