PDA

View Full Version : UR HomeSweetHell



TheMisfit
12th February 2012, 03:30 PM
Dobry den, rad by som poziadal o unban na nick HomeSweetHell. Ban som dostal za leave, ale host pustil hru predtym ako som pytal 2 sloty pre mojich kamosov, neviem ci nedopatrenim alebo narocky. V hre som ich ploziadal slusne nech mi daju rmk. Ich reakcia bola typu- mas smolu a hraj. Cez whsipu som sa dohodol s hostom ze mi neda ban ked leavnem- lebo ma cakali kamosi, a oni si potom odvotuju rmk. tak som leavol, joinol som do dalsej hry , ktoru ked som odohral som si pozrel info a mal so mtam ze banned. Neealevujem nikdy. Preto prosim o unban. dakujem.

Repaly nemam lebo bol rmk.
homesweethell 2012-02-11 18:10:50 hra leaver leahen

Nezmysel
12th February 2012, 04:23 PM
Dobry den, rad by som poziadal o unban na nick HomeSweetHell. Ban som dostal za leave, ale host pustil hru predtym ako som pytal 2 sloty pre mojich kamosov, neviem ci nedopatrenim alebo narocky. V hre som ich ploziadal slusne nech mi daju rmk. Ich reakcia bola typu- mas smolu a hraj. Cez whsipu som sa dohodol s hostom ze mi neda ban ked leavnem- lebo ma cakali kamosi, a oni si potom odvotuju rmk. tak som leavol, joinol som do dalsej hry , ktoru ked som odohral som si pozrel info a mal so mtam ze banned. Neealevujem nikdy. Preto prosim o unban. dakujem.

Repaly nemam lebo bol rmk.
homesweethell 2012-02-11 18:10:50 hra leaver leahen

naucte sa jedno replay je vzdy hned ako dohras v zlozke kde mas nainstalovany w3 otvoris priecinok replays tam si najdi lastreplay uloz ho na napr. dasnet.cz a mas replay len nesmies hrat dalsiu hru

the_qq
12th February 2012, 04:43 PM
zajtra mi napíš ohladom unbanu, bud PM alebo na servery.


:tclosed:

the_qq
13th February 2012, 11:39 PM
unbanned.