PDA

View Full Version : lvl 2 vr ArKeAdSiHsA



Redik
15th February 2012, 07:48 PM
jmenuji se rené
na battlenetu hraju cca 3-4 roky moje přešlé nicky [okm]red^m penSq.red^m red^m t3h_rassist redisback riseofred a teraz aktivně na ArKeAdSiHsA (rad jsem dělal fake nicky) za 2 roky jsem leavnul snad 1 a to diky real life což diky dote moc nemam :) a rad bych se naučil dělat kapitana :)

tady je asi ten nejlepší chall co jsem našel (proti lepším hračum už nemam) protože pul roku jsem nehral a vše se mazalo
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46677

the_qq
15th February 2012, 07:51 PM
Hento bol fajn balanar, čiže môžem ti dať šancu.


Support

Rhymak^
15th February 2012, 08:23 PM
"a to diky real life což diky dote moc nemam" sad
a neviem, mozno len jebe parseru, ale ten itembuild? :D

DiAboL
15th February 2012, 08:26 PM
Rhymak, nie vsetci su v dote tak vyspeli ako ty. Mozno sa snazil zistit, co mu najviac vyhovuje. (To ale neznamena, ze davam support )

gun10a
15th February 2012, 10:09 PM
Keď prestane 15 min campiť studňu a začne normálne hrať nevidím dovôd prečo nie :)

Redik
16th February 2012, 02:57 AM
"a to diky real life což diky dote moc nemam" sad
a neviem, mozno len jebe parseru, ale ten itembuild? :D

a co se ti přesne nelibi na tom item buildu ? aghanim na balanara je špatný ? nebo satanic( nedodelany) co mi da dmg,hp a v noci když mam slušny atack speed a i dmg tak mam slušny life steal .. nebo jsou špatný powerky ? nebo blade mail když měli dmg jak krava kord kdyz maj 2 hrdiny co snižujou armor + k tomu weawer co mnel burizu jse o mne krasne rozstipal .... nebo malo itemu snad ? ....

Redik
16th February 2012, 03:03 AM
Keď prestane 15 min campiť studňu a začne normálne hrať nevidím dovôd prečo nie :)

15 minut ? však jsem tě dal 2x ( když davam u studny tak většinou čekam až přijdou crepy k veži abych ji nemusel tankovat) a ty si nevydržel (asi kvuli zlemu skore cos mněl ) si mi musel dat ban na 3 dny .. chapu že to naštve když nekdo dava u studny ale mně se to deje kazdou hru co prohravam a nijak si nestezuji spis jsem si už zvykl jako by to byla tradice na acku .)

dog.dejwik
16th February 2012, 12:11 PM
''a rad bych se naučil dělat kapitana''

Imo to musíš začít hrát nejdřív chally, dokázat lidem že zvládáš některé role ve hře a hlavně sledovat picky/bany. Já bych řekl že na lvl 2 dost brzo pokud nemáš s pickováním žádné zkušenosti...

Ofc že je to na modech jak se rozhodnou, ale modi ty chally zas tak často nehrají jako my, že... respektive gunka jsem jeste na challu neviděl a dává ti support za to žes zahrál dobře balanara.. Zahrát hera nebo umět kapitánovat, rozdávat úkoly je trochu něco jinýho...

Soudím z toho, že jsi o sobě nikde nenapsal že máš zkušenosti s pickováním, pokud ty vzkušenosti máš problém není žádnej...

DiAboL
16th February 2012, 12:25 PM
Pekne dejwik

Nezmysel
16th February 2012, 12:36 PM
podla mna vie co ma robit v challoch ako hrac urcite platny, Kapitanovat som ho nevidel takze neviem posudit. A povedzme si na acku nekapitanuje 95 percenet hier nikto sam vacsinou sa ludia radia na teamspeaku alebo v chate takze nevidim dovod preco mu to nedat.

Rhymak^
16th February 2012, 12:55 PM
nechce sa mi znova kukat na ten parser, ale tusim si najprv kupil point booster, az potom dokoncil PT, ale ako vravim, parserom zvykne jebat, inak v tom poradi zmysel nevidim vobec... imo za balanara je urna takmer povinnost, ale neviem co si tam mal proti sebe, resp ci ju nemal niekto iny, tak to nejdem hrotit :) ale point booster pred PTckami je fakt picovina imo :D

gun10a
16th February 2012, 02:22 PM
15 minut ? však jsem tě dal 2x ( když davam u studny tak většinou čekam až přijdou crepy k veži abych ji nemusel tankovat) a ty si nevydržel (asi kvuli zlemu skore cos mněl ) si mi musel dat ban na 3 dny .. chapu že to naštve když nekdo dava u studny ale mně se to deje kazdou hru co prohravam a nijak si nestezuji spis jsem si už zvykl jako by to byla tradice na acku .)
Nešlo o to, že si ma dával, ja som zvyknutý mať skóre aj 0:12, ale ty si prišiel s creepami, nedal ani stranu a stál si pri studni s ostatnými. Dali ste zhruba 5-10 killov kým sme vás dali, potom ste prišli / naportili späť a robili to isté dookola. Máš sa zameriavať na trón. Jedna vec je, keď je to v čase keď sa dá dať FF, vtedy nič nepoviem, máme možnosť to ukončiť. Ale honiť si ego na sfailenej hre ... Po tom ako som Vás upozornil aspoň 5x ...



''a rad bych se naučil dělat kapitana''

Imo to musíš začít hrát nejdřív chally, dokázat lidem že zvládáš některé role ve hře a hlavně sledovat picky/bany. Já bych řekl že na lvl 2 dost brzo pokud nemáš s pickováním žádné vzkušenosti...

Ofc že je to na modech jak se rozhodnou, ale modi ty chally zas tak často nehrají jako my, že... respektive gunka jsem jeste na challu neviděl a dává ti support za to žes zahrál dobře balanara.. Zahrát hera nebo umět kapitánovat, rozdávat úkoly je trochu něco jinýho...

Soudím z toho, že jsi o sobě nikde nenapsal že máš vzkušenosti s pickováním, pokud ty vzkušenosti máš problém není žádnej...
pekná reč, ale
1) Gunko chally nehráva to je pravda, mám ich tak max. 15 za sebou, mňa to proste moc nebaví ... To však neznamená, že sa tomu nerozumiem, resp. že do toho nevidím.
2) Byť tebou moc tu sám o sebe nevyskakujem, len nedávno si plakal v threade, že mám MH :D :stupid2:
3) A načo je ten lvl 2 na áčku ? Však nech zahrá 2-3 chally, bude na TS tak mu taká hviezda ako si ty pomôže predsa.

dog.dejwik
16th February 2012, 05:00 PM
*GUnko s tim mh jsem si dělal srandu ježiš :// tě to nějak vzalo...

Ale asi tomu nerozumieš když dáváš support hráči, který nikdy nekapitánoval, chápeš že pokud ten hráč nehrával cm mody, nevi jak se pickuje a muže tam nastat problém hned v první hře?

A navíc, zeptal jsi se tohoto hráče či může chodit na ts? Co když nebude chodit na ts a on bude kapitánovat, psaním přijdeme o minimálně polovinu času. Ty pak tu hru hrát nebudeš a ty nebudeš nadávat, proč ten borec nedošel na ts a že napickoval to co napickoval, TY ne. Čili z toho soudím že ti je uplně jedno jak se bude kvalita challů nadále vyvíjet.

*Nezmysel
To že někteří hráči dávají rady kapitánovi co by mohl picknout neznamená že ten kapitán nemá svou hlavu a nemá něco vymyšleno.. Když kapitán bude mít nějaký nápad není na to zas tolik času se rozmyslet pro hráče či je dobrý nebo špatný. Ten čas tam je z nějakého důvodu a vždy kapitán přemýšlí nad prvními bany/picky a málokdy (respektive pokud necapne skutok ci kompot :D) jsem viděl že by někdo kapitánovi ze začátku radil, spíš to hráči dělají až když se něco pickne.


*ArKeAdSiHsA
Jen toto prosím tě neber jako nějaký hate na teba, osobně tě neznam a třeba jsi fakt dobrý hráč.. Jen tu tím co píšu dávám najevo něco moderátorům této sekce...

the_qq
16th February 2012, 05:27 PM
dejwe pekná reč... a aj ja som kedysi hral prvý krát chall ako kapitán a to len koli tomu ze som mal lvl4 na botovy, možno keby niesom moderator tak si doteraz nezakapitanujem.. proste si myslim, ze schopny hraci do toho za par hier pridu a sancu by dostat mohli. :)

Rhymak^
16th February 2012, 05:28 PM
dejwik ma ale pravdu, vacsinou sa ludia ozvu, az ked kapitan nieco pickne, hlavne ked pickne picovinu, vtedy sa kazdy ozve Velmi ochotne :D
a z mojich predoslych fail-pick skusenosti viem, ze to dokaze riadne dojebat hru [viac ako moje picky :D ] ked ta niekto zacne hned po picku druheho hera hejtovat...
preto si tiez myslim, nech nespravi taku chybu ako ja [a ini dalsi] a najprv si picky odsledovat, nech sa neboji hera picknut aby ho hned niekto nezbetlil, nech do hry ide s cistou hlavou... zas na druhu stranu, kde si tie picky odskusa ak nie pri kapitanovani? :D

Redik
16th February 2012, 06:37 PM
Tak zhruba vim jak pikovat skušenosti stim mam, za sebou mam cca 50 challu a par " replay " dobrych hracu takže pikovat hrozne nebudu. Sice ze začatku to nebude nej ale do toho se časem dostanu a když nedate priležitost i jinym hračum tak se tech dobrych challu nikdy nedockate pokud budou challovat jen 3-4 hraci u kterych kazdy vi co pikujou ... jinak na tsku jsem vzdy kdyz hraju dotu a vetsinou když pujdu chall tak s nekym koho znam a bude vedet co dokaže zahrat a tim bude lehci vyběr

Nezmysel
16th February 2012, 06:41 PM
*

*Nezmysel
To že někteří hráči dávají rady kapitánovi co by mohl picknout neznamená že ten kapitán nemá svou hlavu a nemá něco vymyšleno.. Když kapitán bude mít nějaký nápad není na to zas tolik času se rozmyslet pro hráče či je dobrý nebo špatný. Ten čas tam je z nějakého důvodu a vždy kapitán přemýšlí nad prvními bany/picky a málokdy (respektive pokud necapne skutok ci kompot :D) jsem viděl že by někdo kapitánovi ze začátku radil, spíš to hráči dělají až když se něco pickne.

Nj ale a sa ludi vacsinou pytam co chcu hrat alebo im dam nejake alternativy.neraz sa mi stalo ze som pickol nieco co nikto nechcel hrat a potom sa hadat.Vzdy sa narovinu spytam chce niekto balanara wewera atd. .Zvyknem sa to pytat este pred banom aby som mal predstavu kto chce co hrat.

Redik
18th February 2012, 01:03 PM
chtěl bych se teda zeptat dostanu lvl 2 či nedostanu ?

gun10a
18th February 2012, 03:04 PM
support

the_qq
18th February 2012, 03:04 PM
zatiaľ máš 2/3


musíme počkať na vyjadrenie ostatných.

_ARTAS_
18th February 2012, 10:49 PM
Support :)

ArtSvk
19th February 2012, 02:06 PM
preco sa tu vobec robo gyro vyjadruje? http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46830

Redik
19th February 2012, 02:48 PM
preco sa tu vobec robo gyro vyjadruje? http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46830

arte ne každemu vždy vyjde hra vid http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44935

the_qq
19th February 2012, 02:58 PM
arte ne každemu vždy vyjde hra vid http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44935

on tým gyrom asi myslel skutka :D:D


btw, dost offtopicu, lebo to zase zavriem, počkáme na posledné vyjadrenie.

Nezmysel
19th February 2012, 04:18 PM
arte ne každemu vždy vyjde hra vid http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44935

to art:nebol gyro ale EREDAR(2) na suport na trojke v chalangi(1) ale nc

a rede dik :D dobry replay si vytiahol aspon vidno mojho pro toho pro furiona ako ponizil mojho low tinkera na mide :/

Vysvetlivky: (1) hra do ktorej sa ty nikdy nedostanes
(2) http://www.dota-blog.com/2010/07/eredar-shadow-demon-guide-strategy.html

ArtSvk
19th February 2012, 04:58 PM
to art:nebol gyro ale EREDAR(2) na suport na trojke v chalangi(1) ale nc

a rede dik :D dobry replay si vytiahol aspon vidno mojho pro toho pro furiona ako ponizil mojho low tinkera na mide :/

Vysvetlivky: (1) hra do ktorej sa ty nikdy nedostanes
(2) http://www.dota-blog.com/2010/07/eredar-shadow-demon-guide-strategy.html
skutok skutok napisal som to len z jedineho dovodu :D lebo si napisal podobnu sracku prednedavno vid:
http://eurobattle.net/threads/165313-Faustik-vr?p=1447733&highlight=#post1447733
neuveris vtedy to bol tiez chall trojka :D neuveritelne ze... samozrejme ze je to sracka co som napisal ale musel som nedalo mi...a niekde kde si sa dotal v DOTE tak to ma naozaj neuveritelne trapy :D keby si sa dostal aj na turnaj sampionov fajn si super v hre asi sa z toho poj****m (co sa samozrejme nedostanes lebo zeby si hral nejak uber mega pro sa mi nezda) :D kokos nechapem vas... teda hej mozno chapem :(

Redik
19th February 2012, 05:14 PM
skutok skutok napisal som to len z jedineho dovodu :D lebo si napisal podobnu sracku prednedavno vid:
http://eurobattle.net/threads/165313-Faustik-vr?p=1447733&highlight=#post1447733
neuveris vtedy to bol tiez chall trojka :D neuveritelne ze... samozrejme ze je to sracka co som napisal ale musel som nedalo mi...a niekde kde si sa dotal v DOTE tak to ma naozaj neuveritelne trapy :D keby si sa dostal aj na turnaj sampionov fajn si super v hre asi sa z toho poj****m (co sa samozrejme nedostanes lebo zeby si hral nejak uber mega pro sa mi nezda) :D kokos nechapem vas... teda hej mozno chapem :(

a ja zas nechapu tebe proč mi jsem pišete take sra**y když je todle VR na lvl 2 a ješte se bavite mimo mně ( když maš naky problem snim tak mu napiš zpravu nebo si to vyřid te na 1v1 a nespamuj te tu, jsem napiš jen když maš problem semnou ...)

jinak the_QQ neviš kde jsou ostatni moderatoři ?

the_qq
19th February 2012, 05:31 PM
a ja zas nechapu tebe proč mi jsem pišete take sra**y když je todle VR na lvl 2 a ješte se bavite mimo mně ( když maš naky problem snim tak mu napiš zpravu nebo si to vyřid te na 1v1 a nespamuj te tu, jsem napiš jen když maš problem semnou ...)

jinak the_QQ neviš kde jsou ostatni moderatoři ?


tak tak, nespamujte, lebo lock.


A máš 2 supporty, chýba ti posledný, neviem kde sú lord je online ale zatial sa nevyjadril a People nvm vobec.

LordDevil
20th February 2012, 10:53 PM
support
cg k lvl2