PDA

View Full Version : BR star.o.pramen - gameruin



Laryk
11th February 2012, 04:12 PM
prosím o ban toto idiotské děcko, chtěl abych za carry postavil kuryra, když sem tak neučinil, vzal mi ptákem v 9. minutě quarter staff a staff of wizardy z kruhu a schoval je někde na mapě, takto učinil během hry ještě dvakrát, absolutně mi zničil earle protože jsem byl 5 minut bez itemů a dalších 5 minut jsem strávil hledáním itemů po mapě

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46539

Staropramenx
11th February 2012, 04:18 PM
a jeste dodej jak sme vyhrali rozdilem 25 fragu ty úchyle :D Brecis ve hre proti nejakejm lamkam... po 5 minutach farmy nejses ochotnej dat 170 pro team, abys sam pro sebe mel chick... :D ale dejte mi klidne ban... vyresi to spousty problemu :D

Laryk
11th February 2012, 04:21 PM
a co jako? ty mě akorát nasereš, chováš se jak 10ti leté zakomplexované děcko absolutně nehodné svého věku, vydíráš mě že když nekoupim chick koupíš si sám a nedáš mi share, ty jsi měl pět minut farmi v lese, tak co žebráš ať koupím já? s carry? vzpamatuj se, dik

a nepsals že musíš ve čtyři odejít a proto si psal ať nikoho neswapuju na balance? tak vypadni a nepiš sem sračky

Nezmysel
11th February 2012, 04:50 PM
prosím o unban toto idiotské děcko, chtěl abych za carry postavil kuryra, když sem tak neučinil, vzal mi ptákem v 9. minutě quarter staff a staff of wizardy z kruhu a schoval je někde na mapě, takto učinil během hry ještě dvakrát, absolutně mi zničil earle protože jsem byl 5 minut bez itemů a dalších 5 minut jsem strávil hledáním itemů po mapě

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46539

epic is epic

3viLcZ
11th February 2012, 04:53 PM
epic is epic

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Laryk
11th February 2012, 05:05 PM
:d

Sadomasochista
11th February 2012, 06:23 PM
som rad ze seria larykovych ban requestov uspesne pokracuje aj v novom roku. Staci si len uvarit teply caj alebo kavu a ide sa na vec :D ocakavam aspon 4 strany pre tento topic :)

Tak si zazelajme, az sa maze co najmenej prispevkov a "closed thread" nech sa nam vyhyba a bude dobre, aby nam nova sezona vysla podla ocakavani a mozno aby bola este lepsia ako ta v 2011 :D

DiAboL
11th February 2012, 07:30 PM
Lalalalalaaalla, Laaaryk zerko lalalalalalalaaaaaaaaaa. Unban sekcia je niekde inde, o tom za tie roky nevies?

[W3PD]rebrik
11th February 2012, 09:17 PM
som rad ze seria larykovych ban requestov uspesne pokracuje aj v novom roku. Staci si len uvarit teply caj alebo kavu a ide sa na vec :D ocakavam aspon 4 strany pre tento topic :)

Tak si zazelajme, az sa maze co najmenej prispevkov a "closed thread" nech sa nam vyhyba a bude dobre, aby nam nova sezona vysla podla ocakavani a mozno aby bola este lepsia ako ta v 2011 :D

v polke februara npnp :-*

Lord_Martas
12th February 2012, 09:08 AM
kazdy se z toho smeje, ale kdyby mi nekdo s litakem sebral itemy a schoval mi je nekde po mape, taky bych nebyl nadseny ...

_ARTAS_
12th February 2012, 09:25 AM
kazdy se z toho smeje, ale kdyby mi nekdo s litakem sebral itemy a schoval mi je nekde po mape, taky bych nebyl nadseny ...

No ved ja to tieš nemám rád.

ArtSvk
12th February 2012, 09:48 AM
kazdy se z toho smeje, ale kdyby mi nekdo s litakem sebral itemy a schoval mi je nekde po mape, taky bych nebyl nadseny ...

+1

Clarkie
12th February 2012, 09:57 AM
Stejně jste všichni nuly a já nejlepší hráč Xpamu. GL & HF

dog.dejwik
12th February 2012, 10:32 AM
Náhodou mě hry na schovávanou vždycky bavili... Toto na ban v žádném případě není, jediný komu bych dal ban je laryk protože si pickl carry...

DiAboL
12th February 2012, 10:47 AM
Dejwik, pocuvaj, na case aby si sa uvedomil. Slnko sa netoci okolo teba....

3viLcZ
12th February 2012, 12:21 PM
Jak bych toho kokota taky flejmoval kdyby mi za to ze nekoupim kure schoval itemy jako to je dobra dmnce :D ale nevim ci BR pomuze .) navic jak jsem koukal tak jsi si to daval np

the_qq
12th February 2012, 01:45 PM
star.o.pramen - banned



ale laryk ty sem fakt postneš všetko :D vyhráte hru rozdielom triedy a aj tak BR :D


:tclosed: