PDA

View Full Version : Lvl 2 starmagedon



Staropramenx
13th February 2012, 03:36 PM
Nejak moc nechapu o co tu jde :D Ted musi clovek podavat request i na to aby se dostal na kanal?

Nicmene rekl bych, ze nemam co rict... vsichni vite co a kdo jsem a jeslti mi nechcete dat lvl 2, tak mi dejte aspon ten lvl 1.. Nicmene jako jeden z mala kapitanu, jsem se o ty chally skutecne pokousel..

A nejak nechapu, proc se zabanovanym nickem me to na kanale necha a s nove vytvorenym me to vykopne... Any reason? :)

Staropramenx
13th February 2012, 03:42 PM
Z jiného threadu jsem si všiml, ze se pokousite o to, aby kazdy mel jen jeden nick... v tom pripade mam asi smulu, pac sem zrovna dostal ban po requestu dementniho laryka :D ... coz mimochodem dat ban clovekovi, kterej tady hraje opravdu dlouho, za gameruin..... to je skoro bez komentare. Hru jsem jednoznacne nezkazil, nebot jsme i tak vyhrali o vic jak 20 fragu a nikdo jinej si nestezoval az na jednoho uplakanka :) Jestli na tehle "kvalitach" chcete zakladat "nové" áčko, tak me asi ani neunbanujte...


Ps: naprosto s cistou mysli a bez nadsazek se muzu povazovat spis za gamecreatera nez za gameruinera a kdo tvrdi opak, tak me bud nema rad a nebo je slepy...

3viLcZ
13th February 2012, 03:53 PM
SUPP je pravda ze staro je jeden z tech co fakt tusi :)

the_qq
13th February 2012, 03:59 PM
Po 1. áno zaviedol sa tu nový systém, aby sme sa zbavili fejkerov.

Po 2. dal som ti ban, lebo to čo si spravil je úplne blbé. Tak ako sa ty tu vyhováraš že ste vyhrali o 20fragov, tak načo vám bola ta chicka? vyhrali by ste aj bez nej a ty si proste robil larykovy do prieku, Aj ked ho moc nemam rad nezastavam si ho, idem podla pravidiel.

po 3. Máš pravdu s tymi challmi, snazil si sa, ale ako nahle si dostal ban tak new nick a aj si zabudol ze si lvl2 mal a teraz ta to zacina trapit?

Počkám si na tvoje vyjadrenie.

Staropramenx
13th February 2012, 04:35 PM
Nepotrebuju fake, ale potrebuju nejakej nick, na kterem bych mohl hrat...

To, co jsem spravil, jsem spravil ano, ale spravil jsem to blbeckovi, kterej potreboval dostat pres prsty. To on byl, kdo na zacatku brecel, ze potrebuje chick. Ja mu nabidl reseni, s tim, ze ho to bude stat 170 penez! Chtel sem ho podporit s tim, ze on projevi svuj zajem, ochotu a spolupraci, ale on si misto toho hral na nejvic hardcarry, ktery nema po 5 minutach farmy na midu ani 170 penez na to, aby SAM mel chick... v challu bych nic takovyho v zivote neresil samozrejme, ale todle byl pub a on chtel kure a nebyl ani ochotnej se na nem podilet.. nasral me a dostal lekci (nehlede na to, ze ty itemy jsem zase tak moc nepremistil).. Ja za suporta koupim kure VZDY a za carry na midu ho taky v 90% her upgraduju! Beru to jako svoji povinnost na pubech a stejny pristup vyzaduju i od ostatnich (a taky ze to 98% skilleru na pubech chape - ty 2% je laryk)

Level 2 jsem mel a prisel sem o nej.. ano neumim se chovat ve hre lam. Ale to nic nemeni na tom, ze do challu jsem prinos a pokud se do challu nedostane nekdo jako flesti, tak nemam duvod tam neco hrotit...

Nicmene mi neprijde fer, aby o me rozhodoval nekdo, kdo se sam neumi chovat (viz laryk)


Kazdej, kdo me alespon trosku zna (v ramci doty), vi, ze rozhodne nejsem picus co ma zapotrebi kazit hry a nebo urazet nekoho bezduvodne... na svoji racionalite si vyslovene zakladam! :) To, ze jsem k lamam tvrdy a nekompromisni, je moje vec :)


PS: I do challu se casto dostavaj hraci, kteri se povazujou za kvalitni a neni to tak... nechci jmenovat, vsichni bychom si na nekoho vzpomneli.... z tech rozhodne radost nemivam, ale v ramci jejich jakéhosi statusu se alespon snazim drzet hubu! Obcas to neni lehky.. :)

PS2: to s tema fakama beru jako dobrej move.. jen to nemuselo bejt tak hrrr

DiAboL
13th February 2012, 05:48 PM
Aj tak som tu najlepsi

3viLcZ
13th February 2012, 05:57 PM
aj tak som tu najlepsi

ofc !

Staropramenx
13th February 2012, 06:13 PM
Aj tak som tu najlepsi

jasny.. pojdte si vsichni zaflejmovat ke me do topiku :D

BTW: byl jsi mi vzorem, kdyz jsem mluvil o carry, ktery nejsou dementni a jsou schopny (po alespon 2 minutach farmy na midu) koupit/upgradovat chick... a tak to ma na pubech bejt... *lick* *lick*

dog.dejwik
13th February 2012, 06:29 PM
Jeden z mála kapitánů co hraje invokera, support

the_qq
13th February 2012, 06:45 PM
(a taky ze to 98% skilleru na pubech chape - ty 2% je laryk)

:DDD +1


ale čo sa týka lvl2, tak som ešte na vážkach, ale zase keď si si ho vtedy nevážil, tak teraz by si si už mohol kedže je ten systém zavedení. Dám ti support, ak sa tvoje správanie zmení a to rapídne.

DiAboL
13th February 2012, 07:04 PM
Ja neviem, daj s nim Marek test game ci na to skillovo ma. Ale neoutpikni ho moc nech si aj zahrate

Staropramenx
13th February 2012, 08:39 PM
no a jak to vypada? Ty si mi dal unban nebo nic nebo jak? :) Jen at vim jaka je situace... jestli mi das lvl2, tak bych to radsi na starmagedona :)

the_qq
13th February 2012, 09:06 PM
Ak ti dám aj ja support, tak ti stejne musia dať ešte dvaja, čiže počkáme na nich a ja dám posledný, ale myslím že šancu by si mohol dostať, zatial niesi na tej ciernej listine.

DiAboL
13th February 2012, 09:07 PM
A kto je na ciernej listine ? :O

Staropramenx
13th February 2012, 09:32 PM
Ak ti dám aj ja support, tak ti stejne musia dať ešte dvaja, čiže počkáme na nich a ja dám posledný, ale myslím že šancu by si mohol dostať, zatial niesi na tej ciernej listine.


ok.. zatim by si me mohl promotnout nez se to vyresi a pak se zaridit podle toho, jak to vyslo :D rad bych si tam dneska vecer zahral.. mam volyn jen pondelky vecer :(

vazne by se mi to hodilo... nebo aspon na lvl 1, at si tam muzu placnout.. ty rumuni uz me nebavej :D

the_qq
13th February 2012, 09:42 PM
máš lvl1, ale pri prvom BR na teba za manner, leav alebo hocičo dostaneš lvl0 na mesiac najmenej.


čo sa týka lvl2, budeme ta sledovať a ak sa rapidne zmenis v pub hrach, mozme uvazovat o lvl2.


zatial vyriesene.

:tclosed: